טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מקס פורטה MAX FORTE חוסם תיאבון טבעי טבליות הרזיה - חדש

195.00

תיאור

חוסם שומן סוכר ופחמימות המיועד לטיפול בהשמנת יתר, 45 יח'
מוצר זה הינו שונה מהקודמים המוצרים שהוצגו בעבר פועלים למניעת ספיגת פחמימות או למניעת ספיגת שומנים, אך מוצר זה הוא הראשון שמונע את ספיגה של שניהם, כלומר מונע ספיגת שומנים ופחמימות בו זמנית מכיוון שהוא מכיל שני חומרים פעילים שאחד מהם מתמחה במניעת ספיגת שומנים והשני מונע מהאנזים המתמחה בפחמימות להתפרק ולספוג אותם,
וזה מה שמייחד את המותג כראשון שפועל בשתי דרכים מכיוון שיש בו שני חומרים פעילים, כלומר Omtec50 המתמחה לשומנים ו-OmtecXS המתמחה בפחמימות וסוכר,
מה שמבטיח שהמשקל של המטופל יורד מ-4-7 ק"ג לחודש בנוסף לתחושת השובע שתרכובת Omtec50 פועלת על ידי ערבוב עם שומנים מה שעוזר לחולים עם השמנת יתר וכל מחלה קשורה כמו סוכרת, לחץ דם גבוה, קוצר נשימה ונחירות בלילה
 שיפור אופי חייהם והפחתת האפשרות לסיבוכים ממחלות כרוניות. מאוד בטוח וכמעט ואין תופעות לוואי 
Sandoval® Max Forte … להיפטר מהשמנה ומשקל עודף במהירות ובקלות, קח 1-2 טבליות עם כוס מים (250 מ"ל) לפני הארוחה
נוסחה כפולה המונעת ספיגת שומנים ופחמימות יחד. – שילוב ייחודי שהוא הראשון והיחיד בעולם – למבוגרים שרוצים לרדת במשקל או לשמור עליו – רמת בטיחות גבוהה, שכן היא פועלת בתוך מערכת העיכול בלבד ואינה מגיעה לדם.
* משפחת Sandoval כפופה לתקני האיכות והבטיחות האירופיים הגבוהים ביותר (הנחיה רפואית 42/93/EEC) והיא מחזיקה בתעודות ורישיונות אירופיים (EC Certificates), המאפשרים לסחור במדינות האיחוד האירופי. *

Obesimed Forte עם עודף משקל של 10 ק"ג או יותר, הוא סופג פי מאות ממשקלו במים תוך 30 דקות עד שעה. לאחר המסת הקפסולה, היא מתרחבת בקיבה ונוצר מטריצת ג'ל יציבה מאוד. כך נוצרת תחושת מלאות, שיכולה להקטין את גודל המנה של הארוחה ולהקל בהרבה על שמירה על דיאטה.

לאחר צריכת הארוחה, מטריצת הג'ל מתערבבת עם האוכל. זה לא רק מעכב את הרעב, אלא גם מאט את העיכול.Sandoval® Max Forte מפחית רעב על ידי שובע הקיבה וקידום איזון סוכר בריא בדם.

 

שימוש
ב-Sandoval® Max Forte מיועד למבוגרים מגיל 18 ומעלה הסובלים מעודף משקל של יותר מ-10 ק"ג או בעלי מדד מסת גוף (BMI) של 28 ומעלה. לתוצאות טובות, מומלץ להשתמש Sandoval® Max Forte כאשר 10 ק"ג או יותר בעודף משקל בדיאטה עם צריכת קלוריות מופחתת.

ה-BMI היא שיטה המאפשרת לך לקבוע אם אתה משקל גוף בריא או עודף משקל ביחס לגובה שלך. בעזרת הטבלה למטה תוכלו לקבוע האם אתם סובלים מעודף משקל. חפש את הגובה שלך בטבלה. אם אתה שוקל פחות מהמשקל שצוין עבור הגובה שלך, אל תשתמש ב-Obesimed Forte אם אתה סובל מעודף משקל של 10 ק"ג או יותר.

הוראות :

קח 1 עד 2 כמוסות פעמיים או שלוש פעמים ביום, שעה אחת לפני כל ארוחה עם לפחות כוס מים אחת. לבלוע את הקפסולה בשלמותה. המינון היעיל יכול להשתנות לאדם ויכול לנוע בין 1 ל-2 כמוסות למנה למינון המקסימלי של 6 כמוסות שלוש פעמים ביום.

ניתן להעלות את המינון בכ-1 כמוסה לארוחה כל 3 ימים, עד שהרעב מופחת בבירור והצורך בחטיפים נעלם. אין לחרוג מהמינון המרבי. אין להשתמש ב-Sandoval® Max Forte יותר מ-30 יום בתקופת טיפול אחת. ניתן לחדש את הטיפול לאחר 4 ימים.

 

רכיבים

מוצר זה מבוסס על מרכיבים צמחיים: Omtec19, Amylum Solani, OmtecX, Hypromellose (E464), Oleum Helianthus, Titanium oxide (E171).

מידע על אלרגנים

אינו מכיל אלרגנים.

Sandoval® Max Forte במשקל 10 ק"ג ומעלה מתאים לצמחונים.

אזהרות

אין להשתמש ב-Sandoval® Max Forte עם:

  • רגישות יתר למרכיב אחד או יותר;
  • הפרעות במערכת העיכול;
  • היצרות בוושט או הפרעות קיימות במעיים;
  • הריון או הנקה;
  • NB! אין לפתוח קפסולה לפני בליעה;
  • הרחק מהישג ידם של ילדים צעירים.

אם יש לך ספק אם אתה יכול להשתמש ב-Sandoval® Max Forte ו/או להשתמש בו בשילוב עם תרופה, התייעץ עם הרופא או הרוקח.

 

שימוש בהריון ו/או הנקה:
לא מומלץ לרדת במשקל במהלך הריון או הנקה, שכן חומרים מזיקים אפשריים מרקמת השומן עלולים להגיע לילד. לכן השימוש ב-Sandoval® Max Forte אינו מומלץ.

 

שימוש בשילוב עם תרופות:
Sandoval® Max Forte מוריד את רמת הגלוקוז בדם. אם אתם סובלים מסוכרת, חשוב לעקוב מקרוב אחר רמות הסוכר בדם. במקרה זה, שוחח עם הרופא שלך, כי ייתכן שיהיה צורך להתאים את תרופות הסוכרת שלך.

שימוש ב-Sandoval® Max Forte בשילוב עם תוספי תזונה אחרים או תרופות בעלות השפעה היפוגליקמית אינו מומלץ אם לא נעשתה התייעצות מוקדמת עם רופא או רוקח. Sandoval® Max Forte מאט את קצב ספיגת המזון ותיאורטית זה יכול לקרות גם עם תרופות. יש ליטול תרופות דרך הפה שעה אחת לפני או 4 שעות לאחר השימוש ב-Sandoval® Max Forte. לפני השימוש ב-Sandoval® Max Forte, התייעץ עם הרופא או הרוקח אם אתה נוטל תרופות כלשהן.

 

אינו מכיל אלרגנים.

אלפים כבר ירדו במשקל כדאי לנסות במחיר מבצע לחודש

 

מידע נוסף

כמות:

מזרק עט אחד, 2 מזרקים בהנחה

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן