כאבי ברכיים- טיפול חדשני פתרון חסכוני

  •  טל:  0557053434 להתייעצות וקביעת תור לטיפול התקשרו או שילחו SMS

אינפרא-אדום ולייזר רך, הינו מכשיר סטרילי לא-פולשני או חודרני, שנמצא כיעיל במיוחד בהפחתת כאבים ודלקות על רקע פציעות, חבלות, ליקויים ומחלות במרכיבי מערכת השלד והשרירים.

בשנים האחרונות אנו שומעים יותר ויותר על טיפולים בלייזר בעוצמה נמוכה (LLLT- LOW LEVEL LASER THERAPY) המשמש בשורה של תהליכי ריפוי, החל מרקמות פגועות ועד הקלה בכאב. הטיפול בלייזר נמוך עצמה הוא ללא כל תופעות לוואי, הוא איננו כואב וכאשר נעשה על ידי מומחה – הוא מביא לתוצאות מצוינות. השילוב בין הניסיון הרפואי והידע של הפיזיותרפיסט המטפל, לבין היכולות של מכשיר הלייזר נמוך העצמה המקצועי, הוא שילוב המאפשר טיפול יעיל במגוון מחלות ומצבים שעד היום לא יכולנו להם.

מהו לייזר נמוך עוצמה?

לייזר הוא מקור אור ממוקד בעל תכונות פיזיקליות מיוחדות. הלייזר בעוצמה נמוכה, להבדיל מלייזר בעוצמה גבוהה, אינו מייצר חום, אלא אפקט פוטו כימי (ללא אפקט טרמי) המשפיע באופן חיובי על הרקמות בגופנו. הדבר נעשה ללא כל סיכון או תופעות לוואי, הוא אינו פולשני ואינו גורם לכאב או אי נוחות – מה שהופך אותו לאמצעי ריפוי נוח ומהיר.

 טיפול בלייזר רך

לייזר רך מייצג את הדור הבא של פתרונות הטיפול בכאבי ברכיים. זהו הפתרון המומלץ ביותר, כי הוא מנצל פריצת דרך טכנולוגית כדי לטפל גם במקור הבעיה. בעזרת טיפול בלייזר רך ניתן להפחית כאבים ולטפל בדלקות, לשמור על עוצמה גבוהה כדי להגביר את היעילות ולחזור לשגרה במהירות. המכשיר הרפואי יעיל ובריא לטיפול במגוון רחב של בעיות אורטופדיות, ללא חשש מתופעות לוואי. הוא משמש שורה ארוכה של ספורטאים אולימפיים ומטפל גם בפציעות בשרירים.

למעלה מ-80% של בני ה-60 ומעלה סובלים ממחלה ניוונית של הפרקים הגדולים.

כמה טיפולי אינפרא-אדום צריך לעשות?
משך כל טיפול באינפרא-אדום משתנה בהתאם לסוג המכשיר וסוג בעיית המטופל, אך לרוב מדובר בטיפול קצר בן 20-40 דקות בלבד. הטיפול מצופה להביא לשיפור במצב הכאבים והדלקות כבר בתום הטיפול בראשון או מספר טיפולים בודדים. עם זאת, יעילות ומהירות הטיפול מותנית בסוג הבעיה וחומרתה, וכמובן מאפייניו האישיים של המטופל עצמו. לרוב כאבים כרוניים יצריכו יותר טיפולים מכאבים אקוטיים.

האם הטיפול באינפרא-אדום מסוכן?
טיפול בכאב במכשירי אינפרא-אדום נחשב לבטוח לשימוש, ואינו כרוך בתקופת החלמה או התאוששות, תופעות לוואי, סיכונים או סיבוכים משמעותיים. במהלך הטיפול לא מרגישים כאבים, חום או כל רגישות אחרת באזור הפגוע, אלא רק את מגע המכשיר עצמו בעור הגוף. מספר מועט של מטופלים דיווחו על תחושת חום מקומי או דגדוג קל במהלך הטיפול.

@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@