טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

"מגנזיום מגנום״ צמחוני (90 יח')

98.00

תיאור

שלושה סוגי מגנזיום בכפסולה אחת

מגנזיום חומצת אמינו צ'לטי, ציטראט ומלט בפורמולה אחת של 400 מ"ג 

מגנזיום מחומצת אמינו, מגנזיום ציטראט, מגנזיום מלאט 400 מ"ג 95% חומצה מאלית 222 מ"ג נוסחה מדעית לתמיכה

 בתפקוד תקין של התאים בגוף. זהו המינרל הרביעי בשכיחותו בגוף, ושני בשכיחותו בתאי הגוף. מינרל זה חשוב לפעילות התקינה של מערכות שונות בגוף כגון מערכת הלב וכלי הדם, מערכת החיסון, מערכת העצבים העצמות והשרירים.

מהו מגנזיום?

מגנזיום, מינרל שופע בגוף, קיים באופן טבעי בכל הטבע וברבים מהמזונות שאנו אוכלים. חומר מזין זה משמש כאחד האלקטרוליטים העיקריים בגוף, אשר חיוניים לאיזון מינרלים ולחות. **

בערך 99% מכלל תכולת המגנזיום בגופך מאוחסנים בעצמות ובשרירים שלך, העלולים להתדלדל לאט ככל שאנו מתבגרים. התאמת התזונה והגדוד התוספי יכול לעזור לך להחזיר את רמות המגנזיום, לקדם את הספיקות של מינרלים. להלן כמה ממקורות המזון העשירים ביותר של חומר מזין מועיל זה.

המקורות התזונתיים המובילים ביותר של מגנזיום

– תרד:  157 מ"ג לכוס

– זרעי דלעת:  92 מ"ג לכל 1/8 כוס

– יוגורט:  50 לכוס

– שקדים:  80 מ"ג לכוס

– תאנים:  50 מ"ג לכל 1/2 כוס

– שוקולד מריר:  95 מ"ג למ"ר

– בננות:  32 מ"ג לבננה

לינדברג מגה מגנזיום ®

– 400 מ"ג למנה

– צ'לט חומצה אמינית, ציטראט, מלט

– מקדם בריאות עצם אופטימלית **

– ללא גלוטן

– נבדק לטוהר ועוצמה

לינדברג מגה מגנזיום® היא דרך הפרימיום לקבל מגנזיום ממקור הוויטמינים המהימן ביותר. תוסף הסימן המסחרי שלנו כולל שילוב של שלוש צורות שונות של מגנזיום – מגנזיום חומצת אמינו צ'לטי, ציטראט ומלט בפורמולה אחת של 400 מ"ג!

כמוסות צמחוניות הן ללא גלוטן, ללא חומרים משמרים מלאכותיים, וקל יותר מתמיד להוסיף לשגרת הויטמינים שלך. נסו את מגה מגנזיום מלינדברג עוד היום וחוו את האיכות הגבוהה ביותר בתוסף המינרלים שלכם.

Supplement Facts

Serving Size:  3 Capsules
Servings Per Container:  30
Amount
Per Serving
% Daily
Value
(DV)
Magnesium (from Amino Acid Chelate, Magnesium Citrate, Magnesium Malate)400 mg95%
Malic Acid222 mg*
Other Ingredients: Vegetarian Capsule (Cellulose), Silica, Magnesium Stearate (Vegetable Source).
Directions: Take three capsules with water daily, preferably with meals, in divided doses.

WARNING: †These statements have not been evaluated by the Food and Drug Administration. This product is not intended to diagnose, treat, cure or prevent any disease.

If you are pregnant, nursing, taking any medications or have any medical condition, consult your doctor before use. If any adverse reactions occur, immediately stop using this product and consult your doctor. If seal under cap is damaged or missing, do not use. Keep out of reach of children. Store in a cool, dry place.

עובדות תוספות גודל הגשה: 3- 2כמוסות כמנה לכל מיכל: 30 כמנה למנה% ערך יומי (DV) (מגנזיום מחומצת אמינו, מגנזיום ציטראט, מגנזיום מלאט) 400 מ"ג 95% חומצה מאלית 222 מ"ג *
רכיבים אחרים: כמוסה צמחונית (תאית) ), סיליקה, מגנזיום סטיראט (מקור צמחי). הוראות: קח שלוש כמוסות עם מים מדי יום, רצוי עם ארוחות, במינונים מחולקים. אזהרה: † הצהרות אלה לא הוערכו על ידי מינהל המזון והתרופות. מוצר זה אינו מיועד לאבחון, טיפול, ריפוי או מניעה של מחלה כלשהי.
אם הינך בהריון, מיניקה, נוטלת תרופות כלשהן או סובלת ממצב רפואי כלשהו, ​​התייעץ עם הרופא לפני השימוש. אם מתרחשות תופעות לוואי, יש להפסיק מיד להשתמש במוצר זה ולהתייעץ עם הרופא שלך. אם החותם מתחת לכובע פגום או חסר, אל תשתמש. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. אחסן במקום קריר ויבש.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן