טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

שיפור תפקודי המוח והזיכרון פורמולה (60 יח')

136.00

תיאור

Ultra Brain Support

 תוסף תמיכה מוחית  אורגני   משפר מיקוד, ריכוז, זיכרון והגברת תפקוד קוגניטיבי 

תומך בשיפור המוח ובבריאות המוח 100% טבעי וטבעוני

3 פעולות בפורמולה אחת שפועלת ב 3 כתובות במוח

1. עזרה בזיכרון בריא, פוקוס & חדות

פורמולה עם תערובת מרכיבים מדויקת ומדעית התומכת בזיכרון בריא & מסייע לשמור על חדות, וממוקדות .היא מכילה מינון מלא של איכות מעולה גינקו בילובה, המרכיבים הבוטניים הנחקרים ביותר לבריאות הזיכרון.

2. תומך רשת התקשורת של המוח שלך

מיליארדי תגובות מתרחשות בכל שנייה במוח כחלק מרשת התקשורת המתוחכמת שלה. שליחים זעירים במוח, הנקראים נוירוטרנסמיטרים, ממלאים תפקיד קריטי בהבטחת תקשורת זו. המרכיבים מספקים לך מקור מצוין של כולין, מרכיב חיוני של תפקוד נוירוטרנסמיטר בריא.

3. מסייע בזרימת הדם ותמיכה למוח שלך

. זרימת דם נכונה מבטיחה שהמוח שלך מקבל את החומרים המזינים שהוא צריך להיות במיטבו עם תמיכת זיכרון ומסייעת לשמור על זרימת דם בריאה במוח ותומכת במחזור הדם הבריא.

אני יודע שזה מפחיד … הזיכרון שלך גולש … ואתה חושש שזה יחמיר. לפעמים שוכחים שמות, מספרים ודברים שמעולם לא עשיתם. אתה לא רוצה להפוך לירק אנושי שבו יקיריך או בית אבות נטל לטפל בך כמו תינוק חסר ישע.

ובכן, עכשיו יש פיתרון טבעי חדש שיכול לטפל בבעיות הזיכרון שלך. זה עובד ללא קשר לגיל שלך, מה הרופאים אולי אמרו לך, אם בעיות זיכרון מתרחשות במשפחה שלך, או אם מוצרים אחרים לא עבדו בשבילך.

הנה השורה התחתונה …

הפורמולה מכילה חומרים מזינים המגבירים זיכרון בתוסף זה שיכול להציל אותך (ואת יקיריכם) משנים של נפילה נפשית הרסנית. זה יכול להגן עליך מפני גזילת הזיכרונות היקרים ביותר שלך והשנים הטובות בחייך.

כיצד תוסף טבעי זה משפר את הזיכרון ב -74%

Ultra Brain Support מכיל PAS ומרכיבים טבעיים אחרים שיכולים להחזיר את רמות הדופמין שלך לרמות הנעורים שלך, כך שהזיכרון שלך יציב כמו בתקופת היותך צעיר יותר. כזכור, החוקרים הוכיחו כי חומרים מזינים אלו הניבו שיפור של 74% במבחן רגיל של חדות הנפש במסגרת קלינית. אתה לא יכול לקבל הוכחה טובה יותר שמשהו עובד מזה! כדי שהזיכרון שלך יעבוד טוב, הנוירוטרנסמיטרים במוח שלך זקוקים מספיק לחומרים המזינים שנמצא בפורמולה זו אם לתאי המוח שלך אין מספיק חומרים מזינים אלה, המוח שלך לא יספק את הזיכרון והתפקוד הנפשי שאתה רוצה.

כל החומרים המזינים בזיכרון בUltra Brain Supportt מחזירים את חומרי ההזנה הזיכרון האבודים שלך לרמות חוזק מלאות. זה נותן לך זיכרון הרבה יותר טוב.

תאי המוח שלך "גוועים ברעב" בגלל מחסור בחומרים מזינים אלה. תאי המוח שלך זקוקים לחומרים מזינים אלה כדי לתפקד במיטבם. למעשה, אם לא תאכיל את המוח שלך בחומרים מזינים אלה, תאבד יותר  מדי יום – תשכח יותר דברים, תאבד את יכולת ההתמקדות והריכוז – או גרוע מכך.

ש. עדיין אין לי אובדן זיכרון. האם עלי לקחת את זה?

ת בהחלט כן, אם אתה מאמין במניעה! הדרך הטובה ביותר למנוע התחלה של אובדן זיכרון היא להיות יזום – ולהתחיל לקחת את הנוסחה הזו לחיזוק הנפש.

ש: האם יש לזה תופעות לוואי?

A. אין תופעות לוואי ידועות.

ש: האם ניתן ליטול אותה יחד עם תרופות אחרות לטיפול בתרופות OTC ותרופות מרשם?

ת. כן, אין תגובות ידועות לתרופות.

ש: האם הוא נמכר בחנויות?

לא. כדי לשמור על מחיר נמוך ככל האפשר, אנו מוכרים אותו רק ישירות. לא נמכר בשום חנות.

ש: מה הופך את זה לשונה וטוב יותר?

ת. זהו תוסף הזיכרון הטבעי הראשון והבלעדי עם
שילובו המדויק של צמח טבעי ששיפר את ההכרה הנפשית 74% בניסוי קליני שנערך לאחרונה. זה היה בניסוי כפול סמיות, אקראי, מבוקר פלצבו. גברים ונשים שניסו תוספים רבים אחרים אומרים לנו שזה עובד הרבה יותר טוב מכל דבר אחר! למעשה, זה כל כך מוצלח ששיפור הזיכרון המהותי שלך מובטח ב 100%!

גם אתה יכול להיות בעל זיכרון ומוח הרבה יותר חזקים בקרוב. תרגיש טוב יותר, שתהיה לך יותר אנרגיה, תיהנה יותר מהחיים – כמו שלאלפי אחרים!

שימוש מוצע

קח  (2) כמוסות ליום עם ארוחה.

מכיל : ראה בתמונה למעלה
הוראות:
למבוגרים, קחו שתי (2) כמוסות צמחוניות מדי יום, רצוי עם ארוחה. אזהרה: † הצהרות אלה לא הוערכו על ידי מינהל המזון והתרופות. מוצר זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. לא מיועד לשימוש על ידי נשים בהריון או מיניקות. אם אתם נוטלים תרופות כלשהן, מתכננים הליך רפואי או כירורגי כלשהו או סובלים ממצב רפואי כלשהו, ​​התייעצו עם הרופא לפני השימוש. אם מתרחשות תופעות לוואי, יש להפסיק מיד להשתמש במוצר זה ולהתייעץ עם הרופא שלך. לא מיועד לשימוש אנשים מתחת לגיל 18. אם החותם מתחת לכובע פגום או חסר, אין להשתמש בו. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. אחסן במקום קריר ויבש.

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן