טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מבצע!

החלקה טבעית פראדה אריזת חסכון (500 מג')

610.00

תיאור

החלקה טבעית פראדה אריזת חסכון (500 מג') מספיקה ל 3-4 החלקות ולמשך כל השנה בביתך 

מהי החלקה טבעית פראדה

החלקה טבעית פראדה היא החלקה המתאימה לכל סוגי השיער, לרבות שיער פגום, שיער יבש ושיער מובהר. מדובר על החלקה בעלת יתרונות רבים שכן החומר שבה איננה כימי והיא מצפה את השיער בקראטין אשר ידוע כחומר חשוב מאוד לשיקום השיער. החלקת פראדה מאושרת על ידי משרד הבריאות ותהליך הביצוע שלה דומה לתהליך הביצוע של כל החלקה ביתית. אם את מעוניינת להנות מהחלקה אורגנית וטבעית מחד, אשר מאידך מעניקה מראה שיער חלק, בריא ויפה, אין ספק שהחלקת פראדה יכולה להיות רלוונטית עבורך.

כיצד מבצעים החלקת שיער ביתית

הטכניקה של החלקת שיער ביתית איננה מסובכת. מדובר על תהליך דומה לתהליך צביעת שיער ביתי. כמו בתהליך צביעת שיער, יש למרוח את חומר ההחלקה על כל שערה ושערה. אין למרוח כמות גדולה מדי של החומר על השערות. ההבדל בין צביעת שיער להחלקת שיער ביתיים הוא במגע שם שורשי השערות. בעוד שבתהליך צביעה הצבע חייב לבוא במגע עם שורשי השערות, את חומר ההחלקה אין להביא במגע עם שורשי השערות, אלא במרחק של סנטימטר מהם. בתום הזמן הרלוונטי להשהיית החומר על השיער יש להוריד את החומר, לייבש את השיער ולהשתמש לצורך החלקתו במחליק שיער. לאחר ההחלקה, חשוב לשמור על בריאות השיער באמצעות מסיכות לשיער ושימוש בתכשירי הזנה שמחזקים את השיער ומסייעים בשמירה על המראה הטוב שלו. לצורך החלקת שיער ביתית חשוב מאוד להצטייד בכלים הרלוונטיים כגון: כפפות חד פעמיות, מסרק למריחת הפורמולה, פן לייבוש השיער, מחליק שיער חשמלי וכל ציוד אחר שנדרש.

החלקת פראדה

החלקת פראדה תפסה תאוצה בבתים ברחבי הארץ בתקופה מאוד קצרה. יתרונותיה של החלקת פראדה (ללא פורמלין) שהיא כלל לא מבהירה את השיער  ומתאימה לכל סוגי השיער: שיער בלונד מובהר, שיער שעבר החלקות כימיות יפניות ושיער פגום ביותר. החלקת פראדה הוכיחה את עצמה גם בזמן הארוך ביותר שהחלקות מסוג זה נשארות על השיער.

עוד יתרון גדול ומשמעותי ביותר בהחלקת פראדה שהיא לא רק מחליקה את השיער אלה גם משקמת שיער (ממש כמו החלקת קראטין שיש בה פורמלין) והופכת כל שיער לבריא יותר מלא חיים וברק.
החלקת שיער ביתית פראדה גרמה למהפכה תודעתית! למה הכוונה אתם שואלים ? הכוונה שאנשים תמיד חשוב שהחלקות שיער עושים רק במספרות מקצועיות וספרים מנוסים…. אז באמצעות החלקת שיער ביתית פראדה ניתן לעשות החלקה מקצועית לבד בבית והתוצאות מעולות! אלפי ממליצות ולקוחות מרוצות ברחבי הארץ  והיום זה כבר מובן מאליו שהחלקות שיער אפשר לעשות בבית והתוצאות מושלמות .

הוראות שימוש להחלקת פראדה לפי הוראות היצרן :

  • לחפוף את השיער בשמפו בלבד
  • לייבש בעזרת פן
  • למרוח את חומר ההחלקה כמו צבע בכמות נדיבה ולא לסרק את השיער
  • להמתין 40 דקות עד 60 דקות ( שיער בלונד מובהר 40 דקות )
  • ליבש בעזרת פן את השיער (לפחות 80% ייבוש)
  • ולעבור במחליק שיער בצורה יסודית על השיער בשבילים דקים
  • לחפוף את השיער לאחר 6 שעות

דגשים:

1.הסוד של ההחלקה למרוח את התכשיר בכמות נדיבה מבלי לסרק

 2.לעבור עם מחליק שיער ביסודיות עד קבלת שיער חלק קרשים

החלקות שיער ומוצרי טיפוח של פראדה

באישור משרד הבריאות! PRADA HAIR STRAIGHTENING

פראדה סילק ללא מחליק

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן