דיאטה פרוביוטית להיט מס' 1 בארה"ב ( 84 כפסולות) במבצע

120.00

קטגוריה:

תיאור

           לרדת במשקל מהר

 • פורמולה מתקדמת
 • מעל 9 מיליון בקבוקי נמכרו בארה"ב
 • מַעֲנָק! 60 + 24 כפסולות חינם
 • מגביר את חילוף החומרים ואת האנרגיה¹
 • הרזיה מדעית מחקר מקיף ומדעי
 • תוסף תזונה

      לרדת במשקל מהר עם:

 •  קפה ירוק ‡
 • פריביוטיקה
 • תה ירוק & Garcinia קמבוציה
 • 19 ויטמינים ומינרלים
 • בונוס! 60 Caps + 24 חינם
 •  יצרני אמריקאי מס' # 1 במכירת דיאטות ומוצרי הרזיה ♦
 • 100% טהור
 • הרזיה מדעית מפתח מרכיב מפתח
 • 1 מיליארד תרביויות חיות לכל מנה
 • ללא גלוטן
 • נטול ממריצים
 • תוסף תזונה
 • קל לבלוע קפסולות veggie
 • תוצרת ארה"ב מרכיבים בינלאומיים

פורמולה חדשנית

חדש טהור בהשראת 100% טהור פרוביוטיקה +מוצרי הרזיה משלב אובדן משקל מתקדם עם פרוביוטיקה פעיל, ויטמינים ומינרלים ואת החומרים החמים ביותר בנוסחה ייחודית אחת.

 מחקר מדעי מאומת המפתח לעזור לרדת במשקל שלך

‡ ממוצע ירידה במשקל עם מרכיב מפתח (200 מ"ג של פולי קפה ירוק- היה 10.95 ק"ג. במחקר של 60 יום עם דיאטה דלת קלוריות, 3.7 ק"ג. במחקר נפרד בן 8 שבועות עם דיאטה מופחתת קלוריות ופעילות גופנית מתונה.

2 תערובת אקטיביות פרוביוטיות עם 1 מיליארד תרבויות חיות בכל קפסולה

נוסחה זו כוללת את הזנים הפרוביוטיים הפעילים לקטובצילוס אסידופילוס ו- Bifidobacterium lactis. בנוסף, נוסחה זו כללה את האינולין הסיבי הפרהביוטי.

הבטחת פוטנציאל

שלא כמו כמה מותגים אחרים, המוצר טהור בהשראת 100% טהור Probiotics + חומרי הרזיה טבעיים

3 החומרים הכי חמים

הנוסחה החזקה מכילה גם תה ירוק וקומבוניה סובטרופית של גארסיניה+ גארסיניה בתערובת מדהימה עם שלושה מרכיבים מבוקשים ביותר של הטבע ומבוקשים.

חומרי גלם ויטמינים ומינרלים

נוסחה זו מציעה גם 19 ויטמינים ומינרלים, המסייעים בשמירה על בריאות טובה בתוך תהליך ההרזיה

שימוש מומלץ

קח 1 מנה  פעמים ביום. 30 עד 60 דקות לפני 2 הארוחות הגדולות שלך. אין לחטוף מזון  בין הארוחות או לפני השינה. אין לעבור על שתי מנות 4 כמוסות) במשך 24 שעות. בשילוב עם דיאטה ופעילות גופנית. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש במשך 60 יום. קרא את התווית כולה לפני השימוש ובצע את ההוראות שסופקו.

רכיבים אחרים

קפסולה (היפרומלוז, דו תחמוצת טיטניום), קמח אורז, סטארט מגנזיום, דו תחמוצת הסיליקון.

אזהרות

למבוגרים בלבד. אין להשתמש בהריון או בהנקה. מנת יתר של מוצרים המכילים ברזל היא גורם מוביל להרעלה קטלנית אצל ילדים מתחת לגיל 6. במקרה של מינון יתר של מקרי, יש להתקשר מיד לרופא או למרכז בקרת רעל. קח כמה שעות לפני או אחרי נטילת תרופות אחרות. נשים בגיל הפוריות צריכות להגביל את צריכת ויטמין A היומית 10,000 IU (לא כולל בטא קרוטן). התייעץ עם רופא לפני השימוש אם יש לך מצב רפואי לפני תחילת דיאטה או תוכנית התעמלות. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים.

אל תשתמש אם האריזה טופלה.

אחסן במקום קריר ויבש (60 ° F עד 80 ° F).

   יש חיידקים מרזים – פרוביוטיקה שתעזור לכם להגיע למשקל תקין

הם לא רק ישמרו על שקט במערכת העיכול, יטיבו עם הלב ומערכת החיסון – חיידקי מעי מסוימים יגרמו לכם לאכול פחות ובאורח קסם גם להרגיש שבעים יותר

כשפרופ' אליה מצ'ניקוף גילה בתחילת המאה העשרים את החיידקים הפרוביוטיים הוא כנראה לא ידע שהם מועילים גם להרזיה אבל גם בלי המידע הזה, היה לו ברור שבידיו תגלית ענקית. גם מי שהחליט להעניק לו פרס נובל על הגילוי הזה, הבין זאת.

מאז זרמו הרבה חיידקים פרוביוטיים בנהרות היוגורט והיום למזלנו אנו כבר מבינים את החשיבות הפרוביוטיקה ועד כמה היא חשובה לבריאותנו. מערכת העיכול שלנו היא למעשה אכסניה ליותר ממאה טריליון חיידקים, שמושפעים מאוד מהתפריט שאנו אוכלים ומהתרופות שאנו נוטלים.

במקביל, לחיידקים האלה תפקיד חשוב בשמירה עלינו , בעיכול המזון לאחרונה אף מתברר שיש להם גם השפעה על ירידה או עלייה במשקל. מחקרים חדשים מצאו קשר בין הרכב החיידקים הנמצאים במעי למשקל הגוף ולמצב הרוח שלנו. כלומר, אנו יכולים להיות מרוצים או עצובים, לרזות או להשמין בלי להיות מודעים לכך שכל זה קורה כי אנחנו 'תחת השפעה'.

הסברה היא כי אנו לא עושים את הבחירות לגבי התזונה שלנו לבד, אלה מיליארדים של חיידקים, המאכלסים את המעי שכנראה משפיעים על הבחירות שלנו

ועל איכות חיינו. מחקרים שבדקו את השפעתם על רמת התיאבון, המשקל ואפילו מצב הרוח העלו את ההשערה כי לחיידקי המעי יכולה להיות השפעה רבה מכיוון שהם גורמים לנו לצרוך את המזונות הנחוצים להם להישרדותם האישית.אחד המאמרים שפורסם בכתב העת המדעי ActaPhysiologica, מצא למשל שהדחפים שלנו לאכול מזונות עתירים בפחמימות, הם בכלל לא שלנו, אלא של חיידקי המעיים שמשתלטים על גופנו ומכוונים את הרצונות שלנו.

הסימן הראשון לקשר בין המיקרוביום להרזיה התגלה במחקר שבו נלקחו דגימות צואה מתאומים זהים (כאשר תאום אחד נמצא במשקל תקין והשני סובל מעודף משקל). דגימות אלה הושתלו בעכברים ללא מיקרוביום (סטריליים) שהוזנו בדיאטה דלת שומן. העכברים שקיבלו את המיקרוביום של התאום שסבל מהשמנה עלו במסת השומן בצורה משמעותית בהשוואה לעכברים שקיבלו את המיקרוביום של התאום הרזה, למרות ששתי קבוצות העכברים הוזנו בתפריט זהה.

הסברה הרווחת היום היא כי המיקרוביום של אנשים בעודף משקל מגביר את תחושת הרעב בכך שהוא מדכא הפרשת הורמונים התורמים לתחושת שובע. כמו כן אותם החיידקים גורמים לתהליכים פרו-דלקתיים שמעודדים אגירת רקמת שומן. המיקרוביום של אנשים רזים לעומת זאת, מגביר את תחושת השובע בכך שהוא מעודד הפרשת ההורמונים הרלוונטיים ומדכא תהליכים פרו-דלקתיים.

B420 הוא שם קיצור לחיידק, בעל השם המסובך ביפידובקטריוםלקטיס 420 (Bifidobacterium animalis ssp. Lactis 420) שיש לו השפעה מיטיבה על תהליכי הרזיה או מניעת השמנה. במחקר התערבותי שנעשה בזן הפרוביוטי B-420 חולקו המשתתפים הסובלים מעודף משקל והשמנה באופן אקראי לשתי קבוצות. קבוצה אחת קיבלה את הזן הפרוביוטי (B420) והקבוצה השנייה קיבלה פלסבו. במהלך ששת חודשי המחקר לא ביצעו המשתתפים כל שינוי בתפריט שלהם או ברמת הפעילות הגופנית שעשו.

תוצאות המחקר הראו כי נטילת פרוביוטיקה עם B420, הובילה לצריכה של 300 קלוריות פחות מהצריכה הימית אליה היו רגילים המשתתפים, ירידה של 1.4 ס"מ בהיקף המותניים ואף מנעה עלייה במשקל ובמסת השומן. על מנת לסבר את האוזן: כל קילו של רקמת שומן בגוף מכיל 8100 קלוריות. כלומר נטילת החיידק במשך 27 יום תגרום לירידה של קילוגרם שומן אחד.

כיצד הוא פועל?החיידק מעלה את הפרשת ההורמון GLP1 שגורם בין היתר לתחושת שובע, מה שמפחית כמובן את תחושת הרעב וגורם לצריכה קלורית מופחתת.

במקביל, החיידק מונע חדירה של רכיבים מעודדי דלקת אל זרם הדם – מה שמפחית את אגירת שומן בעיקר מסביב למותניים.

כמו לכל פרוביוטיקה, ל-B420 יש השפעות מיטיבות על מערכת העיכול. הוא תורם לעיכול תקין ומונע אי נוחות – מה שמאפשר אכילה בריאה של ירקות ופירות וספיגת החומרים המזינים שבהם. פעילות תקינה של מערכת עיכול חיונית לתהליך ההרזיה.

אם אתם מרגישים שקשה לכם מאוד לרדת במשקל או רוצים סיוע בהרזיה במקביל לשינוי באורח החיים ובתזונה שאתם עושים. החיידק אמנם עושה קסמים אבל אם תאכלו 3000 קלוריות ביום, סביר להניח שה'קסם' שלו לא יפעל עליכם.

 אם עשיתם דיאטות כסאח בעבר ויש חשש שחיידקי המעיים הידידותיים שלכם נפגעו.

 אם צרכתם או אתם נוהגים לצרוך קמח לבן, סוכר לבן, מזונות שומניים, שומן מסוג טראנס ומזון מועבד – כל אלה פוגעים בפרוביוטיקה התקינה במעי וכדאי להוציאם מהתפריט בכל מקרה.

 לאחר נטילת אנטיביוטיקה ואף במהלך נטילתה – שכן היא פגעה באוכלוסיית החיידקי המעי הידידותיים שלכם. הפרוביוטיקה חשובה לתיקון הנזקים ולא רק בתחום המשקל.

מאמר מקצועי זה נכתב ע"י :

ליאורה חוברה היא דיאטנית קלינית M.Sc. ומסטר NLP לבריאות ולהרזיה

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.