טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

טיפול טבעי בבעיות בדרכי השתן לגברים ונשים #1

198.00240.00

נקה

תיאור

הטבע חזק ועוצמתי, מסתתרים בו סודות רבים, ונדמה שבעידן שלנו בכל יום המין האנושי מגלה עוד קצת מסודותיו.

בפעם הבאה שאתם סובלים מהתופעות הלא נעימות של דלקת בדרכי השתן אנטיביוטיקה תיאלץ להישאר כאופציה האחרונה במצבים חמורים בלבד, ולא ברירת המחדל והפתרון היחיד.

בעיות בדרכי השתן טיפול מיידי טבעי בגברים – כולל: 2 בקבוקי די מנוז+  198 ש"ח 

 

 

בעיות בדרכי השתן טיפול מיידי – לנשים כולל: די מנוז+ 2 בקבוקים 100 יח'/ – 5 טמפונים מצמחי מרפא אינטימיים  – 240 ש"ח

גברים:
אתה קם בלילה להטיל שתן? בתחילת ההשתנה? חוסר התרוקנות? חש אי נוחות בבטן התחתונה? טפטוף וחוסר יכולת לשלוט על השתן? תחושת שריפה בעת הטלת השתן?

תופעות אלה מטרידות גברים מעל גיל 50.
דלקת בדרכי השתן אצל גברים

דלקת בדרכי השתן היא תופעה נפוצה אך מטרידה מאוד. שכיחות המחלה לא מעידה על כך שמדובר בדלקת קלה – מדובר בדלקת שגורמת לפגיעה באורח החיים, שיבוש השגרה היום-יומית ותסכול רב.

הדלקת אינה עוברת לבד בדרך כלל, ויש צורך בטיפול בתרופות כימיות או טבעיות על מנת להעלים את הדלקת ולהקל על הסימפטומים. אנחנו רגילים לחשוב שדלקת בדרכי השתן בגברים היא תופעה נדירה, ושהדלקת פוגעת בעיקר בנשים – אך האם זה נכון? האם גברים לא סובלים מדלקת בדרכי השתן?

דלקת בדרכי השתן – לא רק בקרב נשים

זה באמת נכון שדלקת בדרכי השתן נפוצה בקרב נשים הרבה יותר מאשר בקרב גברים, אך זה לא אומר שהתופעה לא קיימת, ושלא צריך למצוא פתרון לבעיה. כ – 50%-80% מהנשים יסבלו מדלקת בדרכי השתן לפחות פעם אחת במשך חייהן, ורק 10% מהגברים יסבלו מהתופעה.

הסיבה שהדלקת נפוצה בהרבה בקרב נשים, היא שצינור השופכה שלהן קצר ומסובך הרבה פחות מאשר אצל גברים, כאשר צינור השופכה של הגברים גדול פי 7-10 מאשר אצל הנשים.

צינור השופכה הארוך של הגברים מקשה על החיידקים להגיע עד מערכת השתן, ולכן הסבירות לדלקת נמוכה בהרבה. דלקת בדרכי השתן מופיעה בדרך כלל עקב חיידק ה”אי-קולי” שמגיע מהמעיים וגורם לדלקת בשלפוחית השתן ודרכי השתן.

יש כמה סוגים של דלקת בדרכי השתן, אך אפשר להתייחס למחלה באופן כללי כדלקת שגורמת לצריבה וכאבים בעת מתן השתן, כאבים באגן, דחיפות במתן שתן, קימה בזמן השינה לצורך מתן שתן ועוד.

במקרים חמורים יותר, יכול להיות שתסבלו גם מחום גבוה, הקאות, ובחילות.

אפשר לומר שהבעיה עם דלקת בדרכי השתן בקרב גברים, היא שבמקרים רבים הם לא חושבים שהם יכולים ללקות בדלקת בדרכי השתן ולא הולכים לרופא עם התלונות הללו.

האמת היא, שהדלקת הזו יכולה להופיע גם אצל גברים, בעיקר מבוגרים, וחשוב לטפל בבעיה בהקדם האפשרי.

איך מטפלים?

מי שסבל מדלקת בדרכי השתן יודע כמה הרצון לטיפול מיידי שיקל על הסימפטומים הוא קריטי.

הדלקת גורמת לאי נוחות גדולה, כאשר דלקת בדרכי השתן בגברים הופכת אדם הסובל מהתופעה להיות מוגבל באפשרותו לשבת בפגישות ארוכות, לבצע נסיעות ארוכות, לישון באופן רציף ולשלוט ברצון להתפנות.

דלקת בדרכי השתן בגברים בדרך כלל נפתרת בעזרת טיפול תרופתי כימי שניתן על ידי רופא משפחה או אורולוג.

הרופא ירשום לכם תרופה שאמורה לטפל בדלקת ולהקל על הסימפטומים ובמקרים רבים אפילו ירשום לכם אנטיביוטיקה.

אבל היום לא חייבים להשתמש בתרופות כימיות, היום יש פתרון טבעי בתחום של דלקת בדרכי השתן בגברים!

עולם התרופות הטבעיות התפתח בצורה ניכרת בשנים האחרונות, כאשר עידן הטכנולוגיה מאפשר לבני האדם לחקור צמחים ולהשתמש בהם על מנת להפיק פתרונות טבעיים חסרי תקדים.

הרופא לא מצליח לעזור? נמאס לכם מאנטיביוטיקה?

חבל שתסבלו אפילו עוד יום אחד, כבר לא צריך לדאוג בפעם הבאה שהבוס מזמן אתכם לישיבה של 3 שעות ארוכות, או כשתעלו לנסיעת אוטובוס ארוכה.

פתרון טבעי, יעיל ונוח לכל מי מחפש ישועה בתחום של דלקת בדרכי השתן בגברים.

חומץ תפוחים דלקת בדרכי השתן – 100 יח'

Mason Natural, Extra Strength Apple Cider Vinegar, 100 Tablets

כיום, ישנם שפע של פתרונות יעילים להתמודדות עם דלקות בדרכי השתן, אשר הינם טבעיים לחלוטין. אף ישנם תוספי תזונה רבים, אשר מטרתם העיקרית היא לסייע לטפל בדלקות בדרכי השתן ואף למנוע אותן כליל.

כמובן שקיימות תרופות סבתא רבות ויעילות, אשר יכולות לסייע לנו להרגיע את הכאב והצריבה ואולי אף להיפטר מהדלקת לחלוטין – כגון חומץ תפוחים דלקת בדרכי השתן.

חומץ תפוחים דלקת בדרכי השתן הוא חומץ טבעי, בעל סגולות אנטי-בקטריאליות, אנטי-ויראליות ואנטי-דלקתיות. הוא עשיר באנזימים, אשלגן, ברזל ומגנזיום, המסייעים למנוע הצטברות של חיידקים בדרכי השתן שלנו.

כדי ליהנות מהיתרונות הטיפוליים של חומץ תפוחים דלקת בדרכי השתן , כדאי לנו להוסיף לכוס מים שתי כפיות של חומץ תפוחים דלקת בדרכי השתן , כפית מיץ לימון וכפית דבש. נערבב היטב. כדאי לנו לשתות שתי כוסות כאלו ביום, במשך מספר ימים, כדי לאפשר לחומץ לבצע עבודתו נאמנה.

2 טיפים למניעת דלקת בשתן:

  • נשמור על היגיינה – כאשר אנו נוטים לסבול מדלקות בדרכי השתן לעיתים קרובות, כדאי לנו לנסות ולבחון את הרגלי ההיגיינה היומיומיים שלנו; מספר שינויים קטנים יתרמו לבריאות רבה: כדאי לנו לנקות את איבר המין עם מים בלבד או סבון טבעי יחסית, שלא ישנה את החומציות של איבר המין. בנוסף, מומלץ שנקפיד על תחתוני כותנה נקיים ובמידה שלנו, שימנעו אפשרות של הצטברות חיידקית.
  • נישאר נקיים – לאחר שאנו מקיימים יחסי מין, לאחר שאנו מזיעים, אם אנו מרגישים מלוכלכים, כדאי לנו לנסות ולהטיל שתן, כדי לטהר את דרכי השתן ככל האפשר. במידת האפשר, מומלץ שנתקלח (כדאי לנקות את איבר המין שלנו עד חצי שעה, לאחר קיום יחסים. יחסי מין הם הגורם העיקרי לדלקות בדרכי השתן).

להזמנה ישירה של חומץ תפוחים – לחצו כאן

די מנוז + : 60 + 60 כמוסות                     

מוצר זה אידיאלי לאנשים הנוטים לדלקות חוזרות בדרכי השתן או בשלפוחית ​​השתן. נושאים אלו שכיחים למדי ואנשים רבים חווים לעתים קרובות את אי הנוחות הנובעת כתוצאה ממצבים אלה. למרבה המזל, מתחם דרכי השתן שלנו מספק הקלה בצורה נוחה וזולה. D-Mannose פוגש תמצית חמוציות, פרוביוטיקה, ומרכיבים אחרים התומכים בבריאות בתוספי מתחם דרכי השתן שלנו! כל כמוסה קלה לבליעה מספקת תמיכה תזונתית לבריאות ונוחות דרכי השתן. ** הכוללת ויטמין C (כחומצה אסקורבית), D- מנוס, תמצית חמוציות (מ -4 מ"ג תמצית 50: 1), שלנו תערובת פרוביוטיקה המכילה למעלה מ -250 מיליון אורגניזמים פעילים ועוד, עכשיו אתה יכול לתמוך בבריאות בדרכי השתן שלך כל יום בערך פנטסטי!

בקבוק מכיל 60 כמוסות לשחרור מהיר בכל גודל מנה של שתי כמוסות המכילות: 200 מ"ג, ויטמין C (כמו חומצה אסקורבית) 600 מ"ג, D-Mannose 200 מ"ג, ברומליין (600 GDU / גרם) 200 מ"ג, חמוציות (Vaccinium macrocarpon) (פירות) (מ -4 מ"ג תמצית 50: 1) 50 מ"ג, פלפל קאיין (40,000 יחידות חימום) (פרי) 2 מ"ג, תערובת פרוביוטיקה : לקטובצילוס אסידופילוס, לקטובצילוס פרקאסי, ביפידובקטריום ביפידום, לקטובצילוס סליוואריוס

הוראות: למבוגרים, קח 2 כמוסות לשחרור מהיר מדי יום, רצוי עם ארוחה. כזכור, דון בתוספים ובתרופות שאתה לוקח עם ספקי שירותי הבריאות שלך. רכיבים אחרים: כמוסת ג'לטין, אבקת אורז, מגנזיום סטיראט צמחי, סיליקה.  

אַזהָרָה: אם הינך בהריון, סיעודי, נוטל תרופות כלשהן או אם יש לך מצב רפואי כלשהו, ​​התייעץ עם הרופא לפני השימוש. אם מתרחשות תופעות לוואי, יש להפסיק מיד להשתמש במוצר זה ולהתייעץ עם הרופא שלך. אם החותם מתחת לכובע פגום או חסר, אל תשתמש. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. אחסן במקום קריר ויבש.


במצב של דלקת:  מומלץ להשתמש במוצר זה

– מונע את כניסת החיידקים לדרכי השתן ולשלפוחית השתן. החומר מדמה מבנה של קולטנים לחיידקים ובעצם "מרמה" את החיידקים וגורם להם להיקשר אליו ולא לקולטנים.

די מנוז+ הוא תוסף תזונה בלעדי עולמי המסייע לטפל למנוע ולהפחית באופן מיידי את התופעות שלדלקת בדרכי השתן.
דלקת שלפוחית השתן הינה הזיהום הנפוץ ביותר בדרכי השתן, הדלקת  נגרמת כתוצאה ממעבר חיידקי E קולי לדרכי השתן. בין תסמיניה האופייניים: צריבה, תחושת מלאות השלפוחית, השתנה תכופה, חום, כאבים באיזור הגב התחתון, שתן עכור בעל ריח חריף ולעיתים אף דם בשתן.
מלבד אי הנוחות, דלקת בדרכי השתן שאינה מטופלת עלולה להתפשט ולגרום לזיהום כלייתי.
כיצד עובד די מנוז+
המרכיב הפעיל בפמינוז הוא הדי-מאנוז,  הינו הרכיב הפעיל של פורמולת די מנוז+ והוא סוכר פשוט הדומה במבנהו לגלוקוז (סטראואיזומר של גלוקוז). הדי-מאנוז מיוצר במידה מסוימת בגוף ונמצא באופן טבעי בשלפוחית השתן, ספיגתו איטית פי שמונה מהגלוקוז, חלקו הזעיר עובר מטאבוליזם בגוף ורובו עובר ישירות לזרם הדם דרך צינורות מערכת העיכול, מסונן דרך הכליות ומפונה דרך השתן.
יעילות :
די מנוז+ נבדק מחקרית ונמצא כי נקשר בצורה ספציפית ובעוצמה רבה אל חיידקי
ה E קולי.

יתרונות די מנוז+

  • ריכוזו  בדם עולה תוך 30 דקות מרגע לקיחתו ולכן הוא עובד באופן מיידי
  • די מנוז+נקשר בצורה ספציפית ובעוצמה רבה אל חיידקי ה-E קולי.
  • עוצמת הפעילות  חזקה פי 10 מעוצמת כל מוצר אחר בעולם בגלל שילובו עם חמוציות וברוביוטיק מיוחדת
  • רכיב הדי-מאנוז מיוצר ונמצא באופן טבעי בגוף, נמצא בטבע בפירות וצמחי מאכל שונים.
  • מכיוון שלא עובר מטבוליזם בגוף אינו משפיע על איזון רמות הסוכר, ללא תופעות לוואי, בטוח לשימוש לנשים בהריון וילדים

אופן השימוש:  כמוסות,2- 3 פעמים ביום, עד לשיפור משמעותי (בד"כ 3-4 ימים).
למניעה: כמוסה אחת2-3 3 פעמים ביום.

תכולה: 60 + 60 כמוסות

דלקת בדרכי השתן – נשים

טמפון צמחי מרפא אינטימי לניקוי :מכיל שילוב צמחי מרפא שנמצאו במחקרים קליניים כבעלי יעילות גבוהה לטיפול בזיהומים בנרתיק על רקע פטריית הקנדידה, ביניהם: שמן אורגנו פראי,וחומצה קפרילית, 001

לרכישה הטמפון הצמחי והוספה לסל לחץ כאן

 

 

ויטמין C: משנה את חומציות השתן ומקשה על הישרדות החיידקים שאוהבים סביבה בסיסית מומלץ 100 מג' ביום בפרוק איטי ולכן הוא חלק אינטגרלי בפורמולה

דלקת בדרכי השתן אנטיביוטיקה

דלקת בדרכי השתן אנטיביוטיקהסובלים מכאבים וצריבה מטרידה בעת מתן השתן?  אם גם אתם מוצאים את עצמכם רצים לשירותים 3 פעמים בשעה, לא מצליחים לשרוד ישיבה בעבודה בלי לצאת כל חצי שעה לשירותים, קמים באמצע הלילה לשירותים? יכול להיות שגם אתם סובלים מדלקת בדרכי השתן.

הדלקת שכיחה למדי, בעיקר בקרב נשים, כאשר רוב הנשים לוקות בדלקת בדרכי השתן לפחות פעם אחת במשך חייהן.

יכול להיות שאתם אפילו סובלים מדלקת בדרכי השתן שוב ושוב, ושכבר התייאשתם, וכל מה שאתם רוצים למצוא זה פתרון אמיתי שיעזור לכם להמשיך את החיים ללא הפרעה.

אם כבר הלכתם לרופא עם תלונות של צריבה בעת מתן שתן, דחיפות במתן שתן וכאבי אגן, כנראה שאתם כבר מכירים את הפתרונות הנפוצים – תרופות שעוזרות נקודתית במידה מסויימת, אך כאלו שגם יש להן מחיר של תופעות לוואי מטרידות.

לא הייתם רוצים אופציה להיפטר מדלקת בדרכי השתן בדרך טבעית יותר, נעימה יותר ונוחה יותר?

אנחנו בטוחים שזה דבר שכולנו רוצים. היום בתחום של דלקת בדרכי השתן אנטיביוטיקה היא לא הפתרון היחיד.

אז איך מאבחנים דלקת בדרכי השתן, איך רופאים מטפלים בה, ומה הדרך שבה הטבע יכול לעזור לנו על הדלקת?

אבחון של דלקת בדרכי השתן

דלקת בדרכי השתן נגרמת ברוב המקרים על ידי זליגה למערכת השתן של חיידק ה”אי-קולי” שנמצא במעיים שלנו.

החיידק מגיע למערכת השתן וגורם לדלקת בדרכי השתן ובשלפוחית, מה שגורם לנו לתחושת הצריבה הנוראית, הכאבים, הצורך להשתין בדחיפות בכל פעם וחוסר היכולת להתאפק.

את הימצאות החיידק בודקים על ידי אבחנה של השתן בעזרת בדיקה של תרבית שתן של המטופל/ת.

באמצעות בדיקת תרבית שתן אפשר לבדוק מה היא הכמות של החיידקים שגורמים לדלקת, ומה סוג החיידקים – פרטים קריטיים על מנת לתת טיפול נכון למטופל/ת.

דלקת בדרכי השתן אניטיובטיקה – לא תמיד הכרחי

אם תגיעו לרופא שלכם עם דלקת בדרכי השתן, ברוב המקרים הוא ייתן לכם כדורי אנטיביוטיקה. חוקרים רבים סבורים כי קלה יד הרופאים על הדק האנטיביוטיקה.

ובאמת, אין סיבה לטפל בכל דלקת בעזרת אנטיביוטיקה.

יש דלקות שאפשר לטפל בהן אחרת, וכדאי לטפל בהן אחרת, כאשר עדיף לשמור את הטיפול בעזרת אנטיביוטיקה לטובת דלקות קשות יותר.אנטביוטיקה כידוע, יכולה לגרום לתופעות לוואי, ושימוש תכוף באנטיביוטיקה יכול לגרום לחיידקים להתחסן נגד הטיפול באנטיביוטיקה.

אז אם שוללים את דרכי הטיפול של דלקת בדרכי השתן אנטיביוטיקה, נשאר לנו הטבע וכוחותיו.

כוחו של הטבע

הטבע חזק ועוצמתי, מסתתרים בו סודות רבים, ונדמה שבעידן שלנו בכל יום המין האנושי מגלה עוד קצת מסודותיו.

אך יעילות הטיפול הטבעי של פרחי צבר בדלקת בדרכי השתן איננה סוד.מדובר בשיטת טיפול שימושית הידועה לנו כבר שנים רבות.

בפעם הבאה שאתם סובלים מהתופעות הלא נעימות של דלקת בדרכי השתן אנטיביוטיקה תיאלץ להישאר כאופציה האחרונה במצבים חמורים בלבד, ולא ברירת המחדל והפתרון היחיד.

דלקת בדרכי השתן היא מצב של אי-נוחות זמנית, הנגרם עקב הצטברות של חיידקים בדרכי השתן שלנו. לרוב, מדובר בחיידקי אי-קולי – חיידקים אשר מגיעים אלינו היישר מהמעיים ומהצואה.

מסיבה זו, אם אנו שואפים להיפטר מדלקות שתן, הצעד הראשון הוא ללמוד לנגב מלפנים לאחור, בייחוד לאחר פעולת מעיים.

מידע נוסף

אפשרויות:

טיפול טבעי לגברים, טיפול טבעי לנשים

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן