טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

טיפול באקנה +

90.00

הטיפול באקנה נועד לטפל בנקודות השונות התורמות לתופעת האקנה:

  • חוסר יציבות הורמונלית
  • הפרשת שומנים יתרה מבלוטות החלב
  • נגיעה בפנים ללא שטיפת ידיים לפני כן
  • תאי העור המתים המביאים לסתימת הנקבוביות
  • החיידקים המתיישבים בזקיקי השיער הסתומים

תכשירים רבים נמכרים במטרה לפתור את בעיית האקנה, בדרך כלל שילוב נכון של תכשירים נותן את התשובה הטובה ביותר. ולכן צרפנו סבון מיוחד + תכשיר למריחה כערכה טיפולית 

תיאור

קרם ייבוש לפצעונים יעיל המסייע לטיפול בפגמים וכתמים בעור. מכיל שמן גרניום, שמן לבנדר, מלח ים המלח ואבץ המשלבים תכונות אנטיספטיות, מרגיעות ומחדשות לחידוש מראה העור.

  • ללא SLS ופרבן;
  • מוצר מקורי של ים המלח!
  • סבון מיוחד + קרם יבוש

אופן השימוש:
לנקות את הפנים עם הסבון המצורף שניתן חינם ! לכל רוכש לנער היטב לפני השימוש. למרוח לפי הצורך על האזור הפגוע, מומלץ ​לשימוש בלילה.

גודל:
30 מ"ל

מותג:
שמן אמור

עוד מידע חשוב ומקצועי

הטיפול באקנה

מי פנים וסבון טבעי 

סבונים טבעיים לטיפול באקנה; הם מכילים שמנים צמחיים וכוללים גם שמנים אתריים כגון שמן לבנדר, שמן עץ התה, שמן ברוש וכדומה, המחטאים ומרככים את העור על מנת להפחית של כמות הפצעים. סבונים אלה מכילים עודף שומן, במטרה למנוע את התייבשות העור.

מי פנים מסייעים במניעת אקנה, כמו ביבוש פצעים. על-מנת למנוע יובש כדאי לאחר מכן להשתמש בקרם טוב. כשקרם הגנה עדיף על כל קרם אחר או תכשיר אנטי-אייג'ינג.

על מנת להסיר את פצעים שהופיעו ללא השארת צלקות וחורים תחילה יש לטבול את האזור במים חמים. אז מורחים על האזור קרם או שמן מתאים, ממתינים כמה דקות עד לספיגה בעור. לאחר מכן לוחצים על העור שמסביב לפצע משני הכיוונים על-מנת ליצור לחץ ולהוציא את השחורים (שומן יבש). לאחר הוצאת כלל הדברים שהיו בנקבובית העור, מנקים עם פד צמר גפן עם מי פנים/ אלכוהול ואז מורחים קרם. ייתכן והדבר יגרום לגירוי ואדמומיות של עד שבוע בעור הפנים.

קטילת חיידקים באנטיביוטיקה דרך הפה

טיפול הבא להשמיד את חיידקי האקנה, אם כי אינו מציע פתרון לבעיית הפרשת השומנים היתרה. בנוסף, האנטיביוטיקה נעשית פחות ופחות שימושית לטיפול היות שחיידקי אקנה העמידים לה נעשים יותר ויותר שכיחים. בעת הפסקת נטילת הכדורים המצב בדרך כלל חוזר לקדמותו. בעת נטילת התרופות הכדורים גורמים ליובש העור והפנים.

הסרת העור

קילוף שכבת העור העליונה בעזרת אריג מחוספס או חומרים כימיקליים, מטרתו למנוע הצטברות תאי עור מתים. חלק מן התכשירים גורמים להתפוררות אינטנסיבית של העור, אשר עשויה להיות בולטת מאוד לעין.

קטילת חיידקים מקומית

תכשירים קוטלי חיידקים רבים הזמינים ללא מרשם, מכילים בנזואיל פראוקסיד שעשוי לסייע במצבי אקנה קלים עד בינוניים. המשחה או הג'ל נמרחים בדרך כלל פעמיים ביום על העור הנגוע, במטרה להשמיד את החיידקים המסתתרים בנקבוביות, כדי למנוע פצעים חדשים. שלא כמו באנטיביוטיקה, הבנזואיל פראוקסיד אינו מייצר התנגדות מצד החיידקים, וזאת בשל היותו חומר מחמצן חזק. מאידך, השימוש בו גורם ליובש, גירוי מקומי ואדמומיות. משטר נבון יכלול גם קרם לחות מתאים כדי למנוע את ייבושו של העור.

קטילת חיידקים מקומית במשחה אנטיביוטית

טיפול חיצוני מקומי באנטיביוטיקה מטרתו להשמיד את חיידקי האקנה הנמצאים בזקיקי השיער הסתומים באזור המריחה. השימוש באנטיביוטיקה כמשחה יעיל באותה המידה כמו אנטיביוטיקה בכדורים, אך ללא בעיות עיכול ותגובות בין-תרופתיות.

קטילת חיידקים בטכנולוגיית IPL בשילוב טכנולוגיית ואקום

טיפול חיצוני מקומי בטכנולוגיית ואקום משולב ב-IPL מטרתו לשאוב את חומר החלב ולהשמיד את חיידקי האקנה באזור הטיפול בפוטותרפיה באמצעות פעימות אור.[2] טיפול זה פותח בתחילת המאה ה-21 לטיפול באקנה, לצד טיפולים אחרים בתחום הפוטותרפיה. ממחקרים עולה כי תועלתו של טיפול בשיטת IPL היא לטווח הקצר, ומספר חודשיים לאחר תחילת הטיפול, השפעתה קטנה.[3]

שילוב קטילת חיידקים וקילוף עור

חמרים המשלבים פעילות אנטיבקטריאלית (קוטלת חיידקים), אנטי דלקתית וכזו הגורמת לנשירה מוגברת של תאי העור המתים בפתח זקיק השערה ולפתיחה של קומדונים. השילוב מביא ליעילות טיפול גבוהה יותר מאשר כל אחד מן המרכיבים בנפרד וללא יצירת תנגודת של החיידקים לאנטיביוטיקה. דוגמה לתכשירים בקבוצה זו: דואק ג'ל ובנזמיצין.

טיפול הורמונלי

ישים לנשים. כדורים המכילים פרוגסטרון (כגון בגלולות למניעת הריון) ונוגדי טסטוסטרון נמצאו כבעלי השפעה חיובית על מצבי אקנה.

טיפול במשחות רטינואידיות

בא לנרמל את מחזור זקיקי השיער. החומר הרטינואידי ממשפחתו של ויטמין A, והוא נמרח בצורה מקומית. לטיפול זה לא יוחסו תופעות לוואי קשות כמו בעת לקיחת החומר בצורת כדורים, אם כי הטיפול יכול לגרום לגירוי מקומי רציני בעור. נראה כי הרטינואידים משפיעים על מחזור היצירה והמוות של התאים המצפים את הזקיקים, ובצורה זו מונעים את סתימתם על ידי עודף תאי עור מתים. לרטינול, צורה של ויטמין A, השפעות דומות אך מתונות יותר, והשימוש בו נפוץ בסוגים של קרם לחות ובמוצרים מקומיים אחרים.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן