טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מי כסף קולואידיים

165.00

מי כסף ננו קולואידים מהטובים בעולם

תיאור

 

https://www.youtube.com/watch?v=8jqulpm0hQ8

מי כסף –  קולואידים – מה זה מי כסף מה מרכיביהם ? מי כסף קולואיד (קולואידים ברבים) (באנגלית – Colloidal Silver Water) הם אנטיביוטיקה טבעית בעלת קשת פעולה רחב, תחליף לאנטיביוטיקה רפואית להשמדת חיידקים וגורמי מחלות לרוב. מי כסף מכילים מים מזוקקים שבהם מרחפים יוני כסף טהור ב- 99.99937% בריכוז מזערי. מינרל כסף המופיע בתרחיף מי כסף הוא במצב יוני ולכן הוא במצב רחיפה, השהייה כי היונים טעונים במטען חשמלי חיובי

מי כסף המדע הוכיח את התכונה הבקטריוצידית (המביאה לסיום חיו של החיידק) של יוני כסף או של קולואיד כסף. התכונה של הכסף לקטול את כל המיקרואורגניזמים גורמי המחלות נובעת בשל העובדה כי כסף משמש כמשתק לתהליך האנזימטי החלבוני של החיידקים במכניזם הנשימה שלהם ולמעשה החיידקים נחנקים מייד מי כסף ידועים במדע ובהיסטוריה הרפואית כאנטיביוטיקה טבעית הנעדרת כל תופעות לוואי מזיקות כמו גם העדר כל רעילות. כסף במצב יוני או קולואיד בכוחו לקטול את כל גורמי המחלות הידועים למדע. מי כסף הומצאו לפני כ- 150 שנה על ידי דוקטור קרדה אך התהליך החשמלי באותם הימים היה תהליך מסובך ויקר.

מי כסף – מי כסף (אוליגו – מיעוט מזערי בטוח של יוני כסף) אנטיביוטיקה טבעית בטווח פעולה להריגת חיידקים רחב ביותר. מי כסף אוליגו מכילים רק מים מזוקקים וכסף טהור במצב רחיפה במים. מינרל כסף ידוע כמחטא ומשמיד חיידקים לרוב. מי כסף היו בשימוש הרפואה עד לתחילת השימוש באנטיביוטיקה הרפואית. מי כסף מהווים תחליף אנטיביוטי אלטרנטיבי יעיל יותר ועצמתי יותר בהשוואה לאנטיביוטיקה רפואית

 מי כסף הם חומר יעיל ובעל יכולת השפעה רחבה על מגוון זיהומים חידקיים, נגיפיים ופטרייתים
וככל הידוע לנו גם בטוח לחלוטין וללא תופעות לוואי,

רשימה חלקית של כ-650 מחלות שניתן לטפל ב-CS כוללת אקנה ,איידס, אלרגיות, דלקות פרקים, דלקות מעי, הרעלות דם, טפילים שונים, קנדידה, קוליטיס , דרמטיטיס, אקזמה, הרפס, דלקות עיניים, אוזניים ופה, דלקות גרון, זיהומי עור שונים, חתכים וכוויות ולאחרונה בשימוש פנימי וחיצוני בפסוריאזיס עם תוצאות מדהימות!

מלבד טיפול בדלקות ובמחוללי מחלה השימוש ב-CS חשוב כמטהר מים. מתיישבים אמריקאים שנדדו ממקום למקום נהגו להכניס מטבע כסף למי השתייה כדי לשמור על המים נקיים. גם ביוון נהגו העשירים לאחסן את מי השתייה בכדי כסף כדי לשמור על טריותם, והיום NASA בחרה בכסף כאלמנט מטהר מים היעיל ביותר, אחרי שבדקה 23 שיטות טיהור מים. על פי הבדיקה נקבע כי כסף הוא הדרך הבטוחה והיעילה לנטרול בקטריות.

מינונים

המינון המומלץ הוא 2 כפות ליום. כף בבוקר לפני האוכל וגם בערב לפני השינה המינון המקסימאלי הוא כ-200 מ"ל לחודש למבוגר. במצבי שפעת או זיהומים ניתן לשלש את המינון.

המוצר קיים בבקבוקים של ליטר ללקיחה פנימית ובבקבוקון תרסיס לשימוש חיצוני

הקוטל היעיל והבטוח.
מי כסף קולואידים משמשים לריפוי טבעי של זיהומים פנימיים וחיצוניים – וירוסים, חיידקים, פטריות וטפילים אינם שורדים כשהם באים במגע עם מי כסף.
במילים אחרות, מדובר בתחליף טבעי יעיל וחסר תופעות לוואי לאנטיביוטיקה הרפואית, רק שבעוד שאנטיביוטיקה רפואית קוטלת חיידקים בלבד – מתאימה לקטילתם של כ 6-7 סוגי חיידקים, מי כסף קוטלים חיידקים, וירוסים, פטריות וטפילים.
המונח "מי כסף קולואידים" משמש לתיאור תמיסות כסף שונות, המיוצרות בדרכים שונות ומשמשות לריפוי.
למעשה, מי כסף הינם תמיסה המופקת באמצעות תהליך אלקטרוליזה – העברת זרם חשמלי דרך אלקטרודות עשויות כסף טהור ברמה הגבוהה, ביותר בתוך מים מטוהרים.
פטנט פשוט מאפשר שליטה בגודל החלקיקים הנוצרים מפירוק הכסף ובריכוז הכסף במים. התוצאה המתקבלת היא מים שקופים לחלוטין המכילים כמות עצומה, של חלקיקים זעירים, בלתי ניתנים לצפייה בעין.
מים אלו משמשים בריכוזים שונים, בגודל חלקיקים שונה ובמינונים שונים, הן בצריכה פנימית והן בשימוש חיצוני על פני העור, לטיפול בזיהומים.
הימצאות חלקיקי הכסף בקרבתם של וירוסים, חיידקים, פטריות , וטפילים גורם להרס אחד האנזימים שאחראי על תהליך הנשימה אצל המיקרואורגניזמים ובכך מביא למותם.

פעילות מי כסף – כיצד מי כסף קוטלים מיקרואורגניזמים?
מי כסף קולואידים פועלים בשלוש דרכים, הן שונות אחת מהשניה אולם מתרחשות כמעט במקביל. המשותף להן היא היכולת של מי כסף לפגוע במרכיבים ההכרחיים של הפרוטאין והDNA – של המיקרואורגניזמים.

1. אחד מהפרוטאינים ההכרחיים למיקרואורגניזמים, תפקידו לשמור על שלמות ורציפות ממברנת התא וגבולותיה, ברגע שהממברנה מתחילה לאבד מיציבותה, התא מתחיל להתפרק. מי כסף פוגעים בפרוטאין הזה.
2. במקביל ובשל כך, חלקיקי הכסף הזעירים ביותר יכולים לחדור בקלות רבה יותר דרך הממברנה של המיקרואורגניזם, ברגע שחדירה מתבצעת, פעולת האנזימים, הנחוצים לחיים ושולטים על חילוף החומרים של התא (נכנסת למצב של קיפאון חלקי או מלא).
3. ככל שהכסף חודר עמוק יותר לתוך הקרביים של המיקרואורגניזם, קוביות הבניין הגנטי (nucleic acids) של החיידקים משותקים ובכך נמנעת יכולת השכפול של המיקרואורגניזם.

האם מי כסף בטוחים לשימוש?
השימוש במי כסף אושר ע"י מינהל המזון והתרופות האמריקני (FDA) והם מוכרים כנעדרי רעליות ומותרים לשימוש כתוסף תזונה לכל דבר, תוכלו להעמיק ולקרוא עוד במסמך הבא:
U.S._Public_Health_Service_-_Toxicological_Profile_for_Silver_[tp146].pdf

כיום, תהליך הייצור הוא חשמלי והתוצר הוא קולואידים – חלקיקים של כסף בגודל אותו אנו קובעים (100-120 ננומטר) וכן ריכוז מוגדר מראש (14 PPM) חלקיקים אלו קטנים בהרבה מתאי הגוף ואינם יכולים להצטבר בגוף – הם מופרשים ממנו ללא כל תופעות לוואי. למעשה, חלקיקי הכסף אינם מתקשרים כלל עם הגוף שלנו, הם חולפים דרכו, קוטלים את החד-תאיים אותם הם פוגשים בדרכם ומופרשים החוצה דרך מערכות ההפרשה הפיזיולוגיות.

מחקר שנערך לפני עשר שנים באוניברסיטה ביוטה ומוכיח את כוחם האנטיביוטי של מי כסף קולואידים בקטילת חיידקים מחוללי מחלות רבות ושונות

1-     סטפילוקוקוס אוריאוס – מחולל דלקות ריאות, דלקות עיניים, דלקות עור, פרונקל, אימפטיגו (מחלת עור- סעפת) צלוליטיס (דלקת של רקמת התאים) דלקות בפצעים פתוחים לאחר ניתוחים . תסמונת הלם טוקסי, דלקת קרום המח, הרעלת מזון, דלקת עצם מוגלתית, ומצבי תחלואה רבים אחרים רוסן ב- 2.5 PPM ונקטל בריכוז של 5  PPM  של מי כסף עם חלבון, דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 22 לינואר 1999.

2-     שיגלייה בויידי (שיגלוזיס) – דיזינטריה בצילרית, מאופיין בהתכווצויות וכאבי בטן קשים במיוחד, שילשול דמי, – רוסן ב- 1.25 PPM ונקטל ב – 2.5 PPM של מי כסף עם חלבון .דווח ע"י אוניברסיטת בי486רגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 22 לינואר 1999.

3-     סלמונלה אריזונה – הרעלת מזון קשה – רוסן ב – 2.5 PPM והושמד ב- 5 PPM של מי כסף עם חלבון. דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 28 לינואר 1999.

4-     סלמונלה טייפימוריום –  הרעלת מזון, טיפוס המעיים, טיפוס הבטן, מחלה קשה ומידבקת הנגרמת ע"י חיידק במעי הדק – רוסן ונקטל בריכוז -2.5  PPM   של מי כסף עם חלבון , דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999.

5-     אי קולי : הרעלת מזון, דלקת בדרכי השתן, שלשול של מטיילים, שלשול אצל ילדים, דלקת בדרכי הנשימה, וזיהומי פצעים. רוסן ונקטל בריכוז  2.5 PPM  של מי כסף עם חלבון . דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 28 לינואר 1999.

6-     המופילוס אינפלואנזה – סוג חיידק טפילי המופיע בצורות ובגדלים לא קבועים והוא גרם שלילי (כלומר לא נצבע בבדיקת גרם) דלקת אוזניים,דלקת ריאות, דלקת קרום המח, דלקןת גרון וסינוסים, אפיגוגלטיטיס  (דלקת ריאות, סינוסיטיס וגרון אצל ילדים) ודלקת מפרקים אצל ילדים. מרוסן ונקטל בריכוז של 1.25 PPM  של מי כסף עם חלבון .דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 28 לינואר 1999.

7-     אנטרובקטר ארוג'ינס –  זיהומי עור ופצעים, דלקת דרכי השתן, אלח דם (חיידקים בדם) דלקת קרום המח, רוסן ונקטל ב- 2.5 PPM במי כסף עם חלבון .דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999.

8-     אנטרובקטר קלואקאה – גורם למחלות דומות לאנטרובקטר ארוג'ינס רוסן ונקטל בריכוז של 5  PPM של מי  כסף עם חלבון . דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999.

9-     קלבסיאלה פנומונאי – דלקת של דרכי הנשימה התחתונות, זיהום נוזוקומיאלי, כלומר זיהום שמתפשט בבתי חולים ועל כן שמו מייונית נוזוס – חולה, קומיאו – טיפול, ומוגדרים כנוזוקומיאלים אם התפתחו לאחר 48 שעות מאז החולה הגיע לבית החולים או 30 יום לאחר הפינוי. רוסן ונקטל בריכוז של 2.5   PPM  של מי כסף אוליגו קולואידים עם חלבון דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 28 לינואר 1999.

10-  קלבסיאלה אוקסיטוקה – זיהומים זהים לקלבסיאלה פנומונאי. רוסן ונקטל ב-ריכוז של 2.5 PPM במי כסף עם חלבון, דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999.

11-   פסאודומונאס אירוגינוזה – זיהום של כוויות קשות ופצעים, דלקת קרנית העין, דלקת קרום המח, דלקת ריאות, דלקת בדרכי השתן, זיהומים המתפשטים בבתי חולים (נוזוקומיאל) ואחרים, רוסן בריכוז 2.5 PPM ונקטל בריכוז 5 PPM במי כסף אוליגו קולואידים עם חלבון, דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999

12-  סטרפטוקוקוס פנומונאי – דלקת ריאות, דלקת קרום המח, סינוסיטיס, אוטיטיס (דלקת אוזניים), רוסן בריכוז 2.5 PPM ונקטל בריכוז 5 PPM עם מי כסף אוליגו קולואידים עם חלבון,  דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 21 לאפריל 1999.

13-  סטרפטוקוקוס פיוג'ינס – דלקות בעור, דלקות בדרכי הנשימה העליונות, דלקות של הלוע, אימפטיגו (מורסות מוגלתיות על העור), זיהומים נוזקומיאלים הנרכשים בבתי חולים,  רוסן ונקטל בריכוז 1.25 PPM עם מי כסף אוליגו קולואידים עם חלבון, דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 22 לינואר 1999.

14-  סטרפטוקוקוס פאיסאליס – חיידק זה מחולל בין היתר מחלות כמו : דלקת בדרכי השתן, דלקות בפנים הלב, זיהומים של פצעים, ), רוסן בריכוז 2.5 PPM ונקטל בריכוז 5 PPM במי כסף אוליגו קולואידים עם חלבון, bsp;דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 22 לינואר 1999.

15-  סטרפטוקוקוס מיוטאנס –  נחשב לגורם המוביל בבעיות שיניים, ברובד החיידקי ובעששת, כלומר ריקבון שיניים. החיידק והריקבון בשיניים מוכר על ידי הרפואה ומדעית כאחד החיידקים התוקפים את הלב! ואחראי על לא מעט דלקות פנימיות של שריר הלב ורקמותיו האחרות.  רוסן ונקטל ב- 5   PPMשל (מי כסף עם חלבון.)דווח ע"י אוניברסיטת בירגהם יאנג, ביוטה, המחלקה למיקרוביולוגיה. 7 ליוני 1999

דוקטור רון וו, ליוויט, פרופסור למיקרוביולוגיה מולקולרית. אוניברסיטת בירגהם יאנג. יוטה.

תוצאות המחקר הנרחב על מי כסף אוליגו קולואידים שנערך לפני כעשר שנים מראות בבירור שכוחם של מי הכסף בפרט וכסף מינרלי בכלל קוטלים באופן נמרץ ויעיל במיוחד כל חיידק המחולל מחלות שונות בגוף ואחראי על פגיעה במערכות הגוף השונות עד כדי מוות ואו נכויות רבות.

המחקר הנ"ל הינו מדעי אך לא קליני. גם בניסויים רבים שערכתי בבתי חולים שונים ובאוניברסיטאות שונות בארץ במהלך חמש עשרה השנים שאני עוסק בלבדית במי כסף אוליגו קולואידים וריפוי מחלות הוכח מעל כל ספק כי מי כסף אוליגו קולואידים  שסיפקתי קטלו כל חיידק, וירוס ואף תאי סרטן מסוגים שונים.

דוקטור רון וו, ליוויט, פרופסור למיקרוביולוגיה מולקולרית. אוניברסיטת בירגהם יאנג. יוטה.

מי כסף

מי כסף (כסף קולואידי – Colloidal silver) הם קולואיד של חלקיקי כסף במים. מי כסף נמכרים כתרופה אלטרנטיבית בעלת תכונות אנטי בקטריאליות או כתוסף תזונתי

תהליך הייצור

ייצור כסף קולואידי נעשה באמצעות אלקטרוליזה, אלקטרודות עשויות כסף טהור טבולות במים מזוקקים שעובר ביניהן מתח חשמלי. בתהליך זה יוני כסף מתפרקים מהאלקטרודות והם בעלי מטען חשמלי חיובי קל. כך נוצר ריכוז כסף במים של מיליונית האחוז. למי כסף יש ריכוזים שונים והם נמדדים ב-ppm (חלקים למיליון – parts per million).

מאפיינים

מי כסף יכולים לשמר מי שתייה לפרק זמן ארוך. בעבר נהגו לשים מטבעות כסף בתוך כדים של חלב כדי להאריך את חיי המדף שלו. יש העושים במי כסף שימוש פנימי וחיצוני בטענה לסגולות רפואיות לכאורה.

נטען כי ביכולתם של מי כסף לקטול מיקרואורגניזמים שונים. שימוש במינון גבוה ולאורך זמן של מי כסף עלול לגרום למחלת הארגיריה שבה העור משנה את צבעו באופן בלתי הפיך.

אף על פי שריכוז גבוה של מי כסף ישמיד בוודאות סוגים רבים של חיידקים בתוך מבחנת מעבדה, אין הוכחה שיש לו השפעה דומה בשימוש פנימי בגוף האדם. המקום הראשון בגוף אליו יגיעו מי הכסף הנצרכים על ידי אדם היא הקיבה. בקיבה קיימת סביבה בעלת ריכוז גבוה של חומצה הידרוכלורית, ויוני הכלור ייצרו מיידית משקע בלתי מסיס של כסף כלורי ("תגובת שיקוע"). ריכוז יוני הכסף החופשיים ישאף לאפס, ולכן אין כל סבירות מדעית לפעולה כלשהי של יוני הכסף.

בשל טענות לא מוכחות ליכולות ריפוי (מאחר שלא עברו ניסויים ובדיקות של ארגונים בריאותיים ממשלתיים) ובשל איכות ירודה במוצרים בחנויות מזון לבריאות, אסר מנהל המזון והתרופות האמריקאי (FDA) ב-1999 מכירת מוצרים אלו הטוענים לסגולות רפואיות, וגם פרסומות למוצרים הטוענים לסגולות רפואיות. עם זאת, תכשיר מי כסף שלא שווק כבעל סגולות רפואיות, אלא כתוסף מזון, מכירתו חוקית. בשנת 2002 מנהל הסחורות הרפואיות האוסטרלי (Australian Therapeutic Goods Administration) חוקק חוק דומה.

מחלוקת

משתמשים להוטים במי כסף טוענים שמי כסף הם תוסף מזון מאוד שימושי, המספק להם בריאות משופרת וגם (בין שאר הדברים) הופעה בתדירות מאוד נמוכה של נזלת ושפעת. נטען גם שבשימוש זהיר ובמוצרים טובים של מי הכסף למעשה בלתי אפשרי שמחלת הארגיריה תופיע. טענות אלה הן עדויות בלבד, לא הוכחו באמצעות מחקר מדעי, או הופרכו.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן