טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

"חגורת גב טיפולית" - מתיחה מותנית- חדש

290.00

הטיפול מתאים לבעיות גב הבאות:

  • בעיית פריצת דיסק מותני או בלט דיסק.
  • בעיית גב על רקע Facet joint או במפרקים בין החוליות
  • בעיות גב על רקע של שינוים דגנרטיביים
  • בעיות גב על רקע של הצרות המרווח בין החוליות בשל פריצת דיסק
  • סקוליאוזיס אצל מטופלים מבוגרים והן של ילדים מתבגרים
  • פגיעות ספורט בגב או כאבי גב עקב עודף משקל

מדובר בטיפול קצר ויעיל של 30 דקות כל טיפול ,כאשר המטופל אינו נזקק לאישפוז, תרופות או היעדרות מהעבודה המטופל חופשי להתנייד בזמן הטיפול לבצע פיזיוטראפיה אקטיבית והעובדה שהטיפול נעשה תוך כדי תנועה משפרת את ההרגשה של החולה ופועל האופן מיטיב על  מצב רוחו של המטופל שלעיתים חש חרדה מעצם ההגבלה בתנוחה ממנה סובל בשל כאבי הגב.

החגורה קטנה וקומפקטית, קלה לנשיאה, פשוטה לשימוש וידידותית, וללא האי-נוחות והסרבול הכרוכים במכשירי מתיחה אחרים הקיימים כיום בשוק. מכשירי מתיחה אלו, ביניהם מכשירי המתיחה הגדולים והמתוחכמים והיקרים ביותר, המחייבים את המטופל לשכב על מיטה או על שולחן מתיחה, ולהיות רתום אליו ללא יכולת תנועה במשך כל זמן הטיפול. לרוב, בשל אופן רתימתם לגוף מכשירים אלו אינם מסוגלים לייצר כוח אפקטיבי דיו שיגרום להגדלת המרווח הבין חולייתי וכמובן אינם מאפשרים ביצוע תרגילים אקטיביים המאיצים את הריפוי והשיקום.

צילומי רנטגן לפני ואחרי טיפול  back-X-ray

 

תיאור

שם המוצר: חגורת מתיחה מותנית פטנט רפואי חדש ומדהים בתוצאות ( למתמידים בטיפול)
השכבה : TPU
Iayerהחיצונית פנימית: כותנה
השכבה הפנימית של האינפלציה: TPU (חומר רך מיוחד)
הפריט יכול לשמש עבור:
1.פריצת דיסק בין-חולייתי מסייע בריפוי
2. תפקוד לא תקין של מפרקים קטנים של החוליה המותני.
3. Hyperplasia של חוליות המותן
4. עבודות מאומצות הדורשות הרמה כבדה.
5. זמן רב בנהיגה או ישיבה.
6. עקמת ו spondylolisthesis.
7. כאב גב תחתון הנגרם על ידי השמנת יתר.
8. ניוון דיסקים.
יתרונות:
1. החגורה מעבירה ומחלקת את המשקל בעמוד השדרה
2. ביטול הלחץ על עמוד השדרה המאפשר לדיסקים לחזור למצב נורמלי
3. הפחתת כאב ולחץ על עצבים מכווצים
4. שיפור זרימת דם והזנה בין החוליות.
5. מסייע לחיזוק שרירי הליבה והגב.
הוראות שימוש:
ללבוש את החגורה על העור ישירות (או על בגדים לא רצוי)
ללבוש את החגורה ולעטוף את המותניים, יש להצמיד את החגורה בחוזקה
 ולאחר מכן לנפח את החגורה על ידי ניפוח המשאבה(ראה  הסבר בווידאו למעלה) ההשפעה המתיחה היעילה ביותר מתקבלת כאשר שקי האוויר של החגורה מנופחים לחלוטין
מומלץ בתחילה לשים את החגורה  במשך 30-60 דקות בכל פעם. אם אין תופעות לוואי או כאב  אז זמן השימוש יכול להיות מורחב מעת לעת.
אין ללבוש את החגורה בזמן השינה
חשוב – לפני הסרת החגורה, פתחו את המשאבה ולחצו על שסתום האוויר עד שהאוויר יצא , ודאו שהחגורה ריקה מאוויר לחלוטין ורק אז לשחרר את החגורה.
מומלץ להשתמש בחגורת המתיחה באוויר 30 דקות מינימום פעמיים ביום לקבלת תוצאות והחלמה.
           
תכונות:
אורך: 113 ס"מ
(לפני הזרקת אויר) רוחב : 20.5 ס"מ (
לאחר הזרקת אויר) רוחב : 20.5 ס"מ
חומר: PU
תיאור:
1.בחגורה 29 עמודות אוויר, מתיחה פיזית המותחת את המותניים, התאמת כוח המותניים תמיכה מדעית והגנה על המותניים להקל על  כאבי הגב
2. הגנת הסביבה חומר PU, נוח ללבוש, זיעה חזקה לנשימה, יכול להפחית תגובה אלרגית על עור רגיש
3. , חדש !!!משאבת אוויר מעוצבת, קל ונוח, קל לתפוס עם גודל היד את משאבת האוויר , לא צריך לדאוג על פרץ האוויר פרץ שנגרם על ידי יתר אוויר
הערה:
1. כאשר לא משתמשים במוצר, האוויר בחגורה ירוקן ויישטח;
אל תניח חפצים כבדים על החגורה;
לאחר השימוש, יש לאחסן במצב מאוורר, יבש וקריר, כדי למנוע חום וחשיפה ממושכת למוצר.
3. יש להשתמש רק inflator חשמלי עבור המתיחה מותני בלעדי;
4.לנקות את החגורה ניתן לנגב עם סמרטוט רך, לא להשתמש בכימיקלים, מדללים, חומרי ניקוי, וכו 'כדי למנוע עיוות המוצר.
5. כאשר משטח חגורת המתיחה מוכתם, ניתן לרחוץ אותו בעזרת מברשת רכה וטבילה במים. אין לשטוף בשום חומר
1x חגורה
1x משאבת אוויר
1x מפרט

הערה והארה: כאבי גב תחתון הם בין בעיות הבריאות הנפוצות ביותר וסך הכול מהווים את הגורם השני המוביל לפנייה לרופא המשפחה. במקרים מסוימים מדובר על כאבים אקוטיים הנמשכים עד שלושה חודשים אך לא אחת מדובר על כאבים כרוניים היכולים להימשך למעלה משלושה חודשים ואף במשך מספר שנים.

כאשר מתחילים להופיע כאבי גב תחתון ישנה חשיבות עליונה לעבור תהליך אבחון מקיף וזאת כיוון שהטיפול בכאבים משתנה בהתאם לגורם שהוביל להתפתחותם. במאמר שלפניכם נפרט אודות מספר גורמים שיכולים להוביל להתפתחות של כאבי גב תחתון, שחלקם שכיחים יותר וחלקם נדירים יחסית.

גידול ממאיר בעמוד השדרה

אמנם גידול ממאיר בעמוד השדרה נחשב לגורם נדיר יחסית לגורמים האחרים, אך בהחלט מדובר בגורם שיש בו כדי להוביל להתפתחות כאבים בגב התחתון. למעשה לא אחת הכאבים בגב התחתון הם התסמין הראשון המעיד על התפתחות הגידול. הגידול יכול לגרום לכאבים במצבים שבהם הוא לוחץ על אחד משורשי העצבים הממוקמים בחוט השדרה שעובר בעמוד השדרה.

פריצת דיסק ובלט דיסק

הדיסק הבין חולייתי הוא מבנה סחוסי הממוקם בין כל זוג חוליות בעמוד השדרה. תפקידו של הדיסק לאפשר את התנועתיות ואת הגמישות של עמוד השדרה ולשכך את הזעזועים בעמוד השדרה. הדיסק מורכב מגרעין בעל מרקם צמיגי או ג’לטיני העטוף בשכבות העוטפות אותו. כאשר הלחץ המופעל על הדיסק גבוה מדי, החומר הג’לטיני שבמרכז הדיסק מפעיל לחץ על השכבות העוטפות אותו ומתחיל לדחוק אותן.

כאשר הלחץ גבוה במיוחד, הדיסק יכול לבלוט כלפי תעלת השדרה ולהפעיל לחץ על אחד משורשי העצבים בחוט השדרה. במקרים בהם הלחץ גבוה במיוחד, החומר הג’לטיני קורע את השכבות העוטפות אותו וזולג החוצה. מצב זה נקרא פריצת דיסק. כל עוד הדיסק מתעוות ובולט מבלי להיקרע ולדלוף, המצב נקרא בלט דיסק.

יש לציין כי למרות שבלט דיסק הוא מצב המקדים את פריצת הדיסק, הרי שלא תמיד מדובר על מצב שתסמיניו קלים יותר. לא אחת בלט דיסק צנוע יחסית יכול לגרום לכאבים חמורים יותר בגב התחתון מאשר פריצת דיסק, שכן התסמינים משתנים בהתאם למיקום המדויק עליו לוחץ הדיסק.

שרירים תפוסים או מכווצים

גורם נפוץ במיוחד לכאבי גב תחתון הוא שרירים מכווצים או תפוסים. השרירים המכווצים יכולים להיות תוצאה של פעילות גופנית מאומצת מדי, מזג אוויר קר מאוד או שינה מתחת למאוורר או מזגן. על מנת לשחרר את השרירים התפוסים ניתן לפנות לטיפולי פיזיותרפיה, לגשת לעיסוי רפואי, לעשות שימוש בתרופות להרפיית השרירים, להניח קומפרסים חמים על השרירים התפוסים, לבצע תרגילי הרפיה ועוד. באמצעות הימנעות ממאמץ רב מדי וחיזוק של שרירי הגב ניתן להפחית את הסיכוי לשרירי גב תפוסים.

טראומה לגב

טראומה לגב היא אירוע שמתרחש בדרך כלל במהירות. הטראומה יכולה להיגרם כתוצאה מנפילה מגובה רב, פעולת אלימות, תאונת דרכים, פציעת ספורט ועוד. הטראומה יכולה לבוא לידי ביטוי בשבר בעמוד השדרה, בהיווצרות של דלקת בעמוד השדרה ועוד. על מנת למנוע טראומה לעמוד השדרה יש לנקוט באמצעי זהירות מתאימים כמו למשל לבישה של מעיל מיוחד עם שלד תומך לעמוד השדרה כאשר רוכבים על אופנוע, שימוש ברתמה מיוחדת למניעת נפילות כאשר מטפסים על סולם ועוד.

דלקת בעמוד השדרה

ישנו מגוון רחב של מחלות שיכולות לבוא לידי ביטוי בדלקת בעמוד השדרה. הדלקת גורמת לנפיחות, אודם, בצקת, כאבים והגבלה בתנועתיות של עמוד השדרה. בין היתר מדובר על דלקת מפרקים ניוונית, דלקת שגרונית, דלקת זיהומית ועוד.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן