פורמולת מנטה וזרעי שומר לתסמונת המעי הרגיז( 100 כמוסות)

147.00

קטגוריה:

תיאור

קפסולות מרוכזות של שמן שמן המנטה פועל להפחתת תנועתיות שרירים חלקים במערכת העיכול, כנראה על ידי פעולתו כאנטגוניסט לתעלות סידן (calcium channel antagonist), כלומר, מונע או מאט את זרימתם של יוני קלציום לתוך תאי השריר החלק.
ישנן עדויות  המרמזים על יעילותו של שמן המנטה בטיפול בסימפטומים של דיספפסיה (הפרעות בעיכול) יחד עם שמן קימל (caraway oil) ותסמונת המעי הרגיז (IBS).

, כיום IBS (תסמונת המעי הרגיז) מלווה כמעט כל ילד שלישי ומבוגר. תכונותיו הקסומות של שומר: "לפקעת השומר יש תכונות ייחודיות.  מסייע להתמודד במהירות עם גז ונפיחות. מי השומר המפורסמים הניתנים לילדים במהלך הצטברות גזים,  שומר. מפחית עוויתות. זרעי שומר וקליפתה יכולים להתמודד בקלות עם התכווצויות בקיבה.הם עוזרים להרפות את השרירים החלקים של דרכי העיכול, המגרה את הפרשת מרה ומפחית כאבים הקשורים לאכילה. מונע את התרחשות סרטן המעי הגס. שומר מסלק חומרים מסרטנים ממערכת העיכול, מה שיכול לעזור במניעת סרטן המעי הגס. שומר עוזר לבסס את תפקוד המעי ומהווה מקור טוב לסיבים תזונתיים. פעולה אנטי-אינפלומטורית. שומר מכיל כמות גדולה של ויטמין C, כך שהוא נהדר עבור ויטמין C מפחית דלקת וגם מסייע בהגברת החסינות שמנים חיוניים: שומר מכיל שמנים אתריים המסייעים להיפטר מגז, נפיחות, עצירות ושלשול. זו הסיבה שמומלץ לעתים קרובות כל כך לאנשים עם IBS, וגם למכורים לאכילה ושתייה. השימוש בשמן שומר יעיל במהלך גיל המעבר: הוא ממריץ נפלא לייצור אסטרוגן משלך. ככלל, אין התוויות נגד לשימוש שומר. עם זאת, יש לקחת בחשבון אי סבילות פרטנית למוצר – נוכחות של תגובות אלרגיות ואי נוחות. השימוש בשומר הוא התווית לשימוש בהריון, מניקה, אנשים הסובלים מאפילפסיה.
                 סה"כ: 147 ש"ח
זרעי שומר ועלי מנטה יחדיו הם קוקטייל מסורתי לטיפול בקיבה רגיזה/ עצבנית

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.