טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

דיאטה פרוביוטית להיט בארה"ב ( 120 כפסולות)

120.00

תיאור

   יש חיידקים מרזים – פרוביוטיקה שתעזור לכם להגיע למשקל תקין

הם לא רק ישמרו על שקט במערכת העיכול, יטיבו עם הלב ומערכת החיסון – חיידקי מעי מסוימים יגרמו לכם לאכול פחות ובאורח קסם גם להרגיש שבעים יותר

  • שפר את העיכול
  • הפחת נפיחות
  • לשרוף שומן ולרדת במשקל
  • 11 רכיבי תזונה חיוניים! קריטי במהלך ירידה במשקל
  • תוסף תזונה

מרכיבים חיוניים לירידה במשקל 

זה לא סוד שירידה במשקל יכולה להיות הרבה עבודה קשה וזיעה. האם אי פעם תהיתם אם אתם מקבלים את כל אבות המזון הדרושים שאבדו במהלך התהליך הזה? זה המקום שבו ProbioSlim® Essentials לירידה במשקל עוזר. כעת עם תוספת של 11 רכיבים תזונתיים חיוניים, ProbioSlim Weight Loss Essentials נועד לעזור לך להרגיש קל יותר ובריא יותר תוך החלפת רכיבי תזונה נחוצים מאוד שהם קריטיים במהלך ירידה במשקל. זה כולל גם פרוביוטיקה כדי לעזור להקל על העיכול ולהפחית במהירות נפיחות ובליטות ותרכובות שריפת שומנים פועלות כדי לספק יתרונות קליניים לירידה במשקל לתוצאות עקביות שתוכל לראות ולהרגיש עובד כל יום.

ProbioSlim Weight Loss Essentials מכיל אלקטרוליטים קריטיים כמו נתרן, כלוריד, אשלגן, סידן, מגנזיום ומי קוקוס כדי לעזור לך לשמור על לחות. ויטמינים C וויטמינים B כלולים כדי לסייע בתמיכה בתהליכים חיוניים בגוף. כל זה חשוב במיוחד במהלך דיאטה ופעילות גופנית.

כלול גם LactoSpore®, פרוביוטיקה יוצאת דופן עם יכולת מרשימה לעזור להקל מדי פעם על שלשולים ועצירות, גזים ונפיחות. שילוב של תכונות הנפיחות והבליטה של ​​LactoSpore עם EGCG וקפאין המופקים באופן טבעי מתה ירוק יוצר פוטנציאל לירידה משמעותית במשקל, שריפת שומנים יעילה, דיכוי תיאבון מועיל ואנרגיה צלולה לטפח את אורח החיים הבריא שלך.

קח שליטה על העיכול שלך ועל המשקל שלך עם המרכיבים החיוניים ב-ProbioSlim Weight Loss Essentials, ושחרר במלואו את הפוטנציאל שלך!

קומפלקס אלקטרוליטים לחות במיוחד 

ירידה במשקל יכולה להיות עבודה קשה וכאשר אנו מזיעים, אנו מאבדים אלקטרוליטים כמו נתרן, כלוריד, אשלגן, סידן ומגנזיום. ProbioSlim® Weight Loss Essentials מכיל את כל אלה כדי לעזור לחדש את ההפסדים הללו ולשמור על גופך במלוא הפוטנציאל שלו. המומחים של Force Factor® הוסיפו גם מי קוקוס מובחר – שעשירים בויטמינים ואלקטרוליטים, ויטמין C וויטמינים B כדי לעזור לתמוך בתהליכים גופניים קריטיים ולעזור לשחרר ביסודיות את הפוטנציאל שלך.

תערובת הלב השלם LS3692™ 

LactoSpore® – זן פרוביוטי פרימיום זה תוכנן במיוחד כדי לעזור להקל מדי פעם על שלשולים, עצירות, גזים ונפיחות, תוך הבטחת בטיחות ונוחות עם ספירת נבגי חיידקים אופטימלית.

קומפלקס עלי תה ירוק סופר EGCG –  מרכיב רב עוצמה לניהול משקל, EGCG מגביר את התרמוגנזה באופן טבעי כדי לעזור לך לשרוף שומן בצורה נקייה כחלק מתזונה מופחתת קלוריות.

קפאין –  הילחם בתחושה הנוראה של עייפות דיאטה עם בעיטה מגבירה אנרגיה של קפאין, שעוזר לשלוט בתיאבון שלך בזמן שאתה יורדת במשקל.

שימוש מוצע

קח 2 כמוסות מדי יום עם ארוחת הבוקר, ו-2 כמוסות מדי יום עם ארוחת הצהריים.

מרכיבים אחרים

ג'לטין, תאית מיקרו-גבישית, מגנזיום סטארט, דו תחמוצת סיליקון, דו תחמוצת טיטניום.

מכיל: אגוזי עץ (קוקוס).

אזהרת אלרגנים: מיוצר על ידי ציוד המעבד מוצרים המכילים חלב, ביצים, פולי סויה, חיטה, רכיכות, שמן דגים, אגוזי עץ וטעם בוטנים.

אזהרות

אמצעי זהירות: השתמש רק לפי ההוראות. התייעץ עם איש מקצוע רפואי לפני השימוש אם אתה בהריון או מניקה, סובל ממצב רפואי או משתמש בתרופות מרשם. אחסן במקום קריר ויבש. הגן מפני חום, אור ולחות.

המינון המומלץ של מוצר זה מכיל בערך כמות קפאין כמו כוס קפה אחת. הגבל את השימוש בתרופות, מזונות או משקאות המכילים קפאין בזמן נטילת מוצר זה, מכיוון שכמות גדולה מדי של קפאין עלולה לגרום לעצבנות, עצבנות, חוסר שינה, ומדי פעם, דופק מהיר.

חדש טהור בהשראת 100% טהור פרוביוטיקה מוצרי הרזיה משלב אובדן משקל מתקדם עם פרוביוטיקה פעיל, ויטמינים ומינרלים ואת החומרים החמים ביותר בנוסחה ייחודית אחת.

 מחקר מדעי מאומת המפתח לעזור לרדת במשקל שלך

‡ ממוצע ירידה במשקל עם מרכיב מפתח (200 מ"ג של פולי קפה ירוק- היה 10.95 ק"ג. במחקר של 60 יום עם דיאטה דלת קלוריות, 3.7 ק"ג. במחקר נפרד בן 8 שבועות עם דיאטה מופחתת קלוריות ופעילות גופנית מתונה.

2 תערובת אקטיביות פרוביוטיות עם 1 מיליארד תרבויות חיות בכל קפסולה

נוסחה זו כוללת את הזנים הפרוביוטיים הפעילים לקטובצילוס אסידופילוס ו- Bifidobacterium lactis. בנוסף, נוסחה זו כללה את האינולין הסיבי הפרהביוטי.

הבטחת פוטנציאל

שלא כמו כמה מותגים אחרים, המוצר טהור בהשראת 100% טהור Probiotics חומרי הרזיה טבעיים

3 החומרים הכי חמים

הנוסחה החזקה מכילה גם תה ירוק וקומבוניה סובטרופית של גארסיניה גארסיניה בתערובת מדהימה עם שלושה מרכיבים מבוקשים ביותר של הטבע ומבוקשים.

   יש חיידקים מרזים – פרוביוטיקה שתעזור לכם להגיע למשקל תקין

הם לא רק ישמרו על שקט במערכת העיכול, יטיבו עם הלב ומערכת החיסון – חיידקי מעי מסוימים יגרמו לכם לאכול פחות ובאורח קסם גם להרגיש שבעים יותר

כשפרופ' אליה מצ'ניקוף גילה בתחילת המאה העשרים את החיידקים הפרוביוטיים הוא כנראה לא ידע שהם מועילים גם להרזיה אבל גם בלי המידע הזה, היה לו ברור שבידיו תגלית ענקית. גם מי שהחליט להעניק לו פרס נובל על הגילוי הזה, הבין זאת.

מאז זרמו הרבה חיידקים פרוביוטיים בנהרות היוגורט והיום למזלנו אנו כבר מבינים את החשיבות הפרוביוטיקה ועד כמה היא חשובה לבריאותנו. מערכת העיכול שלנו היא למעשה אכסניה ליותר ממאה טריליון חיידקים, שמושפעים מאוד מהתפריט שאנו אוכלים ומהתרופות שאנו נוטלים.

במקביל, לחיידקים האלה תפקיד חשוב בשמירה עלינו , בעיכול המזון לאחרונה אף מתברר שיש להם גם השפעה על ירידה או עלייה במשקל. מחקרים חדשים מצאו קשר בין הרכב החיידקים הנמצאים במעי למשקל הגוף ולמצב הרוח שלנו. כלומר, אנו יכולים להיות מרוצים או עצובים, לרזות או להשמין בלי להיות מודעים לכך שכל זה קורה כי אנחנו 'תחת השפעה'.

הסברה היא כי אנו לא עושים את הבחירות לגבי התזונה שלנו לבד, אלה מיליארדים של חיידקים, המאכלסים את המעי שכנראה משפיעים על הבחירות שלנו

ועל איכות חיינו. מחקרים שבדקו את השפעתם על רמת התיאבון, המשקל ואפילו מצב הרוח העלו את ההשערה כי לחיידקי המעי יכולה להיות השפעה רבה מכיוון שהם גורמים לנו לצרוך את המזונות הנחוצים להם להישרדותם האישית.אחד המאמרים שפורסם בכתב העת המדעי ActaPhysiologica, מצא למשל שהדחפים שלנו לאכול מזונות עתירים בפחמימות, הם בכלל לא שלנו, אלא של חיידקי המעיים שמשתלטים על גופנו ומכוונים את הרצונות שלנו.

הסימן הראשון לקשר בין המיקרוביום להרזיה התגלה במחקר שבו נלקחו דגימות צואה מתאומים זהים (כאשר תאום אחד נמצא במשקל תקין והשני סובל מעודף משקל). דגימות אלה הושתלו בעכברים ללא מיקרוביום (סטריליים) שהוזנו בדיאטה דלת שומן. העכברים שקיבלו את המיקרוביום של התאום שסבל מהשמנה עלו במסת השומן בצורה משמעותית בהשוואה לעכברים שקיבלו את המיקרוביום של התאום הרזה, למרות ששתי קבוצות העכברים הוזנו בתפריט זהה.

הסברה הרווחת היום היא כי המיקרוביום של אנשים בעודף משקל מגביר את תחושת הרעב בכך שהוא מדכא הפרשת הורמונים התורמים לתחושת שובע. כמו כן אותם החיידקים גורמים לתהליכים פרו-דלקתיים שמעודדים אגירת רקמת שומן. המיקרוביום של אנשים רזים לעומת זאת, מגביר את תחושת השובע בכך שהוא מעודד הפרשת ההורמונים הרלוונטיים ומדכא תהליכים פרו-דלקתיים.

B420 הוא שם קיצור לחיידק, בעל השם המסובך ביפידובקטריוםלקטיס 420 (Bifidobacterium animalis ssp. Lactis 420) שיש לו השפעה מיטיבה על תהליכי הרזיה או מניעת השמנה. במחקר התערבותי שנעשה בזן הפרוביוטי B-420 חולקו המשתתפים הסובלים מעודף משקל והשמנה באופן אקראי לשתי קבוצות. קבוצה אחת קיבלה את הזן הפרוביוטי (B420) והקבוצה השנייה קיבלה פלסבו. במהלך ששת חודשי המחקר לא ביצעו המשתתפים כל שינוי בתפריט שלהם או ברמת הפעילות הגופנית שעשו.

תוצאות המחקר הראו כי נטילת פרוביוטיקה עם B420, הובילה לצריכה של 300 קלוריות פחות מהצריכה הימית אליה היו רגילים המשתתפים, ירידה של 1.4 ס"מ בהיקף המותניים ואף מנעה עלייה במשקל ובמסת השומן. על מנת לסבר את האוזן: כל קילו של רקמת שומן בגוף מכיל 8100 קלוריות. כלומר נטילת החיידק במשך 27 יום תגרום לירידה של קילוגרם שומן אחד.

כיצד הוא פועל?החיידק מעלה את הפרשת ההורמון GLP1 שגורם בין היתר לתחושת שובע, מה שמפחית כמובן את תחושת הרעב וגורם לצריכה קלורית מופחתת.

במקביל, החיידק מונע חדירה של רכיבים מעודדי דלקת אל זרם הדם – מה שמפחית את אגירת שומן בעיקר מסביב למותניים.

כמו לכל פרוביוטיקה, ל-B420 יש השפעות מיטיבות על מערכת העיכול. הוא תורם לעיכול תקין ומונע אי נוחות – מה שמאפשר אכילה בריאה של ירקות ופירות וספיגת החומרים המזינים שבהם. פעילות תקינה של מערכת עיכול חיונית לתהליך ההרזיה.

אם אתם מרגישים שקשה לכם מאוד לרדת במשקל או רוצים סיוע בהרזיה במקביל לשינוי באורח החיים ובתזונה שאתם עושים. החיידק אמנם עושה קסמים אבל אם תאכלו 3000 קלוריות ביום, סביר להניח שה'קסם' שלו לא יפעל עליכם.

 אם עשיתם דיאטות כסאח בעבר ויש חשש שחיידקי המעיים הידידותיים שלכם נפגעו.

 אם צרכתם או אתם נוהגים לצרוך קמח לבן, סוכר לבן, מזונות שומניים, שומן מסוג טראנס ומזון מועבד – כל אלה פוגעים בפרוביוטיקה התקינה במעי וכדאי להוציאם מהתפריט בכל מקרה.

 לאחר נטילת אנטיביוטיקה ואף במהלך נטילתה – שכן היא פגעה באוכלוסיית החיידקי המעי הידידותיים שלכם. הפרוביוטיקה חשובה לתיקון הנזקים ולא רק בתחום המשקל.

עובדות נוספות
גודל הגשה:  2 כמוסות
מנה לכל מיכל:  60
כמות למנה%ערך יומי
ויטמין C (כחומצה אסקורבית)100 מ"ג111%
סידן (כמו דיקלציום פוספט)35 מ"ג3%
תיאמין (כמו תיאמין HCI)2 מ"ג167%
ריבופלבין2 מ"ג154%
ניאצין (כמו ניאצינמיד)10 מ"ג63%
ויטמין B6 (כמו פירידוקסין HCI)2 מ"ג118%
ויטמין B12 (כציאנוקובלמין)10 מק"ג417%
מגנזיום (בתור מגנזיום אוקסיד)25 מ"ג6%
כלוריד (כמו נתרן כלורי ואשלגן כלורי)130 מ"ג6%
נתרן (כמו נתרן כלורי)50 מ"ג2%
אשלגן (כמו אשלגן כלורי)60 מ"ג1%
LS3692™ Whole Health Superblend 
תה ירוק (Camellia sinensis) תמצית (עלים) (סטד. עבור EGCG), תמצית תה ירוק (Camellia sinensis) (עלים) (המספקת 100 מ"ג קפאין), תמצית קיווי (Actinidia chinensis) (פרי), תאנה (פיקוס קאריקה) תמצית (פרי), תמצית פפאיה (Carica papaya) (פירות), LactoSpore® Bacillus coagulans
540 מ"ג*
קומפלקס אלקטרוליטים מלחלח במיוחד 
נתרן כלוריד, אשלגן כלוריד, אבקת מי קוקוס, תחמוצת מגנזיום

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן