טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מחטב גוף חליפת סאונה לירידה במשקל סט מושלם

178.00

תיאור

 • (גופיה חגורה מכנסיים) חליפה מושלמת
 • תיאור המוצר

  הרזיה בריאה קשה מה לעשות , אבל החליפה היא ציוד ההרזיה הטוב ביותר לעזור לך לרדת במשקל בצורה יעילה. יש לנו את ציוד ההרזיה הכי טוב בשבילך!  חליפת סאונת טבעלי אלסטית כי היא עשויה לעבור איתך דרך כל סוג של פעילות גופנית. היא חזקה ובנויה גם לאימונים קשים . את יכולה לצפות לזיעה מתוקה רבה המגבירה את חילוף החומרים שלכם, ושורפת יותר קלוריות,  מחזקת את המערכת החיסונית, ומגבירה את הגמישות שלך חליפת סאונה מיועדת לירידה במשקל של נשים, והיא עשויה ניאופרן  הרזיה לנשים קשה לכולן – זוהי חליפת סאונת ההרזיה הטובה ביותר בכדי להביא לזיעה ושריפת שומנים  עבור הרזיה בריאה ונכונה

  החליפה מיועדת לנשים במשקל 65 קג' ועד 80 קג' בלבד !!

  שימושים:

  מומלץ לשימוש בחדר כושר או בפעילות ספורטיבית כגון : הליכה. ריצה. התעמלות וכו.
  מומלץ לאחר הריון כדי לחזור לגיזרה

  נקודות על המוצר

  • בגדי סאונת חליפת טבעלי הוכחו מדעית שיכולות לתרום למטבוליזם מוגבר משמעותי (20.8%)יותר ועל מנת להגיע לירידה גדולה יותר במשקל (40.4%) בהשוואה לפעילות גופנית המתבצעת בתנאים דומים ללא בגדי חליפת סאונה.
  • נוצר עם 1.7mm ניאופרן המתגאה רמה גבוהה יותר של גמישות ומרקם רך יותר ניאופרן רגיל.
  • אשר מוסיף נוחות ומאפשר לעור ולגוף לנשום מבלי לאבד את החום בגוף החיוני על מנת למקסם את הזיעה ולשפר שריפת קלוריות.
  • מוכח מדעית: בגדי חליפת סאונת טבעלי  הוכח מדעית תורמים למטבוליזם מוגבר משמעותי (20.8%) ועל מנת להקל ירידה גדולה יותר במשקל (40.4%) בהשוואה לפעילות גופנית המתבצעת בתנאים דומים ללא בגדי חליפת סאונה.  חליפת הסאונה תגרום לך להזיע הרבה, לשרוף יותר קלוריות, להגביר הקשיחות מנטלית ופיזית שלך, ולהגביר את הגמישות.
  • תיאור המוצר

   הרזיה בריאה קשה מה לעשות , אבל החליפה היא ציוד ההרזיה הטוב ביותר לעזור לך לרדת במשקל בצורה יעילה. יש לנו את ציוד ההרזיה הכי טוב בשבילך!  חליפת סאונת טבעלי אלסטית כי היא עשויה לעבור איתך דרך כל סוג של פעילות גופנית. היא חזקה ובנויה גם לאימונים קשים . את יכולה לצפות לזיעה מתוקה רבה המגבירה את חילוף החומרים שלכם, ושורפת יותר קלוריות,  מחזקת את המערכת החיסונית, ומגבירה את הגמישות שלך חליפת סאונה מיועדת לירידה במשקל של נשים, והיא עשויה ניאופרן  הרזיה לנשים קשה לכולן – זוהי חליפת סאונת ההרזיה הטובה ביותר בכדי להביא לזיעה ושריפת שומנים  עבור הרזיה בריאה ומכונה

   מאמרים:

   בלוטות זיעה נחלקות לשני סוגים: בלוטות זיעה אקריניות ובלוטות זיעה אפוקריניות.

   בלוטות זיעה אקריניות מפוזרות על פני כל שטח העור, מלבד השפתיים ואיברי המין. בלוטות זיעה רבות שכאלו נמצאות על כף היד ובגב העליון. בלוטת זיעה בנויה כצינור מתפתל. בבסיס הצינור, השכבה התת-עורית, נוצרת הזיעה. הצינור עובר בעיקר דרך הדרמיס. תפקיד הבלוטות האקריניות הוא סילוק פסולת דרך הזיעה שהן מפרישות וכן איבוד חום יתר על ידי התאדות הזיעה, תופעה שמאפשרת ויסות ושמירה על טמפרטורת גוף קבועה.

   בלוטות זיעה אפוקריניות מופיעות בריכוזים גבוהים בבית השחי ובמפשעה. הבלוטה מתפתלת ומתחילה בשכבה התת-עורית. בלוטות אלו גדולות יותר מהבלוטות האקריניות ומתפתחות בגיל ההתבגרות. הנוזל אותו הן מפרישות הוא יותר צמיג וכהה מן הזיעה, והריח הלא נעים שניתן להרחה בקלות אצל אנשים שלא משתמשים בדאודורנט נובע מחיידקים שניזונים מההפרשה, כיוון שבית השחי הוא מקום לח וחם – בית גידול אידיאלי לחיידקים. הבלוטות מפרישות חומר אנטי-פטריתי.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן