מבצע!

כורכום מרוכז 4: 1 מרוכז, 90 כפסולות.

129.00 108.00

תיאור

על שורש הכורכום והרכיב כורכומין:

לשורש הכורכום מסורת בת אלפי שנים ברפואה ההודית המסורתית, ברפואה הסינית ואף ברפואת הצמחים המערבית המסורתית. השימוש בו מתועד לאורך ההיסטוריה, והוא כולל טווח רחב מאוד של מצבים בריאותיים. שורש הכורכום מכיל רכיבים הנקראים כורכומינואידים (פיגמנטים צהובים המעניקים לשורש את צבעו העז). הכורכומין הוא הפיגמנט שנחשב כיום ל"פלא הצהוב". זהו הרכיב הטבעי הנחקר ביותר בעולם והוא זכה לסיקור של למעלה מ-4,000 פרסומים ומחקרים מדעיים שונים. מתוך המחקרים הללו עולה כי לכורכומין ישנה השפעה חיובית על מאות מנגנונים ביולוגיים בגוף האדם. מחקרים אילו מאששים את שימושו המסורתי של הצמח.

על המוצר 'כורכומין 

לכורכומין הטבעי המופק מצמח הכורכום נודעות השפעות רבות ומבטיחות, אולם ידוע כי הוא אינו נספג באופן יעיל בבני אדם ולכן הגוף מתקשה לנצל את יתרונותיו.

טכנולוגיית מוצר חדשנית מציעה תמצית מרוכזת מאוד ואיכותית של הרכיב כורכומין, בשילוב עם רכיבים פוספוליפידים טבעיים – המיועדים להעצמת הספיגה והזמינות הביולוגית של הכורכומין.

  • המוצר מבוסס על עקרונות טכנולוגיים שנבדקו מחקרית
  • פורמט חסכוני במיוחד המאפשר מינון מופחת ונוחות מרבית בלקיחה
  • חומר הגלם עבר סדרת בדיקות איכות קפדניות בהתאם לתקנים המחמירים ביותר בכדי להבטיח את זיהויו, איכותו וניקיונו
  • מופק באמצעי מיצוי טבעיים, ללא חומרים משמרים, ללא תוספת סוכר או ממתיקים מלאכותיים
  • מתאים לצמחונים ולטבעונים

תיאור

  • איכות, טוהר, עוצמה
  • 4: 1 כוח מרוכז
  • תוסף תזונה
  • שיפור הניסים של הטבע מאז 1994

Paradise Turmeric הוא חזק 4: 1 תמצית מרוכזת של כורכומין  באיכות הגבוהה ביותר יש להציע. באמצעות שיטת מיצוי טבעית 100%  ומקבלים את המהות האמיתית של כל עשב  ולכן שמירה על כל המרכיבים הפעילים שלה סינרגיסטי באמת חזק הוליסטי הולם הספקטרום המלא בצורת הטבע התכוון

כורכום משמש להגברת הגמישות, לסייע ברצועות הגידים, הגידים והמפרקים, לשפר את הפעילות במעיים, ולטהר את הגוף ולתמוך בלילות לשינה עריבה כאשר נלקח באופן מסורתי עם חלב חם. הוא אנטיאוקסידנט הטוב והחזק ביותר בטבע.וסגולותיו רבות

הורדת לחץ דם גבוה בדרך טבעית

חשוב לטפל מוקדם ככל הניתן ביתר לחץ דם. הבעיה מתחילה בכך שאנשים רבים כלל לא מודעים לעובדה שהם סובלים מלחץ דם גבוה ומגלים זאת רק בעת מחלה או בדיקה שהם מבצעים כשמגיעים למרפאה. היכולת להוריד את לחץ הדם לרמה שתיחשב לתקינה תלויה באמצעים שנוקט האדם על מנת לטפל בגורמים לכך שלחץ הדם שלו הפך לגבוה מלכתחילה. אם מדובר בלחץ דם הנגרם מעודף משקל או תזונה לקויה חשוב להתאים למטופל תפריט שיסייע בהורדת לחץ הדם, כמו גם לעודד פעילות גופנית שתזרז את הירידה במשקל. צריכת מזונות שעוזרים לירידה בלחץ הדם יכולה להיות חלק מטיפול טבעי בבעיה. כורכום הוא אחד המזונות שהוכחו כיעילים ביותר למשימה זו.

 

שימוש מוצע

1 קפסולה צמחונית מדי יום או על פי הוראות של רופא מקצועי מוסמך.

רכיבים נוספים

קפסולה (תאית צמח) 100% צמחוני. תוצרת ללא חומרי מילוי.

לא מכיל אלרגנים נפוצים. אין מרכיבים נוספים מלבד אלה המפורטים.

באופן טבעי גדל או אתית פרווה בעל מבנה ללא דשנים כימיים / חומרי הדברה

אזהרות

שמור במקום קריר ויבש, מחוץ להישג ידם של ילדים. אם ההריון, ההנקה, או באמצעות כל תרופות מרשם להתייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש במוצר זה.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.