טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

ויטמין D3 פלוס K2 השילוב המושלם

94.00

תיאור

 ויטמין D3 + K2 טבליות הוא שילוב מושלם שעוזר לך להישאר בריא על ידי חיזוק המערכת החיסונית שלך. הוא מעודד חלבונים בתאי דם לבנים הנלחמים בזיהומים ומהווה חיזוק חסינות למבוגרים. ויטמין K2 גם עוזר לסנתז חלבוני עצם חיוניים ובכך תומך בחילוף חומרים בריא של העצם. גם ויטמין D3 וגם K2 פועלים לטפח עצמות באופן הטבעי ביותר. ויטמין D3 משפר את ספיגת הסידן; מצד שני, ויטמין K2 ממריץ את חילוף החומרים של העצם. תיאום זה מעבירה ביעילות סידן לכל הגוף ותומך בבריאות העצם.

  • תערובת עוצמתית של ויטמין D3:   ויטמין D3 + K2 מכילות תערובת חזקה של ויטמין D3. יש לו הרבה יתרונות, כולל עצמות, שיניים, בריאות שרירים ורווחה כללית. תומך בתפקוד בריא של מערכת החיסון ומנקה את הגוף שלך מרעלים.
  • עצמות חזקות:  טבליות אלו ימלאו את הצורך היומיומי שלך בויטמין D3, החיוני לבריאות העצם החזקה. וגם משפר את צפיפות העצם ומונע מהם שברים.
  • משפר את החסינות:  טבליות  ויטמין D3 + K2 משלבות בצורה מושלמת את שני הויטמינים. הוא תומך בריפוי מהיר יותר של פצעים ומנהל רדיקלים חופשיים. זה גם עוזר לשפר את התגובה האימונולוגית המולדת ולהילחם נגד פתוגנים פולשים.
  • חוזק לב ושרירים בריאים:  ויטמין D3 מועיל לפיתוח שרירי השלד ומייעל את כוח השרירים. זה גם מראה השפעות נוגדות קרישה ואנטי טרשת עורקים לשפר את תפקוד הלב וכלי הדם. יתר על כן, ויטמין K2 הוא ויטמין חיוני לתפקוד לב בריא.
  • פורמולה בטוחה, נטולת גלוטן:  פורמולה זו של K2 + D3 מגיעה ב-100% מרכיבים טבעיים ללא כימיקלים קשים, ללא סויה, מלח, שמרים או גלוטן. 
  •  שימוש מוצע

מבוגרים – קח טבליה אחת מדי יום, רצוי עם אוכל, כתוסף תזונה.

מוצר נפלא לשמירה מקסימאלית על בריאות העצם

כבר שנים רבות שסידן משמש כבחירה ראשונה של רופאים לסיוע משלים באוסטיאופורוזיס, מחלה המאופיינת בירידה במסת העצם על רקע של אובדן מינרלים (ובמיוחד סידן) התומכים בעצם ובצפיפותה. אך לא עוד! מחקרים חדשים מראים כי ניצולו היעיל של הסידן בגוף ובעצם תלוי במספר מינרלים וויטמינים חשובים. ויטמין D3 וויטמין K2 נמצאו כחיוניים במיוחד לשמירה על חוזקן של העצמות.

שמירה על בריאות העצמות אינה רק הגדלת צריכת הסידן שלך. הידעתם שלצד סידן כדאי לבדוק גם ויטמינים D ו-K2?

ויטמין D3 וויטמין K2 מבטיחים שסידן נספג בקלות ומגיע למסת העצם, תוך מניעת הסתיידות עורקים. עוזר לשמור על בריאות הלב והעצמות שלך.

בנפרד, K2 מווסת קרישת דם תקינה, בעוד ש-D3 תומך במערכת חיסונית בריאה ותומך בתפקוד השרירים.

ויטמין D & K2 – מכניסים את הסידן לאיזון

להגברת סידן לתוך העצם

ויטמין D3 מבטיח שסידן נספג בקלות ו-K2 (MK-7) מפעיל את החלבון, אוסטאוקלצין, המשלב סידן בעצם. ללא D3 ו-K2, סידן לא יכול לעשות את עבודתו ביעילות.

להפחתת רובד הסידן בעורקים

ויטמין K2 (MK-7) מפעיל חלבון GLA מטריקס (MGP) כדי לקשור עודפי סידן ולקדם זרימה וגמישות עורקים.

אזהרות

אם את בהריון, מניקה, נוטלת תרופות כלשהן או מתכננת הליך רפואי כלשהו, ​​התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש. הפסק את השימוש והתייעץ עם הרופא שלך אם מתרחשות תגובות שליליות. הרחק מהישג ידם של ילדים.

חותם ברור למניעה – אל תשתמש במוצר אם החותם נראה מפורק

זהירות: ויטמין K הוא פועל נגד מדללי דם, אנשים הנוטלים מדללי דם או שיש להם נזק בכבד וכליות. לא  ליטול !!

יש לאחסן במקום יבש בטמפרטורת חדר מבוקרת: 20-25 ° C (68 ° -77 ° F).

מדובר במוצר מדהים לתמיכה ושמירה על בריאות העצם! המוצר פותח על סמך מחקריים חדשניים בתחום בריאות העצם ומהווה פיתרון יעיל ואפקטיבי למניעה של שברים, מחלות עצם, אוסטיאופתיה ואוסטיאופורוזיס בזכות שילובם הסינרגטי של ויטמיני ה- D וה-K במינונים האופטימאליים.

מוצר נפלא לשמירה מקסימאלית על בריאות העצם

כבר שנים רבות שסידן משמש כבחירה ראשונה של רופאים לסיוע משלים באוסטיאופורוזיס, מחלה המאופיינת בירידה במסת העצם על רקע של אובדן מינרלים (ובמיוחד סידן) התומכים בעצם ובצפיפותה. אך לא עוד! מחקרים חדשים מראים כי ניצולו היעיל של הסידן בגוף ובעצם תלוי במספר מינרלים וויטמינים חשובים. ויטמין D3 וויטמין K2 נמצאו כחיוניים במיוחד לשמירה על חוזקן של העצמות.

אודות הרכיבים:

ויטמין K2 הינו ויטמין מסיס שומן החיוני לניצול תקין של הסידן בגוף. ויטמין K2 קושר את הסידן החופשי ישירות לעצם ובכך מונע את שקיעתו של המינרל בדפנות כלי הדם. ויטמין K2

ויטמין D הינו ויטמין מסיס שומן אשר נחקר רבות בהקשר של אוסטיאופורוזיס ובריאות עצמות, מפרקים, שרירים ועוד. לויטמין D חשיבות מכרעת בספיגת הסידן והכנסתו לתאי העצם.

החשיבות של ויטמין D במלחמה בקורונה

בימים אלו נעשים מאמצים אדירים בכל רחבי העולם לחקור את מחלת הקורונה מכל הצדדים האפשריים – מה מגביר את סיכויי ההידבקות בה, אילו אוכלוסיות נמצאות בקבוצת סיכון גבוהה יותר וכמובן איך לרפא אותה. לכן לא מפתיע שבכל יום לומדים דברים חדשים על המחלה הנגיפית ודרכי ההתמודדות איתה, וכעת נראה שיש חדשות משמחות שמלמדות איך למנוע את חומרת תסמיניה וסיכויי התמותה ממנה. במחקרים שנעשו בבריטניה התגלה שוויטמין D משחק תפקיד משמעותי בהתמודדות עם המחלה, ובאירלנד אף הגישו חוקרים לממשלה הצעה להגביר את כמות הצריכה היומית המומלצת של ויטמין D לתושביה. למה החומר הזה כל כך חשוב למעשה חולי קורונה ומה אתם צריכים לקחת מהמידע הזה כדי להגן על עצמכם מפני המחלה? כל זאת בכתבה הבאה.

ויטמין D וקורונה: אישה עם מסכה

הקשר שבין ויטמין D וקורונה

הסיבוך העיקרי שגורם לתמותה בעקבות מחלת הקורונה הוא התפתחות של דלקת ריאות ואי ספיקה נשימתית, כשישנם אנשים שרגישים יותר לתסמינים הללו מאשר אחרים, כמו למשל האוכלוסייה המבוגרת. בעשורים האחרונים לא מעט מחקרים הראו שוויטמין D יכול להפחית את הסיכויים לסבול מזיהומים בדרכי הנשימה, הכוללים מחלות כמו שפעת, וכעת חוקרים הראו שיש לו תפקיד חשוב גם בגופם של חולי קורונה. ממצאיהם מצביעים על כך שככל שרמות וויטמין ה-D בגופם של חולים היו נמוכות יותר, כך חומרת התסמינים שמהם סבלו הייתה גבוהה יותר, וכן סיכויי התמותה שלהם היו גדולים יותר.
המחקרים מראים שעל אף כמויות ההדבקה הגבוהות במדינות שקרובות לקו המשווה, כמו ספרד ואיטליה, דווקא בהן אחוזי התמותה הם נמוכים יותר באופן משמעותי ביחס למדינות אחרות שרחוקות יותר מקו המשווה, כמו המדינות הנורדיות. הקרבה לקו המשווה משפיעה באופן ישיר על כמות החשיפה של תושבי המדינה לקרינת UVB של השמש, שבתורה מעלה את רמות ויטמין ה-D בגוף.

האם ויטמין D יכול למנוע קורונה?

למרבה הצער התשובה לשאלה הזו היא לא, ואין מדובר בתרופת פלא שתסייע למנוע הידבקות במחלה. עם זאת, הוויטמין בהחלט יכול לעזור להגן על אלו שסובלים מהמחלה מפני תסמיניה וסיכוני התמותה ממנה, ולכן מומלץ לוודא שהגוף שלכם מקבל ממנו מספיק. העובדה שאנחנו חיים במדינה שטופת שמש לא הופכת את כולנו לבעלי רמות גבוהות של ויטמין D באופן אוטומטי,

 

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן