טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

טינטון באוזניים טיפול חדשני משולב

186.00

תיאור

 

טינטון באוזניים טיפול חדשני משולב שעובד יפה – אוזניות לייזר עם טיפות טבעיות הומאופטיות

תופעת הטנטון – רעש, צפצופים או קולות באוזן הנשמעים לאורך כל היממה. שכיחה מאוד מעל גיל 50. טנטון קשור במספר רב של גורמים, ובהם חשיפה לרעש חזק, מחלות של האוזן הפנימית, שימוש בתרופות כמו אספירין או אנטיביוטיקות מסוימות, דלקת קרום המוח או דלקות אוזניים חוזרות, הפרעות בבלוטת התריס, הפרעות שומנים, חוסר בוויטמינים מקבוצה B, טרשת נפוצה, הפרעות במפרק הלסת והפרעות נפשיות כמו דיכאון וחרדה.

הטיפול בטנטון מוגבל מאוד וחלקי, ומתמקד בהפחתת עוצמתו עד שהמטופל יכול "לחיות עם הצפצופים". הטיפולים כוללים, בין היתר, תרופות המשפרות את זרימת הדם לאוזן הפנימית, תרופות נוגדות חרדה ודיכאון, תזונה דלת מלח, הימנעות מעישון, תוספת ויטמינים מקבוצה B, טיפול בביופידבק והיפנוזה, טיפול פסיכולוגי וטיפולים ברפואה המשלימה.

הטינטון פוגע מאוד באיכות חייהם של רבים אבל לא להתייאש!

המצב שלכם יכול להשתפר!

אם אתם סובלים מטינטון באוזניים

טיפול משולב יכול בהחלט

לשפר את מצבכם

אוזניות המקרינות לייזר ואינפרה אדום לאוזן התיכונה

1.תערובת קניינית זו מבוססת 100% צמחי היא תרופה הומאופתית אורגנית להקלה זמנית בטינטון, זמזום, ציוץ ונקישה, תרופה בטוחה וטבעית.
טיפת אוזניים זו תשפר את זרימת הדם ותשפר את תפקוד הגוף. זה עוזר להרגיע את האוזניים ולהקל על נפיחות, יובש וכאב. אין יותר רעש!
עשויות מתמציות צמחים אורגניות, אין עוד דאגות לגבי תופעות לוואי או אלרגיות, טיפות האוזניים ההומאופתיות שלנו אינן מכילות כימיקלים מזיקים והן בטוחות הן למבוגרים והן לילדים.

אופן השימוש
טפטף 2 טיפות באוזן השאר את הטיפות באוזן למשך 3 עד 5 דקות על ידי שמירה על הראש מוטה או הנחת הכותנה באוזן. ניתן לנגב את כל עודפי טיפות המים מהאוזן החיצונית. השתמש עד 2 פעמים ביום וזאת לאחר השימוש באוזניות הלייזר

כיצד להשתמש באוזניות הלייזר?
1. הכנס את USB ממשק ישירות לתוך נייד אספקת חשמל, או הכנס את המתאם המתאים כדי להתחיל להשתמש. (הערה כי המוצר אינו מכיל מתאמים או ספקי כוח)
2. אתה יכול ישירות להתחיל  באוזניות להקרין עד 30 דקות בכל פעם.

+

שילוב חדשני ומושלם של שני מוצרים לייזר וטיפות לאוזניים

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן