קולגן ממקור בשר – בשר הבקר מכיל חומצות אמינו, שמהן מייצרים קולגן ובעיקר קולגן מסוגים 1 ו- 3, כאשר 1 הוא הסוג הנפוץ ביותר, הנוכח בכלל הרקמות שלנו לרבות בעור, באיברים ובעצמות שלנו. סוג 3 הוא נדיר יותר ומסייע לשמר את בריאות המבנה של כלי הדם שלנו ושל רקמות הלב שלנו. הוא אף פועל יחד עם קולגן מסוג 1, במטרה להעניק לעורנו את המרקם הייחודי שלו.
הידרוליזה – התהליך החשוב ביותר בקולגן קריטריון חיוני נוסף לבחירת האבקה האופטימלית ביותר, הוא השאלה אם האבקה הזו עברה את תהליך ההידרוליזה – תהליך הפירוק של חלבון הקולגן לחלקיקי חלבון קטנים יותר, אשר מתאימים יותר למבנה של התאים שלנו ולכן מייעלים את תהליך הספיגה של הקולגן בגופנו באופן משמעותי. כאשר אנו צורכים אבקת קולגן שלא עברה הידרוליזה, אנו סופגים לגופנו חלקיקים גדולים של קולגן, שיספגו בגופנו רק בכמות מועטה (הכמות שגופנו יצליח לפרק מהאבקה, לפני שתועבר למעיים ומחוץ לגופנו). לכן, כדאי לוודא כי האבקה שאנו צורכים אכן עברה את התהליך באופן מיטבי.
          

Supplement Facts

Serving Size:  6 Coated Caplets
Servings Per Container:  50
Amount
Per Serving
% Daily
Value
(DV)
Calories20
Protein5 g
Vitamin C (as Ascorbic Acid)60 mg67%
Sodium10 mg<1%
Hydrolyzed Collagen Type 1 & 36,000 mg*
Other ingredients: Dicalcium Phosphate, Cellulose (Plant Origin), Vegetable Stearic Acid, Croscarmellose, Vegetable Magnesium Stearate, Silica, Cellulose Coating
Directions: For adults, take 6 coated caplets daily preferably on an empty stomach for maximum absorption and wait 30 minutes before eating or before taking any other protein products. For enhanced results, use with hyaluronic acid. Caplets may be taken in divided amounts. Not to exceed 12 caplets daily.
WARNING: If you are pregnant, nursing, taking any medications or have any medical condition, consult your doctor before use. If any adverse reactions occur, immediately stop using this product and consult your doctor. If seal under cap is damaged or missing, do not use. Keep out of reach of children. Store in a cool, dry place.
* Daily Value (DV) not established.

MORE INFOREVIEWSRELATED PRODUCTSVIEW ADDITIONAL SIZESHEALTH ENCYCLOPEDIA