טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

הרגעה ושינה הומיאופטיה (100יח')

68.00

תיאור

  • הקלה סימפטומטית זמנית במתח עצבי ובחוסר שינה מדי פעם
  • פורמולה מרגיעה טבעית מקלה על המתח ומקדמת שינה באופן טבעי כדי לעזור לך להתעורר בתחושת רענון
  • תרופה להקלה במצבי לחץ הומיאופתיים טבעיים שאינה יוצרת הרגלים והיא בטוחה ועדינה ומסייעת לך לישון בלילה
  • פשוט קח 1 עד 2 טבליות עם מים לפי הצורך שלוש פעמים ביום כדי להקל על תסמיני המתח העצבי וחוסר שינה לפעמים

תיאור

גודל: 100 יח'

אל תחשוב אפילו על שנת לילה לא טובה. גופך בנוי למנוחה. Calms Forte משתמש בארבעה צמחים בוטיים המוכנים בהומאופתיה על מנת להקל על גופך ונפשך, בתוספת שישה מינרלים להרגעת עצבים ועצבנות. אין תרופות הרגעה, ולכן אין הנגאובר של סמים למחרת בבוקר. עזרה בשינה טבעית ובטוחה זו עזרה לאנשים להשיג את ה"הבריאות "הנחוצה להם מוצר שקיים במשך למעלה מ- 50 שנה העולם. עזרה בשינה הומיאופתית טבעית שאינה יוצרת התוויות נגד לתרופות אחרות.

מרכיבים:

Passiflora incarnata (פרח פסיפלורה) חוזק משולש אחד של HPUS, avena sativa (שיבולת שועל) חוזק כפול של HPUS כפול, לופולוס הומולוס (כשות) חוזק כפול כפול של HPUS, קמומילה (קמומיל) HPUS 2x, calcarea phosphorica (סידן פוספט) HPUS 3x, ferrum phosphoricum ( פוספט ברזל) HPUS 3x, kali phosphoricum (אשלגן פוספט) HPUS 3x, natrum phosphoricum (נתרן פוספט) HPUS 3x, magnesia phosphoricum (מגנזיום פוספט) HPUS 3x, בבסיס לקטוז, NF, סידן גופרתי, עמילן (תירס וטפיוקה) , מגנזיום סטיארט.

שימוש מוצע

מבוגרים וילדים מגיל 12 ומעלה: כמרגיע: לבלוע 1-2 טבליות עם מים לפי הצורך שלוש פעמים ביום. לחוסר שינה מדי פעם: 1-3 טבליות 1/2 עד שעה לפני השינה ילדים 6-12 שנים כמרגיעים: בלעו טבליה אחת עם מים לפי הצורך שלוש פעמים ביום. לחוסר שינה מדי פעם: 1-2 טבליות 1/2 עד שעה לפני השינה

מרכיבים לפי מטרה:

רכיבים פעילים:מַטָרָה
Avena Sativa 4X HPUS
Calcarea Phosphorica 3X HPUS
Chamomilla 4X HPUS
Ferrum Phosphoricum 3X HPUS
Humulus Lupulus 4X HPUS
Kali Phosphoricum 3X HPUS
Magnesia Phosphorica 3X HPUS
Natrum Phosphoricum 3X HPUS
Passiflora 4X HPUS
מתח, עצבנות
אי שקטה
עצבי עצבנות
עצבנות
נדודי שינה מדי פעם
עצבנות
נפש חרדת
דאגנות
Restless שינה מתשישות
"HPUS" מציין כי החומרים הפעילים נמצאים בפרמקופואה ההומיאופתית הרשמית של ארצות הברית.
רכיבים לא פעילים: לקטוז, מגנזיום סטיראט, תאית מיקרו-גבישית, עמילן (תירס וטפיוקה).

Hyland's  יודע שלא תמיד קל למצוא את התרופה המתאימה. הבחירה בתרופות ההומאופתיות של Hyland מחברת אותך למאה של קבלת החלטות טובה. מאז 1903, אינספור משפחות היו תלויות במומחיותם של הרופאים והרוקחים של הילנד בהכנה ובשימוש בתרופות ההומאופתיות הטבעיות שלהם לכל צרכיהם הרפואיים. Hyland's גאה לייצר מוצרים הומיאופתיים וטבעיים באיכות גבוהה המיוצרים מהמרכיבים הטהורים ביותר על פני כדור הארץ. עם מאה אחוז של מחויבות להומאופתיה, מסורת המצוינות של הילנד מספקת באופן עקבי איכות ויושר בכל מוצר הומאופתי.

התרופות ההומאופתיות של הילנד מאוד מיוחדות. טבליות רכות המומסות במהירות הן ייחודיות ונוחות לשימוש. מכיוון שהטבליות הרכות של הילנד שבירות מאוד, הימנע מטיפול יתר בהן אם אתה יכול. שופכים אותם מהבקבוק לכובע ומכניסים אותם לפה, מתחת ללשון, שם הם יתמוססו במהירות. אתה יכול להמיס את הטבליות בכף מים או בבקבוק בעת מתן לילד. זכור: ברגע שטבליה עוזבת את הבקבוק, אל תחזיר אותו בחזרה, מכיוון שאתה עלול להסתכן בזיהום הנותרים בבקבוק.

כמה מהתרופות של Hyland אינן מיועדות להתמוסס מתחת ללשון והן מיועדות לבליעה במים. .

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן