טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מגנזיום - טריאונט(120 יח') Magnesium L-Threonate

175.00

תיאור

 • רק צורה זו של מגנזיום יכולה לחצות את מחסום הדם במוח כדי לקדם רמות אופטימליות בתוך המוח

 • מקדם למידה וזיכרון
 • תומך בבריאות קוגניטיבית
 • L-Threonate משפר באופן משמעותי את הזמינות הביולוגית של מגנזיום
 • מגנזיום מעכב את הפעלתם של קולטני NMDA וחוסם את ערוצי הסידן, ומפחית את היפראקסיסטיות נוירונים ואת אקסיטוטוקסיטי
 • מגנזיום יכול לשפר באופן משמעותי הן זיכרון לטווח קצר לטווח ארוך עיכוב גיל הקשורים בזיכרון
 • יכולות להיות השפעות חרדה ולשפר את איכות השינה
 • משפר את הפעילות הסינפטית והפלסטיות
 • משפר את חילוף החומרים של גלוקוז וייצור אנרגיה
 • מגדיל את הנוזל השדרתי במוח

  שימוש מוצע

  מבוגרים, כתוסף תזונתי, לוקחים  (1) כמוסות מדי יום. בבוקר (1) ובלילה,שעתיים לפני השינה.

מגנזיום L-Threonate  היא צורה של מגנזיום מינרלים חיוניים  זה הוא התיימר להיות יתרונות לבריאות המוח, יכולת למידה, זיכרון העבודה ותפקוד קוגניטיבי.

נמכר תחת שם המותג Neuro- Mag, מוצר זה הוא ניסוח ייחודי של מגנזיום זה הוכח להעלות רמות של מינרל זה במוח ולתמוך פלסטיות סינפטית.

מגנזיום ממלא תפקיד חשוב ב הרבה תגובות ביולוגיות שונות. זה יכול להיות קשה להשיג רמות אופטימלית של מינרל זה באמצעות הדיאטה לבד.

תוספי מזון עם מגנזיום משמשים למגוון רחב של מטרות בריאותיות, הקשורים לאיזון מצב רוח, בריאות הלב וכלי הדם, חילוף החומרים האנרגיה, בריאות העצם, שינה ו להתכווצויות שרירים.

עם זאת, תוספי מזון המכילים מרכיב זה לעיתים קרובות יש הזמינות הביולוגית אוראלי עניים וספיגה למחזור הדם. מגנזיום L-Threonate נחשבת מעולה כי זה נספג טוב יותר יכול לחצות את מחסום הדם – מוח.

על-ידי מיטוב רמות המגנזיום במוח, תוספת זו הוכח כדי לתמוך עצב מסלולי איתות וכדי לשמור על קשרים סינפטיים בין תאי המוח.

במאמר זה, אנו נסקור את היתרונות הבריאותיים העליון הקשורים עם מגנזיום L-Threonate, לדבר על איך זה עובד, בין אם זה הצורה הטובה ביותר של מגנזיום לפגוש הבריאות שלך זקוק.

מגנזיום L-THREONATE 
NOOTROPIC טבעי
 זיכרון
 מצב רוח
 איכות השינה

#1: הגדלת רמות המגנזיום במוח

מגנזיום L-Threonate  פותח על ידי מדענים ב- MIT לפתור בעיה נפוצה עם צורות אחרות של תוספי מגנזיום: הזמינות הביולוגית למוח.

מחקרים מראים כי צורות של מגנזיום נפוץ- תזונה -תוספי מזון – לא משפרות משמעותית הרמות במוח של מינרל זה במינונים רגילים. זה כולל  מגנזיום גופרתי, מגנזיום Gluconate, מגנזיום ציטראט. ועוד…

הוא בעייתי, כיוון שיש כמות מספקת של מינרל זה זמין במוח הוא חשוב לבריאות העצבית ותפקוד קוגניטיבי. ריכוז המגנזיום במוח ידוע  שבדרך כלל גבוה יותר רמות מגנזיום בדם.

אחת הסיבות כי תוספי מגנזיום סטנדרטיים אינם נקלטים היטב על ידי המוח קשור ביכולתם לחדור את מחסום הדם – למוח. זהו המכשול סינון המפריד את רקמת המוח ואת חוט השדרה בין כלי-דם.

האיזון homeostatic בין המוח מגנזיום בדם מ"ג נשלט על ידי מחסום הדם – מוח. המוח תקין Mg רמות הם מווסת על ידי הובלה פעילה.

פורמולה זו טובה יותר לחצות את מחסום הדם – למוח מאשר צורות אחרות. זאת משום התוסף חומצה L-Threonic המגבירה את ספיגת מינרלים.

מחקרים בבעלי חיים הראו כי זה לוקח באופן משמעותי פחות מגנזיום L-threonate כדי להעלות את רמות Mg המוח מאשר צורות אחרות של מוצר זה.

לאחר טיפול 24 ימים, רואים במחקרים עלייה סטטיסטית משמעותית בריכוז מגנזיום נוזל מוחי שדרתי. רמות של מגנזיום נוזל השדרה היו מוגברת על ידי 15% בהשוואה  עלייה דיווחו עם צורות אחרות.

#2: בריאות המוח

כי מגנזיום L-תאנין יכול להגביר את רמות של מינרל זה במוח, הוא האמין יש מספר השפעות חיוביות על תפקוד קוגניטיבי ובריאות.

על-פי AIDP בע"מ, המחזיקה את פטנט על מוצר זה, זה “הוכח במחקרים שנעשו בבעלי חיים כדי לשחזר את הנוירונים הזדקנות תנאי הנעורים שלהם.”

במחקר הזדקנות חייתיים הוכיח הטבות עבור פלסטיות סינפטית, מהי מידת איך יכולת הסתגלות המוח שלך הוא איך בקלות קשרים חדשים יכולים להיווצר.

מגנזיום הוא אחד של שבע macrominerals חיוני הנדרש על-ידי גוף האדם לתפקד כראוי. . מעורב יותר 300 תגובות אנזימטיות בכדי לשלוט בסינתזה של החלבון, חילוף החומרים של אנרגיה, כמו גם איתות עיצבי

מינרל זה חשוב במיוחד במוח מאחר והיא מסייעת להקל על יעילות העצב  בשידורים. מגנזיום מעכב  פונקציה יונים כדי לנטרל את ההשפעות סינאפסות של סידן על קולטני NMDA.

אם יש לך רמות נמוכות של מגנזיום במוח, זו עשויה להיות קשורה hyperexcitation עצביים, ירי של עצבים כשהם אמורים להיות במנוחה.

מינרל זה הוא התיימר להיות neuroprotective הטבות, עוזר כדי למנוע נזק נוירונים נגרמת על ידי excitotoxicity או עירור יתר של רצפטורים גלוטמט.

פורמולה זו מקדמת את הנוירולוגיה הפלסטית ותומכת  בהיווצרות של חיבורים חדשים במרכזי הזיכרון של המוח. מחקר אחד על עכברים הראה כי Magtein יכול להגדיל את הצפיפות של הסינפסות או קשרים בין נוירונים באזור ההיפוקמפוס.

ההיפוקמפוס הוא איבר דמוי סוסון ים באונה הרקתית המדיאלי של המוח.מעורב המערכת הלימבית, אשר מווסת את הרגשות ואת ממלא תפקיד היווצרות הזיכרון לטווח ארוך, זוכר.

על-ידי האצת המספר של הסינפסות נמצא בחלק זה של המוח. מגנזיום זה עוזר למוח להישאר גמיש לאורך החיים.

#3: זיכרון

מחקרים קליניים מראים כי תוספי מגנזיום L-threonate יכול לשפר ביצועי זיכרון ולשפר יכולות למידה.

בחולדות  מגנזיום L-תראונין היה קשור עם זיכרון לטווח הקצר ולטווח הארוך מוגבר על-ידי 18% ו 100% בהתאמה. . הייתה השפעה רבה יותר ראיתי בחולדות מבוגרות.

על פי Guosong ליו ואח ב 2016 מאמר ב- Neuropharmacology, “ניהול אוראלי של השילוב של L-threonate (threonate) מגנזיום (Mg2 ) בצורה של מלח מגנזיום חומצה L-Threonic (L-תאמי) ניתן לשפר את הלמידה והזיכרון בחולדות צעירות, למנוע ירידה בזיכרון הזדקנות חולדות, עכברים דגם מחלת אלצהיימר.”

טיפול מגנזיום הוא נחקר גם על איך זה יכול לשפר דמנציה, PTSD (הפרעה פוסט-טראומטית), דיכאון, חרדה, ירידה קוגניטיבית ומקושרים אל הזדקנות.

דרוש מחקר נוסף כדי להעריך את היעילות של תוספת זו לשיפור ביצועי זיכרון אצל בני אדם.

#4: חרדה

תוספי מגנזיום משמשים בדרך כלל כדי לקדם הפגת מתחים ורוגע נפשי. מחקרים מראים כי להיות לקוי מינרליים זו יכולה לתרום הפרעות חרדה.

במחקרים על חולדות, שבעים ותשע הנבדקים קיבלו תזונה לקויה במתחם זה עבור 7 שבועות. המחקר הראה כי גרימת חוסר הביא התנהגות הקשורות חרדה והפרעות מצב רגשי.

בהיום ה-49 של המחקר, חולדות ניתנו לאחד שישה טיפולים שונים של L-אספרטט גם מגנזיום, מגנזיום לקטאט, מגנזיום גופרתי או מגנזיום כלוריד hexahydrate. כמה טיפולים אלה נוהלו גם עם פירידוקסין (ויטמין B6).

לאחר תוספי, חולדות חוו תיקון הפרעות התנהגותיות, פעילות דמוית-נוגד חרדה, במיוחד בקרב אלה שניתנו מגנזיום מלחי בשילוב עם ויטמין B6.

יתכן נוגד חרדה (נגד חרדה) יגרמו לאפקטים בגלל הדרך שבה הוא משפיע על רמות של נוירוטרנסמיטר מדכא העיקרי של המוח גאבא (גאמא אמינו בוטירית).

גאבא, חשוב להרגיע את המוח ולשמור סינאפסות הנוירוטרנסמיטר העיקרי (גלוטמט) מן הנוירונים overexciting. יש פעילות נאותה של GABA במוח חשובה למניעת רגשות של anxiousness.

מגנזיום זה מעורב בסינתזת GABA ועל כן עוסקת הסינתזה של אחרים כימיקלים במוח ויסות מצב הרוח כמו נוירוטרנסמיטרים סרוטונין ודופמין. האיזון הראוי של הכימיקלים במוח אלה חשוב לשמירה על רוח יציב.

2000 מ"ג יכולים להשפיע על אזור במוח שנקרא גרעין ההיפותלמוס paraventricular מוכרת לווסת חרדה ומתח ותגובות.

בעוד מגנזיום באופן כללי מזוהה עם מסלולים נגד חרדה במוח, ההשפעות של מגנזיום L-Threonate על חרדה לא היו בני אדם למד.

יש עדויות אנקדוטיות של יעילות,

#5: דיכאון

מחקרים מראים כי בעל רמות נמוכות של מגנזיום בתזונה יכול לתרום לתסמינים של דיכאון הפרעות מצב רוח קשורים

בניתוח אחד של יותר מ 8000 ניסויים. 65 גיל, אלה עם המעמד הנמוך מ ג נמצאו 22% בסיכון גבוה יותר לפתח דיכאון

על פי 2018 מחקר של אוניברסיטת ורמונט, “מגנזיום הוא יעיל לטיפול בדיכאון קל עד בינוני אצל מבוגרים. היא פועלת מהר, הוא נסבל היטב ללא צורך מעקב צמוד על רעילות.”

למרות מגנזיום L-Threonate לא נחקרה באופן ספציפי על השלכותיה על דיכאון, זה עשוי לעזור לנרמל את רמות המגנזיום במוח ותמיכה איזון מצב הרוח.

#6: הפרעת קשב וריכוז

תוספי מגנזיום שימשו כדי לקדם את טווח הקשב, שליטה התנהגותית וריכוז של ילדים ומבוגרים. האוכלוסייה המבוססת על מחקרים מראים קשר בין להיות לקוי מינרליים זו, הפרעת קשב.

, במחקר של 116 ילדים שאובחנו עם ADHD, 95% נמצאו חשוכת-מגנזיום.

מחקרים אחרים הראו כי ילדים עם ADHD יש פחות מ ג' שלהם בדגימות רוק מאשר ילדים שאינם-ADHD.

מחקרים גם מראים כי הגדלת הצריכה של מינרל זה דרך תוספי מזון יכולים לשפר את הסימפטומים. בחודש 6 ללמוד מעורבים חמישים ילדים עם ADHD בין 7-12 גיל, 200 מ"ג המינון היומי של Mg גרמה שיפורים משמעותיים של היפראקטיביות ביחס רמות הבסיס.

מחקר קוהורטה עם 810 ילדים הראו שאת היעילות שיפור כאשר Mg משמש יחד עם תוסף שמן דגים מתן חומצות שומן אומגה 3.

כי מגנזיום L-Threonate הוא צורת bioavailable יותר זה תוסף תזונה, זה כבר משמש לשיפור קשב אצל חולים עם הפרעת קשב וריכוז ובקרה כל מעסיק. עם זאת, אין ניסויים קליניים זמין להעריך אם זה עובד.

בעוד מחקרים ראשוניים מציע הטבות, דרוש מחקר נוסף כדי לקבוע את היעילות הטיפולית של תוספת מגנזיום לטיפול ב- ADHD. ה-FDA לא אישר מגנזיום כסם למניעת, טיפול או amelioration של הפרעת קשב וריכוז.

#7: שינה

משתמש אנקדוטיים ביקורות להדגים כי תוספי מגנזיום L-threonate בדרך כלל נלקחים לפני השינה כדי שיהיה קל יותר להירדם. משתמשים מדווחים שזה עוזר להם להירגע, שקט הנפש.

חוסר מגנזיום יכול לגרום הפרעות שינה או נדודי שינה. רמות לא מספיקות של מינרל זה עלול גם להנמיך את איכות או שינה, להגדיל את מספר ההפרעות במהלך הלילה.

על פי ג'יימס F. Balch, מ. ד, “חוסר חומרים מזינים סידן ומגנזיום יגרום לך להתעורר אחרי כמה שעות, לא תוכל לחזור לישון.”

ד ר. ג'וש גרזן אומר כי דיאטות חסר במזונות עתירי מגנזיום, ספיגת התזונתי המסכן שינוי מקצבים השעון הביולוגי שלנו כפי שאנחנו גיל ולהגדיל את הסיכוי לפתח נדודי שינה.

מחקרים מראים כי תוספי עם שונים בצורה של מגנזיום יכול לשפר את השינה השהיה, איכות ויעילות אצל אנשים עם דפוסי שינה לקוי, עושה את זה יותר קל להשיג לילה של שינה נינוחה.

במשפט אחד 8 שבועות כפול סמיות מבוקר פלסבו אנושי, חולים שנטלו תוסף Mg נרדם מהר ונשארה ישן ארוכות מאלו שקיבלו פלצבו.

מחקר נוסף של מגנזיום-L-אספרטט  הידרוכלוריד דיווחו על ירידה התפרצות שינה (הזמן שנדרש כדי להירדם) ואיכות שינה משופרת. 4 שבועות בחולים העוברים גמילה מאלכוהול.

מגנזיום L-Threonate ייתכן גם להגדיל את רמות ההורמון מלטונין שינה ולהקטין רמות של הורמון המתח קורטיזול.

מחקר אחד על 12 אנשים קשישים בריאים נמצא כי השימוש הלוחות תוסס מגנזיום 20 ימים גדל שלבי שינה-קלה על ידי 63.3% רמות הקורטיזול מגורים משופר. זה הוצגה לשיפור שינויים בדפוסי שינה הקשורות להזדקנות.

מגנזיום הוא התיימר להיות תופעות כמו סם הרגעה. עם זאת, מחקר אחד על מגנזיום-L-Threonate בחולדות מצא היו ללא שינויים קבין של התעוררות ומכניקה מעל חודש של טיפול.

בעוד מגנזיום-L-Threonate המשוער לקדם שינה נינוחה באותו אופן כמו צורות אחרות של תוספת זו, נדרשים מחקרים קליניים כדי לקבוע אם הוא יעיל או לא.

#8: מיגרנות

המחקר מצביע על מחסור במגנזיום, תורמת להתפתחות של מיגרנה וכאבי ראש מצרר. מיגרנות שסומנו על-ידי כאבים עזים, בחילות, הקאות, רגישות לאור.

על פי 1989 ללמוד את כתב העת כאב ראש, “רמות מגנזיום היו נמוכים במהלך התקף מיגרנה ללא שינוי ב- pH. אנו משערים כי מגנזיום מוחית נמוכה היא גורם חשוב במנגנון של ההתקפה מיגרנה.”

במחקר אחד מחקר שפורסם ב 1996 בכתב העת Cephalalgia, הוכח כי טיפול במינון גבוה מגנזיום אוראלי היה מסוגל להפחית את תדירות התקפי המיגרנה.

המשתתפים קיבלו 600 מ ג של trimagnesium dicitrate ליום 12 שבועות. במהלך שבועות 9-12, המגרנות צומצם על ידי 41.6% למגמה ב משך ועוצמת.

מסד נתונים מקיף תרופות טבעיות שיעורי תוספת זו יכול להיות יעיל להפחתת את התדירות והחומרה של מיגרנה. שהם מציגים לא כל המבחנים יצרו ממצאים חיוביים, “רוב המטופלים הנהנים נראה לי מגנזיום נמוכות רמות.”

המנגנון המדויק על ידי מגנזיום אילו תסמינים מיגרנה משפיע לא ידוע. זה ידוע להשפיע על זרימת הדם ואת חומרים כימיים מסוימים במוח, אשר עשויים להיות מעורבים מיגרנה פתופסיולוגיה.

מגנזיום הוא חשב כדי לקדם את שחרורו של הורמונים יש השפעה להרגעה (להפחית כאב). זה גם עשוי לקדם את התארכות או הרחבה של מכווץ כלי דם במוח, לתרום מיגרנות, להעלות את רמת לחץ הדם.

בעוד מינרל זה נחשב יעיל כאמצעי-מניעה נגד מיגרנות, יש מחקר ספציפי אין על ההשפעות של מגנזיום L-Threonate עבור מניעת או בטיפול מיגרנות. זה לא אושרה על ידי ה-FDA כסם עבור תנאי זה.

#9: ביצועים אתלטיים

יש ראיות על היעילות של מגנזיום לתמיכה ביצועים אתלטיים מעורבב. בעוד מספר מחקרים הראו שום תועלת, אחרים מציעים כי הוא לשפר מסוים סמנים של סובלנות ביצועים ופעילות גופנית.

נראה כי תוספי אצל אנשים שאינם לקוי אינו משפר ביצועים פיזיים. עם זאת, עבור אנשים שאין להם מעמד הולם מגנזיום בגוף, תוספי עשויים להיות יתרונות לביצועים תרגיל. [13]

על פי מחקר שפורסם 2006 ב מגנזיום מחקר, “מגנזיום מעורב בתהליכים רבים המשפיעים על תפקוד השרירים כולל צריכת חמצן, ייצור אנרגיה ואיזון אלקטרוליט.”

מגנזיום משמש גם מאגר מימן כדי לסייע לשרירים נקה הצטברויות של חומצה לקטית זה יכול לגרום “בוער” במהלך פעילות גופנית.

פעילות גופנית מאומצת יכולה לגרום הפרשה של מינרל זה מן הגוף ולהגדיל את דרישות מגנזיום שלנו על ידי 10-20%.

מחקר אחד הראה כי תוספי בכדורעף שחקנים אפשרו להם לקפוץ גבוה יותר ולשפר את התנועות היד שלהם. שחיינים, טריאתלטים הוכחו גם להפיק תועלת תוספי מ ג.

מחקר אחר הראה כי מ ג יכול להגביר את הביצועים הספורטיביים בחולים קשישים עם הפרעות בריאות כרוניות. זה הוצג גם כדי לרכך לירידה סובלנות פעילות גופנית קשורה מניעת שינה.

#10: תסמונת ההיפרטיביות

על-פי מסד נתונים מקיף תרופות טבעיות, “מחקר קליני ראשוני עולה כי לוקחים מגנזיום בבליעה עשוי להיות שימושי לטיפול תסמונת ההיפרטיביות (תנועת האיבר תקופתיות בזמן השינה).”

תסמונת ההיפרטיביות (מחלת ויליס-Ekbom) היא הפרעה הגורמת תחושות אי נוחות הרגליים, דחף בלתי נשלט להזיז. משתמשים מדווחים קוצים תחושה או תחושה מגרדת בשרירי הרגל זה עושה את זה אפשרי להישאר עדיין.

תחושה זו בדרך כלל מתרחשת בתדירות גבוהה יותר בשעות הלילה, יכול לעשות את זה קשה להירדם. יש אנשים הדו ח כי זה מתרחשת באופן קבוע לאחר עיסוק בפעילות גופנית אינטנסיבית או משך זמן רב.

אחד לפתוח מחקר קליני מעורבים 10 המשתתפים, מגנזיום דרך הפה במינונים של 12.4 mmol נוהלו בערב 4-6 שבועות. היתה ירידה משמעותית בכמות תנועה בלילה, עלייה משמעותית בכמות השינה הזה חולים מנוסים.

המלצות משתמש anecdotally מדווחים כי מגנזיום L-threonate גם מועילה לשיכוך תסמונת רגל חסרת מנוחה. עם זאת, אין נתוני המחקר זמין להעריך את הטענה הזו.

#11: תסמיני תסמונת קדם וסתית

מחקרים מראים כי מקבל רמות נאותה של מגנזיום בתזונה יכול לשפר את הסימפטומים הקשורים תסמונת קדם וסתית אצל נשים.

אוראלי מגנזיום pyrrolidone חומצה קרבוקסילית תוספי תזונה הוכחו לשפר את הסימפטומים של כאב, שינוי במצבי רוח, אגירת נוזלים.

שילובים של מגנזיום עם 50 מ ג של ויטמין B6 יש גם הוכח להפחית חרדה הקשורים סימפטומים של תסמונת קדם וסתית כגון מצבי רוח משתנים, עצבנות ומתח עצבני.

מגנזיום L-Threonate לא במיוחד לא נחקר לשימוש הזה, אבל משתמש ביקורות מתארים יתרונות כאשר נלקח למטרה זו. ניסויים קליניים הדרושות כדי לקבוע יעילות טיפולית.

#12: נשירת שיער

מגנזיום L-Threonate לא נחקרה על השלכותיה על נשירת שיער או לצמיחה מחודשת. עם זאת, נחקר L-Threonate אין ויטרו תא תרבות מודלים מונחי-אנדרוגן מקריח.

מחקר ראשוני מראה כי L-Threonate יכול להפחית את הביטוי של גנים מעורב תיווכה נשירת שיער אנדרוגנית. על ידי הדחקת ביטוי של הגן, זה עלול לעכב את מסלול מעורב דפוס נשירת שיער.

מעבדה מחקרים מראים כי L-Threonate, צמצם את הביטוי של ה-dickkopt-1 (DKK1) גנים בתאים בתרבית papilla עורי (קריאות Dpc).

מחקרים קודמים מרמז הביטוי הזה של ה-dickkopt-1 (DKK1) ג'ין הנגרמת על ידי ההורמון אנדרוגנים אנדוגני DHT (דיהידרוטסטוסטרון). רמות גבוהות יותר של DHT כבר משויכות עם מוקדמת נשירת שיער התקרחות אצל גברים.

על-פי לבחון, “נראה לעבוד באופן דומה כדי חומצה אסקורבית L 2-פוספט באמצעות פעילות פוספטאז אלקליין ושחרור חומצה אסקורבית לתוך התא.”

מגנזיום הוא האמין גם כדי לתמוך שיער הקרקפת בריאות. עם זאת, דרוש מחקר נוסף כדי לקבוע אם מגנזיום L-Threonate יש השפעה על נשירת שיער אין ויוו.

#13: פחות תופעות לוואי במערכת העיכול

תופעות הלוואי השכיחות של שימוש תוספי מגנזיום הוא אפקט משלשל. מינונים גבוהים של מוסף זה יכול לגרום שרפרפים רופף, המעיים כואבים, בעיות בקיבה.

במחקרים, שלשול וגירוי קיבה שני מתופעות הלוואי הכי נפוץ-דיווח, עם תדר של 18.6% ו 4.7% בהתאמה.

מגנזיום יכול למשוך מים לתוך המעי הגס ולעורר ההתכווצות של שרירי המעי כדי להקל על הפרשה. בזמן זה משמש לעתים כדי להקל על עצירות, ההשפעות משלשל הם לא תמיד רציתי.

ראשוני אנקדוטלי מרמז כי Magensium L-threonate אינו מייצר את תופעות הלוואי במערכת העיכול באותה ויש פחות עשויה לעורר פעולת מעיים.

משתמש ביקורות לצטט כי קל על הבטן בהשוואה מגנזיום ציטראט או צורות נפוצות אחרות של מינרל זה. זה כי זה נספג טוב יותר מן הבטן אל מחזור הדם, כלומר שיש פחות של הזדמנות כדי להיקשר לקולטנים על שרירי המעי.

בעוד חלק מהמשתמשים עדיין מדווחים בטן עצובה והגדילה את תדירות היציאות, הרוב אומרים כי זה קל יותר לסבול לעומת תוספי מגנזיום קונבנציונלי.

מהו מגנזיום L-Threnoate?

מגנזיום L-Threonate הוא קלאציה של מגנזיום אלמנטלים (מ ג) וקרא מטבוליט חומצה אסקורבית L-threonate (חומצה threonic).

מגנזיום הרביעי-רוב שופע מינרל נמצא בגוף האדם והוא חיוני לתפקוד תקין של כל התאים.

מגנזיום מעורב ביותר מאשר 600 תגובות כימיות שונות בתוך הגוף, היא קופקטור של יותר מ 300 אנזימים שונים. זה משחק תפקיד:

 • רגולציה של מערכת העצבים המרכזית (מערכת העצבים המרכזית) פעילות של נוירוטרנסמיטורים איתות;
 • סינתזה ואת התחזוקה של חומר גנטי כמו DNA ו- RNA;
 • הסינתזה של חלבון שרשראות של חומצות אמינו;
 • עוזרת להמרת מזון לאנרגיה;
 • מרגיע וכיווץ שרירי השלד;

ההערכה היא כי כמחצית צפון האמריקאים והאירופים לא מקבל את הכמויות המומלצות יומי של מגנזיום בתזונה שלהם. מחסור במגנזיום הוא מחסור תזונתי נפוץ ביותר לאחר חסר ויטמין D.

מחסור כרוני במגנזיום תורמת יתר לחץ דם (לחץ דם גבוה), סיכון מוגבר לפתח סוג 2 סוכרת, בעיות בריאותיות רבות אחרות.

כ 60% של מגנזיום נמצא בגוף האדם נמצא בתוך העצמות. השארית נמצא בדם, מערכת השרירים, רקמות רכות כמו גידים, שומן, כלי דם, רקמת חיבור בשם synovial ממברנות.

יש גם כמות קטנה של מגנזיום נמצא בתוך המוח. בזמן שהוא מייצג אחוז קטן של הסכום הכולל של המינרל הזה חיוני בגוף, ריכוזים בין תאי המוח השדרתי הם קריטיים עבור הפונקציה נוירולוגיות, בריאות המוח והזיכרון.

ישנם סוגים שונים של תוספי מגנזיום כולל מגנזיום גופרתי (מלח אפסום), רטוב מגנזיום קרבונט (מתעלמת), מגנזיום Glycinate, מגנזיום Lysinate, מגנזיום Orotate, מגנזיום Taurate.

צורות רבות של תזונה זו יש הזמינות הביולוגית אוראלי נמוכה, לא לחצות את מחסום הדם – מוח. טפסים אלה יכול גם לגרום לתופעות לוואי משלשל במינונים גבוהים.

מגנזיום L-Threonate הוא מתיימר להיות עדיף להשתמש כתוספת כי הוא נספג היטב מהמעיים  ובמוח. זה גם גורם פחות תופעות לוואי במערכת העיכול בהשוואה לגירסאות אחרות.

מהי L-Threonate?

מגנזיום L-Threonate אינו קיים בטבע. זוהי צורת מ"ג biosynthetic הוחלף נגזר הומצא על ידי חוקרים ב- MIT, שחיפשו דרך טובה יותר להעביר מינרל זה במוח באמצעות תוספי הפה.

L-Threonate הוא מטבוליט של חומצה אסקורבית (ויטמין C) כי הוא מיוצר כאשר 2 חומצה אסקורבית L-פוספט מתפרק.

מחקר קודם הציע כי חומצה L-threonic או L-Threonate יכול לשפר ספיגה של מינרלים מסוימים. זו נגזרת חומצה סוכר נמצא באופן טבעי במזונות כולל צלפים, מוסקאדין ענבי, Huckleberries שחור, אגוזי פקאן.

על ידי שילוב של מגנזיום עם החומצה תרכיב L-threonic, ניתן לשפר את הספיגה של תוספת זו מהמעיים ולהגדיל את הובלתו לרוחב מחסום הדם – מוח.

מגנזיום L-Threonate היא צורה chelated של תוספת מגנזיום. ב כימיה, chelate הוא תרכובת מורכב יון מתכת (כמו מגנזיום) חומר מכלט (כמו l-threonate).

חומר מכלט יכול להיות מכל חומר שהוא מסוגל ליצור קשרים מרובים עם יון מתכת בודד. כל הסוכנים chelating נקראים ליגנדים multidentate. L-threonate שימש ליצירת chelates עם מספר מינרלים תזונתיים, כולל סידן (Ca), ברזל (Fe), מגנזיום

מינרלים chelated טובים מסוגלים לשרוד את המעבר מן הקיבה ומינהל אוראלי לתוך צינור העיכול. הם נספגים טוב יותר על ידי הגוף למחזור הדם.

L-Threonate משפר את ספיגת מגנזיום אלמנטלים מהמעיים וגורם פחות תופעות לוואי במערכת העיכול בהשוואה תרכובות אחרות מגנזיום.

יש מחקר מוגבל לתוך ההשפעה והבטיחות של חומצה L-threonic בבידוד. מינרל chelated עוד, סידן L-threonate, קיבל קצת מחקר תשומת לב שני אין ויוו ו אין ויטרו.

ניתן להשתמש כאשר יש מחסור במגנזיום?

מגנזיום L-Threonate נחשבת מאוד bioavailable סוג של מינרל זה, . אבל זה לא יכול להיות האפשרות הטובה ביותר עבור מיעון סימפטומים פיזיולוגיים של חוסר מגנזיום.

בעוד תוספת זו הוא היעיל ביותר עבור הגדלת המוח רמות של מגנזיום, הוא מספק במינון קטן יותר של היסודות מגנזיום למנה לעומת ניסוחים אחרים.

לבחון את הברית, “כל צורה של מגנזיום יכול לשמש כדי להחליש את חוסר מגנזיום, מלבד מגנזיום L-threonate, כיוון שהוא מכיל פחות היסודות מגנזיום למנה.” [2]

לדוגמה, נוירו-מג הוא תוסף עשה עם Magtein מגנזיום L-Threonate נמכר על ידי אריכות החיים. גודל מנה עבור תוספת זו 2000 מ ג של Magtein, מניב 144 מ ג של מגנזיום אלמנטלים.

על פי ה-FDA של ארה ב מומלצת תזונה הקצבה (RDA), הזכרים הבוגרים צריך לקבל 400 – 420 מ ג של מגנזיום בתזונה שלהם ליום ואילו הבוגרת צריך לקבל 310 – 320 מ ג ליום.

זה אומר את זה צריכה לקחת 2-3 מנות ליום של Magtein לפגוש את הנחיות תזונתיות. עם זאת, המינון הזה לספק כמות מספקת כדי לקדם את השפעות חיוביות על פלסטיות המוח, העצבים איתות.

אנטי אייג'ינג מסביר, “בזמן זה מספק צנוע 144 מ ג של מגנזיום אלמנטלים, ספיגתו מעולה מחזור הדם ומערכת העצבים הופך הצורה המועדפת של מגנזיום על הזיכרון המשופרת ואת התפקוד הקוגניטיבי.” [12]

אנשים שרוצים לחוות את ההשפעות המיטיבות של ההנהלה על בריאות המוח, למנוע תסמינים של מחסור, מומלץ לשלב מספר תוספי מזון ביחד. מגנזיום ציטראט הוא הטופס הפופולרי ביותר של מוסף זה זמין היום.

משתמשים צריכים גם לבדוק דרכים כדי לכלול יותר מזונות עשירים מגנזיום לתוך המזון  שלהם. כדי להגדיל צריכת מגנזיום באופן טבעי הם צמחים ירוקים כמו תרד, כרוב ירוק,

לפני השימוש מגנזיום L-Threonate עבור כל אחד היתרונות הבריאותיים כביכול שלו, מומלץ לבדוק עם הרופא שלך כדי לקבוע זה תוסף מתאים בשבילך.

עובדות נוספות
הגשה גודל:  2 -1 ביום
הגשה למיכל:120 יח'
כמות למנה% DV
מגנזיום (מגנזיום L-Threonate)144 מ"ג34%
מגנזיום L-Threonate2,000 מ"ג*
* ערך יומי (DV) לא נקבע

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן