טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

סיטרינול קומפלקס לאיזון שומנים - 60 כמוסות

148.00

תיאור

סיטרינול קומפלקס  – 60 כמוסות

תערובת טוקוטריאנולים וביופלבונואידים מהדרים לטיפול ואיזון רמות הכולסטרול והטריגליצרידים בדם שילוב ייחודי בין מיצוי הדרים ופרי הדקל המכילים ביופלבנוואידים (מסוג Polymethoxylated): אפשר גם בלי סטטינים כדאי לנסות

 

כמוסה אחת פעמיים ביום

פיתוחה של פורמולה ייחודית זו (אשר נרשמה כפטנט ומיוצרת בארה"ב) החל לאחר כ-12 שנות מחקר, במהלכן הוכחה כיעילה ובטוחה.חב' לינדברג המייצרת תוספי מזון כבר עשרות שנים בהצלחה גדולה
שילוב ייחודי בין מיצוי הדרים ופרי הדקל המכילים ביופלבנוואידים (מסוג Polymethoxylated: נובילטין (nobiletin) וטאנג'יריטין (tangeretin) וטוקוטריאנולים.

תכולה:
Sytrinol® Proprietary blend of Citrus Polymethoxylated Flavones and Palm Fruit Tocotrienols 150 mg † : Extra Virgin Olive Oil, Gelatin, Glycerin, Purified Water, Natural Orange Flavor, Soy Lecithin, Yellow Beeswax, Titanium Dioxide Color, Chlorophylline Color, Riboflavin Based Colorant (for imprint) : Take 1 softgel with water 2 times daily. : If you are pregnant, nursing, taking any medications or have any medical condition, consult your doctor before use. If any adverse reactions occur, immediately stop using this product and consult your doctor. If seal under cap is damaged or missing, do not use. Keep out of reach of children. Store in a cool, dry place.
סיסטרינול® תערובת קניינית של פלבונים הדרים פולימטוקסיליים וטוקוטריאנולים מפירות דקל 150 מ"ג † : שמן זית כתית מעולה, ג'לטין, גליצרין, מים מטוהרים, טעם תפוז טבעי, לציטין סויה, שעוות דבורים צהובה, צבע דו תחמוצת טיטניום, צבע כלורופילין, חומר מבוסס חומר ריבופלאווין (להטבעה) : קח כמוסה 1 עם מים פעמיים ביום.
אם הינך בהריון, סיעודי, נוטל תרופות כלשהן או אם יש לך מצב רפואי כלשהו, ​​התייעץ עם הרופא לפני השימוש. אם מתרחשות תופעות לוואי, יש להפסיק מיד להשתמש במוצר זה ולהתייעץ עם הרופא שלך. אם החותם מתחת לכובע פגום או חסר, אל תשתמש. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. אחסן במקום קריר ויבש.
60 כמוסות צמחיות

 

Cholesterol Support Supplement | Buy Cholesterol Supplement | PipingRock Health Products

מה זה בעצם כולסטרול?

לפני הכל נכיר את הכולסטרול. כולסטרול הוא חומר שומני שזורם בתוך הדם שלנו. הוא מסייע ליצור תאים, הורמונים ותפקידים שונים. רוב הכולסטרול בגופנו נוצר בתוך הכבד, מתוך חומצות שומן רוויות, וחלק קטן ממנו מגיע מהמזון ונספג ישירות במעיים. הכולסטרול מתחלק לשלושה חלקים. שני החלקים הראשונים הם LDL המכונה "כולסטרול רע", ו-HDL המכונה בהתאם "כולסטרול טוב". הכולסטרול הרע הוא זה שיכול לגרום למחלות, התקפי לב, סתימת עורקים ועוד, והכולסטרול הטוב הוא זה שיכול דווקא למנוע את כל המצבים הללו ולהגן עלינו. החלק השלישי שמרכיב את הכולסטרול הוא הטריגליצרידים, סוג נוסף של שומן בדם שנושא את הכולסטרול בזרם הדם. כאשר רמת הטריגליצרידים גבוהה, עולה הסיכון למחלות לב וכלי דם, אך לא משתווה לסיכון הקיים כאשר רמת הכולסטרול הרע היא גבוהה.

נזקים של כולסטרול גבוה

אז בואו נדבר רגע על הנזק הקיים בכולסטרול שאיננו מאוזן. במהלך השנים, שוקע הכולסטרול בתוך דפנות כלי הדם שלנו וגורם להתקשות והיצרות של הכלי. התקשות זו גורמת לסתימת עורקים ולטרשת עורקים. כאשר הטרשת מחמירה, העורק נסתם כליל ובהמשך יכול לגרום להתקף לב או לאירוע מוחי (תלוי היכן ממוקם העורק שנסתם). כולסטרול גבוה חייב להיות מטופל, גם בגיל צעיר, על מנת למנוע החמרה ומחלות קשות, וניתן לטפל בו על ידי שינוי תזונה, אימון גופני ותרופות.

רמות כולסטרול מומלצות

באדם בוגר מומלץ שרמת הכולסטרול הכוללת בדם תהיה מתחת ל- 200 מ"ג, כאשר הגבול העליון לפני טיפול הוא 240 מ"ג. הכולסטרול הרע בגוף צריך לעמוד על 100 מ"ג או פחות, כאשר נדרש טיפול בכל רמה מעל 130 מ"ג, ובאשר לכולסטרול הטוב – גברים ישמחו למצוא מעל ל-40 מ"ג בדמם וידרשו לטפל בכל ממצא מתחת ל-35 מ"ג, בעוד נשים צריכות 50 מ"ג ויותר, וצריכות לטפל כאשר הן יורדות מתחת ל-40 מ"ג. החלק האחרון שלנו, הטריגליצרידים, צריכים להיות מתחת ל-150 מ"ג, כאשר בכל מספר גבוה מ-200 יש לטפל ולא להזניח.

הפחתת כולסטרול גבוה בשינוי תזונה

בדיוק כמו שאמא אמרה לכם, ביצים מכילות כמות גבוהה של כולסטרול, למעשה – בחלמון ביצה אחד יש את כל כמות הכולסטרול שמומלץ לאדם בוגר לצרוך במשך יום שלם, לכן מומלץ להשגיח על צריכת הביצים שלכם כאשר אתם מנסים להוריד כולסטרול. מזונות נוספים בהם מומלץ להפחית או להמנע הם חמאה, מוצרי חלב שמנים, פירות ים, בשרים שמנים, איברים פנימיים ועוד. מומלץ לבחור מזונות דלים בכולסטרול כמו עוף, דגים ומוצרי חלב דלי שומן. מומלץ כמו כן לצרוך רק ביצה אחת או שתיים בשבוע (כולל ביצים שמתחבאות בתבשילים ועוגות!). מלאו את התזונה שלכם בלחם מלא, קטניות, פירות, שומנים בריאים כמו שמן זית, טחינה, זיתים ואבוקדו, ומגוון אגוזים.

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן