טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מניעת נשירה הצמחה וחיזוק שורשי השיער -טיפול משולש

290.00

תיאור

טיפול חדשני משולש

השיטה החדשנית לטיפול בהתקרחות ושיער דליל התקרחות היא כבר לא גזירת גורל, טיפול חדשני בהתקרחות מבית "טבעלי "אשר יכול לחדש את זקיקי השיער הרדומים.

רולר טיטניום – מקדם התחדשות עור הקרקפת ופתיחת נקבוביות ולשפר התקרחות.
-במתינות להעביר 10 פעמים אנכי ואופקית על הקרקפת

 

מיקרו מחט -0.2 ממ' 540 מחטים ברולר Derma טיטניום שיער לצמיחה מחודשת צמיחת זקן אנטי נשירת שיער טיפול דליל נסוג

 

ניקוי שיטה
1. להשרות כ 5 ~ 8 דקות עם 75% אלכוהול.
2. באמצעות אולטרה סגול לחיטוי במשך 45 דקות. -לשמור מהישג ידם של ילדים.-

Natrol, Biotin, 1000 mcg, 100 Tablets

 

 ביוטין מסייע בשמירה על שיער בריא ושופע, כיון שהשערה בנויה מחלבונים. תוספת ביוטין יכולה לגרום לעצירה בנשירת שיער וצמיחתו בעיקר כשנשירת השיער הנה על רקע תזונתי.

 

שמן מגנזיום טהור מחקרים מראים כי הגורם המוביל לנשירת שיער בקרב גברים ונשים הוא מחסור במגנזיום.
איך זה קורה? אחד התסמינים של מחסור במגנזיום הוא היווצרות של משקעי סידן בקרקפת. משקעים הגורמים לדילול ואף להפסקת זרימת הדם לזקיק השערה,מה שמוביל ליובש, קשקשים ולנשירת שיער מופרזת.
רופאים טוענים כי רמת מגנזיום מאוזנת היא חיונית לשיער בריא, שכן, היא מסייעת למוסס את משקעי הסידן, מאפשרת זרימת דם טובה לזקיק השערה, נלחמת ביובש ובנשירת השיער, מנקה את השיער מבקטריות ומפגעים נוספים, מרגיעה את עור הקרקפת המגורה ומעודדת צמיחה מחודשת של השיער.

Life-flo, שמן מגנזיום טהור, 237 מ"ל
שמן מגנזיום הוא שמן טהור המופק מבארות בארה"ב. הוא מטוהר ומסונן בזהירות כך שיעמוד בסטנדרטים הרפואיים האמריקניים (USP).
הוראות שימוש: יש להחליק את הרולר על המקומות הקרחים לאורך ולרוחב 3 פעמים בשבוע בערב לפני השינה 
לאחר מכן יש להשפריץ מעט שמן מגנזיום על המקומות הקרחים ולעשות את הקרקפת עם האצבעות
לאחר מכן ליטל קפסולת ביוטין אחת בלבד  בהצלחה !!
===========================================================================
ראש מלא: 10 דרכים למנוע נשירה והתקרחות
להקפיד על רמות ברזל תקינות בדם, לבדוק האם צבע השיער והשמפו לא גורמים לתגובה אלרגית ולא להתייאש בכל מקרה. 10 דרכים לשמור על שיער צפוף ובריא לאורך השנים, לגברים ונשים כאחד. כתבה שלישית בסדרה

נשירת שיער היא תופעה נפוצה העלולה להופיע בכל גיל ומין בנסיבות שונות ומגוונות. מבין הגורמים המוכרים לנו כיום ניתן למנות חסרים תזונתיים רבים, תופעת לוואי לתרופות שונות, תגובה למצבי דחק רגשיים וגופניים קיצונים, הריון ולידה ועוד רבים אחרים.

עם זאת, הסיבה הנפוצה ביותר לנשירת שיער בקרב הגזע הלבן היא נשירת שיער מהטיפוס האנדרוגנטי. נשירת שיער זו המופיעה בדרגה זו או אחרת בקרוב ל-100 אחוזים מהגברים עד לגיל שיבה, פוגעת גם בנשים רבות לאחר הפסקת המחזור הווסתי וכן בנשים צעירות עם הפרעות הורמונליות.

מנגנון היווצרותה מבוסס על המרה של אנדרוגנים (הורמונים זכריים) הנמצאים בשני המינים אך פחות בקרב נשים, לנגזרת פעילה המכונה – DHT. נגזרת זו היא הגורם המרכזי לפגיעה בזקיקי השיער בקודקודי הגברים המקריחים ובקרב נשים לאחר גיל המעבר, אשר אצלן אגב דלילות השיער מתבטאת באופן דיפוזי יותר ונראית כהידלדלות שיער כללית .

אז איך תוכלו לשמור על צפיפות שיער ראשכם בכל גיל?

1. בדקו את רמת הברזל בדם

בקרב נשים צעירות הסיבה הנפוצה ביותר לנשירת שיער היא מחסור בברזל. בצעו בדיקות דם במסגרת קופת החולים לניטור רמות הברזל בדם.

אם זוהה מחסור, הקפידו להשלימו על ידי נטילת תוספי ברזל, או במקרים קיצוניים באמצעות עירויי ברזל. אין ליטול תוסף ברזל ללא אבחון רמות חסר ברורות. עודף ברזל מסוכן.

2. בצעו בדיקה הורמונלית

אם אתן סובלות מנשירת שיער וגם מווסת לא סדירה, פצעי בגרות ותשעורת גוף יוצאת דופן, כמו למשל שיערות על הפטמות או בין השדיים, יתכן ואתן לוקות ב"תסמונת השחלות מרובות הציסטות" ( PCOD )

תסמונת זו, הנפוצה למדי בישראל מאופיינית ברמות גבוהות יחסית של אנדרוגנים (הורמוני מין זכריים) בדם המאיצים את הופעתה של ההקרחה אנדרוגנטית- דילול שיער על רקע הורמונלי.

הטיפול בתסמונת זו הוא באמצעות גלולה מיוחדת למניעת הריון המביאה לשיפור דרמטי בנשירת השיער כמו גם מקלה על שומניות העור ואקנה ומקצרת את משך טיפולי הסרת השיער בלייזר.

3. קחו תוספי תזונה מתאימים

בקרב בנשים, הידלדלות שיער המתחילה עם הפסקת הווסת מהווה בד'כ ביטוי ברור של עלייה יחסית ברמת אנדרוגנים הנגרמת מהירידה באסטרוגן שהפרשתו מהשחלות נפסקה. במקרים אלה נטילה של מעכבי 5-אלפה רדוקטז צמחיים (אנזים המאיץ את השפעת ההורמונים האנדורגנים) מאיטה באופן דרסטי את תהליך נשירת השיער.

דוגמאות למעכבי 5-אלפה רדוקטז טבעיים בעלי השפעה מתונה המועילה בקרב נשים הם חומצת שומן מסוג GLA המופקת מצמחים כגון צמח הבורג' (זיפן). כמוסות אלה יש ליטול מדי יום במינון שלא עולה על 300 מ"ג.

ניתן גם לנקב כמוסה בסיכה ולמרוח תוכנה על גבי קרקפת ושיער כטיפול לפני חפיפה ( עם זאת יש לדעת כי למיצוי הצמח ריח אופייני הנותר קלות גם לאחר החפיפה).

4. הקפידו לדוק את רמת האבץ בגוף

בקרב גברים ונשים אשר אינם מרבים באכילת בשר ומוצריו, עלול להיווצר לצד מחסור בברזל, גם מחסור יחסי במינרל אבץ.

אבץ הוא מינרל ששנים רבות נחשב ברפואה העממית למועיל בנשירת שיער ולאחרונה גם נחקר וזוהה מנגנון פעילותו כמעכב האנזים 5- אלפה רדוקטז, האנזים המאיץ כאמור את תהליך הנשירה האנדרוגנטית בגברים ונשים.

למרות כי ניתן לבדוק בדיוק רב את רמות האבץ בבדיקות דם, נטילה של כמויות מתונות של אבץ פיקולינט (מיוצר על ידי כל החברות) במינון יומי שאינו עולה על 20 מג' למשך מספר שבועות רצוף, אינו טומן בחובו סיכון בריאותי של ממש וניתן לחזור עליו אחת למספר חודשים.

5. בדקו האם אתם לא אלרגיים לצבע השיער

צבעי שיער, גם אלה המתגאים בהיותם טבעיים כגון חינה שחורה מכילים מרכיבים סינטטיים רבים אשר נחשבים לאלרגנים (גורמי אלרגיה) נפוצים ביותר. למשל, בתהליך ייצור חינה שחורה מוסף פיגמנט שחור סינטטי המקנה לה את צבעה הכהה ומהווה אלרגן ידוע.

לעיתים, תגובה אלרגית לצבע שיער עלולה להתחולל לפתע גם לאחר שימוש רציף וממושך באותו התכשיר שנים רבות. תגובה אלרגית נוטה להחמיר עם המשך החשיפה לאלרגן, ובמקרים קיצוניים תיתכן הצטלקות הקרקפת ואיבוד שיער לצמיתות.

 

בדקו אם השמפו לא גורם לכם לתגובה אלרגית (צילום: shutterstock)

בדקו אם השמפו לא גורם לכם לתגובה אלרגית(צילום: shutterstock)

 

6. השתמשו בשמפו מתאים

שימוש קבוע בתכשירי חפיפה עיצוב וריכוך שיער המבוססים על סיליקון ושעוות שונות גורם להצטברות רבדים בלתי נראים על עור הקרקפת וגוף השיער ובכך לגרום להופעת קשקשת, נשירת שיער ומראה שיער דק ודליל.

למניעת תופעה זו רצוי לחפוף השיער אחת למספר חפיפות בשמפו שאינו מותיר שארית : ( NO RESIDUE SHAMPOO) ובכך להסיר שאריות חומרי הטיפוח מהחפיפות הקודמות.

כיום יצרנים רבים מייצרים שמפו ייחודי שכזה ונוהגים לציין העובדה על אריזות התכשיר. אחד מהסימנים הבולטים של תכשירים אלה הוא היותם שקופים (ללא שעוות, סיליקון ושומן ).

7. לגברים – יש מה לעשות נגד התקרחות

לגברים שביניכם, הרי שהתרופה פרופסיה (המבוססת על המרכיב הפעיל פינסטריד) אכן הוכחה כבעלת השפעה מעכבת ומטיבה למדי על הקרחה האנדרוגנטית בגברים (בנשים היא לא נחקרה ביסודיות).

היא עושה זאת במנגנון של עיכוב של האנזים 5-אלפה רדוקטז המאיץ את תהליך הנשירה. עם זאת מידת השפעתה מוגבלת בד'כ אם ניטלת בשלבים מאוחרים של ההתקרחות וגם אינה מבטיחה בלורית של ממש לכולם.

אם אתם חפצים בחלופה טבעית למעכבי 5-אלפה רדוקטז, הרי שעליכם לשקול נטילת מיצוי מצמח הדקל הננסיׁ(סו פלמטו) במינון גבוה על פי הוראות היצרנים השונים. בתחילת השימוש יש לדעת כי התכשירים הטבעיים כמו גם פרופסיה מתחילים להראות השפעתם רק לאחר נטילה סדירה של מספר חודשים.

8. שימו לב לתופעות הלוואי של תרופות שאתם נוטלים

לתרופה הוותיקה מינוקסידיל, אשר שימשה בעבר כתרופה ללחץ דם , נתגלו במהלך שנות התשעים תכונות היפרטריכוטיות (מצמיחות שיער) – היא נהגה להצמיח שיערות במקומות גוף שונים בקרב אלה שנטלו אותה.

מזה שנים היא משמשת כתמיסה לשימוש חיצוני מקומי בקרקפת בגברים ונשים על מנת להצמיח שיער. היא יעילה יותר בנשים, אולם יש לדעת כי השפעתה עלולה להתבטא גם בהצמחת שיער במקומות לא רצויים נוספים כמו פנים, אוזניים וכיוצ'ב.

תופעות הלוואי כמו גם יעילות תכשירים מבוססי מינוקסידיל כגון ריגיין ואחרים עולה בהתאם לריכוז התכשיר.

9. הקפידו על נטילת ויטמינים – בעיקר מקבוצת B

מחסור קיצוני בוויטמינים מקבוצת וויטמיני ה- B כגון וויטמין B 12 או חומצה פולית (הניתן לזיהוי בבדיקות דם) עלול גם הוא לגרום לנשירת שיער והידלדלותו בגברים ונשים.

ואכן קומפלקס וויטמיני B מהווה מרכיב נפוץ בתוספים מסחריים רבים המיועדים ל-"הצמחת שיער". אולם ללא רמות מחסור מובהקות בוויטמינים אלה- אין תועלת של ממש בנטילתם הקבועה למעט הוויטמין ביוטין.

ביוטין המהווה אחד הוויטמינים מקבוצת וויטמיני ה-B וניתן לנטילה בנפרד ובמינונים גבוהים של עד 1000 מק'ג ליום ללא תופעות לוואי. בשנים האחרונות הולכת ומתגלה השפעתו המיטיבה על צפיפות השיער ומרקמו.

10. הביטו לעתיד בתקווה

מחקרים שבוצעו בשנים אחרונות מרמזים כי בתהליך הנשירה האנדרוגנטי הפוגע במרבית הגברים עד לגיל שיבה ועל כשליש מהנשים לאחר הפסקת המחזור החודשי, קיים גם מרכיב נוסף, דמוי הורמון בשם פרוסטגלנדין D2 .

רמות גבוהות שלו נתגלו בדגימות מאזורים קרחים בקרקפת של גברים . תרופות לעיכוב ייצורו קיימות כבר כיום כטיפול באסטמה ויש ציפייה להשקת תרופות חדשות לאינדיקציה הנוספת-נשירת שיער, כנראה בעוד כשנתיים.

במקביל גם נבדקות ומתועדות לראשונה השפעות מיצויים צמחיים וותיקים על מחזור חיי השערה באמצעות הארכת שלב האנגן-שלב צמיחת השערה – מנגנון נוסף בו ניתן יהיה להאט נשירת שיער לאחר לידה וכחלק מטיפול כולל בהקרחה אנדרוגנטית בגברים ונשים וכן להביא להארכתו של השיער.

הכותב הוא רופא כללי, יועץ מומחה לתוספי תזונה ורפואה אסתטית

השתלת שיער המתקדמת בעולם בטורקיה אחריות וליווי כחול לבן

לפרטים והרשמה :0772348920 / או צור קשר באתר

אחריות מקיפה
עד 10.000 זקיקים בהשתלה
ליווי ישראלי
מהארץ להשתלה והמשך טיפולים
הכל כלול
טיסה, מלון, הסעות וארוחות –  לתשלום: 2100$ אתה משלם 100$ בהרשמה והשאר לבית החולים ישירות !!   גם בכרטיס אשראי ללא מתווכים.
רופאים בכירים
עם ניסיון של אלפי לקוחות

בית חולים ESTEWORLD
בעל שם עולמי .
ניסיון של 20 שנה .חבר איגוד הרופאים הבין לאומי
הבית חולים עומד בתקן JCİ
המחמיר של ארצות הברית.
הבית חולים הוא נימצא באיסטנבול
*אנחנו משתילים את כמות הזקיקים המרבית כדי להגיע לרמת הצפיפות מקסימלית -בהתאם לאבחון שיתבצע ע״י הדוקטור
*שיטת ההשתלה -FUE
*אנחנו נותנים תעודת אחריות
*העברות VİP מהשדה תעופה למלון או ההיפך מהבית חולים למלון
*שני לילות לינה במלון HİLTON
כולל ארוחות בוקר
*יעוץ עם הדר בבית חולים ושרטוט קו המתאר לפני הניתוח
*בדיקת דם
*בסוף הניתוח טיפול PRP(טסיות עשירות פלאזמה)
*10 שנים אחריות
*תרופות(כדורים לשתייה לאחר ההשתלה ).
*שמפו רפואי וקרם
* אבי יהיה המארח האישי  שלך אשר יהיה נגיש 24 שעות במהלך שהותך בטורקיה דובר עברית ועוד שפות
*המחיר 2,000 דולר
*התשלום רק בבית חולים
*אם ידוע על היסטוריה רפואית שמצריכה עדכון נא לדווח
*לקוח שבדיקת הדם שלא תקינה
לא יוכל לעבור את הטיפול
*במידה ומעוניינים להגיע עם מלווה תוספת של 10 דולר ללילה
*הגעות רק בימי או שני או חמישי
1.ימי הטיפול – שני שלישי רביעי
2. ימי הטיפול – חמישי שישי שבת ( לידיעת שומרי שבת האוכל במלון לא תחת השגחת כשרות)

תהליך:
שולחים 5 תמונות
צד שמאל צד ימין מבט אל חזית ומאחורה (האיזור התורם)
התמונות מעוברות לאבחון בבית חולים ESTEWOLD
*תוך 24 שעות מקבלים תוצאותשלב שלישי בהשתלת שיער בטורקיה
1.אם אתה מתאים להשתלה
2.כמה זקיקים ניתן להשתיל .

תדריך להזמין כרטיסי טיסה
 דרך flypgs.com
טיסת בוקר 5:30 – של יום שני או חמישי
לשלוח אלי את הכרטיס דרך whatsap כדי שאוכל לסגור את כל הפרוצדורה (מלון הסעות ,בית חולים)

קצת על שיטת FUE
השתלת שיער בשיטת FUE
מבוססת על הוצאת זקיקי השער
ממקום אחד שניקרא האזור התורם והעברתן למקום אחר האזור המקריח
יתרון מרכזי של השיטה . הוא שביחס לשיטות ישנות מדובר בטיפול פחות פולשני . לא נעשה
שימוש בסכין(אין צלקות)
מנתחים אלא במכשיר ייעודי
להוצאת זקיקים אחד אחד
בכך ההחלמה הופכת לקלה ומהירה ולא מלווה בכאב.
לאחר הוצאת הזקיקים פותחים באזור המקריח תעלות אליהן נכנסות הזקיקים אחד אחד
בצפיפות של עשירית המ״מ
ובכך נוצר מראה צפוף וטבעי.

ביום הראשון
מגיעים בשעת הבוקר המוקדמות
בנמל תעופה איסטנבול Sabiha gökçen איסוף מהשדה וישר
לבית החולים Estewold שהוא נימצא בחלק האסייתי של ıstanbul הנכנסים לבית החולים בדיקת דם ולאחר מכן ייעוץ אתצל הד״ר בו ישרטט לך את קו המתאר . המתאים לפניך לקבלת תוצאות טבעית  ולאחר מכן מתחיל הטיפול בין 6-8 שעות

ביום השני
זהו יום מנוחה במלון למטה במלון יש מרכז קניות שבו תוכל להעביר את היום בכייף

ביום השלישי
יום ביקורת יאספו אותך מהמלון
כדי להסיר את התחבושות ולעשות ניקוי מקומי
ינתן לך כדורים שתצטרך לקחת למשך 4 ימים שמפו וקרמים למשך חודש ימים הסבר על אופי החפיפה שתצטרך
לאחר מיכן צ'ק אאוט מהמלון
וההסעה תיקח אותך לשדה התעופה לטיסה חזרה לישראל

לפרטים והרשמה :0772348920 / או צור קשר באתר

 

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן