טבליות קטו גורוקטו גורו הוא פיתרון חדש לגיזום הגוף. זה עובד על פי העיקרון של התזונה הקטוגנית. היצרן שלה הוא חברת 'קשת הגאונות' בע"מ והיא ממוקמת בהונג קונג. המשרד רשם את המרכיבים העיקריים שלו כממצאים פעילים של חומצת האמינו ל-גלוטמין, מגנזיום, אשלגן, ויטמין B3 וויטמין B6. עוד צוין כי הטבליות הטבעיות לעיצוב הגוף מתאימות לגברים ונשים כאחד. במיוחד, אם הם רוצים לתמוך באורגניזם בזמן שהוא עובר קטוזיס. זהו תהליך של שריפת רקמות שומן לאנרגיה במקום פחמימות. מרבית הביקורות בעולם המשתמשים חיוביות מאוד, וזמינות כפידבק באינטרנט,  בפירוש לא מוזכר הופעת תופעות לוואי שליליות או התוויות נגד.

ניתן להזמין את הגלולות המקוריות לעיצוב הגוף Keto Guru רק על ידי קניה באתר יש

אפשרות לרכוש את הכדורים המסיסים בהנחה מהמחיר המקורי. משתמשים יכולים לקרוא עובדות בלעדיות יותר בסקירה הבאה של קטו גורו.

מהי קטוזה? כיצד ניתן להפעיל את זה?

קטוזיס הוא תהליך טבעי בגוף. ניתן להביא אותו על ידי דיאטה עשירה בשומנים וחלבונים בריאים. לאורגניזם האנושי יש את היכולת הטבעית להיכנס אליו לאחר שינוי מקור המזון העיקרי. בני אדם נהגו לתפקד כך בחזרה בעידנים הפרהיסטוריים כאשר הצריכה העיקרית שלנו כללה צייד טרי שנתפס. ברגע שהתחלנו לטפח גידולים והייצור הקולינרי המודרני שהציג ממתיקים מלאכותיים, פנינו לפחמימות כמקור אנרגיה.

אחד המקורות התזונתיים המפורסמים ביותר שהפעילו עיקרון זה הוא הדיאטה הקטוגנית. זה לא כולל פחמימות כמעט לחלוטין, ופינו מקום רק לקומץ סוכרים טבעיים . אבל זה מעודד צריכה של כמעט כל בשר רזה או דג עשיר בחומצות שומן אומגה 3. גם ירקות מונחים על הדום. כנ"ל לגבי עשבי תיבול, תבלינים ותיבול. אפשר לעטר את הארוחה או הסלט שלו עם כל הכורכום שרוצים, למשל! עם זאת, מרבית הפירות הם לא-אין!

להלן כמה עובדות מעניינות על דיאטת הקטו שאולי המשתמשים לא היו מודעים לה:

 • התקופה הממוצעת של הגוף ללמוד לשרוף שומן במקום פחמימות היא שבועיים עד חודש.
 • אנשים שעושים את זה עשויים להרגיש קצת סחרחורת, עייפים, תשושים ועצבניים ללא סיבה נראית לעין.
 • לאחר חלוף תקופת הניסיון, הם ייהנו משיפור בזיכרון, בריכוז וברמות אנרגיה מוגברות.
 • התוכנית התזונתית מומלצת לאנשים הסובלים ממחלת אלצהיימר, פרקינסון, אפילפסיה, אקנה, תסמונת השחלה הפוליציסטית, מחלות לב, סוכרת ותסמיני טרום סוכרת;
 • זה מאפשר לאכול חטיפים בריאים וטעימים, כמו זיתים, ביצים, דגים שמנים, בשר, גבינה דלה בשומן, אגוזים ושוקולד מריר;

קטו גורו, אוכל דיאטטי

מהם הסוגים השונים של תכניות התזונה של קטו?

 • תזונה קטוגנית סטנדרטית (SKD) : גרסה זו כוללת בדרך כלל 75% שומן בריא, 20% חלבונים ו -5% פחמימות.
 • תזונה קטוגנית מחזורית (CKD) : היא מורכבת מחמישה ימים קטוגניים בהחלט המוציאים מכלל פחמימות. לאחר מכן, יש יומיים להחזרת הגוף עם פחמימות וגלוקוזה.
 • תזונה קטוגנית ממוקדת (TKD ): מומלץ לאתלטים מקצועיים להוסיף פחמימות לתוכנית הארוחה היומית שלהם סביב אימונים.
 • דיאטה קטוגנית עתירת חלבון (HPKD) : יש לה דמיון קרוב ל- SKD. ההבדל היחיד הוא שאחוז החלבונים נשאב מעט. תוכנית ארוחה יומית צריכה להיראות כך – 60% שומן, 30% חלבונים ו -5% פחמימות.

טבליות קטו גורו המסיסות בעיצוב הגוף פועלות על אותו עיקרון כמו דיאטת הקטו. בגלל הפופולריות שלה אנשים אפילו אומרים דיאטה קיטו גורו. מידע זה הונפק על ידי היצרן – חברת 'קשת הגאונים' בע"מ שמטה החברה בהונג קונג. הנוסחה האורגנית שלו כוללת הרבה חומרים מזינים בני-קיימא שמטרתם להפוך את תהליך המעבר לקטוזה. משתמשים שיתפו משוב חיובי בעיקר בהמלצות ובביקורות של הלקוחות שלהם באינטרנט.

מהם הטבליות הטבעיות לפיסול הגוף קטו גורו?

בנות מצוידות

גלולות מסיסות אלה כוללות מספר חומרים מזינים מרכזיים בנוסחה הטבעית שלהם. מטרתם העיקרית היא לסייע לאורגניזם, שכן הוא עובר קטוזיס. פיתרון הגיזום קטו גורו מבקש להפחית את מספר כאבי הראש הלא נעימים, בעיות בזיכרון וריכוז. כמו כן להפחתת רוגזנות, עייפות ועצבנות. היצרן 'קשת גאון' קובע כי הוא גם גורם לשינויים חיוביים בתיאבון ובמאשבי מזון. בהודעות ובביקורות הזמינים לא דווח על התוויות נגד או תופעות לוואי שליליות.

המשתמשים מתארים את המאפיינים המוצקים הבאים של המוצר התזונתי:

 • עלול להוביל לשינויים חיוביים בתיאבון, להפחתת התשוקה למזון ומתוקים;
 • השפעה טובה על ניהול קלוריות עודפות והפקדות שומניות;
 • הופך את תהליך הקטוזה בגוף על ידי שיפור הפעילות המטבולית;
 • משפר את רמות מצב הרוח והאנרגיה ללא התוויות נגד המדווחות;
 • מחיר ידידותי לכיס, נוהל הזמנה ומשלוח נוח ודיסקרטי;

כיצד להשתמש בטבליות ההרזיה המסיסות קטו גורו?

ראינו המון שאלות כמו "כיצד לקחת טבליות קטו גורו". הוראות השימוש הזמינות לכלי פיסול הגוף מציינות כי אין שום דבר מורכב בצריכה היומית שלו. פרטים נוספים כלולים בהוראות האריזה. סיכמנו את שלושת השלבים הפשוטים הבאים ליישום זה:

 1. ממיסים כדור אחד (אחד) בכוס מים כל בוקר לפני ארוחת הבוקר 
 2. אל תיקח יותר מהמספר המומלץ.
 3. לקבלת התוצאות הטובות ביותר – התחל לעשות תרגילים קבועים והסר כמה שיותר פחמימות מתוכנית הארוחות שלך.

טיפ שימושי: שתיית מים חיונית לשמירה על חילוף החומרים שלך. בממוצע אדם צריך לשתות כ -2 ליטר מים ביום. אז העצה שלנו היא להמיס את טבליות התוססות ב 200 מ"ל מים . בדרך זו תכסו כ- 30% מצריכת המים היומית שלך מובטחת. עם זאת, אל תהסס להשתמש בטבליות עם מנות קטנות יותר של מים אך עדיין לא פחות מ- 50 מ"ל לטבליה.

מהם הפתרונות לעיצוב הגוף של מרכיבי קטו גורו?

בטן

הפורמולה הטבעית של זמירה לגוף זה מורכבת מתמציות טבעיות. זה כולל חיוני לתפקוד תקין של חומצות אמינו, ויטמינים וחומרים מזינים של הגוף והנפש. לא דווח על תופעות לוואי שליליות אפשריות, כתוצאה משימוש ממושך בה.

להלן המרכיבים העיקריים:

 • L-Glutamine: חומצת אמינו חיונית המסייעת למעבר הגוף לקטוזיס. משפר את בקרת צריכת הקלוריות הנכונה ומשפר את שריפת עודפי השומן. מסייע בבניית מסת שריר רזה. מגביר את הזיכרון ואת הריכוז.
 • מגנזיום: פועל למניעה נגד התכווצויות וכאבי שרירים.
 • אשלגן: אלקטרוליט חיוני העונה על חוזק העצמות והתאים שלהם. משפר את תפקוד מערכת הלב וכלי הדם.
 • ויטמין B3 (ניאצין): הוא אחראי לאיזון בין רמות הכולסטרול 'הרע' (LDL) לרמות 'טוב' (HDL).
 • ויטמין B6 (פירידוקסין): גורם מרכזי בסינתזה של המוגלובין. זה יכול להפעיל את הגן SIRt (המכניע את התיאבון) ב- DNA התא.

האם ישנן תופעות לוואי של נטילת הטבליות?

לאחר שסיקרנו את הנושא על מרכיבים, קל לשים לב שאף אחד מהם אינם אלרגנים נפוצים. השילוב שלהם זמין בדרך כלל במאכלים יומיומיים שאנו צורכים – עם ריכוז הרבה יותר חלש. עם זאת רצינו לוודא ולהכיר את כולם בכל הסיכונים האפשריים. היצרן קובע כי אין תופעות לוואי שכדאי לשים לב אליה. בדקנו מספר פורומים מקוונים לגבי חוות דעת ומשוב של משתמשים. אכן לא הוזכרה תוצאות או סיבוכים שליליים על סמך הערות משתמשים. במקרה שנבחין בחששות המשותפים, אנו נעדכן מייד את החלק הזה של הביקורת.

מה דעתך על מחיר טבליות קטו גורו?

תלוי איפה אתה גר לעלות לטבליות ההרזיה עלות שונה. אבל זה נובע מהעובדה שלמדינות יש מטבעות שונים. בדקנו היטב ומצאנו כי חישוב מחודש של מחיר קטו גורו זהה לא משנה היכן אתה נמצא. המפיק של הטבליות המקלות על דיאטת קטו מוודא כי אותם מבצעים והנחות זמינים בו זמנית בכל מדינה – מבטיח את המדיניות של אותו מחיר לכולם. שמירה על מדיניות מחירים זו מובטחת על ידי העובדה שהגלולות נמכרים רק ישירות. אין איש אמצעי שמנצל – כמו למשל בתי מרקחת. עדיף לבדוק את המחיר הנוכחי של קטו גורו ישירות באתר הרשמי.keto guro

 

פיסול הגוף בקטוזה בדרך הטבעית!

תוכנית דיאטה

תהליך הקטוזה מקודד עמוק בגופנו. כך נהגו אבותינו לצרוך מוצרי מזון. אי אפשר להכחיש שלעיקרון הקטוגני יש הרבה צדדים חיוביים. במיוחד בשילוב עם תכנית תזונתית דלת פחמימות וחלבון עשירה יחד עם פעילות גופנית סדירה.

הבעיה הנפוצה ביותר כשמנסים לרדת במשקל היא תחושת הרעב. גורו קטו מקטין תחושה זו בזמן שאתה ממשיך לרדת במשקל * דלק מוחי – אנשים רבים מאמינים כי המוח זקוק לפחמימות כדי לתפקד. עם זאת, למעט פחמימות המוח יכול גם לשרוף קטונים. זו הסיבה שבגללה אנשים רבים חשים אנרגיות וממוקדות יותר כשהגיעו לקטוזיס * שמרו על שרירים – בדרך כלל כאשר יורדים במשקל מאבדים גם מסת שריר. זה קורה מכיוון שבמהלך דיאטה גופך משתמש בגלוקוז האגור בשרירים כמקור אנרגיה. בעזרת קיטו גורו אתה יכול לאבד שומן ולשמור על מסת השריר שלך מכיוון שגופך מקבל את האנרגיה הדרושה לו משריפת שומן

רווחים מדהימים של קטו גורו.

זה נותן לך צורת גוף חטובה יותר.

אנשים הסובלים מהשמנת יתר או סובלים מעודף משקל סובלים כל כך הרבה צרות בחייהם. כפי שהם רוצים להיפטר מהשומן הנוסף שלהם, אך הם לא ימצאו שום פתרון שיעזור להם לצאת. כאשר הם מוצאים אין דרך אחרת לרדת במשקל. במצבים אלה המוצר שלנו יהווה עבורם יתרון בכך שהם יכולים להשיל את הקילוגרמים הנוספים שלהם ביעילות וביעילות.

מייצר מראה ייחודי של הגוף.

כולם רוצים צורה שהיא ייחודית מאחרים. אבל אנשים נורמליים יכולים לנצל את היתרון הזה בקלות בהשוואה לאנשים הסובלים מהשמנת יתר או שיש להם משקל נוסף על גופם. אנשים שמנים זקוקים לנחישות גבוהה מאוד בכדי ליצור צורה מוגדרת היטב של הגוף. אבל אם הם צורכים את קיטו גורו, הם יכולים לבצע את גופם המובחן היטב במאמץ מועט בלבד. וכפי שכולנו יודעים שמראה טוב של הגוף הוא הצורך המאוד בעידן של ימינו.

יוזם את זרימת הדם הבריאה בגוף.

ככל שהאדם מתחיל להשמין יותר ויותר בגופם, זרימת הדם שלהם במערכת מתחילה להשתבש. בגלל שומן בלתי רצוי או מזוהם בגוף. זו הסיבה העיקרית שמאחורי האנשים הסובלים מהשמנת יתר באמצעותם הם מרגישים עייפים, עייפים או דלים בעבודתם או בחיי היומיום שלהם. הודות לחומרים של מוצר זה שהופעלו גם הם לזרימת דם בריאה על ידי הדברת השומן הנוסף בגוף. זה יהיה כל החומרים המזיקים או הרעילים של הגוף מה שגורם לדם לזרום בצורה קשה.

אנרגיה מתוחזקת היטב בגוף בכל פעם מחדש.

אנשים שמנים סובלים מאנרגיה נמוכה בגוף וזו הבעיה השכיחה ביותר בקרב אנשים שמנים. לחומרים המשמשים בקטו גורו יש הכוח לספק לנו אנרגיה מטופחת כל הזמן. בעזרת Keto Guru אתה יכול להשלים את תהליכי החיים היומיומיים שלך בצורה יעילה ואפקטיבית.

בשורה התחתונה: לפיתרון טבעי לעיצוב הגוף Keto Guru יש השפעה טבעית על הגוף. זה עובד טוב יותר מחלופות אחרות בשוק.