טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מבצע!

איזון שומנים טבעי סיטרינול קומפלקס - 60 כמוסות Nutri Care

168.00

תיאור

סיטרינול קומפלקס נוטרי קר – 60 כמוסות נוטרי קר | Nutri Care

תערובת טוקוטריאנולים וביופלבונואידים מהדרים לטיפול ואיזון רמות הכולסטרול והטריגליצרידים בדם שילוב ייחודי בין מיצוי הדרים ופרי הדקל המכילים ביופלבנוואידים (מסוג Polymethoxylated): אפשר גם בלי סטטינים כדאי לנסות

 

פיתוחה של פורמולה ייחודית זו (אשר נרשמה כפטנט ומיוצרת בארה"ב) החל לאחר כ-12 שנות מחקר, במהלכן הוכחה כיעילה ובטוחה.
שילוב ייחודי בין מיצוי הדרים ופרי הדקל המכילים ביופלבנוואידים (מסוג Polymethoxylated: נובילטין (nobiletin) וטאנג'יריטין (tangeretin) וטוקוטריאנולים.
בנוסף משולבים בפורמולה: חומצה אלפא ליפואית, תמצית גדילן מצוי, כרומיום פיקולינאט ופוליקוזאנול.הרכב הכמוסה:סיטרינול 150 מ"ג
אבקת גדילן מצוי (מינימום 80% סילימרין) 50 מ"ג
חומצה אלפא-ליפואית 50 מ"ג
פוליקוסאנול (מסוכר קנים) 10 מ"ג
כרומיום (מכרומיום פיקולינאט) 60 מק"ג

הוראות שימוש:
כמוסה אחת פעמיים ביום
תכולה:
60 כמוסות צמחיות

המלאי נגמר ולא רק אצלנו וכנראה לא יתחדש

לכן ניתן לרכוש את המוצר בגירסת המקור – לרכישה לחץ על התמונה

 

Cholesterol Support Supplement | Buy Cholesterol Supplement | PipingRock Health Products

מה זה בעצם כולסטרול?

לפני הכל נכיר את הכולסטרול. כולסטרול הוא חומר שומני שזורם בתוך הדם שלנו. הוא מסייע ליצור תאים, הורמונים ותפקידים שונים. רוב הכולסטרול בגופנו נוצר בתוך הכבד, מתוך חומצות שומן רוויות, וחלק קטן ממנו מגיע מהמזון ונספג ישירות במעיים. הכולסטרול מתחלק לשלושה חלקים. שני החלקים הראשונים הם LDL המכונה "כולסטרול רע", ו-HDL המכונה בהתאם "כולסטרול טוב". הכולסטרול הרע הוא זה שיכול לגרום למחלות, התקפי לב, סתימת עורקים ועוד, והכולסטרול הטוב הוא זה שיכול דווקא למנוע את כל המצבים הללו ולהגן עלינו. החלק השלישי שמרכיב את הכולסטרול הוא הטריגליצרידים, סוג נוסף של שומן בדם שנושא את הכולסטרול בזרם הדם. כאשר רמת הטריגליצרידים גבוהה, עולה הסיכון למחלות לב וכלי דם, אך לא משתווה לסיכון הקיים כאשר רמת הכולסטרול הרע היא גבוהה.

נזקים של כולסטרול גבוה

אז בואו נדבר רגע על הנזק הקיים בכולסטרול שאיננו מאוזן. במהלך השנים, שוקע הכולסטרול בתוך דפנות כלי הדם שלנו וגורם להתקשות והיצרות של הכלי. התקשות זו גורמת לסתימת עורקים ולטרשת עורקים. כאשר הטרשת מחמירה, העורק נסתם כליל ובהמשך יכול לגרום להתקף לב או לאירוע מוחי (תלוי היכן ממוקם העורק שנסתם). כולסטרול גבוה חייב להיות מטופל, גם בגיל צעיר, על מנת למנוע החמרה ומחלות קשות, וניתן לטפל בו על ידי שינוי תזונה, אימון גופני ותרופות.

רמות כולסטרול מומלצות

באדם בוגר מומלץ שרמת הכולסטרול הכוללת בדם תהיה מתחת ל- 200 מ"ג, כאשר הגבול העליון לפני טיפול הוא 240 מ"ג. הכולסטרול הרע בגוף צריך לעמוד על 100 מ"ג או פחות, כאשר נדרש טיפול בכל רמה מעל 130 מ"ג, ובאשר לכולסטרול הטוב – גברים ישמחו למצוא מעל ל-40 מ"ג בדמם וידרשו לטפל בכל ממצא מתחת ל-35 מ"ג, בעוד נשים צריכות 50 מ"ג ויותר, וצריכות לטפל כאשר הן יורדות מתחת ל-40 מ"ג. החלק האחרון שלנו, הטריגליצרידים, צריכים להיות מתחת ל-150 מ"ג, כאשר בכל מספר גבוה מ-200 יש לטפל ולא להזניח.

הפחתת כולסטרול גבוה בשינוי תזונה

בדיוק כמו שאמא אמרה לכם, ביצים מכילות כמות גבוהה של כולסטרול, למעשה – בחלמון ביצה אחד יש את כל כמות הכולסטרול שמומלץ לאדם בוגר לצרוך במשך יום שלם, לכן מומלץ להשגיח על צריכת הביצים שלכם כאשר אתם מנסים להוריד כולסטרול. מזונות נוספים בהם מומלץ להפחית או להמנע הם חמאה, מוצרי חלב שמנים, פירות ים, בשרים שמנים, איברים פנימיים ועוד. מומלץ לבחור מזונות דלים בכולסטרול כמו עוף, דגים ומוצרי חלב דלי שומן. מומלץ כמו כן לצרוך רק ביצה אחת או שתיים בשבוע (כולל ביצים שמתחבאות בתבשילים ועוגות!). מלאו את התזונה שלכם בלחם מלא, קטניות, פירות, שומנים בריאים כמו שמן זית, טחינה, זיתים ואבוקדו, ומגוון אגוזים.

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן