טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

גלוטתיון 1200מג׳ וקולגן - בריאות ויופי הולכים יחד

175.00

תיאור

גלוטתיון הוא מהעוצמתיים שבנוגדי החמצון המיוצרים בגוף – ביחוד פורמולה זו 1200מג'
(60 יח') הוראות: 1 קפסולה ביום עם הארוחה
הגלוטתיון הוא מולקולה פשוטה מאוד המיוצרת באופן טבעי בגוף. מדובר בשלושה אבני יסוד בבניית חלבון או חומצות אמינו – ציסטאין, גליצין וגלוטמין.

מנטרל הרעלים העיקרי

גלוטתיון הוא מנקה רעלים שאין שני לו. הוא קושר מתכות וחומרים רעילים אחרים וממיר אותם לתרכובות שניתן להפריש באמצעות מערכת השתן או המרה.
כשהגלוטתיון נקשר לרעלים אלה, הם הופכים למסיסים במים וניתן לשנע אותם בקלות אל מחוץ לתא.

עם זאת, היקשרותם של הרעלים לגלוטתיון מעלה את הביקוש ליצירתו של גלוטתיון בגוף.
כאשר תאיה של רקמה או מערכת כלשהי בגוף לא מצליחים לעמוד בקצב כדי לספק את הביקוש, נוצר מחסור בגלוטתיון.

מאחר והכבד הוא האיבר העיקרי שמנטרל רעלים בגוף, הוא מכיל את מלאי הגלוטתיון הגדול ביותר, אשר משחק תפקיד חשוב בפירוקם של מזהמים סביבתיים, תוצרי קרינה, תרופות, כימיקלים מסרטנים ומתכות כבדות.

קבוצת האנזימים גלוטתיוןs-טרנספראז (GST) פועלת בתיאום עם גלוטתיון. האנזימים הללו אחראיים לפירוק וסילוק של רעלנים רבים מהגוף. אי-תפקוד של אנזימי ה-GST עשוי לעודד מחלות אקוטיות וכרוניות כאחד.

לעתים קרובות נתייחס לאנזימי ה- GSTכ-"שדכנים" המפגישים בין הגלוטתיון לרעלנים.
כאשר נמצא אנזים ה-GST עבור רעלן מסוים, הוא מאפשר ומזרז את החיבור שבין הרעלן לגלוטתיון. כאשר ה-GST הספציפי לרעלן אינו נמצא, סבירות ההיקשרות בינולבין ה- GSH פוחתת.

יתרונות הגלוטתיון

תרופות תזונתיים יומיות ותוסף תזונה – (מזון / קוסמטיקה)

 1. אנטי אייג'ינג, נוגד חמצון, שומר על חיוניות העור והברק.
 2. עור הלבנה: ריסון המלנין.
 3. משפר את החסינות של גופך: שפר את תאי החיסון במניעה יעילה של נגיפים.

טיפול ומניעה בתרופות – (דרגה תרופתית)

 1. הגנה על הכבד: מניעה וטיפול במחלות כבד.
 2. ניקוי רעלים: תרופות וסוגים אחרים של טיפולי עזר להרעלה, מועילים להפרשת רעלים.
 3. מניעה וטיפול במחלות עיניים.
 4. טיפול עזר בסוכרת.

תפקיד גלוטתיון של טיפול ומניעה קליניים

בתנאים פתולוגיים כאשר צמצום GSH אנדוגני, GSH אקסוגני בזמן הפך להיות. תוסף GSH אקסוגני יכול למנוע ולטפל במחלות קשורות, לשמור על גוף בריא.

(1) מחלת קרינה ובטיחות בקרינה: קרינה, חומרים רדיואקטיביים או בגלל לויקופניה הנגרמת כתוצאה מתרופות נגד סרטן ותסמינים אחרים עשויים לשחק השפעה מגינה.

(2) כדי להגן על הכבד, ניקוי רעלים, הפעלה של הורמונים וכדי לקדם את חילוף החומרים של חומצת המרה ולסייע בספיגת דרכי העיכול של ויטמינים מסיסים בשומן.

(3) אנטי-אלרגיה, או דלקת הנגרמת על ידי היפוקסמיה בחולים עם מערכתית או מקומית, יכולים להפחית את נזקי התאים ולקדם תיקון.

(4) לשיפור מהלך מחלות ותסמינים מסוימים כתרופות מסייעות. כמו: דלקת כבד, מחלה המוליטית וקרטיטיס, קטרקט ומחלות רשתית, כמו מחלות עיניים ומשפרות את הראייה.

(5) קל להאיץ את חילוף החומרים של חומצות בהפרשת הרדיקלים החופשיים, המשפיעים על טיפוח עור יופי, אנטי אייג'ינג.

תוספי מזון

(1) שנוספו לפסטה, כדי לגרום ליצרנים להפחית את זמן הלחם לחצי או לשליש המקורי, ולשמש לחיזוק תפקיד תזונת המזון ותכונות אחרות.

(2) להוסיף ליוגורט ומזון לתינוקות, שווה ערך לוויטמין C, יכול לשחק כחומר מייצב.

(3) בתערובת שלו לסורימי למניעת העמקת צבע.

(4) לבשר ולגבינה ולמאכלים אחרים, שיפרו את השפעת הטעם.

גלוטתיון לעור

למנוע חדירת לוס טירוזינאז על מנת להשיג את המטרה של עיכוב היווצרות המלנין. בהעלמת קמטים, הגברת גמישות העור, כווץ נקבוביות, להבהיר פיגמנט, לגוף יש אפקט הלבנה מעולה. הגלוטתיון כמרכיב העיקרי במוצרי קוסמטיקה באירופה ובארצות הברית התקבל בברכה בעשורים האחרונים.

"בריאות ויופי הולכים יד ביד ומחקר הוא אבן הפינה של שניהם",  "כל מה שאנו עושים חיצונית ופנימית משפיע על העור שלנו, מהמתח היומיומי ועד הדיאטה שלנו. יופי הוא יותר מסתם עור עמוק ומחקרים קיימים כדי לתמוך בטענה זו ".

תישאר חיובי

עשיית דברים חיוביים יכולה להשפיע על עור הפנים, ולכן יותר ויותר מותגים מתמקדים ברווחה, אמר מורלי. מגזרים מתמזגים ואפילו מותגים גדולים כמו ספורה ונורדסטרום מנצלים את היופי המושרה ברווחה. זוהי כמובן לא התפתחות חדשה, אך הלקוחות הם בעלי ידע רב יותר מתמיד ודורשים מרכיבים איכותיים, פתרונות מבוססי מדע ושיטות עסקיות אתיות. הם רוצים להרגיש טוב עם המוצרים שהם משתמשים בהם.

הטרנדים הגדולים ביותר ביופי כרגע עוסקים בחיבוק פגמים ובהיותך האני הטוב ביותר שלך, במקום להסתיר את עצמך או לנסות להיות מישהו אחר. "הצרכנים פחות ממוקדים במראה צעיר יותר ומתמקדים יותר בהזדקנות", אמר מורלי. "אנשים רוצים להשיג זוהר מסוים וזוהר בריא, ואת סטריה גלוטתיוןיכול לעזור." הגלוטתיון, המתואר "נוגד החמצון הראשי", מנטרל רדיקלים חופשיים המזיקים לעור. הוא מורכב משלוש חומצות אמיניו, חומצה גלוטמית, ציסטאין וגליצין.

רדיקלים חופשיים מחמירים את התמיכה המבנית של העור ומפרקים חלבוני קולגן וסיבי אלסטין בעור, וגורמים לאובדן גמישות וגמישות. פעילות הרדיקלים החופשיים מגורה על ידי זיהום בסביבה, מתח, עישון, שתייה ואור שמש.

"למרבה המזל,"  "יש תרופה נגד – נוגדי חמצון."

ניתן למצוא נוגדי חמצון במזון ובתוספי מזון, אך גוף האדם תמיד יכול להשתמש יותר, במיוחד מכיוון שהוא יורד ברמה התאית עם הגיל, במיוחד לאחר גיל 40.  רעלים סביבתיים מרוקנים גם את רמות הגלוטתיון ולכן הגדלת רמות הגלוטתיון היא קריטי. סטריה היא צורה של פטריה של גלוטתיון המגבירה את מקור הגלוטתיון בגוף, מתקנת נזקים לתאים, תומכת בגמילה ומועילה להפחתת קמטים. Setria מייצרת את המרכיב בתהליך תסיסה, בדומה לבירה.

"לגלוטתיון יש שנים של מחקר שעומד מאחוריו, הוכח קלינית כיעיל, הוא נטול אלרגיה ובטוח לכולם", . הוכח כמסייע לאזן את גוון העור ולהבהיר את העור, ומעניק לעור זוהר כה רצוי. הוא יעיל כשלעצמו או כמרכיב יחד עם ויטמינים ופתרונות שונים. במערב, שכבר פופולרי מאוד באסיה, טרם תפס את הגלוטתיון, אך תוכל לחפש מוצרים המכילים מרכיב זה, אשר יהיו זמינים בקרוב.

 

מחקרים:

 1. קוהן, רוברט ר. (1955) עיכוב גלוטתיון בסינתזת המלנין במבחנה. אנזימולוגיה, 17: 193-8.
 2. סייג'י, מקוטה; יושידה, טושיו; Itakura, Hideko; אירימג'ירי, טושיקאטסו. עיכוב היווצרות מלנין על ידי תרכובות סולפידריל. Journal of Investatative Dermatology (1969), 52 (3), 280-6.
 3. Exner R, Wessner B, Mansart N, Roth E. פוטנציאל טיפולי של גלוטתיון. Wien Klin Wochenschr 2000; 112: 610-6.
 4. מייסטר א ', טייט ס.ס. גלוטתיון ותרכובות גמא-גלוטאמיל קשורות: ביוסינתזה וניצול. Annu Rev Biochem 1976; 45: 559-604.
 5. טאונסנד DM, Tew KD, Tapiero H. חשיבות הגלוטתיון במחלות אנושיות. ביו פרמקותר 2003; 57: 145-55.
 6. Nordlund JJ, Boissy RE. הביולוגיה של המלנוציטים. בתוך: Freinkel RK, Woodley DT, עורכים. הביולוגיה של העור. ניו יורק: CRC Press; 2001. ע. 113-30.
 7. גלוטתיון: התרופות והתוספים האחרונים נגד אנטי אייג'ינג והלבנה

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן