טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

פורמולה לשיפור תפקוד המוח והזיכרון (60 יח')

136.00

תיאור

Ultra Brain Support | תוסף תמיכה מוחית  אורגני USDA | משפר מיקוד, ריכוז, זיכרון והגברת תפקוד קוגניטיבי | תומך בשיפור המוח ובבריאות המוח | 100% טבעי וטבעוני

3 פעולות בפורמולה אחת שפועלת ב 3 כתובות במוח

1. עזרה בזיכרון בריא, פוקוס & חדות

פורמולה עם תערובת מרכיבים מדויקת ומדעית התומכת בזיכרון בריא & מסייע לשמור על חדות, וממוקדות .היא מכילה מינון מלא של איכות מעולה גינקו בילובה, המרכיבים הבוטניים הנחקרים ביותר לבריאות הזיכרון.

2. תומך רשת התקשורת של המוח שלך

מיליארדי תגובות מתרחשות בכל שנייה במוח כחלק מרשת התקשורת המתוחכמת שלה. שליחים זעירים במוח, הנקראים נוירוטרנסמיטרים, ממלאים תפקיד קריטי בהבטחת תקשורת זו. המרכיבים מספקים לך מקור מצוין של כולין, מרכיב חיוני של תפקוד נוירוטרנסמיטר בריא.

3. מסייע בזרימת הדם ותמיכה למוח שלך

. זרימת דם נכונה מבטיחה שהמוח שלך מקבל את החומרים המזינים שהוא צריך להיות במיטבו עם תמיכת זיכרון ומסייעת לשמור על זרימת דם בריאה במוח ותומכת במחזור הדם הבריא.

אני יודע שזה מפחיד … הזיכרון שלך גולש … ואתה חושש שזה יחמיר. לפעמים שוכחים שמות, מספרים ודברים שמעולם לא עשיתם. אתה לא רוצה להפוך לירק אנושי שבו יקיריך או בית אבות נטל לטפל בך כמו תינוק חסר ישע.

ובכן, עכשיו יש פיתרון טבעי חדש שיכול לטפל בבעיות הזיכרון שלך. זה עובד ללא קשר לגיל שלך, מה הרופאים אולי אמרו לך, אם בעיות זיכרון מתרחשות במשפחה שלך, או אם מוצרים אחרים לא עבדו בשבילך.

הנה השורה התחתונה …

הפורמולה מכילה חומרים מזינים המגבירים זיכרון בתוסף זה שיכול להציל אותך (ואת יקיריכם) משנים של נפילה נפשית הרסנית. זה יכול להגן עליך מפני גזילת הזיכרונות היקרים ביותר שלך והשנים הטובות בחייך.

כיצד תוסף טבעי זה משפר את הזיכרון ב -74%

Ultra Brain Support מכיל PAS ומרכיבים טבעיים אחרים שיכולים להחזיר את רמות הדופמין שלך לרמות הנעורים שלך, כך שהזיכרון שלך יציב כמו בתקופת היותך צעיר יותר. כזכור, החוקרים הוכיחו כי חומרים מזינים אלו הניבו שיפור של 74% במבחן רגיל של חדות הנפש במסגרת קלינית. אתה לא יכול לקבל הוכחה טובה יותר שמשהו עובד מזה! כדי שהזיכרון שלך יעבוד טוב, הנוירוטרנסמיטרים במוח שלך זקוקים מספיק לחומרים המזינים שנמצא בפורמולה זו אם לתאי המוח שלך אין מספיק חומרים מזינים אלה, המוח שלך לא יספק את הזיכרון והתפקוד הנפשי שאתה רוצה.

ארבעת החומרים המזינים בזיכרון בUltra Brain Supportt מחזירים את חומרי ההזנה הזיכרון האבודים שלך לרמות חוזק מלאות. זה נותן לך זיכרון הרבה יותר טוב.

תאי המוח שלך "גוועים ברעב" בגלל מחסור בחומרים מזינים אלה. תאי המוח שלך זקוקים לחומרים מזינים אלה כדי לתפקד במיטבם. למעשה, אם לא תאכיל את המוח שלך בחומרים מזינים אלה, תאבד יותר  מדי יום – תשכח יותר דברים, תאבד את יכולת ההתמקדות והריכוז – או גרוע מכך.

ש. עדיין אין לי אובדן זיכרון. האם עלי לקחת את זה?

ת בהחלט כן, אם אתה מאמין במניעה! הדרך הטובה ביותר למנוע התחלה של אובדן זיכרון היא להיות יזום – ולהתחיל לקחת את הנוסחה הזו לחיזוק הנפש.

ש: האם יש לזה תופעות לוואי?

A. אין תופעות לוואי ידועות.

ש: האם ניתן ליטול אותה יחד עם תרופות אחרות לטיפול בתרופות OTC ותרופות מרשם?

ת. כן, אין תגובות ידועות לתרופות.

ש: האם הוא נמכר בחנויות?

לא. כדי לשמור על מחיר נמוך ככל האפשר, אנו מוכרים אותו רק ישירות. זה לא נמכר בשום חנות.

ש: מה הופך את זה לשונה וטוב יותר?

ת. זהו תוסף הזיכרון הטבעי הראשון והבלעדי עם
שילובו המדויק של צמח טבעי ששיפר את ההכרה הנפשית 74% בניסוי קליני שנערך לאחרונה. זה היה בניסוי כפול סמיות, אקראי, מבוקר פלצבו. גברים ונשים שניסו תוספים רבים אחרים אומרים לנו שזה עובד הרבה יותר טוב מכל דבר אחר! למעשה, זה כל כך מוצלח ששיפור הזיכרון המהותי שלך מובטח ב 100%!

גם אתה יכול להיות בעל זיכרון ומוח הרבה יותר חזקים בקרוב. תרגיש טוב יותר, שתהיה לך יותר אנרגיה, תיהנה יותר מהחיים – כמו שלאלפי אחרים!

שימוש מוצע

קח  (2) כמוסות ליום עם ארוחה.

מכיל : (DV) ויטמין B-12 (כמו ציאנוקובלמין) 500 מק"ג 20833% Bacopa (Bacopa monnieri) (אווירי) 300 מ"ג * -פטריית רעמת האריות (Hericium erinaceus) (גוף פרי) 250 מ"ג *- L- טירוזין (צורה חופשית) 200 מ"ג * – כולין ביטארטראט 150 מ"ג * תמצית גינקו בילובה (גינקו בילובה) (עלה) (סטנדרטי מכיל 24% גינקו פלבון גליקוזידים ו 6% לקטונים טרפן) 120 מ"ג * – מתחם פוספטידיל סרין (סטנדרטי מכיל 50% פוספטידיל סרין) 100 מ"ג * – DMAE (דימתיל אמינו אתנול ביטרטרט) 50 מ"ג *-  רודיולה (רודיולה רוזאה) (שורש) (מ 10 מ"ג של תמצית 5: 1) 50 מ"ג * רכיבים: כמוסה צמחונית, תאית (מקור צמחי),-  מגנזיום סטיראט צמחי, סיליקה. מכיל מרכיבי סויה.
הוראות:
למבוגרים, קחו שתי (2) כמוסות צמחוניות מדי יום, רצוי עם ארוחה. אזהרה: † הצהרות אלה לא הוערכו על ידי מינהל המזון והתרופות. מוצר זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי. לא מיועד לשימוש על ידי נשים בהריון או מיניקות. אם אתם נוטלים תרופות כלשהן, מתכננים הליך רפואי או כירורגי כלשהו או סובלים ממצב רפואי כלשהו, ​​התייעצו עם הרופא לפני השימוש. אם מתרחשות תופעות לוואי, יש להפסיק מיד להשתמש במוצר זה ולהתייעץ עם הרופא שלך. לא מיועד לשימוש אנשים מתחת לגיל 18. אם החותם מתחת לכובע פגום או חסר, אין להשתמש בו. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. אחסן במקום קריר ויבש.

Supplement Facts

Serving Size:  2 Vegetarian Capsules
Servings Per Container:  30
Amount
Per Serving
% Daily
Value
(DV)
Vitamin B-12 (as Cyanocobalamin)500 mcg20833%
Bacopa (Bacopa monnieri) (aerial)300 mg*
Lion's Mane Mushroom

(Hericium erinaceus) (fruiting body)
250 mg*
L-Tyrosine (Free Form)200 mg*
Choline Bitartrate150 mg*
Ginkgo Biloba Extract (Ginkgo biloba) (leaf)

(Standardized to contain 24% Ginkgo Flavone Glycosides and 6% Terpene Lactones)
120 mg*
Phosphatidylserine Complex

(Standardized to contain 50% Phosphatidylserine)
100 mg*
DMAE

(Dimethylaminoethanol Bitartrate)
50 mg*
Rhodiola (Rhodiola rosea) (root)

(from 10 mg of 5:1 extract)
50 mg*
Ingredients: Vegetarian Capsule, Cellulose (Plant Origin), Vegetable Magnesium Stearate, Silica. Contains soy ingredients.
Directions: For adults, take two (2) vegetarian capsules daily, preferably with a meal.

WARNING: †These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן