טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

פוריות הגבר פורמולה טבעית ( 120 יח')

145.00

תיאור

       קפסולות התחדשות הזרע
של 100% כל טבעי צמחי מרפא תמצית צמחי מרפא
  • מספקת אנרגיה ותזונה עבור זרע Cell Splinter
  • משפרת את איכות הזרע ואת כמות
  • משפרת את תוחלת החיים של הזרע
  • משפרת את ההצלחה שיעור ההזרעה
  • לשיפור המיניות הגברית ומשפרת אי פוריות הגבר

תיאור

  • גישה טבעית לבריאות הרבייה
  • מולטי ויטמין ומינרלים
  • תוסף תזונה
  • ללא גלוטן

שימוש מוצע

כתוסף תזונה, שתי כמוסות  ליום – 1 בוקר + 1 ערב

אזהרות

שמור סגור היטב במקום קריר ויבש.

הרחק מוצר זה מהישג ידם של ילדים.

16 Apr 2024
P***d
אני חושב שהמוצר הזה מועיל מאוד עבור פוריות הגבר. אחרי כמה שבועות, אשתי נכנסה להריון. אהה, ניסיתי להתכונן להריון במשך מספר חודשים, אבל זה לא עבד. לא ציפיתי שזה יהיה כל כך יעיל. אני ממליץ לקנות את זה.

Helpful
(0)
15 Apr 2024
l***r
האפקט הוא טוב ואני כבר לוקח את זה. למרבה המזל, בניגוד תוספי מזון אחרים כי טעם רע, אין לו ריח מוזר וקל לקחת. זה יכול להיות כי המרכיבים שלו הם טבעיים ובריאים מאוד. אני אקנה את זה שוב לאחר השימוש בו.

Helpful
(0)
15 May 2024
Package:120 Capsule-2bottle
K***d
הגעה טובה ומהירה לא מתעכב

Helpful
(0)
08 May 2024
Package:120 Capsules
A***a
הגיע במצב טוב ולפני הזמן שנקבע

Helpful
(0)
17 Apr 2024
Package:30 Capsules
S***h
אם אתה מתכנן להתכונן להריון, אז אני מציע לך לשקול את זה. המרכיבים של תוספת זו הם טבעיים, אין תוספים, הם מקיפים מדעי באופן פרופורציונלי. ההשפעה של לקחת את זה ברור. אני לוקח את זה וזה שיפר את האנרגיה ואת הסיבולת שלי. יש שיפור גדול

Helpful
(0)
07 May 2024
k***r
המשלוח היה מהיר, והאריזה היה חזק מאוד. זה היה במצב טוב כשזה הגיע. בהשוואה למוצרים של מספר חברות לפני ביצוע ההזמנה. מצאתי שהמרכיבים הכלול במוצר שלהם היו יעילים יותר, בריאים וטבעיים, אז אני מייד לשים את ההזמנה.

Helpful
(0)
26 Apr 2024
A***n
זהו תוסף כי בעלי ואני חייבים להמליץ בעת הכנה להריון. אני לוקח את זה זמן מה והלכתי לבית החולים לבדיקה. כל המדדים לא רק עמדו בסטנדרטים אלא גם היו טובים מאוד. אני מקווה שאוכל להרות תינוק בריא. כדאי להמליץ עליו.

Helpful
(0)
07 May 2024
L***a
קניתי את זה על פי ההמלצה של הרופא. יש לו מרכיבים טובים ואין ריח מוזר. הוא מתאים לכל קבוצת גיל. יש לו גם השפעות בריאות על הגוף. אני מתכנן לקחת את זה במשך זמן רב כדי להשיג תוצאות טובות יותר, אז אני אמשיך להשתמש בו.

Helpful
(0)
17 Apr 2024
h***r
זה מוצר בריאות פונקציונלי לגברים. הוא עשיר במרכיבים טבעיים שונים, כולל q10. זה יעיל לאחר נטילת אותו ולא יקר. זה מאוד יעיל כלכלית, אז הצטייתי עוד קצת.

Helpful
(0)
15 Apr 2024
c***r
זה בהחלט תוספת חובה לגברים להתכונן להריון. הוא עשיר בוויטמין b12, ותכולת האבץ גבוה יחסית. הוא מכיל גם l-קרניטין, l-ארגינין, מאקה, ashwagandha, mucuna, אשר יכול לייעל בריאות הרבייה הגברית, מוצרים מומלצים

Helpful
(0)
15 May 2024
a***r
אני בן 33. היו לי בעיות עם זיקפה לפני שאני לוקח את זה. עכשיו יש לי זקפה כל היום, דבר ראשון בבוקר, בדיוק כמו כשהייתי נער. הייתי צריך להאט ולדלג על כמה ימים לפני שאני לוקח את זה. אני ממש עייפה שיש לי זקפות אקראיות לאורך כל היום, אבל אני מעדיף שיש בעיה זו מאשר בעיות של אד. קח את זה עם l-ארגנין. צפו בשינוי החיים שלך.

Helpful
(0)
16 May 2024
i***r
אני כבר לוקח את זה כבר כמה שבועות ואני חייב להודות שאני רואה הבדל גדול כאשר אני מתעורר בבוקר, רמות החשק המיני שלי עולה באופן משמעותי, אני כמעט סיימתי עם הבקבוק השני שלי ואני מזמין יותר

Helpful
(0)
13 May 2024
J***s

Helpful
(0)
m***r

Helpful
(0)
21 Apr 2024

 

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן