טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מלטונין פלוס+ פורמולת 5 מג׳ לשינה הפגת מתחים ורגיעה

86.00

תיאור

להגברת משך ורצף השינה זוהי פורמולה משופרת של מלטונין פלוס הכוללת מס' רכיבים התורמים לשינה ארוכה ורצופה ללא קימות מיותרות בלילה ומעניקה שינה עמוקה ואף רגיעה גם ביום שלמחרת

מלטונין 5 מג' -בשילוב וולריאן 200 מג'- צמח הטריפטופן 200מג' – גאבה 200 מג' -אל תאנין 200 מג'

לרוב האנשים מלטונין משפר את איכות השינה. מחקרים שבדקו את יכולתו של המלטונין לשמש תחליף לכדור שינה, לא הראו שהוא פעיל יותר מאינבו (כדור דמה). אולם מלטונין יכול בהחלט לתרום לתיקון של השעון הביולוגי, ביחד עם חשיפה לאור בבוקר, וכן לעזור במקרים מסוימים של עבודת משמרות או יעפת (ג'ט לג).

בדיווחים שונים נראה כי מלטונין משפר את שנתם של מבוגרים המתגוררים בבתי אבות, את השינה בקרב ילדים עם בעיות נוירולוגיות קשות הגרים במוסדות, ותורם לתיקון בשעון הביולוגי של אנשים עם תסמונת פאזת השינה הדחויה, וזאת כאשר הוא ניתן יחד עם הקניית הרגלי שינה קפדניים ותיקון הדרגתי של השעון הביולוגי.

במקרים אלה יש צורך להימנע מחשיפה לאור בשעתיים שלפני ההשכבה, ומיד עם ההשכמה להיחשף לאור שמש טבעי או לתאורה מיוחדת המחליפה את אור השמש. פעולה זו עוזרת למוח להפריד ולהבדיל מחדש באופן ברור בין היום לבין הלילה.

במקרים אלה אפשר להוסיף למלטונין המופרש באופן טבעי מבלוטת האיצטרובל תוספת בטבלייה הנלקחת כשעה לפני השינה.

בכמה מחקרים הודגם שיפור באיכות השינה ובאיכות הפעילות היומית של מבוגרים עם אינסומניה ראשונית (נדודי שינה ללא סיבה נראית לעין), אשר נטלו מלטונין לפני השינה.

אנשים ישימים לשימוש
מבוגרים, גברים, אנשים בגיל העמידה וקשישים, נשים 

אסור בשימוש:
נשים בהריון, בני נוער, ילדים,  תינוקות 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן