טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

"טבעלי" פיזיותרפיה כירופרקטיקה גלי הלם ולייזר- בטיפול אחד

200.00250.00

טיפול  "מגה לייזר" – מכשירים טיפוליים מהמתקדמים מסוגם בעולם בשילוב עם טכנולוגיית רטט תלת מימדית  טכנולוגיית אור לייזר וגלי קול נותן לך עיסוי תלת מימדי כמו  כן גם אור לייזר ישיר על הברך או הכתף או כל מפרק שלך בחלל המשותף כדי לשפר את microcircululation ומטבוליזם באזור הפגוע ומגדיל את אספקת הדם עשירה לרקמות. בנוסף,  מגביר חוזק מתיחה של  ריפוי ותיקון רקמות, פותר דלקות, מפחית בצקת וקשיחות במפרקים, ונותן הקלה בכאב.

תכונות הטיפול:

1.מגדיל את זרימת הדם המקומית

2. משפר גמישות ונוחות בכל פרק מטופל

3. פיזיותרפיה עבור סוגים שונים של דלקת מפרקים בברך.

יישום (יש שלושה אפקטים: שיפור זרימת הדם מיקרו, הקלה בכאב ומפחית את הדלקת):

1. שבר  ופגיעה ליגמנטית, מפרק הברך ונזק סחוס כולל נמק , פגיעה כרונית בספורט.

2. מחלות זיהומיות כגון osteoarthritis דלקת, שחפת של מפרק הברך,

3. דלקת לא זיהומיות מחלות הברך: דלקת מפרקים שגרונית, osteoarthritis.

 

 

 

 

נקה

תיאור

 עקרון הטיפול: שילוב כל הטכנולוגיות הקיימות בעולם בטיפול אחד !

 טל:  0557053434 להתייעצות וקביעת תור לטיפול התקשרו או שילחו SMS

אפשרות לטיפולי בית באזור המרכז

המכשירים והטיפול מיועדים לטפל במגוון רחב של תסמונות, כאבים ודלקות – לרבות דלקות פרקים, דלקות עצבים ופציעות ספורט למיניהן  – והוא ידוע כמאיץ הליכי איחוי שברים.

בנוסף למטופלים הסובלים מכאבים בעקבות מחלה, נזקי מאמץ או גיל, ספורטאים רבים בארץ ובעולם גילו את אפקטיביות המכשיר ומשתמשים בו באופן יומיומי.  רופאי ספורט, אורתופדים, כירופרקטורים ופיזיותרפיסטים.

הסתיידויות בכתף – Calcific Tendonitis of Shoulder

הסתיידויות בכתף איך ולמה נגרמות

הופעת הסתיידויות בכתף הינה פתולוגיה שכיחה ואופיינית בגילאים 30-60 שנה. ההסתיידות מתבטאת במשקעים סידניים ששוקעים על גבי גידי הכתף ובורסות הכתף.

קבוצת גידי הכתף נקראת בשם Rotator Cuff והגיד שבו קיימת סבירות גבוהה ביותר להיווצרות הסתיידות הינו גיד Supraspinatus, אחת הסיבות שההסתיידות שכיחה ביותר בגיד זה הינה מהסיבה שהגיד עובר במרווח צר שבין עצם ראש הזרוע לבין הרצועות המייצבות את מפרק עצם הבריח לזיז עצם השכמה ובין זיזי עצם השכמה [Scapula]. בכל עת שאנו מרימים את היד הצידה אנו יוצרים פעולה של גירוי הגיד ועקב כך לגיד Supraspinatus יש נטיה להיצבט ולהתחכך ברצועה ובמפרק שמעליו.

הסיבות להיווצרות הסתיידויות בגידי הכתף אינן ברורות, בחלק מהמטופלים נמצא סכרת, כמו כן ישנה הערכה שההסתיידות נגרמת עקב שימוש ייתר כגון עבודת כפיים בידיים מוגבהות, פעילות יתר בחדר כושר. עקב תהליך הזדקנות של הגיד אספקת הדם אליו נפגעת והחיכוך המתמשך גורם לגירוי ובעקבותיו הצטברות משקעים סידניים על גבי הגיד.

הסימנים והסימפטומים הופעת ההסתיידות יכולה לקרות ללא כאב, ההסתיידות שגודלה נע בין מלימטרים ספורים ועד להסתיידות גדולה של 20 מילימטרים ויותר, יכולה להתפרס על פני שנים רבות ומבלי שהמטופל יחוש בכאב. בשלב מסויים תיתכן הופעת כאב במהלך ביצוע תנועה של הרמת היד לצד, תנועה מאחורי הגב, כאב במנוחה בשכיבה על הכתף או בשכיבה על הצד הבריא.

בבדיקה קלינית יתכן ונזהה חוסר תנועה הרמונית של הכתף ביחס לשכמה שיבלוט בזמן הרמת היד קדימה או הצידה והשוואתו ליד הבריאה. בבדיקה סטאטית של שריר ה- Supraspinatus המטופל עשוי לחוש כאב ואף להדגים חולשה ביחס לשריר המקביל ביד השנייה. בחלק מהמקרים שבהן אובחן המטופל כסובל מ כתף קפואה יתכן ונזהה הסתיידויות שלא אובחנו בעבר.

 

הטיפול משלב : לייזר רך.  אינפרא אדום .פיזיוטרפיה. עיסוי. חימום עמוק. גלי קול. אקונפוקטורה אלקטרונית

 

 טל:  0557053434 להתייעצות וקביעת תור לטיפול התקשרו או שילחו SMS

 

 

היבט תלת מימדי

מגוון של סוגי טיפול ועיסוי,משולבים  המקלים במהירות על כאבי ברכיים

_06.jpg

 

_08.jpg

פִיזיוֹתֶרָפִּיָה

סיבי פחמן אינפרא אדום חימום, עמוק לתקן רקמות פגומות

עיסוי ורטט התלת מימדי, _10.jpg

 

 

 מקל במהירות על כאבי ברכיים.!!!

   פונקציית הטיפול 

  משפר את גמישות המפרקים

   משפר את זרימת הדם

  מְשַׁכֵּך כְּאֵבִים 

  אנטי דלקתיות  

      ברכיים, מרפקים, כתפיים, דלקת מפרקים שגרונית ואוסטאוארתריטיס 

_18.jpg

       דלקת מפרקים שגרונית. כתפיים. מרפקים. ברכיים . אוסטאוארתריטיס. הסתיידות.

 

 טל:  0557053434 להתייעצות וקביעת תור לטיפול התקשרו או שילחו SMS

 

2222.jpg

 

 הטיפול והמכשור בעל תקן עולמי

GD10-D_29.jpg

מהי טכנולוגיית הלייזר הרך?

לייזר רך, הנקרא גם לייזר קר, הוא אנרגיית אור בעוצמה נמוכה LLLT – Low Level Laser Therapy
לייזר רך הוא אור לייזר בעוצמה נמוכה בטווח של 1-1000mW, מונוכרומאטי – בעל אורך גל מוגדר אחד, וקוהרנטי – מתקדם בפאזה אחת, ובכיוון אחד. הלייזר הרך פועל על פני העור, ובו-זמנית חודר דרך העור לעומק הרקמות ללא אפקט של חימום וללא פגיעה בעור.
השימוש הרפואי המודרני בלייזר רך החל, הלכה למעשה, כאשר רופא הונגרי הצליח לרפא באמצעותו חולים שסבלו מכיבים הנובעים מבעיות בכלי דם ואשר טיפולים אחרים לא הועילו להם.

בעשרים השנים האחרונות נמצאת תרפיית הלייזר הרך בשימוש נרחב בארץ ובעולם – בבתי חולים, באוניברסיטאות, במרפאות ובמכונים מובילים, ועדיין, היא אינה נגישה למרבית האוכלוסייה ואינה מאפשרת את הרצף הטיפולי הרצוי לקבלת תוצאות אפקטיביות בזמן קצר.

כיום, מהווה בי-קיור לייזר פריצת דרך בתחום טיפולי הלייזר, בכך שהוא משלב את עוצמת הריפוי של מכונת הלייזר הקלינית מקצועית – במכשיר קל, נייד ונטען, שכל אדם יכול לרכוש באתר ולהשתמש בו בנוחות. "לאסטק" לייזר הפך את תרפיית הלייזר לזמינה עבור כל אדם וליעילה יותר, שכן המטופל יכול להשתמש במכשיר באופן יומיומי, מספר פעמים ביום על פי הצורך.

טיפול בארטריטיס –  אוסטיאוארטריטיס 

ארטריטיס – דלקת מפרקים שגרונית / דלקת מפרקים שגרונתית – ארטריטיס היא מחלה אוטו-אימונית ראומטית הפוגעת במפרקים ומתאפיינת בכאב מפושט, נפיחות ונוקשות בתנועת המפרק.  דלקת היא תהליך טבעי שבעזרתו הגוף מתגונן כנגד פגיעה או מתקפה של וירוסים או בקטריות. במקרים של ארטריטיס, הדלקת הופכת להיות הרסנית לרקמות ולסחוסים במפרקים הפגועים, ולגרום להופעה כרונית של נפיחות, כאב ונוקשות. ארטריטיס זו מאופיינת בפגיעה סימטרית (שתי הברכיים, שני המפרקים) וכן בהופעה במפרקים שונים.
ארטריטיס ניוונית – אוסטיאוארטריטיס – דלקת מפרקים זו פוגעת בסחוסים ובקצות העצמות במפרקים המעורבים. ייעוד הסחוס הוא לסכך את החיבורים בין העצמות במפרקים. הפגיעה בסחוס גורמת להצרתו והפחתתו, כך שתנועת המפרק הופכת לקשה וכואבת. ארטריטיס פוגעת בעיקר בבני 65 ומעלה כאשר הפגיעות הקשות הן בעיקר בברכיים ובמפרקי הירך. פגיעות אלו במקרים רבים מקשות על פעולות בסיסיות וחיוניות ולפגיעה משמעותית בתפקוד היומיומי עד למוגבלות ביכולת לעמוד, ללכת, לטפס במדרגות.

האם ארטריטיס היא בעיה הניתנת לריפוי?

התשובה היא בהחלט כן, אם כי נזקים שנגרמו לפרקים במהלך המחלה אינם ניתנים לריפוי ושיקום, ועל כן ישנה חשיבות רבה לזהות את המחלה בשלבים המוקדמים שלה, ולהאט את התקדמותה ואף לעצור אותה. ארטריטיס היא דלקת פרקים שגרונית הפוגעת בכחצי עד 1% מכלל האוכלוסיה, בעיקר בגילאים שבין 35 עד 50, אם כי היא יכולה להופיע בכל גיל. במסגרת המחלה, נוצרת דלקת בפרקים שונים, דלקת שהולכת ומחמירה ובסופו של דבר יכולה להוביל לעיוות של הפרקים.

מגוון צורות טיפול בארטריטיס

את מהלך המחלה אפשר להאט או לעצור באמצעות שינוי באורח החיים, שינוי תזונה, יישום של תרופות ייעודיות, ביצוע ניתוח כירורגי כאשר נדרש וכן באמצעות טיפולים שאינם תרופתיים במהותם. כיום ישנו מכלול שלם של פעולות שניתן לבצע על מנת להאט או לעצור את התקדמות המחלה, אך כאמור, פעולות אלה נועדו לטפל בגורמי המחלה, ואינן יכולות להוביל להחזרת מפרקים שנפגעו אל קדמותם. מפרק שנפגע כתוצאה ממחלת ארטריטיס הוא מפרק אבוד, והדרך היחידה להחזיר אותו לקדמותו היא באמצעות ניתוח, בהנחה שניתן לעשות זאת טכנית.

זיהוי המחלה בשלבים הראשונים שלה

תחילת הופעתה של ארטריטיס בגוף באה לידי ביטוי בתסמינים כלליים למדי, שלא ניתן על פיהם לזהות את התפתחות המחלה. תסמינים אלה כוללים עייפות, חולשה כללית, חום ותחושה כללית לא טובה. עם הזמן, תסמינים אלה הולכים ומחמירים ובהחלט יכולים להגיע לרמה כזאת שתוביל אתכם אל רופא המשפחה לבדיקת הגורמים להם. בהמשך הדרך, התסמינים עוברים להיות קצת יותר ברורים וייעודיים ובאים לידי ביטוי בצורת נוקשות של המפרקים לפרקי זמן קצרים, כאבים במפרקים ובשרירים הסמוכים וכדומה.

לוקחים בחשבון את אלמנט התורשה

אחד מהגורמים המרכזיים של המחלה היא התורשה, ולכן אם ישנם מקרים דומים במשפחה, אם הוריכם או קרובי משפחה שלכם סובלים או סבלו מבעיות פרקים קשות, אתם בהחלט רוצים לקחת את זה בחשבון ולהגיע לאבחון כבר עם הופעת התסמינים הראשונים, ולבטח לציין את החשש שלכם שמדובר בפרקים בפני הרופא. זיהוי מוקדם יאפשר הענקת טיפול מתאים שימנע את התפתחות המחלה.
טיפול בארטריטיס מתמקד בהפחתת הכאב (תרופות משכות כאבים) הפחתת התהליך הדלקתי (במקרים רבים – תרופות אנטי דלקתיות שאינן סטרואידיות), סטרואידים, תרופות אנטי ראומטיות. כמו כן, טיפולים שיעסקו בשיפור טווחי התנועה של המפרקים כמו פיזיותרפיה, כירופרקטיקה וריפוי בעיסוק. ישנם מצבים המחייבים ביצוע ניתוח להחלפת המפרקים הפגועים.
הלייזר הרך הוכח קלינית כמסייע בהתמודדות עם דלקת מפרקים שגרונית. איך זה פועל? לייזר רך חודר לעומק הרקמות מסייע בהפחתת כאבים ודלקות תוך המרצת מנגנון ההחלמה הטבעי של הגוף ומסייע בפתרון מקור הבעיה – הדלקת. המכשיר גורם לשחרור אנדורפינים המשככים כאב, מעודד ייצור אנזימים הלוחמים בדלקות, ממריץ את מחזור הדם באזור הפגוע ומרחיב את צינורות הלימפה ומוביל לניקוז נוזלים טוב יותר ולהורדת נפיחויות ובצקות.
לטיפול בכאבים מפושטים ותסמונות ראומטיות נוספות:

ממה נגרמים כאבים בכתף?

כאבים בכתף

הכתף היא המפרק בעל היכולת התנועתית וטווח התנועה הגדול ביותר מבין מפרקי הגוף. עקב מורכבותה של חגורת הכתפיים הכוללת מספר רב של איברים וטווחי תנועה גדולים, עלולות הכתפיים להיות חשופות לפגיעות רבות ופציעות חריפות או כרוניות.

פגיעות חריפות עלולות להיגרם מחבלות ישירות, או מחבלות במנגנונים בלתי ישירים כגון, הרמה או משיכה מאומצת כנגד משקל.
תופעות של עומס יתר עלולות להתפתח אצל ספורטאים לאורך זמן ובד"כ קשורות לתכניות אימונים לא נכונות.
מכלול חגורת הכתף ושלושת המפרקים המרכיבים אותו: מפרק הזרוע – שכמה Gleno-Humeral Joint, מפרק השכמה – בריח – Cromio-Clavicular Joint ומפרק החזה – בריח Sterno-Clavicular Joint.
כ- 10% מהאוכלוסייה מתלוננים על כאבים בכתף לפחות פעם אחת במהלך חייהם. השכיחות בפועל של כאב כתפיים מוערכת כפוגעת ב- 20% –4% מהאוכלוסייה, כאשר נשים נוטות לסבול מכאב זה יותר מגברים. הסימפטומים המשותפים לאבחנות השונות כוללים הגבלת תנועה באזור החיבור של הזרוע לכתף וכאב שמתגבר תוך תנועה ומגביל פעילות יום-יומית.

מאיזו בעיה אתם סובלים?

• דלקת בגידי השרוול המסובב – Rotator Cuff Tendinitis
דלקת המתפתחת בגידים של השרירים המייצבים את הכתף – הרוטייטורים של הכתף – Teres Minor, Infraspinatus Supraspinatus, Subscapularis. שרירים אלו משמשים כרצועות אקטיביות של מפרק הכתף. דלקת זו נקראת גם "כתף שחיינים" מאחר והיא שכיחה בקרב אלו העוסקים בספורט הדורש הרמות חוזרות של הזרוע כגון: שחייה, כדור- יד או כדורעף והרמת משקולות. הדלקת מלווה בכאב שמקרין גם לזרוע ומופיע במקרים רבים בזמן מנוחה. סימפטומים נוספים: חולשה של הזרוע, נוקשות ואובדן יכולת הנעת הזרוע מעל הראש.
• תסמונת התפס של הכתף – Impingement Syndrome
היצרות של מרווח סאב-אקרומיאלי אשר עלול לגרום לשרירי הכתף ללחוץ על רקמות רכות שעוברות מתחתיהם. אותו לחץ גורם כאב בכתף אשר מחמיר בהרמה קדמית שלה וברוטציה (סיבוב החוצה). במצב זה, הגיד נקלע מתחת ל"אקרומיון" (שיא הכתף) ונעשה דחוס, פגוע ודלקתי.
 הסתיידות בכתף – Calcific Tendinitis
יצירת משקעי סידן בגידי הכתף. הרקמה מסביב לאיזור ההסתיידות יכולה לפתח דלקת, אשר גורמת לכאב. הסתיידות בכתף מתרחשת בגידים אשר מחברים את שרירי השרוול המסובב, המניעים ומייצבים את הכתף בפעילות. הכאב מלווה בהגבלת תנועה ובעיקר מורגש עם הרמת היד מעל גובה הכתף או בזמן שכיבה על הכתף.
 ארטריטיס – דלקת מפרקים אוטו-אימונית – Inflammatory Arthritis
• אוסטיאוארטריטיס – Osteoarthritis
דלקת מפרקים ניוונית היא הפגיעה המפרקית הנפוצה ביותר, מוכרת גם כ"שחיקת סחוס" או "שחיקת מפרקים". הפרעה זו במפרקי הגוף כוללת אובדן סחוס מפרקי, צמיחת בליטות עצם במפרקים ותופעת לוואי דלקתית. התסמין העיקרי של דלקת מפרקים ניוונית הוא כאב המופיע בהדרגה, המחמיר במאמץ ומוקל במנוחה. הכאב מתואר ככאב עמוק או כתחושת שריפה הקשורה לשרירים ולגידים של האזור.
• כתף קפואה – Frozen Shoulder
מצב בו רקמת החיבור המקיפה את המפרק הגלנוהומרלי של הכתף נעשית קשיחה ומודלקת. נוצרת רקמה אב-נורמלית הממלאת את החלל בין משטחי המפרק ומגבילה את התנועה תוך מחסור בנוזל הסינוביאלי (המשמש כמעין נוזל סיכה ומקל על תנועת המפרק). הסובלים מכתף קפואה חווים נוקשות בכתף, כאב גדול וחוסר יכולת להניע את מפרק הכתף.

אילו טיפולים לכאב כתפיים עומדים לרשותכם?

מרבית הטיפולים הקיימים לכאבים בכתפיים מטרתם להשיג הקלה בכאב, בנוקשות המפרק ושיפור בטווח התנועה של המפרקים. הטיפול כולל שימוש במשככי כאבים, נוגדי-דלקת, זריקות סטרואידים מקומיות ואמצעים פיזיותראפויטים (כגון פעילות גופנית, תכשירי קירור, אולטרסאונד ולייזר), לעיתים בנפרד ולעיתים שילובים שונים של כמה מהם. דרכי הטיפול בפציעות וכאבי כתף הן רבות ומגוונות, החל ממנוחה והימנעות מתנועה, תרגילי מתיחה, חימום וקירור, טיפולי פיזיותרפיה, תרופות אנטי דלקתיות וזריקות עפ"י המלצת הרופא המטפל ואף ניתוח.
היות ופגיעות שונות בכתף הן במקרים רבים כרוניות וכוללות כאב ומוגבלות הנמשכים לאורך חודשים ושנים, ישנה עדיפות לאופציה טיפולית שהיא טבעית, בריאה ואינה כרוכה בתופעות לוואי. טכנולוגיית הלייזר הרך הוכחה מחקרית כיעילה לטיפול בפציעות בכתף ןמכשיר לייזר זה מציע טיפול בריא וטבעי ללא כל תופעות לוואי, המטפל גם בכאב, וגם במקור הבעיה.
מחקר שנעשה ע"י מכון גיאוקרטוגרפיה העלה כי: 60% מהמטופלים חוו כאב בלתי נסבל ובעזרת מכשירי לייזר רך דרגת הכאב ירדה משמעותית! לקוחות מרוצים מאוד בכל העולם!.

מידע נוסף

אפשרויות:

טיפול בקליניקה, טיפול בית

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן