טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

טייזר רפואי

120.00

תיאור

הרפואה הסינית השתכללה מאוד ומהיום דיקור סיני באמצעות פולסים חשמליים על ידי עט משוכלל בשנת 2020 

  נקודות דיקור חשמליות עיסוי טייזר להקלה על כאב – לייזר טיפולי במרידיאנים מחזיר את האנרגיה עט לגוף לראש לגב לצוואר לרגל לעיסוי

מאפיינים: מיזוג ביוטכנולוגיה מודרנית עם רפואה סינית הפעלה פשוטה, קל לנשיאה. נושא את מהות הרפואה הסינית, בקידום הבריאות. מבלי לנקב את העור. לעשות דיקור. בטוח ויעיל, ביחוד בימי הקורונה ללא תופעות לוואי.ובזול !!!

תיאור: יעיל לכאבים גופניים חריפים וכרוניים, דלקת פרקים, ראומטיזם, אוסטאופורוזיס, סיאטיקה, ספונדיליטיס, מיגרנה, פציעות ספורט, כאבי שרירים ומפרקים, כאבי גב, פיברומיאלגיה וכו '. סוג טיפול : טיפול שטחי, המיועד לטיפול רפואי וייפוי פנים. טיפול במרידיאנים הרלוונטיים לכאבי גוף חלקיים. ספרואידלי: טיפול חלקי, אשר ניתן ליישום מהיר של כאבים. 


=. התאמה חופשית בתשע מהירויות: ניתן לכוונן 1-9 הילוכים, על פי אנשים שונים, פרקי זמן שונים, יש להתאים מצבי הילוכים שונים.
=. כפתור החלקה נוח: כפתור המוצר מאמץ עיצוב נגד החלקה, והשילוב העדין של גוף וחומר יפה כמו אמנות.
=. קומפקטי ונייד: בהיותו כל כך מיני וקל משקל, מוצר זה לא לוקח הרבה מקום וניתן לקחת אותו בקלות.

מוצר זה מתאים לשימוש יומיומי בטיפול בגוף מליוני משתמשים מרוצים מאוד

  1. אל תשתמש בעט הדיקור אם יש לך קוצב לב, בהריון, מווסת דופק, לב מלאכותי, מחלת לב קשה, ריאות או מכשיר רפואי אלקטרוני הקיים אחר.

2. אם לא בשימוש לפרקי זמן ארוכים, הסר את הסוללה. אל תפעיל את עט הדיקור במים.
: 3.7v 300mA / 50mA תדירות דופק: 0.01-300Hz

עיקרון הטיפול של הדיקור האלקטרוני משמש באמצעות פולסים חשמליים כדי לעורר נקודות הדיקור ואז להפעיל תא ולהטבעת התעלה, בעוד שיש מצב לייצר את הדופק החשמלי, כלומר, יש להפעיל את הקטבים החיוביים והשליליים של הזרם. העט הוא זרם מונופול  כך שזרם הקוטב האחר צריך להתנהל בידיים וליצור עקיפה עם העט של הדיקור האלקטרוני, כך שהוא יפיק פולסים חשמליים. אז זה נורמלי להרגיש קצת חולשה ביד המחזיקה, כך עובד עט המרידיאן, ולא בעיה באיכות העט או הטייזר הרפואי
בתהליך ההחזרה הנוכחי, תלוי בגודל ערך ההתנגדות של הידיים, הכוח שאתה מרגיש יהיה קצת שונה. אנשים מסוימים ירגישו חזקים יותר וחלקם ירגישו חלשים. צעירים או אנשי בריאות ירגישו קצת יותר חזקים. קשישים או במצב בריאותי לקוי אנשים ירגישו חלשים.
* תופעה כמו "דליפה חשמלית גירוי חשמלי" של הדיקור הסיני האלקטרוני, כמו שנדון לעיל, איננה בעיה
7

 

 

 

 

 

 טייזר העיסוי החשמלי מגיע עם 2 ראשי עיסוי – סוג כיפה, סוג ספרואיד, סוג צומת, סוג גירוד וסוג רולר. ראש עיסוי מסוג כיפה מחדש את שרירי הפנים ומעניק פנים נינוחות והוגנות. ראש עיסוי מסוג ספירואידי מתפקד על שרירי גופכם המורכבים ומכווצים. ראש העיסוי מסוג הצומת נועד להקל על הכאב במהירות ולהקל. ראש עיסוי גירוד נותן לך זרימת דם, הקלה בראש מסוג רולר לא נוחה. 9 רמות כוח: המכשיר מכיל תשע רמות הספק שונות אשר ניתן להשתמש בהם בהתאם לטיפול השרירים הנדרש. הגדרת האנרגיה הבינונית-נמוכה למכשיר היא 3 ו -4, אך אם אינך מרגיש תחושה פועמת כלשהי, תוכל לבחור ברמת אנרגיה גבוהה יותר עד שתקבל תחושה. (טיפים חמים: אנא התאם לרמת העוצמה הנכונה המבוססת. על צורך בטיפול שונה ובמידה סבירה של כאב שאתה יכול לסבול) כיצד עובד עיסוי: בעת השימוש בעט אתה ימלא את ההשפעה ביד ובגוף שלך (ישנם דיקור רב ביד ובגוף) מכיוון שהוא משתמש בו כקוטב קרקע להשלמת המעגל. עט דיקור זה מסתמך על זרם חשמלי כדי לעורר את הנקודות. הזרם זורם מקצה המוצר דרך גוף האדם עד קצה המוצר כדי ליצור זרימה מעגלית, אתה יכול להחזיק את קצה העט הדיקור בעת השימוש כך אתה לא תרגיש את ההלם. עיסוי דיקור בטוח: עיסוי נקודת ההדק של דיקור חשמלי הוא שיטה מוכחת לטיפול בכאב, אין מחטים מעורבות, ולכן אין פירסינג בעור. עט דיקור סיני עוזר לך להקל על כאבי שרירים ומפרקים, כאבי גב, פיברומיאלגיה, שרירים מתח, כאבים גופניים חריפים וכרוניים, פציעות ספורט, לחץ, עייפות. יעילות הטיפול חזרה הן על ידי הרפואה הסינית המסורתית והן על ידי המדע המערבי. עט להקלת כאבים ניידים: העט האקופונקטורה האלקטרוני הוא מכשיר כף יד נייד, שהוא קל במיוחד לשימוש. אתה רק צריך סוללת AA אחת (לא כלולה) כדי להשתמש בעט באזורים הפגועים וזה יעורר את נקודות הדיקור בשרירים שלך וירפא את הכאב שלך. השתמש בו בזמן נסיעה או סתם יום ארוך בעבודה.

כיצד להשתמש בעט הדיקור:

שלב 1. שטפו את היד במים ונגבו אותם, השתמשו במעט ג'ל עיסוי כדי לנגב את האזור העיסוי שלב 2. הכנס לסוללת AA אחת לשימוש (לא כלול), לחץ על הכפתור למשך 1-2 שניות להפעלת המכשיר, בחר במצב " ​​ " " – " להתאמת עוצמת האנרגיה של הדופק. שלב 3. עיסוי למשך 10-15 דקות, הגדרת האנרגיה הבינונית-נמוכה למכשיר היא 3 ו -4, אך אם אינך מרגיש תחושה פועמת כלשהי, תוכל לבחור ברמת אנרגיה גבוהה יותר עד שתקבל תחושה. (טיפים חמים: אנא התאימו לרמת העוצמה הנכונה בהתבסס על צורך טיפולי שונה ומידת הכאב המשתלמת שתוכלו לסבול)

עקרון עבודה

עט עיסוי הדיקור האלקטרוני מופעל על ידי הסוללה ונשען על זרם חשמלי כדי לעורר את נקודות הדיקור. הזרם זורם מקצה המוצר דרך גוף האדם לקצה המוצר כדי ליצור זרימה מעגלית, כך שסוף המוצר יישא זרם קל, שאינו נושא איכות.

טיפים חשובים:

1. אל תשתמש בעט הדיקור אם יש לך קוצב לב, בהריון, מווסת דופק, לב מלאכותי, מחלת לב קשה, ריאות או מכשיר רפואי אלקטרוני הקיים אחר. 2. אם לא בשימוש לפרקי זמן ארוכים, הסר את הסוללה. אל תפעיל את עט הדיקור במים.

החבילה כוללת:

1 x עט אנרגיה מרידיאני 1 x ראש סוג ספרואיד 1 x ראש כיפה 1 x ראש סוג גרוטאות 1 x סוג ראש הקשה 1 x מדריך למשתמש באנגלית 2 x ג'ל עיסוי מטרתנו לספק את המיטב ללקוח. אם יש בעיה כלשהי, אנא פנה אלינו, אנו נפתור את הבעיה שלך

אלקטרוני לייזר דיקור עט 9 ציונים מתכווננת דופק טיפול דיקור מרידיאן אנרגיה עט גוף עיסוי כאב הקלה

 

את/ה רוצה לטפל בכאבים בגוף עם דיקור אבל הם מפחד להיות ניקב על ידי מחטי? אז תנסה את הטייזר האלקטרוני דיקור במקום. Itrsquos ללא כאבים דיקור גירוי שמפעיל רקמות, חברות נפול והזדקנות עור, מקדם את זרימת דם, detoxes את המרידיאנים, ומסייע להפחית כאבי שרירים.

 

תכונות:
מחטים דיקור. אין מחטי כרוך כך אין עור פירסינג. פשוט לחץ על עט על האזורים הנגועים וזה יהיה שחרור חשמלי דופק כדי לעורר את מרידיאן ודיקור נקודות בגוף שלך לריפוי וכאב הקלה.
טיפול אלטרנטיבי. אין לה אפקט בניגוד באמצעות משככי כאבים תרופות אחרות לטיפול כרוני כאב. Itrsquos נהדר לטיפול בכאב חריף וכרוני פיזי כאב, דלקת פרקים, שיגרון, אוסטאופורוזיס, סכיאטיקה, מיגרנה, ספורט פציעות, ושרירים, משותף וכאבי גב.
קל לשימוש. זה רק צריך אחד AA סוללה (לא כלול בחבילה)   זה יש תצוגה דיגיטלית המציגה את חוזק של חשמל דופק פלט (0-החלש ו 9-החזק). פשוט לחץ על כפתור כדי להגדיל או להקטין את כוח של החשמלי דופק.
יש שתי פונקציות מיוחדות. ראש כיפה סוג הוא טיפול שטחי ישים לבריאות וטיפוח פנים, spheroidal הוא טיפול חלקי ישים להקלת כאב במהירות.
נייד כאב משכך. Itrsquos קל משקל ולכן אתה יכול בקלות לשים אותו בכיס שלך, תיק, או פאוץ אם yoursquore נסיעה או אולי רק הולך לעבוד במשך היום וצריך הקלה שלך כאב.
13
2
4567

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן