טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מבצע!

מגה בסטפלקס -למפרקים שחוקים -240 קפסולות

179.00

תיאור

Glucosamine Chondroitin MSM with OptiMSM, 240 במחיר שלא תאמינו !! מחוזק  ומשופר יותר מכל נוסחה אחרת !!

מגה גלופלקס  ודומיו הם אחד מבין תוספי התזונה הפופולאריים ביותר בשנים האחרונות. התוסף מיועד לטיפול והפחתת כאבי מפרקים ומאושר כבר שנים רבות על ידי משרד הבריאות בישראל ובארה"ב
במאמר, נסקור מספר שאלות שכיחות באשר לתוסף זה.

 מה מכיל מגה גלופלקס ודומיו  ומהן הוראות השימוש בו?

התכשיר מכיל שני חומרים פעילים בהם: גלוקוזאמין וכונדרואיטין. הראשון מסייע בהפחתת דלקת המפרקים ואילו השני מסייע כחומר מעכב פירוק של הסחוס. מבחינת הוראות שימוש, יש ליטול 3-2 טבליות ביום, בשילוב הארוחה.

התחלתי לקחת מגה גלופלקס, תוך כמה זמן ההרגשה שלי תשתפר?

גם כאן, כמו בכל נטילת תוסף תזונה, ההרגשה משתנה מאדם לאדם וכמובן תלויה גם במצב הבריאותי ובחומרתו. על פי מחקרים, ברוב המקרים, יהיה שיפור כבר לאחר 3 שבועות – 3 חודשים מרגע השימוש בתוסף. במידה ואין כלל שינוי, מומלץ להתייעץ עם הרופא המטפל.

מדוע מומלץ לבחור במגה גלופלקס  ודומיו ולנטול אותם?

תוסף זה המכיל גלוקוזאמין וכונדרואיטין, הוא היחיד הנבדק מחקרית בארץ. ובארה"ב מעבר לכך, הוא עובר בדיקות איכות ייחודיות במעבדות נחשבות בארה”ב. מעבר לכך, הוא גם מאושר במשרד הבריאות הארצי ומחקרים שונים  בעולם הוכחו את הצלחתו.

האם יש למגה גלופלקס תופעות לוואי?

לתוסף זה לא אמורות להיות תופעות לוואי משמעותיות. יחד עם זאת, יכול להיות שהשפעת התוסף תהיה שונה אצל כל אדם ולכן אם הנכם נתקלים בתופעת לוואי כלשהי שמדאיגה אתכם ולא עוברת, מומלץ להיוועץ עם הרופא המטפל לגבי המשך נטילת התוסף.

מחקר: החומר במגה גלופלקס – עוזר לדלקת מפרקים
הדמיות MRI שנערכו ל-600 נבדקים גילו כי אצל חולים בשחיקת מפרקים ניוונית שקיבלו תוסף שבו החומרים הפעילים גלוקוזאמין וכונדרואיטין – חלה האטה בהידלדלות הסחוס בברכיים.

האם תוספי תזונה כמו "מגה גלופלקס" ודומיו אכן עוזרים? מחקר חדש שנערך בארצות הברית מגלה שחלה האטה בהידלדלות הסחוס בברכיים אצל אנשים החולים בדלקת מפרקים שנטלו תוספי תזונה המכילים גלוקוזאמין וכונדרואיטין. המחקר פורסם בכתב העת Annals of Rheumatic Diseases.

כונדרואיטין הוא רכיב בסחוס המשמש כחומר סיכה במפרקים, סופג ובולם זעזועים, מונע תהליכי פירוק ומזרז את מבני הקולגן שבסחוס. לרוב נמכר הכונדרואיטין כתוסף תזונה הכולל גם גלוקוזאמין, רכיב המסייע לשמירת הנוזלים במפרק ולוויסות של חילוף החומרים בסחוס. במותגים "מגה גלופלקס", CARE FLEX של מכבי, VITA FLEX של הכללית, או מגה פלקס (ארה"ב) קוזמין של טרימקו ופרימושן של סופהרב – משמשים הכונדרואיטין והגלוקוזאמין יחד

הפרסום החדש הנו חלק ממחקר הממומן על ידי משרד הבריאות האמריקני. מדובר בזרוע גדולה של מחקר בשם OAI, העוקב אחרי מטופלים הסובלים משחיקת מפרקים ניוונית בברך, מחלת המפרקים הנפוצה ביותר והגורם המוביל למגבלות פיזית בעולם המערבי.

המחקר עקב לאורך שנתיים אחר 600 מטופלים. מחציתם טופלו בתוספי תזונה המכילים גלוקוזאמין וכונדרואיטין סולפאט, והיתר שימשו כקבוצת בקרה שלא טופלה בחומר פעיל. הנבדקים עברו סריקות MRI לבדיקת הידלדלות סחוס הברכיים.

תוצאות המחקר הראו כאמור כי בקבוצה שנטלה את תוספי התזונה נצפתה האטה בהידלדלות הסחוס בהשוואה למטופלים שלא נטלו אותם.

"גלוקוזאמין וכונדרואיטין מהווים חלק מאבני הבניין של הסחוס האנושי", מסביר ד"ר אמיר אורון, מומחה לאורתופדיה מהמרכז הרפואי קפלן. "תאי הסחוס משתמשים בהם ליצירת מולקולות מורכבות מסוג פרוטאוגליקנים, המהוות את עמוד השדרה של הסחוס האנושי. הרכיבים הללו משמשים הן לתיקון של רכיבי סחוס קיימים והן ליצירה מחודשת של רכיבים מתוך הסחוס".תוספים אלו מנגנון פעולה נוסף, הפועל להפחתת הדלקת במפרק ולצמצום הפעילות של חלק מהאנזימים המפרקים את הסחוס. בדרך זאת מושגת השפעה קצרת טווח וגם ארוכת טווח בזכות השימוש בתוספי תזונה מגיני הסחוס.

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן