טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

פרוסטה - בריאות לגברים( 60 כמוסות)

142.00

תיאור

תיאור

אינדיקציות: פורמולה הומיאופאטית זו פותחה  כדי לעזור בחוסר היכולת לישון בלילה ללא צורך לקום להשתין; עבור השתנות תכופותו / או מכאיבות, זרימת שתן איטית או מופחתת, וקושי בהפרעות פרוסטטה.

על הערמונית

הערמונית היא בלוטת אקסוקרינית tubuloalveolar כי הוא חלק של מערכת הרבייה הגברית. על גודל של אגוז, הוא מקיף את הצינור שנקרא השופכה הממוקם ממש מתחת לשלפוחית ​​השתן. לשופכה יש שתי משרות – לשאת שתן מהשלפוחית ​​בזמן השתנה, ולתת זרע במהלך שפיכה.

דרכי השתן של הגבר

בגלל הערמונית המקיפה את השופכה, תפקוד מערכת השתן יכולה להיות מושפעת על ידי כל שינוי בגודל בלוטת הערמונית. גברים מעל גיל 40 מתלוננים לעתים קרובות על חוסר יכולת לישון טוב בלילה בגלל שתן תכופות במהלך הלילה בשעות הבוקר המוקדמות. הצורך המתמיד להשתין מלווה לעתים קרובות בתחושה של חוסר יכולת להתרוקן לחלוטין, ולהשאיר את שלפוחית ​​השתן עדיין מרגיש מלאה. תסמינים אלה יכולים להיות קשורים הגדלת הערמונית.

לחץ של ערמונית מוגדלת יכול להשפיע על שליטה בשלפוחית ​​השתן ועל תהליך ההשתנה.

שימוש מוצע

השתמש רק בכמוסה אחת  ביום במשך 15 ימים, ולאחר מכן כמוסה אחת פעמיים ביום. לקבלת התוצאות הטובות ביותר, השתמש במשך 90-120 יום לפחות. לאחר מכן השתמש בקפסולה אחת פעמיים ביום לפי הצורך.

רכיבים נוספים

Bromelain, כמוסה (ג 'לטין, גליצרין, ו טיטניום דו חמצני), שורש סרפד, papain, phytosterol מורכבים (סטנדרטי עבור betasitosterol), זרעי דלעת, pygeum, ראה דקלון, דו תחמוצת הסיליקון, חומצה סטארית, חומצת אמינו חומצה אצטט.

חומרים פעילים: Apis mellifica 6x, chimaphila umbellata 6x, זלזלת 6x, lycopodium 6x, sabal sabulata 6x, thuja 6x.

מרכיב הומיאופתי** סימפטומים אפשריים כתובת
HPUSנגעים של הערמונית; תכופים או השתנה איטית
HPגירוי הערמונית; – אובדן נוזלים
זלזלתחוסר יכולת להעביר את כל השתן, מזיל ריר אחרי השתנה; דלקת כואבת ונפיחות
ליסקופודיוםהשתנה תכופה בלילה; דחוף רוצה להשתין
סאבאל סרולטההגדלת הערמונית וחולשה; שלפוחית ​​השתן
טוג'ה HPUSהשתנה תכופה וכואבת

HPUS מציין את המרכיב רשום באופן רשמי של Pharmacopeia הומיאופתית של ארצות הברית.

** מבוסס אך ורק על הפניות של הומיאופתיה Materia מדיקה. מוצר הומיאופתי זה מבוסס על תרגול הומיאופתי מסורתי ותיאוריה. ה- FDA לא העריך את המוצר הזה ואינו מודע לראיות מדעיות לתמיכה בהומיאופתיה.

אזהרות

אחסן במקום קריר ויבש.

אל תשתמש בחותמת בטיחות שבורה או חסרה. אין לקחת יותר את המינון המומלץ. אם קשיים בשתן, כאב, נפיחות או דלקת להמשיך או להחמיר לחפש את העצה של  רופא מומחה זה יכול להיות סימן של מצב חמור יותר. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. במקרה של מנת יתר, לקבל עזרה רפואית או ליצור קשר עם בקרת רעל מרכז מיד.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן