טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

פרוסטטה פורמולה טבעית לטיפול בערמונית

98.00

תיאור

  •  גלולה 1 עד 2 ליום בלבד

הנוסחה מרובת הפעולות תומכת ב :

  • תפקוד בריא של הערמונית
  • צמצום תדירות השתנה בלילה
  • זרימת שתן חופשית
  • הקטנת גודל בלוטת הערמונית

מוצר זה מיועד אך ורק לשימוש כתוסף תזונתי. זה לא מבטל את הצורך בבדיקות ערמונית קבוע על ידי רופא.

בריאות הערמונית היא פורמולת מרובת פעולה בנוסחת הערמונית המיועדת לגברים מבוגרים שרוצים לשמור על בריאות הערמונית שלהם באמצעות הנוסחה החזקה ביותר וממוקדת

מסייעת בתמיכה והגנה על בריאות הערמונית

  • משפרת את זרימת השתן ומספקת הקלה בסימפטומים של הערמונית מוגדלת, כולל הססנות שתן, פגיעה בזרם השתן, תכופים ו / או מכאיבה, במיוחד בלילה
  • בריאות הערמונית היא בעיה רצינית המשפיעה על כל חלק של חייו של אדם
  • תומך בריכוז טסטוסטרון בריא אשר יכול להיות חשוב בתמיכה בבריאות הערמונית
  • כולל כמויות שנבדקו קלינית של תמציות סטנדרטיות אשר הוכחו לתמיכה בבריאות הערמונית הכוללת
  • תומך בריאות כללית ורווחה

שימוש מוצע

מבוגרים: קח 1 -2 מדי יום, או על פי הוראות של הרופא המטפל שלך.

אזהרות

אם אתם נמצאים כעת תחת טיפול עבור כל מצב רפואי, או לוקחים תרופות מרשם, להתייעץ עם הרופא שלך לפני נטילת זה או כל תוספת תזונתיים.

אם אתה מקבל טיפול רפואי לבעיה בבלוטת הערמונית או שאתה חווה תסמינים של בעיה בבלוטת הערמונית, כגון השתן כואב, תכוף או קשה, התייעץ עם הרופא שלך.

תופעות לוואי: המרכיבים של פורמולת הערמונית נמצא בשימוש בבטחה במשך שנים כדי להפיק תועלת תזונתיים בריאות הערמונית הכללית לרווחה. אם אתם סבורים שאתם חווים תופעות לוואי הקשורות ל- Prostate Complete, הפסיקו את השימוש במוצר מיד ופנו לרופא ול- PharmaCare US, Inc.

שמור את זה ואת כל תוספי מזון מחוץ להישג ידם של ילדים.

הגדלה שפירה של בלוטת הערמונית – פרוסטטה מוגדלת – רקע כללי

הגדלה שפירה של בלוטת הערמונית כוללת בלוטת ערמונית – פרוסטטה מוגדלת, מורחבת, לא רכה, הגורמת לחסימה של השלפוחית.

הסמפטומים להגדלה שפירה של בלוטת הערמונית – פרוסטטה מוגדלת:

• תדירות מתקדמת של שתן
• דחיפות לריקון השלפוחית
• נוקטוריה ( השתנה לילית)
• היסוס בעת מתן שתן
• עוצמת זרם קטנה
• כמות מופחתת של שתן
• יכול להיות גם כאב בעת מתן שתן ובעת ישיבה

כמעט 60% מהגברים בגיל 40-59 יסבלו מ – BPH ומעל 50% מהגברים יסבלו מ – BPH במשך חייהם. הסיכוי הולך ועולה עם הגיל, מ – 5-10% בגיל 30 ועד 90% מעל גיל 85.

בלוטת ערמונית נפוחה, המגיעה בד"כ לנפח הגדול פי 2-3 מנפחה הרגיל עלולה ללחוץ על השופכה ולהפריע להשתנה תקינה. במידה ומצב זה לא מטופל, קיימת סכנה של חסימת מוצא השלפוחית ועצירת שתן בדם. אמנם לבעיה אין סימפטומים נפשיים, אך חולים רבים מתלוננים על תחושת תסכול גם בגלל המגבלה הקשה באיכות חייהם וגם בגלל היעדר טיפול יעיל שלא כרוך בתופעות לוואי.

גורמים הורמונלים לגדילת בלוטת הערמונית

BPH מייצגת הפרעה בחילוף החומרים, הפרעה שתלויה בהורמון גברי (אנדרוגן).
עם ההזדקנות, חלים אצל גברים שינויים משמעותיים ברמות ההורמונים: אחרי גיל 50 יורדות רמות הטסטוסטרון, במיוחד הטסטוסטרון החופשי, ורמות הורמונים אחרים כמו: פרולקטין, אסטרדיול, לגאנד קושר (הורמון מין), LH ו – FSH עולות כולן. ההשפעה הסופית של שינויים אלו: ריכוז מוגבר של דהידרו-טסטוסטרון (DHT) בתוך הפרוסטטה, שהוא אנדרוגן חזק מאוד הנגזר מטסטוסטרון ואחראי לייצור יתר של תאי הבלוטה וגורם בסופו של דבר להתרחבותה. DHT עולה עקב קצב יורד של הרחקתו. לרמות גבוהות של אסטרוגן יש תפקיד בהתפתחותל BPH, כי הוא מעכב אנזימים המבצעים חילוף חומרים של טסטוסטרון ו – DHT. פרולקטין מגביר ספיגת טסטוסטרון ומגביר סינתזת DHT וכך DHT (האנדרוגן החזק ביותר) מתרבה מאוד בבלוטה. רמות פרולקטין עולות עקב צריכת בירה וסטרס. תרופות המורידות רמות פרולקטין מצמצמות הרבה מהסמפטומים, אבל הן בעלות תופעות ללואי חמורות – לכן לא מרבים להשתמש בהן.

טיפול קונבנציונאלי להגדלה שפירה של בלוטת הערמונית – פרוסטטה מוגדלת

הטיפול הקונבנציונאלי בבעיות פרוסטטה מוגדלת מתמקד בתרופות המשפיעות על המערכת ההורמונלית של הגבר (שאחת מתופעות הלוואי העקריות שלהן היא פגיעה בתפקוד המיני), תרופות אנטיביוטיות או ניתוחים. הטיפול הרפואי אינו מרפא את הבעיה ואינו מונע את חזרתה, אלא רק מביא להקלה זמנית בסמפטומים. רופאים רבים רואים בכירורגיה פתרון יחיד לבעיה, אך הרבה פעמים התהליך הכירורגי גורם לסיבוכים.

עיקרי הטיפול הנטורופתי ב הגדלה שפירה של בלוטת הערמונית – פרוסטטה מוגדלת

הפחתת רמות כולסטרול
מטבוליטים של כולסטרול מזיקים לתאים, נראה שהם מצטברים בפרוסטטה הגדלה או הסרטנית, מתחילים התנוונות של תאי הבלוטה ומעודדים את התרחבותה. לתרופות להורדת כולסטרול יש השפעה חיובית על BPH, יש לעשות כל מאמץ על מנת להקטין רמות כולסטרול בגוף מפני שרמות מוגברות מעורבות במחלות רבות כל כך, כולל מחלה שנחשבת לרוצח מספר 1 של בני המערב – מחלות לב וכלי דם.

תוספי תזונה ל הגדלה שפירה של בלוטת הערמונית – פרוסטטה מוגדלת
הערמונית מכילה ריכוז גבוה במיוחד של אבץ, יותר מכל איבר אחר בגוף. מה עושה האבץ? אבץ מקטין את הסמפטומים של רב החולים ומקטין את גודל בלוטת הערמונית. 1. במחקרים נמצא כי מתן אבץ עשוי להפחית את הגדלת הפרוסטטה ולעכב פעילות אנזים (סטרואיד 5 – אלפא רדוקטז) שממיר באורח בלתי הפיך טסטוסטרון דהידרו-טסטוסטרון. 2. אבץ מעכב קשרת 2 הורמונים גבריים לקולטן תאי, וכך מתאפשרת הפרשה מוגברת של הורמונים אלו. 3. אבץ מעכב הפרשת פרולקטין, חוקרים מאמינים שהוא מווסת טבעי של הפרשת פרולקטין ע"י יותרת המוח. גם ל B6 יש יכולת להפחית רמות פרולקטין.
חומצות שומן חיוניות ל הגדלה שפירה של בלוטת הערמונית – פרוסטטה מוגדלת
בד"כ רמות הליפידים ויחסהם בבלוטת הערמונית ובזרע של חולים אלו אינן נורמליות.
מתן תוספת של חומצות שומן חיוניות נמצא יעיל ושיפר משמעותית את מצבם של רבים מהחולים עם BPH. כנראה עקב תיקון המחסור הבסיסי בחומצות שומן אלו. כמות השתן שנשאר פחתה.

צמחי מרפא לטיפול ב הגדלה שפירה של בלוטת הערמונית – פרוסטטה מוגדלת
ישנם צמחי מרפא שנחקרו והוכחו ביעילותם לטיפול בהגדלה שפירה של הערמונית. דרך השפעתם דומה לדרך הפעולה של התרופות הקונבנציונליות, אך בלי תופעות לוואי (כמו אין אונות).

השפעות צמחי מרפא:
1. מניעת הפיכת הטסטוסטרון לדהידרו-טסטוסטרון ע"י עיכוב האנזים 5 אלפא רדוקטאז.
2. מעכב חיבור דהידרו-טסטוסטרון עם הקולטנים – תופס את מקומם ומונע את הפעילות שלו.
3. מפחית סמפטומים של דהידרו-טסטוסטרון – מנטרל אותו ומעכב את הייצור שלו.
בנוסף משתמשים בצמחים אנטידלקתיים, המביאים להקלה בזיהומים ודלקות בערמונית ובדרכי השתן.

שאלות ותשובות אודות הטיפול הנטורופתי – פרוסטטה מוגדלת

שאלה:
רציתי לשמוע את דעתך המקצועית על טבליות אבץ, כמסייעות להקטנת בלוטת הערמונית (לאחר הגדלה שפירה שלה)
תשובה:
בלוטת הערמונית מכילה ריכוז גבוה במיוחד של אבץ, יותר מכול איבר אחר בגוף. האבץ הוכח כמקטין את הסמפטומים של רוב הסובלים מהרחבת בלוטת הערמונית, ומקטין את גודל הבלוטה. במחקרים נמצא כי מתן אבץ עשוי להפחית הגדלת ערמונית ולעכב פעילות אנזים שממיר באורח בלתי הפיך טסטוסטרון לדהירוטסטוסטרון (וכמות גבוהה של דהידרו טוסטסטרון גורמת להתרחבות הערמונית) אבץ מעכב קשירת 2 הורמונים גבריים לקולטן תאי, וכך מתאפשרת הפרשה מוגברת של הורמונים אלו. אבץ מעכב הפרשת פרולקטין, חוקרים מאמינים שהוא מווסת טבעי של הפרשת פרולקטין ע"י יותרת המוח. פרולקטין הינו הורמון המשתתף בתהליכי איזון הערמונית. האבץ המומלץ ביותר הינו אבץ פיקולינט בשל ספיגתו היעילה.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן