"אולטרה סידן" לעצמות- מומלץ לגיל השלישי ולאוסטאופורוזיס(240יח')

185.00

תיאור

סידן הוא מינרל ידוע בפוטנציאל שלו כדי לעזור לבנות עצמות חזקות ושיניים. מכיוון שהוא נחוץ גם לתפקודים חיוניים בגוף הכוללים את מערכת העצבים, השרירים, ההורמונים והתקשורת בין התאים, הגוף שלך ייקח אותו מחומר עצם אם אין מספיק זרימה בזרם הדם. זה יכול להוביל עצמות מוחלשות הנשברות בקלות רבה יותר,

מקורות תזונתיים טובים של סידן כוללים מוצרי חלב כגון חלב, יוגורט וגבינה; ירוק כהה, ירקות עלים גם להכיל אותו.עם זאת, הגוף שלך לא תמיד יוכל לנצל כראוי את הסידן במזונות. תוסף ייחודי כמו Pure אנקפסולציות 'סידן (MCHA) מספק סידן microcrystalline hydroxyapatite. סידן microcrystalline hydroxyapatite הוא תרכובת סידן שעשויים להיות יעילים יותר מזין לבד. Hydroxyapatite מהווה כמחצית מסת העצם.

MCHA הוא תרכובת סידן ביולוגית הזמינה מאוד, שמקורם בפרות נטולת חומרי הדברה ומרעה מאוסטרליה וניו זילנד, המכילה שאריות של מטריקס עצם, חלבונים וגליקוזמינוגליקנים. זה גם מספק יחסים טבעיים של מינרלים.תמיכה זו עבור הרכב מינרלים עצם מקדם שלד חזק. עצמותיך נוטות להזדקק לתמיכה נוספת ככל שאתה מתבגר, מכיוון שרוב מסת העצם שלך נוצרה בתחילת שנות ה -20 לחייה. בנוסף לקשישים, נשים לאחר גיל המעבר – כמו גם אנשים ממוצא אסייתי או ממוצא קווקזי – רגישים ביותר לאובדן עצם.

מקדם צפיפות עצם -ומומלץ לטיפול לאחר שברים בעצמות

  • רב עוצמה המשפר את מערכת הבריאות
  • 100% Ossein Microcrystalline Hydroxyapatite מורכבים
  • עשוי ממקור של גורמי גדילה טבעיים
  • בדיוק כמו מבנה העצם
    • StimuCal ™ MBP ® ו- Natural MK-7
  • תומך MidLifeEase ® *
מה עושה Ultra Bone-Up

  אולטרה לעצם-Up ® מספק StimuCal  ossein M icro C rystalline H ydroxy patite (MCHA) (משוקיים-חופש ניו זילנד),   הכולל שילוב המעולה של סידן האורגני של MCHA בתוך המילייה חלבון אורגנית. StimuCal  עשירה בקולגן מסוג יליד I – החלבון השולט שנמצא בעצמות – והוכח באופן קליני שלא צריך להעלות את רמות הסידן בדם באופן לא פרופורציונלי, כמו צורות   אחרות של סידן, כגון ציטראט וצורות מלח פחמתי. StimuCal  משולב עם ויטמין D 3 , ויטמין K 2(כחלבון 7 מ תסיסה טבעית)   צורה יותר ביולוגית של ויטמין K] ו – JarroSil ®Activated Silicon ® לתמיכה  בסידן בעצמות, וכן מסייע בבניית מטריצת העצם האורגנית. ליצור תמיסת אוסטיאו אופטימלית, הם אשלגן ציטראט (אלקלייזר מערכתית) ו- MBP ® (חלבון בסיסי חלב) (מפעיל osteoblasts ומקטין פעילות osteoclast). ® תומך גם בלב וכלי דם בריאות העורקים. *

 עצה בריאותית : סידן וויטמין D רצויים כחלק מתזונה בריאה, יחד עם פעילות גופנית, עשויים להפחית את הסיכון לאוסטיאופורוזיס בשלב מאוחר יותר בחיים.

שימוש מוצע

קח 2 – 1-טבליות 2 פעמים ביום עם הארוחות כדי להקל על הקליטה המקסימלית, או על פי הוראות הרופא מוסמך שלך.

הערה : אם יש לך מצב רפואי, הינך בהריון, מניקה, מנסה להרות או לוקחת תרופות  התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש במוצר זה.

רכיבים נוספים

תאית, חומצה סטארית (מקור צמחי), קולגן בקר הידרוליזה, סטיארט מגנזיום (מקור צמחי), דו תחמוצת הסיליקון וציפוי מזון.

מכיל: חלב וסויה (בכמויות זעירות).

לא חיטה, גלוטן, ביצה, דגים / רכיכות, או בוטנים / אגוזי עץ.

מהי מחלת האוסטיאופורוזיס?
העצם היא רקמה חיה המורכבת מתאי בניה ותאי הרס. שיוצרים בה תהליך קבוע של התחדשות המושפע מגורמים שונים. כאשר מופר האיזון בין שני התהליכים וקצב ההרס גובר על תהליך הבניה, מאבדת העצם מצפיפותה וכתוצאה מכך הופכת לשבירה. זוהי מחלת האוסטיאופורוזיס, מקור המילה ביוונית ופירושה: עצם מחוררת (אוסטיאו=עצם, פורוזיס=חורים).

בשלבים המוקדמים אין למחלה סימנים חיצוניים, לרוב היא מתגלית בעקבות שבר. שברי האוסטיאופורוזיס מתרחשים לרוב בעמוד השדרה, במפרקי הירך, או בזרועות. בשלבים מתקדמים של המחלה גם הרמת משקל קל, עלולה לגרום לשבר או לעיוותים בשלד, בעקבותיו חלק מהחולים הופכים לסיעודיים, וחלקם מתים בגלל סיבוכים. אוסטיאופורוזיס היא מחלת העצם הנפוצה בעולם, ממנה סובלים כ-200 מיליון איש, ושכיחותה גוברת מידי לשנה. בארה"ב לבדה מתועדים מידי שנה כמיליון וחצי מקרי אשפוז בעקבות שבר אוסטיאופורוטי. בארץ סובלים מהמחלה כ-200,000 איש, וארגון הבריאות העולמי WHO מיקם את האוסטיאופורוזיס בין עשר המחלות המשמעותיות ביותר, כי על אף המניעה והטיפול הקיימים בימנו, מרבית החולים אינם מודעים למחלה, וכאשר היא מתגלה, לרוב המצב כבר חמור.

שכיחות המחלה עולה עם הגיל, היא נפוצה יותר בקרב נשים, אך קיימת גם אצל גברים וילדים. אחת מכל שלוש נשים, ואחד מכל שמונה גברים יסבלו במהלך חייהם מאוסטיאופורוזיס, הסיכוי למחלה עולה אצל נשים בגיל המעבר ואחריו, בשל הירידה בייצור הורמון האסטרוגן בגוף המגן על העצם. אצל גברים בגיל המעבר, מושפעת צפיפות העצם מירידה ברמת הורמון הטסטוסטרון.
הורמונים נוספים המזרזים את פירוק העצם הם PHD, קורטיזול, והורמוני התירואיד T3, ו-T4.
לעומתם מעודדים את בניית העצם ההורמונים: אינסולין, הורמון גדילה, קלציטונין, ו-D3, בנוסף לאסטרוגן וטסטוסטרון.

מסת העצם מגיעה לשיאה עד גיל 25, ומשם היא מתחילה לרדת. ולכן חשוב להקפיד על תזונה עשירה בסידן ואפילו על תוספים בגיל צעיר כדי להגיע למקסימום מסת העצם האפשרית שתהווה מחסן עצם בגיל מבוגר. ככל שמצב העצם ההתחלתי טוב יותר, יש פחות סיכויים לשברים בגיל מבוגר.

טיפול חדשני לכאבי ברכיים לפרטים לחץ

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן