טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

גרבי לחץ רפואיות

100.00

תיאור

גרבי לחץ במלאי רק צבע שחור  בגודל 42-44 בגודל: גדול/L

גרבי לחץ רפואיות, המיועד לסובלים מבעיות בוורידים, עבור העוסקים בספורט לחולי סכרת. לחץ דם גבוהה

ולטיסות .- 2 זוגות במבצע 100 ש"ח 

גרבי טיסה עשויות מניילון דקות אווריריות ומתאימות לחום ולאקלים בישראל – במלאי רק צבע שחור

מאפשרת זרימת דם טובה במהלך טיסות והגנה מפני קרישי דם, בעיות ורידים ונפיחויות.

גרבי לחץ, נועדו לסייע במקרה, של בעיות בוורידים ברגליים. במצב בריאותי תקין, הורידים ברגליים, אינם מורגשים. ישנם סיבות רפואיות שונות, הגורמות לוורידי הרגל להתנפח, עד שעלול להיווצר מצב של היווצרות קרישי דם. כדי להחזיר את הוורידים למקומם, ולהקל על הכאב, פותחו גרביים אלסטיות מיוחדות. גרביים אלסטיות, עוזרות להוריד נפיחות בצקת ברגל.

הגרביים נותנות תחושת רעננות:

כאשר הדם ברגליים לא זורם בצורה תקינה, אזי נוצרת תחושת כבדות ועייפות. לבישת הגרביים, מסייעת לזרימה תקינה של מחזור הדם, וכאשר הדם בגוף זורם בצורה תקינה, נוצרת תחושה של רעננות.

מניעת פציעות  ספורט:

מומלץ מאוד לעוסקים בספורט, ללבוש גרביים אלסטיות. הלחץ של הגרביים, מהווה תמיכה נוספת לרגל, ומשפר את זרימת מחזור הדם, וכך מונע היווצרות פציעות ספורט, ודלקות.

כיצד עובדות גרביים אלו?

הסוליות של הגרביים, עשויות מחומר, המשמש כבולם זעזועים. הלחץ שמפעילות הגרביים, מנע בהדרגה מאזור הקרסול, ועד הירך. הלחץ באזור הקרסול, חזק יותר, והוא פוחת בהדרגה עד אזור הירך, בו הלחץ חלש יותר.

גרבי לחץ רפואיות, המיועד לסובלים מבעיות בוורידים, עבור העוסקים בספורט לחולי סכרת. לחץ דם גבוהה

ולטיסות. הגרביים מאפשרות מעבר זרימת דם אופטימלית בעזרת צורת הקונוס שלהן, כאשר הלחץ החזק ביותר מרוכז באזור הקרסול ופוחת בהדרגה לכיוון למעלה.

גרבי לחץ להריון:

בהריון, ישנם פעמים רבות התנפחות של הורידים, הגורם לאישה ההרה לכאבים. לבישת גרביים מיוחדות, יכולה לסייע לאישה, אך עלול להיווצר לחץ על הבטן התחתונה. לשם כך, פותחו גרביים מיוחדות עבור נשים בהריון.

גרביים להקלה על כאבים:

גרביים אלו, עשויות כולם מבד אלסטי חזק. אורך הגרביים, הוא מהאצבעות ועד למפשעה. הבד הוא נעים, ונותן אפקט של עיסוי לרגל, המקל על כאבים. נשים בהריון, יכולות לקנות חגורה מיוחדת, המצורפת אל הגרביים.

aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()aeProduct.getSubject()

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן