טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

גיל המעבר- קוהוש שחור (100 יח')

112.00

תיאור

סקירת מוצר

תיאור

  • עשב שלם **
  • עוזר עם גלי חום, הזעות לילה ושינויים במצב הרוח
  • בריאות צמחים
  • תוסף צמחים
  • תמיכה טבעית בגיל המעבר
  • איכות מובטחת
  • נבדק במעבדות איכות מוצר

מעל 40 שנות איכות מהימנה

ב- Bounty של טבע אנו מחויבים לבריאות שלך. במשך למעלה מ 40 שנה אנו מייצרים מוצרים מהימנים, מגובים במדע, ועשויים רק עם החומרים הטהורים ביותר … מובטחים. כך שתוכלו להפיק את המרב מהחיים בכל יום** מוצרי הטבע העשירים המלאים של הטבע של באונטי משתמשים בחלקי צמחים טחונים.

שימוש מוצע

למבוגרים, קחו כמוסה אחת (1) מדי יום, רצוי עם ארוחה. ניתן לפתוח ולהכין כמוסות כתה.

מרכיבים אחרים

ג'לטין.

מכיל <2% מ: סיליקה, מגנזיום צמחי סטריאט.

לא GMO. ללא צבע מלאכותי, ללא טעם מלאכותי, ללא ממתיק מלאכותי, ללא חומרים משמרים, ללא סוכר, ללא עמילן, ללא חלב, ללא לקטוז, ללא סויה, ללא גלוטן, ללא חיטה, ללא שמרים, ללא דגים. נטול נתרן.

אזהרות

לא מיועד לשימוש נשים בהריון או מניקות. אם אתה לוקח תרופות כלשהן, או שיש לך מצב רפואי, התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש. הפסק את השימוש והתייעץ עם הרופא שלך אם מתרחשות תגובות לוואי. לא מיועד לשימושם של אנשים מתחת לגיל 18. הרחק מהישג ידם של ילדים. יש לאחסן בטמפרטורת החדר. אין להשתמש אם החותם מתחת למכסה נשבר או חסר.

עובדות נוספות
גודל הגשה:  כמוסה אחת ליום
כמות למנה%ערך יומי
קוהוש שחור (Cimicifuga racemosa) (שורש)540 מ"ג***
*** ערך יומי לא נקבע.

 

 תמצית קוהוש שחור מופקת משורש, שמכיל כימיקלים כדוגמת פוליפנולים (תרכובות הנמצאות בצמחים והינן בעלות תכונות נוגדות חמצון) ואיזופלבונים – חומרים דמוי אסטרוגן, ומכאן נובעת השפעתו של הצמח על תופעות גיל המעבר.

כימיקלים נוספים הקיימים בצמח הינם בעלי השפעה חיובית על חוסנה של המערכת החיסונית ועל יעילותה בהתמודדות עם  מחלות. חומרים אחרים שיש בקוהוש השחור עשויים להיות בעלי אפקט מרגיע על מערכת העצבים והמוח, ולייצר השפעה הדומה לפעילותו של הסרוטונין במוחנו.

קוהוש שחור מביא לאיזון הורמונלי, ולכן מהווה כיום אפשרות טיפולית בתופעות גיל המעבר: גלי חום, מצבי רוח ועצבנות. כמו כן, שימוש בצמח נעשה לצורך טיפול והקלה על תסמונת קדם-וסתית, כאבי מחזור, אקנה, טיפול בשחלות פוליציסטיות ולעתים אף להקלה על צירי לידה ועוד.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן