טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

"קולגן פלוס בסוכריות"- טבעי-מוצר חדש(60 יח')

119.00

תיאור

 חלבון הפלא:
הקולגן הן מעיין הנעורים החדש?

 אחרי שכיכב בתכשירי הקוסמטיקה, הקולגן עולה כיתה ומוצע לצריכה כתוסף תזונה שמחולל נסים בעור.

תוסף קולגן טוב צריך להיות מיוצר על ידי חברה אמינה וכוללת רשימה מלאה ושקופה של המרכיבים שלה. תוספי קולגן הטוב ביותר   יכלול לעתים קרובות קולגן הידרוליזה, שהוא קולגן אבקה שמגיע מן העצמות סחוס של דגים, פרות, או תרנגולות. צורה זו של קולגן   ידוע גם קולגן hydrolyzate או פפטידים קולגן. אנחנו מוכרים לך את הפורמולה שנמכרת באלפים עם חו"ד 5 -4.5 כוכבים ברחבי  העולם ….אז אל תהיה שפן נסיונות קנה מוצר בדוק מנוסה ואמין.

   שימוש מוצע

    כתוסף תזונתי, קח אחד או שני סוכריות ביום, אחרי האוכל.

 קולגן נגד קמטים וכאבים

מגיל 35 חלה ירידה בקצב ייצור חלבון הקולגן בגוף, המשפיעה על בריאותנו ועל המראה החיצוני. נטילה יומיומית של אבקת "קולגן פלוס" נלחמת בבעיה

הקולגן מהווה כ-70% מסך החלבונים בעור.

לפי אמרה ידועה ומעט בוטה, בגיל 35 – פחות או יותר כשהכל מתחיל להסתדר כמו שצריך במוח ובעיקר בנפש – מגיע תורו של הגוף להתחיל לאבד כיוון: ככל שהשנים עוברות גופנו, מכונה משומנת ככל שיהיה, מתחיל אט-אט לאבד מחיוניותו ומרעננותו.

מהו חלבון הקולגן?

אחד הגורמים האחראים לכך הוא חלבון הקולגן, או ליתר דיוק המחסור בו. החל בגיל 35 מתחילה האטה בקצב הייצור של החלבון הנחוץ בגוף, כאשר בגילאים מתקדמים יותר הוא כמעט ונפסק לחלוטין. השפעת המחסור על תפקוד הגוף ניכרת, מבפנים ומבחוץ: מכיוון שאין מספיק קולגן בגוף, נוצר מצב שבו הסחוס נשחק ולא נבנה מחדש. כך, למעשה, נוצרים כאבי מפרקים. מבחינה חיצונית, נוצרים קמטוטים ראשונים בזוויות העיניים, ובהמשך קמטים נוספים בעור, שיער ראשינו מאבד ברק, והציפורניים נעשות חלשות יותר.

עד כמה הקולגן קריטי לאיכות חיינו? ובכן, הקולגן מהווה כ-70% מסך החלבונים בעור, כ-53% מהחלבון בסחוסי המפרקים, וכ-27% מהחלבון בעצמות. עשו בעצמכם את החשבון.

למרות שהמחסור בקולגן קיים בקרב גברים ונשים במידה שווה, נשים חוות את המחסור בו בעוצמה גבוהה יותר – בעיקר בשל רגישות גדולה יותר להשפעת העניין על ההופעה החיצונית.

תוסף קולגן : הקלה משמעותית בכאבים ושיפור במראה העור

הסובלים משחיקת סחוס ירגישו הטבה משמעותית בזכות אבקת הקולגן

היתרונות הבריאותיים והאסתטיים של הקולגן

אז יש מי שהמראה מטריד אותם יותר מאשר העניין הרפואי ולהפך, אולם בשני היבטים אלה ניתן לטפל. מחקרים מוכיחים, כי נטילה יומיומית של אבקת קולגן משפרת את אלסטיות העור, מחזירה את הברק לשיער ומעודדת הפסקת נשירה. גם אלה הסובלים משחיקת סחוס ירגישו שיפור משמעותי בתוך מספר שבועות מרגע תחילת השימוש באבקת הקולגן, תוך הקלה משמעותית בכאבים.

          פורמולת קולגן – יתרונות

 • תמיכה בתהליך ייצור הקולגן בגוף
 • מסייעת בהאטת תהליך ההזדקנות
 • מסייעת למראה עור גמיש, חיוני וצעיר
 • מסייעת בהפחתת מראה קמטים וקמטוטים
 • מסייעת בהגמשת מראה העור
 • מסייעת בהגמשת המפרקים 

                                                תוצאות יגיעו בין 6-8 שבועות לאחר תחילת השימוש

כל מה שרצית לדעת על הקולגן חשיבותו והמלצות צריכה

הקולגן הוא חלבון חשוב ביותר בגופנו. הקולגן נמצא בעיקר בשרירים, בעצמות, בעור, בכלי דם, במערכת העיכול ובגידים. הקולגן הוא מה שמסייע לגמישות, חיזוק והתחדשות תאי העור שלנו. הוא משמש כסוג של “דבק” שמחזיק את התאים יחדיו.
קולגן מכונה לעתים קרובות גם “חלבון מורכב” וזאת מכיוון שהוא מכיל 19 סוגי חומצות אמינו שונות! בין החשובות שבהן: ארגנין, גלוטמין, גליצין ו-proline.


מהם הגורמים לחוסר בקולגן?

ייצור הקולגן בגופנו הולך ופוחת ככל שאנחנו מתבגרים (ובדרך כלל החל מגיל 25).
בנוסף, תזונה לקויה כמו תזונה העשירה בסוכר, עישון וחשיפת יתר לשמש אף מסייעים לירידת ערכי וייצור הקולגן בגוף.
חשוב לדעת גם פגמים גנטיים, מחלות שונות ותזונה דלה במזון המכיל קולגן משפיע ברמה ניכרת על רמות הקולגן בגוף.

איך יודעים שיש מחסור בקולגן?
תופעות חוסר הקולגן מתבטא על ידי סימני הזדקנות כמו קמטים, עור שקוע, כאבי מפרקים ובעיות סחוס.

מה היתרונות הבולטים בקולגן?

 1. מסייע לשיפור בריאות העור והשיער – מחקר שנעשה בשנת 2014 חקר את תכונות האנטי אייג’ינג של קולגן, מצא כי 2.5-5 גרם של הידרוליזה של קולגן היה בשימוש בקרב נשים בגילאי 35-55 פעם ביום במשך שמונה שבועות, הדבר שיפר משמעותית את גמישות ולחות העור.
 2. מסייע לשיפור כאבי פרקים – מבנה הקולגן כג’ל מתפקד כשמן עבור המפרקים שלנו. מחקר שנערך ב-2006 מצא כי הקולגן מסייע גם בטיפולי אוסטיאוארתריטיס.
 3. מסייע לתופעות מעיים– הקולגן מסייע לייצר רקמות חיבור ובכך מסייע לרירית המגן של מערכת העיכול. מחקרים שנעשו ב-2003 מצאו כי בחולים עם מחלת מעי דלקתית, מצאו הקלה על ידי שימוש בקולגן. בזכות חומצות האמינו בקולגן הופחתו התסמינים וההפרעות במערכת העיכול.
 4. מסייע לחיזור השיער, ציפורניים והשיניים – חלבון קולגן הוא אבן הבניין של הציפורניים, השיער והשיניים. הוספת קולגן לתזונה עשוי לעזור לשמור על הציפורניים חזקות ואפילו לסייע בחיזוק השיערה ומניעת הנשירה. מחקר שפורסם בכתב העתJournal of Investigative Dermatology מצא כי קיים קשר חיוני בין מטריצה תאית (ECM) לבין התחדשות זקיקי השיער, דבר המצביע על כך שהקולגן יכול להיות טיפול פוטנציאלי לנשירת שיער.
 5. מסייע בבריאות הלב וכלי הדם – החומצה האמינית מסייעת לדפנות העורקים להסיר הצטברות של שומן ובכך מסייע לזרימת הדם.

מה ההבדלים בין סוגי הקולגן?

ישנם לפחות 16 סוגים שונים של קולגן בתוך גוף האדם. אלה 3 הסוגים הידועים והפופולאריים ביותר:

 • קולגן סוג 1: הסוג הנפוץ והנמכר ביותר. הוא גם נחשב לסוג החזק ביותר של הקולגן בגוף האדם. הוא מורכב מסיבי אוסינופיליק (eosinophilic) המסייעים ביצירת העצמות, גידים, מיתרים, איברים ועור. הוא 1 נמצא בתוך מערכת העיכול ורוב תוספי התזונה של הקולגן הם מסוג זה.
 • קולגן סוג 2מסייע בעיקר לבניית הסחוס ולכן מסייע למניעת כאבי מפרקים הקשורים לגיל או סימפטומים שונים של דלקת פרקים.
 • קולגן סוג 3: עשוי סיבי הרשתיות מרכיב מרכזי המרכיב את האיברים והעור שלנו. סוג זה נמצא גם בדרך כלל בתוך סוג 1.

באילו מזונות יש קולגן?
את הקולגן ניתן למצוא בעיקר במזונות מהחי, בבשר – הקולגן נמצא בעיקר בעור, עצמות והשרירים של הבקר (קולגן סוג 1 ו-3), בעופות (קולגן סוג 2) ודגים- קולגן סוג 1. קולגן דגים נחשב הטוב והמתאים ביותר לגוף האדם.(הפורמולה שלנו עשויה רק מדגים)

מוצרים בשוק

ניתן למצוא בחנויות מתמחים מגוון רחב של מוצרי קולגן לשימוש פנימי ושימוש חיצוני. בדיקות הראו שהקולגן נספג ומשפיע טוב יותר בנטילה פנימית מאשר במריחה חיצונית. עד לאחורונה, הקולגן היה ידוע בעיקר למטפלים ולקוסמטיקאיות אך לאט לאט המוצר הופך זמין גם לציבור הרחב.  ומנסים לקחת את המוצר ולהפוך אותו למוצר צריכה יומי

סקירת קולגן הוא החלבון השכיח ביותר בגוף. הוא מרכיב את רקמת החיבור של גופנו. כלומר הוא מרכיב את העצמות, גידים, סחוסים, פסיות, דיסקים, מיניסקוסים, צפורניים. הקולגן גם יוצר את המבנה העגול של כלי הדם ואת מבנה מערכת העיכול. הוא בונה גם את תשתית העור. עם התרחקותנו מתאריך הלידה אנחנו מייצרים פחות ופחות קולגן בייחוד מגיל שלושים וצפונה. את התוצאה אנחנו רואים  בקמטי עור וירידה כללית באיכות העור, בירידה באיכות הסחוס וכאבי הפרקים האופייניים כל כך לגיל השלישי ולמעשה בכל מקום שיש קולגן בגוף יש ירידה כלשהיא באיכות וחוזק המבנה אותו הוא יוצר. קולגן מגיע רק מהחי ( לצמחים אין קולגן). הוא נמצא במזונות פחות שכיחים ונגישים כמו הג’לטין בגפילטע פיש או מרק בשר/עצם, עצמות דגים ועוד. אכילת קולגן יומי בצורה של אבקה המומסת בשתיה כלשהיא או בשייק היא דרך לספק לגוף את חומרי הבניין הנחוצים לו.
המחקר מראה שתיסוף יומי של קולגן משפר את איכות העור ותומך בבריאות המפרקים. והוא למעשה הדרך היחידה שאני מכיר היום להתמודד עם הירידה בייצור קולגן עם השנים.

קולגן הסבר מפורט

קולגן הוא כינוי לקבוצה של חלבונים המהווים את המרכיב העיקרי של רקמת החיבור שלנו.
רקמת החיבור הוא כינוי למבנים מחוץ לתא הנותנים תמיכה ומבנה לתאי גוף.
עצמות,גידים,סחוסים, עור, חיתולית(FASCIA), קרנית- מורכבים מקולגן. קולגן נותן תמיכה וצורה לכלי דם ולמערכת העיכול. קולגן מורכב משלוש שרשראות ארוכות השזורות כצמה אחת בתוך השניה. שרשראות אלו בנויות מחומצות אמינו. שתיים מהן יחודיות רק לקולגן- הידרוקסי פרולין והידרוקסי ליזין. יש סוגים שונים של קולגן אך מה שנקרא קולגן מסוג 1 (TYPE-1 COLLAGEN) מרכיב כ- 90 אחוז מהקולגן בגוף. (1)
למעשה הקולגן עקב הימצאותו בכל מקום בגוף הוא החלבון השכיח ביותר בגוף האדם (כ- 30 אחוז מסך החלבונים בגוף הם קולגן) ובעולם החי כולו.(2)
לצערנו עם התרחקותנו מתאריך הלידה שלנו ייצור הקולגן הולך ופוחת בקצב של 1 -1.5 אחוז בשנה החל מגיל 30 בערך. אנחנו ממשיכים לייצר קולגן אך הוא מתפרק במהירות ואיכותו ירודה. תהליך זה שהוא בעצם תהליך זקנה גורם למראה העור ה”מזדקן” –קמטים,צניחת עור,יובש של העור,צלוליט, עור דק,נשירת שיער וציפורניים חלשות.
הידלדלות הקולגן בסחוסי הפרקים יכולה לגרום לדלקת פרקים (אוסטיאוארטריטיס) ולכאבי פרקים.
הדלדלות הקולגן בעצם גורמת לאוסטיאופורוזיס. הידלדלות הקולגן בכלי הדם יכולה לחשוף את כלי הדם להיחלשות הדופן שלהם ולדימומים. תהליך זה קורה למשל בחוסר חמור של ויטמין סי (צפדינה-SCURVY). מאחר שויטמין סי חיוני לייצור קולגן, חוסר שלו פוגע באיכות הקולגן עד לרמה שכלי הדם ממש “נשבר” ומדמם.
טרשת עורקים מאופיינת ברובד טרשתי(פלאק) החוסם לאיטו את כלי הדם. הפלאק לעיתים מאבד את יציבותו ויכול לפרוץ (RUPTURED PLAQUE) ולגרום לקריש דם להיווצר ועקב כך תחסם מיידית זרימת הדם בעורק ויגרם אותו התקף לב מפורסם. פגיעה בייצור קולגן ברובד עצמו תגרום לרובד להיות לא יציב ותעלה את הסיכון שלו להתבקע ולפרוץ. (3,4,5)
האם יש דרך למנוע את ההידלדלות הטבעית של הקולגן עם השנים?.
למזלנו יש דרך, היא לא מושלמת לחלוטין, כלומר היא לא תחזיר אותנו לגיל 20 , אבל היא למעשה הדרך היחידה היום להתמודד עם הדלדלות הקולגן. הדרך היא פשוט לצרוך קולגן על בסיס יומי.
מאחר שקולגן הוא החלבון השכיח ביותר בעולם החי ניתן פשוט לצרוך אותו כאשר אוכלים מהחי. לצערנו ,הרקמות מהחי שעתירות בקולגן הן, כפי שראינו- עצמות,סחוסים,גידים. הורי נהגו לאכול את ה”פולקה” של העוף ולהשאיר חתיכת עצם קטנטנה אחרי שאכלו,נגסו ומצצו את הסחוסים את מח העצם ואת העצם עצמה. היום בעידן המודרני אנחנו בד”כ מתחלחלים מאכילה “ברברית” כזאת. אך אבותינו כנראה ידעו דבר אחד או שניים על תזונה. סבתי גם נהגה להכין מרק עצם (BONE BROTH) שהיה עתיר בג’לטין. וגם היא נהגה להכין גפילטעפיש כאשר הג’לי סביב הקציצות הוא בעצם קולגן מעצמות הדג.
אכילה בצורה הזאת של חיה בשלמותה עברה מין העולם. אנחנו פשוט לא אוכלים ככה יותר, אבל עדיין ,מרק עצם הגון , הוא מזון מצוין הנחשב לסופרפוד בין השאר בגלל ריכוז הקולגן הגבוה וגם בגלל שאנשים עם מעי רגיז יכולים לעכל אותו בקלות ואף להיעזר בו להחלמה ממצבם.
למי שלא נוהג למצוץ עצמות ועדיין מעוניין לצרוך קולגן מהמזון ולהנות מתמיכה בייצור הקולגן תוך גופני לאורך חייו , מומלץ צריכת אבקת קולגן. הקולגן באבקה מופק בד”כ מפרות/חזירים/תרנגולות או מדגים. בתהליך ההפקה נלקחת רקמה עטירת קולגן מהחי ומפורקת לחומצות אמינו בודדות על ידי אנזימים בתהליך תעשייתי.
צריכת קולגן בצורת אבקה ידועה בשנים האחרונות כדרך לשפר וליעל את מבנה הקולגן המרכיב את העור. המחקרים שנערכו הראו שיפור בגמישות העור, שיפור בצלוליט, שיפור בקמטים. הגנה מקרינת שמש (6-14) .מחקרים שנעשו על עכברים הראו שיפור בהחלמה מפצעים.(11)
השיפור היה די מהיר, תוך מספר שבועות. מהמחקר עולה שמעבר לאספקה פשוטה לגוף של חומצות אמינו הייחודיות לקולגן (הידרוקסי פרולין והידרוקסי ליזין), צריכת הקולגן מפעילה גנים הקשורים לייצור קולגן.(15)
תעשיית הקוסמטיקה משתמשת שנים רבות בקולגן, אך רק לאחרונה מסתבר שהטיפול הפומי בקולגן עדיף בהרבה ממריחה מקומית שכן האפקט המושג הוא כלל גופי וכפי שנראה מייד לא רק מוגבל לקולגן שמרכיב את העור.
המחקר מראה גם שקולגן יכול לעזור לאנשים הסובלים מכאבי פרקים. שבעה מחקרים קליניים נערכו לבדיקת השפעת הקולגן על בעיות שונות הקשורות למפרקים. תוצאות כל המחקרים היו חיוביות. מחקר שנערך בארה”ב בדק יעילות של קולגן הידרוליזט באתלטים שהתלוננו על כאבי מפרקים והראה שיפור ניכר בפרמטרים של כאב וטווחי תנועה.נראה שאכילת קולגן מעודדת גם את ייצור הקולגן הנמצא במפרקים וכך נותנת לנו כלי למנוע את תהליך הידלדלות הקולגן במפרקים .(16-19)

האם אכילת קולגן משפיעה גם על העצם?

במחקר שנערך בספרד על שישים ילדים הגיעו החוקרים למסקנה שאכילת קולגן כל יום תרמה לעיצוב מיטבי של העצמות לפי מספר פרמטרים ביוכימיים.(20)
לא נערכו נכון להיום מחקרים קליניים בבני אדם אך ניסויים במודלים בחיות מעבדה הראו שקולגן אכן תורם לחיזוק העצם (21,22)
עד כאן אנחנו למדים שאכילה של קולגן או תיסוף התזונה עם אבקת קולגן יכולים לתמוך בייצור הקולגן בעור ובפרקים ובעצמות. אבל יתרונות הקולגן לא עוצרים כאן.
לקולגן פרופיל ייחודי של חומצות אמינו שאין לאף חלבון או אבקת חלבון.
כשלושים אחוז מקולגן בנויים מחומצת האמינו-גליצין. זוהי חומצת אמינו לא הכרחית כלומר הגוף יכול לייצר אותה בעצמו והוא לא צריך לקבל אותה רק מהמזון. בתזונה רגילה אנחנו מקבלים כ- 2 גרם גליצין ביום. המזון העשיר ביותר בגליצין הוא קולגן. במנה מומליצת של 10 גרם קולגן יהיו כ- 3 גרם .
כמות הגליצין בביצה אחת תהיה כ- 200 מ”ג (0.2 גרם). כמות הגליצין ב 25 גרם אבקת חלבון סויה תהיה כ- 1000 מ”ג והכמות במנה ממוצעת (25 גרם) של אבקת מי חלב (WHEY PROTEIN) תהיה כ- 400 מ”ג.
גליצין משמשת אותנו לבניית חלבונים רבים וגם כמתווכת במערכת העצבים המרכזית . אחד התפקידים החשובים ביותר של גליצין הוא בניית נוגד החימצון הפנימי העיקרי של הגוף – הגלוטטיון.

תיסוף התזונה עם גליצין יכול להעלות את רמת הגלוטטיון בגופנו. כמו שייצור הקולגן בגופנו יורד עם השנים כך גם רמת הגלוטטיון בגופנו יורדת עם השנים ובד בבד יורדת יכולת הגוף להתמודד עם עקה חמצונית ודלקת שנמצאים בבסיס המולקולרי של כמעט כל מחלה כרונית.(23)
רמות נמוכות של גלוטטיון בגוף אופייניות לגילאים מבוגרים ולמחלות כרוניות עקשניות כמו איידס,סוכרת ואלצהיימר למשל. (24,25,26,27)
גליצין גם משמש במח כמתווך עצבי. במחקר קליני נתנו בין חצי גרם לשני גרם גליצין תוך שש שעות מתחילת שבץ מוחי למשך חמישה ימים. נצפה שיפור ניכר במעקב אחרי חודש בתמותה ותחלואה.(28)
חוקרים שונים השתמשו בגליצין ,עקב הפעולה המרגיעה שלו על מערכת העצבים המרכזית ,בטיפול בסכיזופרניה בהצלחה. (29,30)
מחקרים אחרים הראו את היעלות של מתן גליצין כטיפול בחוסר שינה (אינסומניה).(32,31)
ניתן למצוא עוד תפקודים שונים של חומצת האמינו הפשוטה גליצין במאמר סקירה מעמיק מ –
2003.(33)
לאבקת קולגן יש השפעות שחורגות מעבר לתפקיד הפשוט שלהן כמספקות חומצות אמינו לגוף. לחומצות אמינו בודדות או לצבר קצר של מספר חומצות אמינו (פפטידים) יש השפעות מטבוליות כלל מערכתיות כמו למשל הורדת לחץ דם, איזון שומני הדם ושיפור המטבוליזם של הסוכר. (34,35)
לסיכום אנחנו מבחינים במספר יתרונות ייחודיים שיש לג’לטין או לאבקת קולגן:

 • תמיכה בייצור קולגן בגוף במקומות כמו עור,פרקים,כלי דם.
 • דרך לצרוך חלבון עתיר בחומצות אמינו ייחודיות כמו גליצין.(וגם הידרוקסי פרולין והידרוקסי ליזין)
 • דרך לצרוך חלבון נקי מאד וקל מאד לספיגה בהשוואה למאכל חיות משק (פרה,תרנגולת, הודו..) שמכילות אנטיביוטיקה,הורמונים וחידקי סלמונלה.
 • דרך להתמודד עם הירידה בייצור קולגן עם הזדקנותנו

הקולגן מופק מפרות או מחזירים או מתרנגולות או מדגים. קולגן הדגים שהוא הקרוב ביותר במבנהו לקולגן אנושי יכול להיות מופק מעור הדג אבל אז הוא יכול להכיל שאריות של מתכות כבדות או להיות מופק מקשקשי הדג ואז הוא נקי לחלוטין מזיהום.
חלבון הקולגן הארוך מפורק על ידי אנזימים בתהליך שנקרא הידרוליזה , לחומצות אמינו בודדות או צברים של 2-3 חומצות אמינו. לקולגן הידרוליזט אין טעם ואין ריח והוא יכול להיות מומס בכל נוזל ובכל טמפרטורה.
בד”כ לא נצפו שום תופעות לוואי למזון זה אך ,כמו לכל מזון ,יש אנשים האלרגיים לחלבון מפרות או אלרגיים לדגים מסוימים. אנשים עם בעיות בריאות מאד מורכבות כמו אי ספיקת כבד או כליות קשים כדאי שיתייעצו עם דיאטנית או רופא לפני צריכת קולגן.
המינון שנחקר היה בד”כ בין שלושה לעשרה גרם ביום. ההשפעה על הפרקים הושגה בד”כ במינון הגבוה יותר (עשרה גרם ביום). במחקר על האתלטים השתמשו החוקרים גם ב- 10 גרם.
אני לוקח 10 גרם ביום וצורך אותם בצורה הנקראת BULLETPROOF COFFEE . אני מכין אספרסו כפול ארוך ומערבב לתוכו 10 גרם קולגן ושמן קוקוס. כך אני מקבל ארוחת בוקר חלבונית שומנית ללא כל סוכר. ניתן פשוט לערבב 5-10 גרם של קולגן בכל נוזל אחר – תה,שייק,מרק, מים.
כדי להשיג את יתרונות הקולגן מומלץ לצרוך אותו יום יום (כך נעשה במחקרים) ואני ממליץ לשלב את הקולגן עם לקיחת ויטמין סי שכאמור הוא קופקטור הכרחי בייצור שרשראות הקולגן.

סקירת אזהרות

אם בהריון, מניקה או נטילת תרופות כלשהן, יש להתייעץ עם איש מקצוע בתחום הבריאות לפני השימוש. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים.

בטיחות אטומה להגנתך. אין להשתמש אם חותם בטיחות תחת כובע הבקבוק העמיד בפני ילדים נשבר או חסר. הימנע מחום מוגזם ומאור שמש ישיר. יש לאחסן בטמפרטורת החדר. שמור על בקבוק סגור היטב.

עובדות נוספות
גודל הגשה: 2 -1 סוכריות לעיסה
מנות לכל מיכל: 60
כמות למנה% ערך יומי מבוגרים וילדים 4 שנים ומעלה
קלוריות20
סך הפחמימות4 גרם2% **
סוכרים4 גרם8% **
קולגן דגים כשר פרווה96 מ"ג
† ערך יומי לא נקבע
**% הערכים היומיים מבוססים על דיאטה של ​​2,000 קלוריות

מרכיבים אחרים

מים, סוכר קנים, סירופ גלוקוז (סירופ תירס), פקטין הדר (E-440), טעמים טבעיים ומלאכותיים, בטא קרוטן, חומצת לימון (E-330), ונתרן ציטראט. מכיל רכיבי דגים (קשקשי טיליה).

 ללא : גלוטן, אגוזים, ביצה, חלב, סויה, טעמים מלאכותיים וחומרים משמרים.

אזהרות

אם את בהריון, מניקה, נוטלת תרופות כלשהן או מתכננת הליך רפואי כלשהו, ​​התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש. הפסק את השימוש והתייעץ עם הרופא שלך אם מתרחשות תגובות לוואי. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים.

חותם ניכר לחבלה: אל תשתמש במוצר אם החותם נראה מפונק.

יש לאחסן במקום יבש בטמפרטורת חדר מבוקרת: 20 ° -25 ° C (68 ° -77 ° F)

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן