טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

"דיאטה הומיאופאתית "HCG מס' 1 בארה"ב

295.00

תיאור

המלאי נגמר זמנית

 • -הסיבות להשמנה-
  • האם להומאופטיה יש כאן תשובה?אכן  כן!אמנם אין זה ריפוי מהותי, אולם במפתיע נמצא שדיאטה  בסיוע מיהול הומאופתי של ההורמון- HCGיכול לסייע להורדת משקל במהירות, ביעילות וללא תופעות לוואי.
 • תזונה לקויה, יותר מידי אוכל  ויותר מידי מתוק.- מעורבות מוגברת של הורמונים בתזונה, במים, בבשר וברפואה- מתח בעבודה ובבית וחוסר איזון שנוצר כתוצאה מנסיבות החיים בקשות והדורשניות וירידה כללית בבריאות.מעבר לכך, סובלות נשים רבות מהשמנה ככל שגילן מתקדם,- בנסיבות הראשונות ניתן לטפל על ידי איזון התזונה , הפחתת כמויות ודיאטהניתן לשמור [בקושי רב] על תזונה אורגנית, מים מטוהרים ואורח חיים נקי מתרופות והורמונים- בחוסר האיזון שנוצר מנסיבות החיים ניתן לטפל בהומאופתיה רק באופן אינדיווידואלי: כל אדם מקבל את הטיפול המתאים לו ולמערכת האישית שלו. לשם כך נחוץ הומאופט מומחהאולם לפעמים כל מה שאנו רוצים זו דיאטה טובה. וכאן אנו מוצאים עצמנו נאבקים שנים במשקלמנסים דיאטה ושוב משמינים, מורידים במשקל ומעליםוכבר נמאס לנו לספור קלוריותוכבר מגיע השלב שדיאטות אינן מועילות. חוסר האיזון ההורמונלי מתגבר וכל שנה מוסיפים עוד ועוד במשקלהאם להומאופטיה יש כאן תשובה?אכן כן!אמנם אין זה ריפוי מהותי, אולם במפתיע נמצא שדיאטה  בסיוע מיהול הומאופתי של ההורמון- HCGיכול לסייע להורדת משקל במהירות, ביעילות וללא תופעות לוואי.HCG הוא הורמון, שבשנות ה50 כבר נמצא כגורם מאיץ לפרוק שומנים מיותרם בגוף. ואכן הונהג בקלינקות יקרות  להרזיה. הבעיה היתה שהטיפול היה יקר ביותר והיה כרוך במתן זריקות יומי – לא נעיםבשנים האחרונות מצאו שמיהול הומאופתי של החומר, כשהוא ניתן במיהול הנכון ומינון הנכון-יכול,  להביא לתוצאות דומות, ללא תופעות לוואי, הרבה יותר בזול – וללא צורך במעורבות רפואית.וכך ניתן בשילוב HCG הומאופתי ודיאטה מיוחדת להוריד הרבה משקל, ומהר – תוך 3-4 שבועות. ממש רואים כיצד השומן מתמוסס מיום ליוםלאחר הדיאטה חוזרים לאורח חיים רגיל בו יש לאכול במידה, מבלי לספור קלוריות – והמשקל נשמר.  הדיאטה מיוחדת בכך שהיא לא גורמת לתופעת היו יו שמתרחשת בדרך כלל לאחר רוב הדיאטות.מאחר וה HCG ניתן במיהול הומאופתי, מומלץ להגיע להומאופט המכיר את הנושא ויודע לעבוד עם תכשירים הומאופטיים
 • # 1 במכירות מותגי דיאטות בארה"ב לכמויות נא ליצור קשר ! באתר

 • תוסף תזונה

      שימוש מוצע

           כתוסף תזונה, לקחת 10 טיפות (0.5 מ"ל) מתחת ללשון שלוש פעמים ביום, 30 דקות לפני האכילה, והחזק במשך 1-2 דקות. אין לאכול או לשתות במשך 10 דקות לפני או אחרי נטילת טיפות.

רכיבים נוספים

מים מטוהרים, USP גרגר אלכוהול, גליצרין כשר.

      אינו מכיל: סויה, חיטה, שמרים, לקטוז, חלב, ביצים או מוצרי דגים, סוכר, מלח, עמילן, צביעה מלאכותית, חומרי טעם וחומרים משמרים.

ללא גלוטן.

אזהרות

השתמש רק כפי שהוצע. לא מיועד לשימוש על ידי מישהו מתחת לגיל 18, בהריון, סיעוד, ו / או אם האריזה שבורה.התייעץ עם רופא לפני השימוש אם אתה או בן משפחה אובחנו עם כל מצב רפואי. יש להפסיק את השימוש ולפנות לרופא אם אתם סובלים מסימפטומים חריגים. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים.

עובדות נוספות

דיאטת HCG – מהי ומהו המקור שלה?

ד"ר אלברט סימונס hcg

דיאטת HCG היא דיאטה מהירה (דיאטת כאסח) נפוצה שמקורה עוד בשנות ה-50 של המאה הקודמת. השם HCG הוא בעצם ראשי התיבות של הורמון ה-Human Chorionic Gonadotropin, הורמון שנשים מייצרות באופן טבעי לגמרי בתקופות ההיריון שלהן ומהווה את מרכיב מרכזי בדיאטת HCG. הורמון זה שולט על תהליכי חילוף החומרים של נשים בתקופת ההיריון (מחובר להיפותאלאמוס במוח). בסביבות שנת 1950 ד"ר א.ו.ת סימונס עשה לראשונה שימוש בהורמון זה על מנת לטפל בבעיית השמנת יתר של אנשים. באמצעות הזרקת כמות קטנה של ההורמון למטופליו הצליח ד"ר סימונס לגרום להם לרזות בכחצי ק"ג ליום באופן קבוע. על גילוי זה זכה הד"ר בהכרה עולמית.

תהליך הדיאטה – HCG

בשל היותה דיאטה מהירה מאד ניתן להבין שמדובר בדיאטה דלת קלוריות (בדומה לדיאטת אטקינס ולדיאטת כרוב) – הדיאטה מאפשרת אכילת מאכלים שמסתכמים בלא יותר מ-500 קלוריות ביום. הדיאטה נמשכת 8 שבועות שבמהלכם מוזרקת או מוחדרת  לגוף באמצעות טיפות, כמות קטנה של הורמון ה-HCG על בסיס יומי. טיפות hcgדיאטת HCG  קיבלה את     אישור משרד התרופות האמריקאי (ה-FDA) להרזיה. הזרקת החומר עצמו חוקית לגמרי, בייחוד אם  היא ניתנת ע"י גורם רפואי מקצועי כחלק מטיפולי פוריות.

מה מותר ומה אסור לאכול במסגרת דיאטת HCG?

כמו שכבר בטח הבנתם – בדיאטת HCG לא אוכלים הרבה והתפריט די מגביל. הדיאטה מתירה אכילה של 2 ארוחות ביום:     צהריים וערב. בכל ארוחה יש לאכול מאכל אחד שמכיל חלבונים (למשל ביצה), מאכל אחד שהוא ירק, מאכל אחד שהוא פרי ופרוסת לחם. כמו כן, ניתן לאכול בשר או עוף מכל סוג בתנאי שאוכלים אותם ללא שומן שנראה לעין. חל איסור על אכילת דגי סלמון, טונה ודומיהם.

בגזרת הירקות המומלצים בדיאטת HCG: תרד, סלק, מלפפונים, עגבניות, סלרי, בצל, שומר, צנון, אספרגוס וכרוב.

בגזרת הפירות המומלצים: תפוז, תפוח, תותים או אשכולית.

הדיאטה מתירה שתיית כמויות בלתי מוגבלות של מים, קפה ותה, אך אסור להגזים עם החלב וחל איסור להוסיף סוכר (תחליפי סוכר מותרים). חמאה ושמן אסורים גם כן.

דיאטת HCG – כמה זה קשה?

להחזיק מעמד 8 שבועות (56 ימים) באכילת 500 קלוריות ליום מקסימום זו איננה משימה פשוטה ולעיתים אפילו מסוכנת. כמות קטנה כל כך של קלוריות ביום לא מספקת לגוף את צורכי התזונה הנורמליים שלו. מומלץ להיוועץ ברופא או באיש מקצוע אחר לפני התחלה של דיאטת HCG ולשמוע את דעתו בנושא.

להלן תפריט מומלץ לדיאטת HCG, ישנם שלושה שלבים לדיאטה:

שלב א : יומיים של אכילת מאכלים שומניים ככל שאפשר תוך שימוש בטיפות HCG.

 • שלב ב: שלושה עד שישה שבועות של תפריט דיאטת 500 קלוריות יומיות. בשלושת הימים האחרונים של שלב זה, אין לקחת את הטיפות.( יש לציין שתפריט עם פחות מ 1200 קלוריות יומיות אינו מומלץ ומסוכן. כלשכן תזונה על בסיס 500 קלוריות יומיות בלבד אינה ראויה ומסכנת את בריאותך! ולכן אנחנו ממליצים על 1200 קלוריות היום
 • שלב ג: מעבר לתפריט דיאטה של 1500 קלוריות ליום, תוך הימנעות מסוכרים ופחמימות. זהו השלב שאמור לשמר על המשקל הקיים ולכן ההמלצה בעצם היא לאורך חיים עם תפריט דיאטה של 1500 קלוריות וללא פחמימות או סוכרים. תפריט שכזה אינו מתאים לשמירה על משקל, ואינו מאוזן, שכן פחמימות הם אב מזון חשוב ונחוץ.
 • בדיאטת HCG יש גם שלב מיוחד במקרה של עליה במשקל: במקרה שבאופן כלשהו עליתם במשקל בזמן הדיאטה (המשמעות המעשית היא שוודאי אכלתם הרבה יותר ממה שתפריט הדיאטה מאפשר…), דיאטת HCG מציגה המלצה הזויה זו: אולם רק אם עליתם במשקל!
 • לא לאכול דבר בארוחת הבוקר והצהריים. לשתות הרבה מים לאורך היום. לאכול סטייק גדול ותפוח בארוחת הערב  אין ספק שכל דיאטנית קלינית, וגם כל בר דעת מבין, שלא לאכול כל היום ואז לזלול סטייק גדול זה לא בריא, לא נכון, ולא צריך להיות חלק מדיאטה כלשהי
 • דיאטת HCG – דוגמה לתפריט יומי

בכדי להמחיש עד כמה דיאטה זו אינה מתכון להרזיה מתונה אלא דיאטה מהירה מאד , הנה דוגמה לתפריט יומי של דיאטת HCG לפי שלבים:

 

דיאטת HCG דוגמה לשלב א:

ארוחת בוקר: תה או קפה ללא סוכר, ללא הגבלה. מותר להוסיף כף אחת של חלב דל שומן (לא לכל ספל, רק חד פעמית).

ארוחת צהריים: המבורגרים, צ'יפס, פרגיות מטוגנות.

ארוחת ערב: פיצה, צ'יפס, פלאפל.

זו דוגמה להמלצה הכללית של הוגי הדיאטה!

דיאטת HCG דוגמה לשלב ב:

ארוחת בוקר: תה או קפה ללא סוכר, ללא הגבלה. מותר להוסיף כף אחת של חלב דל שומן (לא לכל ספל, רק חד פעמית).

ארוחת צהריים: ניתן לבחור בין האפשרויות הבאות:

 1. 100 גרם חזה עוף או דג לבן, מבושל. יש להסיר שומן טרם הבישול.
 2. 3 חלבוני ביצה עם חלמון ביצה אחת.
 3. 100 גרם גבינת קוט'ג דלת שומן.

לאלה ניתן להוסיף אחד מהירקות הבאים: תרד, עלי סלק, עולש, סלק, ירקות, חסה, עגבניות, סלרי, שומר, בצל, צנוניות אדומות, מלפפון, אספרגוס וכרוב. אין הגבלה של ממש בכמות הירקות, אבל מומלץ שלא לערבב ירקות ולאכול ירק בודד כל יום.

בארוחת הצהריים מוסיפים פרוסת לחם קל ותפוח או תפוז, או חצי אשכולית.

ארוחת ערב: ארוחת הערב שווה לצהריים, אם כי אסור לאכול את אותו סוג מנה עיקרית. כמו כן אסור להוסיף מזון לתפריט אפילו אם ביום הקודם לא מימשתם את כל אפשרויות תפריט הדיאטה.

תודה ובהצלחה!

מאמרים ושיתוף

עובדות נוספות
הגשה גודל: 10 טיפות (0.5 מ"ל)
הגשה למכולה: 120
כמות למנה% ערך יומי
ניאצין0.475 מק"ג2%
HGG 1234 פורמולה מורכבת
L-Arginine, Beta-Alanine, L-Carnitine, L-Glutamine, L-Ornithine,
שורש אסטרגלוס (Astragalus membranaceus), שורש מאקה (Lepidium meyenii), תמצית Rhodiola (מ Rhodiola rosea Root).
3070 מק"ג
*% ערכים יומיים מבוססים על 2,000 קלוריות דיאטה.
† הערך היומי לא נקבע.

דיאטת הרזיה – כל ההסברים שחייבים לדעת לפי

דיאטת הרזיה היא משטר דיאטה שמטרתו להביא לירידה במסת הגוף. העיקרון המרכזי בדיאטת הרזיה הוא יצירת פער בין הקלוריות הנצרכות לבין הקלוריות המנוצלות על ידי הגוף.

דיאטת הרזיה נכונה

מודל צלחת המזון מ-2011 לאכילה מאוזנת על פי מחלקת החקלאות של ארצות הברית

על מנת שדיאטת הרזיה לא תגרום נזק לגוף, תפריטה צריך לכלול את כל אבות המזון. מומלץ לבצע דיאטת הרזיה בהתייעצות עם תזונאי, שיעזור בהתאמת תפריט יומי המבטיח את קבלת כל אבות המזון והחומרים החיוניים לגוף למרות צמצום כמויות המזון ושינוי סוגי המזון הנצרכים.

עקרון חשוב נוסף הוא ביצוע פעילות גופנית. פעילות גופנית מעודדת את הגוף להשתמש ביותר קלוריות, ובכך להקטין את מסת השומן שברקמות השומן שבגוף. היתרון המרכזי של פעילות גופנית הוא קידום הבריאות הכללית ומניעת מחלות רבות, לא רק באמצעות הרזיה. פעילות גופנית גם משפרת את מצב הרוח, שעלול להפגע בדיאטת הרזיה כתוצאה משינוי התזונה (צריכת פחמימות ושומנים גורמת להפרשת חומרים מרגיעים במוח, כגון סרוטונין). עם זאת, פעילות גופנית איננה הכרחית לירידה במשקל, אשר תתאפשר גם בלא ביצוע פעילות גופנית מכוונת.

בשנים האחרונות, עם עליית חשיבותה של החזות הוויזואלית, אנו עדים לתופעה הולכת וגוברת של הפרעות אכילה (אנורקסיהבולימיה וכו') שלעיתים מתחילות בדיאטה שאינה מבוצעת בצורה מבוקרת.

סוגי דיאטות הרזיה

באופן כללי, התמדה בדיאטת הרזיה מכל סוג שהוא אינה דבר מובן מאליו לאורך זמן, בשל איתותי הגוף המבקש מזון משמין, וכן עקב אורח החיים בחברת השפע, המספק אינסוף הזדמנויות לצריכת מזון כזה, במחיר זול ובכל שעה. לאורך השנים התפתחו מספר גישות המנסות להתגבר על קשיים אלה. זאת על ידי הגדרת שיטות וחוקים מסוימים על-פיהם ניתן לרדת במשקל באופן קל יותר או מהיר יותר או למרות צריכה בלתי-מוגבלת של סוגי מזון מסוימים.

דיאטות דלות פחמימות ועתירות שומן

דוגמה לארוחה בדיאטה הקטוגנית המכילה כמות גבוהה של שומנים, כמות בינונית של חלבונים, וכמות נמוכה למדיי של פחמימות בעוד שההתמקדות היא באוכל לא מעובד, ללא סוכר או קמח, ואשר אינו מטוגן בשמן זית או שמן צמחי.

דוגמה לארוחה בדיאטת אטקינס

 • הדיאטה הקטוגנית – דיאטה עתירת שומן, אשר מכילה כמות בינונית של חלבונים וכמות דלה בפחמימות. הדיאטה מאלצת את הגוף לשרוף שומנים במקום פחמימות. בעוד שהגוף נוטה להעדיף פחמימות כמקור לאנרגיה כאשר הפחמימות במזון מומרות לגלוקוזה, כאשר נצרכת רק כמות מועטה של פחמימות, הגוף עובר למצב של שריפת שומן כמקור העיקרי לאנרגיה (קטוזיס), במקום שריפת גלוקוז, ויפנה לשרוף את עודפי השומן במקום לאגור אותם. היחס האופטימלי בין שומנים לחלבונים ופחמימות, עליו חשוב לשמור בעת שמקפידים על הדיאטה הקיטוגנית, הוא בסביבות 70% שומנים, 20% חלבונים, ו-5% פחמימות.
 • דיאטת אטקינס – דיאטה שאת עקרונותיה פיתח וקידם ברחבי העולם ד"ר רוברט אטקינס. שיטת אטקינס להפחתה במשקל כוללת הגבלת כמות הפחמימות הנצרכת, במקביל לאכילת כמות בלתי מוגבלת של מזון דל פחמימות, בדרך כלל מזון העתיר בחלבוניםשומנים או ירקות דלי-פחמימות. אף על פי שלכאורה נסתר כאן עקרון הגבלת הקלוריות הנצרכות, ד"ר אטקינס טען שבאמצעות שיטה זו ניתן לאכול באופן חופשי מסוגי המזון המותרים ועדיין להפחית במשקל. האופן שבו ההפחתה במשקל מתבצעת קשור לתהליך הקטוזיס המתרחש בגוף בשעת מחסור בפחמימות (ר' ערך גליקוגן). תהליך זה גורם לפירוק מהיר של רקמות שומן בגוף. בנוסף לכך, אטקינס טען כי למרות הצריכה של מאכלים רווי כולסטרול כגון סטייקים וביצים, אצל נחקריו דווקא חלה ירידה ברמת הכולסטרול הרע בגוף. מחקרים רבים בנושא דיאטת אטקינס התבצעו ויעילותה עוד לא הוכחה או הופרכה באופן מוחלט. כיום מחקרים נוספים מנסים לקבוע האם יש סכנה בצריכה מוגברת לאורך זמן של מאכלים רווי שומן מן החי. תזונאים באופן כללי מסתייגים מכל דיאטה אשר אינה מאוזנת ואינה מכילה את כל אבות המזון בכמות מספקת.
 • דיאטה דלת פחמימות –
 • דיאטת סאות' ביץ' –

דיאטה על פי המדד הגליקמי

דיאטה זו מבוססת על המדד הגליקמי שהוא מדד המאפשר לסווג מאכלים שונים על פי מהירות פירוק הסוכרים שבהם. קצב פירוק זה הוא מאוד משמעותי בקביעת משך הזמן בו אדם ירגיש שבע לאחר ארוחה. שימוש במדד הגליקמי יכול להפחית את תחושת הרעב המלווה בדרך-כלל את האדם המבקש להפחית במשקל. אכילת מזונות משביעים מקושרת להפרשת הורמונים מסוימים במוח, אשר חסרונם אצל אנשים בתהליך דיאטה מתבטא בעצבנות, עייפות, חוסר אנרגיה ועוד, וכך הסיכויים להמשיך בדיאטה גדלים.

דיאטות נוספות

קבוצות תמיכה

קבוצות כגון שומרי משקל מנסות לתת מענה לצד החברתי של תהליך ההרזיה, תוך אמונה שיותר קל לרדת במשקל ולשמור על המשקל הרצוי עם תמיכה קבוצתית. קבוצות אלה נפגשות בתדירות קבועה, חולקות את קשיי ההתמודדות ומנסות לחזק את ידי המשתתפים על ידי החדרת מוטיבציה ומתן עצות להתמודדות היומיומית בדיאטת ההרזיה.

ראו גם

קישורים חיצוניים

ויקישיתוף מדיה וקבצים בנושא דיאטה בוויקישיתוף

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן