טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

ויטמין סי C אבקה 150 גר'

60.00

תיאור

 

פונקציות של ויטמין C

חומצה אסקורבית ויטמין C נמצאת בשימוש נרחב בתחומים רבים כמו תוספי מזון, משקאות, רבייה ותזונה. תפקידיו העיקריים
הבא לידי ביטוי בחמשת ההיבטים הבאים:
1. שומר על המזון, פירות ומשקאות טריים ומנע מהם לייצר ריח לא נעים.
2. למנוע היווצרות אמין חנקתי מחומצה חנקתית במוצרי בשר.
3. משפר את איכות הבצק וגרם לאוכל אפוי להתרחב למקסימום.
4. מפצות את אובדן הוויטמין C של המשקאות, הפירות והירקות במהלך עיבוד הרדוקטורים.
5. משמש כרכיב תזונתי בתוספים, תוספי מזון.

יישום הוויטמין C

1. מזון כיתה: כנוגד חמצון ומשפר תזונת מזון, ויטמין C משמש במוצר קמח, בירה, סוכריות, ריבה, פחית, שתייה, חלב
מוצרים. 
2. דרגת רפואה: תרופות לויטמין, מונעות צפדינה, ושלל תרופות למחלות זיהומיות חריפות או כרוניות, purpura,
עששת שיניים, מורסה בחניכיים, אנמיה. 
3. חומר קוסמטי: ויטמין C יכול לקדם היווצרות קולגן, נוגד חמצון שלו, יכול לרסן כתמי פיגמנט.

הוראות שימוש :הוסף את הכמות המועדפת עליך למים או מיץ פירות לשייקר שלנו. ואז להוסיף 500 מג,(1/4 כפית) לנער ולצרוך. השתמש פעם או פעמיים ביום. לחלופין, הוסף לשייק או שייק קיים.

איך יודעים אם אנחנו בעודף ויטמין C , ויטמין C אינו מזיק במיוחד גם בעודף אבל בכל זאת תופעת לוואי של שילשול יכולה להופיע בעודף ויטמין C בדרך כלל ברמות מעל 9 גרם ליום , אם שילשול בלתי צפוי יופיע בלקיחה של 5-7 גרם ליום יש לשקול ירידה בכמות הטיפולית.

משפחה ניצלה מקורונה עם ויטמין סי (המלצה – לא להעביר)

ההסבר:

המאמר נכתב על ידי רופא סיני המטפל בתזונה. אין ביסוס מדעי לטענות שלו. וירוס הקורונה הוא ממשפחת הוירוסים הגורמים לצינון ה"רגיל" שכולנו חווים. מי שימצא תרופה לצינון הרגיל (common cold) יזכה בפרס נובל. אם נטילת ויטמין סי היתה יכולה למנוע או לרפא צינון, כולנו כבר היינו לוקחים ויטמין סי כל חורף ולא היינו מצטננים. לקריאה נוספת Coronavirus: it’s time to debunk claims that vitamin C could cure it

המקור:

מדווח ד"ר ריצ'רד צ'אנג, שמוביל שלושה מחקרים על ויטמין סי לקורונה בבתי חולים בסין.

"אשה מווהאן בת 71 עם סוכרת כרונית, מחלת לב כלילית עם סטנט וכמה מחלות כרוניות אחרות, כלומר מצבה הבריאותי רע. התחילה להרגיש תסמינים דומים למחלת השפעת וקיבלה חום 38 מעלות צלזיוס. כל המשפחה החלה לקחת טבליות של ויטמין סי. בתה מתעניינת וקוראת על תזונה וכך הגיעה למידע על ויטמין סי. היא מאמינה בויטמין סי. היא קנתה טבליות של ויטמין סי וגם יעצה לכל בני המשפחה 6 אנשים לעשות זאת. כל המשפחה החלה לקחת ויטמין סי. באותו הזמן המשפחה לא נעזרה במסיכות. בתיאוריה הם נחשפו לוירוס קורונה. האמא נשארה בבית ולא הלכה לבית החולים במשך 10 ימים. היא היתה בסדר גמור. היא לא הראתה הרבה סימפטומים פרט לחום נמוך ולקחה ויטמין סי כל יום. הבת לקחה 20 גרם ויטמין סי ליום. אמה לא האמינה כל כך בתוסף לכן לקחה באי רצון חצי או פחות מחצי ממה שבתה יעצה לה. מצבה לא הדרדר אבל בכל זאת האם רצתה לבדוק את מצבה הרפואי לכן הלכה לבית חולים ושם קיבלה אבחון רשמי שיש לה וירוס קורונה. היא התאשפזה. בבית חולים מצבה הדרדר בהדרגה עד שנשלחה לטיפול נמרץ. זה היה לפני 22 ימים. בסופו של דבר עקב ההדרדרות נזקקה לתמיכת חמצן. הבת שלה התעקשה מול הרופא על עירוי של ויטמין סי, כי עד אז כבר נודע על המחקר הרשמי הראשון על ויטמין סי. היא לקחה את הדיווח מהחדשות והעבירה לרופא של בית החולים והתעקשה שהוא ינסה זאת על אמה. הרופא הסכים באי רצון. נתנו לה 10 גרם ליום. מצב החולה היה יציב, שבועיים היתה בבית החולים ושוחררה מטיפול נמרץ כי מצבה השתפר. ועדיין היא בבית חולים. זכרו שהיא בגיל 71 עם מחלות רציניות של סוכרת ומחלת לב חריפה. הייתם משערים שיש לזה תמותה גבוהה. בווהאן אחוז התמותה של האנשים עם קורונה הוא 5%. בקרב הקשישים שיעור התמותה הרבה יותר גבוה. אבל היא שרדה עד כה בהצלחה בתקווה שתחלים לגמרי. המשפחה צופה שהיא תשוחרר לביתה בקרוב.

אף אחד מחמשת בני המשפחה לא נדבק. כולל 3 המטפלים בה – הבת, האח שלה וגיסתה. שלושתם היו במשמרות בבית החולים כדי לטפל באמם החולה. הם לבשו מסיכה רגילה וכפפות וללא הבגדים שלובש הצוות המטפל, ואף אחד מהם לא חלה. כמו כן האב לבן צעיר יותר, פחות מגיל 10. כולם נחשפו למחלה ולא היו להם אמצעי מניעה פרט לויטמין סי. הבת לקחה 20 גרם ליום. למרות שזה רק דיווח מקרה, זה מוסיף לתיעוד ההסטורי המצטבר בגובה של הר. עשורים של מחקרים קליניים ומקרים קליניים, מראים שיש לנו מספיק עדות להראות שויטמין סי מסוגל להרוג וירוסים בגוף. מדוע? בעיקר דרך יכולתו של ויטמין סי לייצר הידרוגן פרוקסיד. כולנו יודעים שהידרוגן פרוקסיד הורג חיידקים. הוא הורג בקטריות ווירוסים וכשהמינון מספיק גבוה הוא יכול להרוג וירוס. חלק מיכולת ההרג של ויטמין סי נובעת מטיפול בשלב מוקדם ובכמויות מספיקות. הוא לא פועל רק כתרופה שהורגת וירוסים, הוא גם נוגד חימצון חזק. זה חשוב מפני שכולנו יודעים שזיהום קורונה הורג אנשים בעיקר בגלל שהזיהום גורם לפגיעה אקוטית בריאות, עד שלא יכולים לנשום. זה בגלל החומר האלים שמגיע לריאות. ויטמין סי בנוסף לנוגדי חימצון אחרים להגנה עצמית, יכול לנטרל את הרדיקלים החופשיים וכך למנוע נזק נוסף ולתקן נזק קיים וזה מפני שויטמין סי עובד.

זה דיווח מקרה אבל עולה בקנה אחד עם עדות קיימת שמתן ויטמין סי בשלב מוקדם ובכמות מספיק גדולה או דרך הווריד יכול לטפל בזיהום חריף. דבר שני זה עזר ל- 5 בני המשפחה להמנע מלקבל את הוירוס. אף אחד מהם לא קיבל. דבר שלישי שהמחקר הקליני הוא מסר חזק שנותן לרופאים אחרים אומץ לנסות אותו. אנשים אחרים עושים אותו דבר. לכן זה חשוב בשבילנו להפיץ את המסר לאנשים אחרים בזמן ההיסטורי הקריטי הזה, שויטמין סי מאוד בטוח.

ל- NIH יש מסמך רשמי שמראה שויטמין סי בטוח במינון גבוה של 90, 100 גרם עד 1.5 גרם לק"ג משקל גוף.

מינון מעל 100 גרם משמש בדרך כלל לסרטן. בזיהום ויראלי לא צריך ללכת כל כך רחוק ומספיק 30, 50, 60 בטווח הזה בדרך כלל זה מספיק טוב. ויטמין סי מאוד בטוח ולא גורם לתופעות לוואי משמעותיות. יש לו יכולת להרוג וירוס להגן עליך מנזק ולתקן נזקים קיימים. אני לא אדם של מחלות אקוטיות, אני יותר מתעניין בניהול מחלות כרוניות, כמו סוכרת ומחלות לב. אבל לויטמין סי יש אפקט חזק גם על מחלות אקוטיות. ויטמין סי יכול להרוג וירוס, יכול לעזור לנו להתמודד עם תסמונת נשימתית אקוטית וצריך את המסר החזק הזה להפיץ לאנשים. יש הרבה מה להרוויח ולא הרבה להפסיד. המסר הזה יוצא לאנשים אחרים. בסין הרבה רופאים הולכים לווהאן, הם מאוד אמיצים ללכת לאיזור הסכנה ורבים מהם, אלה שאני מכיר, אורזים הרבה ויטמין סי במזוודה. שלחתי ויטמין סי למכרה שלי שנוסעת לווהאן. אז בואו נפעל עכשיו ולא נחכה עד שיגיעו חיסוני קסם ותרופות אנטי ויראליות. לפני כן. לכו על ויטמין סי, כן…

(תורגם באדיבות על ידי איריס עצמון)

Andrew W Saul
"VITAMIN C CAN KILL VIRUS" BREAKING NEWS, DIRECT FROM A DOCTOR IN CHINA:

Vitamin C Saves Wuhan Family from COVID-19
by Richard Cheng, M.D., Ph.D.
Watch it on YouTube: https://youtu.be/6-elCYFhqJs

קישור לידיעה המקורית באנגלית, עם לינקים רלוונטיים אחרים:

FOR IMMEDIATE RELEASE
Orthomolecular Medicine News Service, Mar 5, 2020
Vitamin C Saves Wuhan Family from COVID-19
by Richard Cheng, M.D., Ph.D.
http://www.orthomolecular.org/resources/omns/v16n17.shtml

QQ 浏览 器 截图 20200212151113QQ 浏览 器 截图 20200212151248QQ 浏览 器 截图 20200212151122

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן