טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מגנזיום ומינרלים בטיפות לבעיית המים בישראל

75.00

תיאור

2 יח' – ( כל יח' 15 מל') רק 75 ש"ח

כבר לפני שש שנים התריע משרד הבריאות כי אי הוספת מגנזיום/ מינרלים למי השתייה המותפלים תגרום לעלייה בתמותה בשל התקפי לב, ואף העריכו כי מספר המתים מסיבה זו יגדל ב-250 בשנה. הערכת המשרד נבעה מכך שמחסור במגנזיום הוא גורם סיכון למחלות לב וכלי דם, שמים הם מקור חשוב של מגנזיום לאוכלוסייה ושבמים מותפלים חסר המגנזיום שקיים באופן טבעי במים שפירים.

כדי למנוע את העליה בתמותה המליץ המשרד להוסיף מגנזיום למים המותפלים, אך משרד האוצר ורשות המים התנגדו לכך – בעיקר מסיבות כלכליות. רשות המים אף טענה בתגובה לכתבה בחדשות 2 כי הוספת מגנזיום למים היא כפייה של טיפול על כלל האוכלוסייה.

המחקר החדש של חוקרים מאוניברסיטת בר אילן ומבית החולים שיבא הראה כי באזורים בארץ שבהם שותים מים מותפלים, חלה עלייה במספר המתים מהתקפי לב, בהשוואה לאזורים שמקבלים מים ממקורות טבעיים. לפני עידן ההתפלה לא היה הבדל בין האזורים בתמותה מהתקפי לב. ראה מאמר לחץ כאן

סקירת מוצר

תיאור

 • מותג העקבות מינרליים מס '1 באמריקה 2 יח' בכל הזמנה
 • נתרן נמוך
 • תוסף תזונה
 • מוסף מינרלים קורט מס '1 של אמריקה! ‡
 • פרויקט שאינו GMO אומת
 • נוזלים
 • ללא גלוטן
 • חלאל מוסמך
 • RCC כשר
 • cGMP
 • ללא GMO, טבעוני מוסמך

ConcenTrace Minerals Drops הוא תרכיז מינרלים טבעי לחלוטין המיוצר באמצעות ConcenFlo, תהליך הקציר הקנייני שלנו. ConcenTrace מכיל מעל 72 מינרלי קורט יוניים המופיעים באופן טבעי עם הסרת נתרן של 99%.

באופן אידיאלי, מינרלים צריכים להגיע מאכילת תזונה גולמית. עם זאת, אפילו לאכול דיאטת מזון גולמי לא מספיק מכיוון שחוקרים הוכיחו שקרקעות התכלו במינרלים. לכן, אם זה לא באדמה, זה לא באוכל. כאן ConcenTrace מגיע עם קבלת ConcenTrace מדי יום מבטיח שתקבל ספקטרום מלא של מינרלים קורטיים יוניים, שהם אותו סוג של מינרלים קוריים יוניים זמינים ביולוגיים שנמצאים במזונות!

שימושים ויישומים של תרכיז

תוספי מגנזיום t – אחד מתוספי המגנזיום האיכותיים, הפחות יקרים והמתבוללים ביותר בשוק.

עצמות מפרקים ובריאות – נלקח על פי ההוראות, אנשים רבים חוו תוצאות דרמטיות בשיפור וחיזוק העצמות, המפרקים והשיניים ובחיסול משקעי סידן לא רצויים.

מינרליזציה מחדש של מים מזוקקים – ¼ – ½ כפית לליטר לטעם מי מעיינות טריים.

החלפת אלקטרוליטים – הגברת האנרגיה, החיוניות ושיפור הבריאות על ידי החלפה ואיזון מינרלים מסיסים בנוזלי הגוף. מינרלים מסיסים הם האלקטרוליטים המוליכים את האנרגיות החשמליות של הגוף.

שמרו על איזון pH בגוף – החומר המזין החשוב ביותר בגופנו לשמירה על איזון חומצה-בסיס הוא מינרלים כמו אלו הנמצאים ב- ConcenTrace.

שיער ועור – השתמשו בפנים להזנה מבפנים, חיצונית בתור שפשוף (מרוכז מאוד. יש לדלל אותו. יש להרחיק מעיניים או מאזורי עור שבור אלא אם כן מדולל מאוד).

עוזר לנרמל פונקציות מעי – ניקוי.

הטמעת סידן – דיווחים מראים כי סידן מתבולל הרבה יותר טוב כאשר לוקחים אותו עם מגנזיום. ConcenTrace עשיר במגנזיום.

בריאות מחזור הדם – מינרלים ממלאים תפקידים חשובים בתפקודי התנקות, נוגדי חמצון וניקוי בגוף. הלב דורש מגנזיום בכל פעימה. אשלגן משמש ליצירת קשר עם שריר הלב.

שיפור ויטמינים – תזונה מלאה היא תזונה חזקה יותר. ויטמינים ללא מינרלים אינם פועלים. מינרלים קורט עוזרים להטמעת ויטמינים.

גנים וצמחים – מחקר שנערך על ידי אוניברסיטת ראטגרס ומחקרים אחרים שנעשו על ידי ה- USDA ציין את חוסר האיזון וההידלדלות המינרלים הקשים בקרקע אמריקאית. במשך שנים גננים נלהבים רבים השתמשו ב- ConcenTrace בגנים שלהם כמו גם בערוגות הפרחים. זה גם מועיל מאוד לצמוח בית כאשר הם מדוללים במים. ראה את ההבדל בצמחים שלך.

חיות מחמד – שמתם לב לחיות המחמד שלכם אוכלות דשא או לכלוך? סביר להניח כי חיית המחמד שלך חסרה מינרלים חיוניים. במשך שנים, בעלי חיות מחמד הוסיפו את ConcenTrace למזון ולמים של חיית המחמד שלהם.

ביצועים אתלטיים – הם דוגמאות רבות לשיפור ביצועים אתלטיים, כולל סיבולת מוגברת, התכווצויות מופחתות, שיפור הלחות, סיבולת מוגברת ושיפור ביצועי לב וכלי דם.

בניית גוף – מחקר שנערך על מספר בוני גוף בינלאומיים באמצעות ConcenTrace דיווח על תוצאות מצוינות.

הוסף למשקאות מוגזים – מחקר שנערך לאחרונה הראה כי כמה טיפות לכוס מאזנות בין שתיית סודה כדי להפחית במידה ניכרת את ההשפעות העלולות להזיק לפחמן.

בישול – מחקרים מראים דלדול מינרלים בקרקעות שלנו. בכנות אנו לא מקבלים את המינרלים במזונות שאנו אוכלים. ConcenTrace עושה מינרליזציה מחדש של מזונות אלה ומוסיף טעם.

מקור: SPINSscan Natural Channel 52 שבועות המסתיימים ב- 4/4/16.

שימוש מוצע

אל תקרב את המוצר לעיניים. מוצר זה הוא טבעי, מרוכז מאוד, אינו מכיל חומרים משמרים, טעמים או ממתיקים נוספים ובעל טעם חזק מאוד. אנו ממליצים לערבב אותו עם מיץ או אוכל ולחלק את ההגשה לאורך כל היום כדי להסוות את הטעם המינרלי המרוכז. התחל משטר על ידי נטילת 3 טיפות למשך 3 ימים רצופים. בכל יום לאחר מכן הגדל את ההגשה ב -3 טיפות עד לחצי כפית (20 טיפות) פעם או פעמיים ביום. ילדים בגיל 1-3: קחו טיפה אחת לכל 5 ק"ג ממשקל הגוף. לרגיל או נתרן.

מינרליזציה מחדש של מים: שפר את הטעם של אוסמוזה מזוקקת, הפוכה או מים מטוהרים. הוספת 20-40 טיפות לליטר או לטעם (2-4 טיפות לכוס) לעומת מים מינרליים יקרים. התגבשות קלה עשויה להתרחש, אך הדבר אינו משפיע על איכות המוצר.

מרכיבים אחרים

מתחם מינרלים ים יוניים מהים הפנימי של יוטה, ארה"ב.

לא מכיל מרכיבים נוספים שנוספו.

מוצר זה מכיל למעלה מ- 72 מינרלים קורטיים יוניים בכמות עקבות משתנה כפי שנמצאו במי ים, כולל אלה המפורטים לעיל וכן את הדברים הבאים: סידן, סיליקון, סלניום, זרחן, יוד, כרום, מנגן, ברזל, נחושת, מוליבדן, אבץ, ונדיום. .

מידע על אלרגנים: מכיל אלרגנים ידועים.

עובדות נוספות: העסקה כוללת 2 בקבוקונים בני 15 מל' כל אחד
גודל הגשה: 2-3 טיפות ביום בכוס מים
מנות למכולה: 15 מל'
כמות למנה% ערך יומי גיל 1-3, גיל 4 ומעלה
מגנזיום250 מ"ג313%, 60%
כלוריד650 מ"ג43%, 28%
נתרן5 מ"ג<1%, <1%
אֶשׁלָגָן3 מ"ג<1%, <1%
סולפט40 מ"ג**
לִיתִיוּם1.5 מ"ג**
בּוֹר1 מ"ג**
** ערך יומי (DV) לא נקבע.

 

יתרונות:

 • בעל יכולת ספיגה מואצת אל תוך תאי הגוף.
 • אינו גורם לצרבות או כיבים בקיבה.

מה לגבי מגנזיום נוזלי?

נכון להיום, אין מחקרים בלתי תלויים המראים תועלת בנטילת מגנזיום נוזלי.
מקור התפיסה שיש יתרון שנטילת תוספים בצורה נוזלית, הוא בכך שסוכרים (קלוריות) נספגים בצורה טובה יותר בנוזל, כיוון שהם נספגים מהר במיוחד.

מקורות:

https://publichealth.doctorsonly.co.il/2018/08/147550/

https://fs.knesset.gov.il/globaldocs/MMM/2eef6d8d-f1f7-e411-80c8-00155d01107c/2_2eef6d8d-f1f7-e411-80c8-00155d01107c_11_7344.pdf

https://www.health.gov.il/Subjects/Environmental_Health/drinking_water/Documents/MagnesiumDeficiency.pdf

https://davidson.weizmann.ac.il/online/%D7%99%D7%A9-%D7%9E%D7%A7%D7%95%D7%9D-%D7%9C%D7%A1%D7%A4%D7%A7/%D7%9E%D7%94-%D7%94%D7%A7%D7%A9%D7%A8-%D7%91%D7%99%D7%9F-%D7%9E%D7%92%D7%A0%D7%96%D7%99%D7%95%D7%9D-%D7%91%D7%9E%D7%99%D7%9D-%D7%9C%D7%94%D7%AA%D7%A7%D7%A4%D7%99-%D7%9C%D7%91

חשיבות המגנזיום במי השתייה

https://www.clalit.co.il/he/medical/pharmacy/Pages/magnesium_the_super_mineral.aspx

https://www.israelhayom.co.il/article/539561

https://shikum.sheba.co.il/item/68602

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן