טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

" דלקות מפרקים ושחיקת סכוס" - פורמולה חדשנית(2023) גלוקוזאמין & כונדרואיטין, עם MSM

185.00

תיאור

180 יח' – משמן ומספק את המרכיבים למפרקים בריאים יותר. מקדם תחזוקה בריאה של מפרקים וסחוסים. למתחם הגלוקוזאמין הכונדרוטין תפקיד חשוב בשמירה על הסחוס והמפרקים. ניסוח זה מקדם ניידות וגמישות לתנועת מפרקים נוחה. גלוקוזאמין וכונדרואיטין הם מרכיבים פופולריים המשמשים לתמיכה בתפקוד המשותף ובניידות. 

 הנוסחה מדעית טבעית הטובה ביותר של גלופלקס שנוצרה מעולם לבעיות מפרקים  ושחיקת סכוס 180 יח' במבצע !!

 • צמחוני מבוסס גלוקוזאמין וכונדרויטין
 • בנוסף MSM, חומצה היאלורונית סיליקה ועוד..
 • הראשון בעולם הצמחוני הכולל פורמולה שמציעה ,
 • תומך מפרקים בריאים
 • אין גלוטן – אין GMOs – לא סויה
 • 100% אחריות לתוצאות
 • תוסף תזונה

       שימוש מוצע

     קח 1 עד 2 פעמים ביום עם מזון. הטוב ביותר כאשר נלקח על פי הוראות של רופא מוסמך מוסמך.

     אזהרות

       לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. התייעץ עם רופא מורשה, רוקחת, naturopath או אחר מוסמך רפואי מקצועי לפני נטילת תוספי תזונה.

אטום להגנתך. אל תשתמש אם החותם חסר או שבור. מאוחסנים בטמפרטורת חדר מבוקרת (CRT) 20ºC עד 25ºC (68ºF עד       77ºF). תנאי אחסון לא נאותים, כגון חשיפה ממושכת לאור שמש ישיר, חום גבוה ולחות עלולים לגרום לירידה במוצר לאורך זמן.

אחת מהמחלות הנפוצות ביותר המכונה בשפה המקצועית דלקת מפרקים שיגרונית, פוגעת באנשים רבים. מדובר למעשה בדלקת כרונית הבאה לידי ביטוי בתופעות כמו כאבי מפרקים, נפיחות ונוקשות שלהם. ברוב המקרים הכאבים מופיעים במפרקי הברכיים, מפרקי כף היד ולעתים גם במרפקים. דלקת זו ודלקות מפרקים מסוגים שונים פוגעות בצורה ניכרת באיכות חייהם של אנשים מבוגרים, ספורטאים, אנשים שמרבים לשבת במשרד ולהקליד ושאר אנשים שהמערכת החיסונית שלהם תקפה את הרקמה   הסינוביאלית במפרקים.  מוצר חדש שפותח לאחרונה המכיל כמות אופטימלית של שלושה רכיבים התומכים בפעולה הבולמת התפתחות של דלקות ומחלות מפרקים כמו מחלה זו ומחלות מפרקים נוספות. הפורמולה הייחודית מכילה כמו אופטימלית משלושת  המרכיבים הכוללת מכיל: גלוקוזמין  –   כונרואיטין  –  MSM  ועוד מרכיבים חשובים  עליהם נפרט בהמשך המאמר. השילוב בין השלושה מסייע לשיכוך הכאבים במפרקים, הורדת הנפיחות וטיפול בדלקת לטווח הקצר והארוך.

גלוקוזמין – יתרונות בריאותיים

 • עוזר לחזק את מנגנוני השיקום וחידוש הרקמות הפגועות כתוצאה מהדלקת.
 • הפורמולה המכילה גלוקוזמין, כונראיטין ומסמ מסייעת להפחית את הכאב בצורה ניכרת.
 • ההרכב העוצמתי של המוצר מפחית תופעת לוואי הנקראית נוקשות בוקר של המפרקים.
 • גלוקוזמין עוזר לעכב גורמים דלקתיים, זאת משום שהוא נחשב לחומר אנטי דלקתי עוצמתי במיוחד.
 • עוזר לשפר את יכולת התנועה של המפרקים הסובלים מדלקת.
 • צריכה קבועה של גלוקוזמין, מסייעת לשפר את איכות החיים לאנשים הסובלים באופן קבוע מכאבי מפרקים והגבלה תנועתית שלהם.
 •           

  מהו גלוקוזאמין / כונדרויטין?

  גלוקוזאמין וכונדרואיטין הם תרכובות המופיעות באופן טבעי בגוף, ונמצאות בשפע במפרקים שלנו. תרכובות אלה מכונות לעתים קרובות אבני הבניין של המפרקים. למרות שגופנו מייצר את שתי התרכובות הללו באופן טבעי, אנו מאבדים את היכולת ככל שאנו מתבגרים. תוסף גלוקוזאמין / כונדרויטין יכול לעזור להוסיף מנה מרוכזת של תרכובות אלו כדי לתמוך באספקה ​​הטבעית של גופנו.

  גלוקוזאמין / כונדרויטין ו- MSM (חוזק כפול) הנוסחה הטובה ביותר

  גלוקוזאמין כונדרויטין MSM פלוס כורכום מתקדם  כולל אספקה ​​חזקה של 900 מ"ג של גלוקוזאמין סולפט, יחד עם כונדרויטין ו- MSM בכמוסות אופטימליות לשחרור מהיר. בנוסף, הוא משופר עם קולגן, boswellia serrata,(שרף לבונה) וחומצה היאלורונית בתערובת קניינית חזקה כפולה. הנוסחה שלנו ללא גלוטן ולא GMO מכילה שום טעם מלאכותי, ממתיק מלאכותי או חומרים משמרים…

   מדוע חיוני השילוב בין שלושת הרכיבים יחדיו ? בתוספת חומצה היאלורונית  וסיליקה  שפועלים יחדיו בהרמוניה

השילוב בין גלוקוזמין, כונדרואיטין ו- MSM, חיוני וחשוב משום שהם עובדים בהרמוניה ופועלים יחדיו.

 • גלוקוזמין – למעשה זהו חומר המיוצר בגוף שלנו באופן טבעי, והתפקיד העיקרי שלו הוא לשמור על הגמישות. הגלוקוזמין מצוי בסחוס ובעזרתו אנו יכולים לשלוט במרחב התנועה של המפרק. ככל שאנו מתבגרים או לחלופין מבצעים פעולות מסויימות הפוגעות ברקמות ובתאים שלנו, הגוף מאבד את הגלוקוזמין וזקוק לחיזוק חיצוני שלו. בנוסף, מחסור שלו פוגע בגמישות המפרקים לטווח הארוך ועלול לשחוק אותם. צריכה חיצונית של גלוקוזמין בשילוב של כונדרואיטין ו- MSM, מסייעת לבנות מולקולות ברקמות ולעצבן.
 • כונדרואיטין גם הוא רכיב חיוני וחשוב, הנמצא בסחוסים ובגידים שלנו. כמות אופטימלית של החומר מסייעת גם היא להיווצרות ולצמיחה מחודשת של הרקמות והתאים. החומר בולם אנזים קטלני הפועל לפירוק הסחוס ולכן שילוב של השניים הוא למעשה שילוב הרמוני התורם לתנועתיות המפרק יחד עם צמיחה מחודשת של הרקמות.
 • הסיבה שמשלבים בפורמולה הייחודית הזו גם MSMהיא משום שאותו חומר תפקידו להקל על הכאבים מהם סובלים אנשים עם בעיות מפרקים. לכן, צריכה קבועה של גלוקוזמין, כונדרואיטין ומסמ, עוזרת למנוע את תהליך השחיקה של המפרקים והסחוס, מסייעת להפחית את הכאבים והנפיחות ואף עוזרת לתהליך מחודש בו הסחוסים נבנים מחדש.     
 •    גלוקוזמין – יתרונות נוספים
 •                                 
 • מכיל את המינון היומי האופטימלי לפי המלצות של מחקרים ורופאים.
 • מאושר על ידי משרד הבריאות בארה"ב קנדה
 • אינו מכיל כימיקלים וחומרים אחרים המזיקים לגופנו.
 • פורמולה ייחודית הנספגת במהירות.
 • גלוקוזמין וכונדרואיטין עוזרים להאט את הווצרות המרווח המפרקי הנגרם כתוצאה ממחלות מפרקים דומת אוסטאוארתריטיס.

  בתוספת חומצה היאלורונית מאחר וירידה בכמותה – משפיעה על ההזדקנות ועל חלל המפרקים

מרביתה של תכולת החומצה ההיאלורונית נמצאת בעור. כמות רבה שלה נמצאת גם בחלל המפרקים, וריכוזה הגבוה ביותר הוא בעיניים. עם העלייה בגיל, רמות יצורה פוחתות כחלק מתהליך ההזדקנות, והירידה בכמותה היא האחראית הישירה לכמה מסימניו הבולטים ביותר של תהליך ההזדקנות – התקמטות העור ושחיקת הסחוסים.

העור, מכיל כאמור את מרבית החומצה ההיאלורונית שבגוף וזאת מאחר ותכולה גבוהה שלה שומרת על ריפודו של העור ומניעת פציעתו. המראה האופייני של עור צעיר נאמד בכמות החומצה ההיאלורונית הנמצאת בין התאים. ריכוזים גבוהים שלה בעור, גורמים לעור להיות תפוח וחלק, מאוזן בלחותו ובעל יכולת החלמה מהירה מפציעות וזיהומים.
גם במפרקים, נמצאת כמות נכבדת מסך החומצה ההיאלורונית שבגוף. היא משמשת כנוזל סיכה בין סחוסי המפרקים ומונעת את  הפגיעה בסחוסים בעת התנועה ונשיאת משקל הגוף.החומצה  ההיאלורונית היא זו המעניקה לגלגל העין את צורתו האופיינית ומהווה המרכיב העיקרי בו.

המנגנון המרכזי הגורם לחומצה ההיאלורונית להיות קריטית כל כך לרקמת העור, העיניים והמפרקים מבוסס כאמור על יכולתה המופלאה לאגור סביבה אלפי מולקולות של מים.
עד לשלהי שנות התשעים ניתן היה להפיקה רק מן החי (מכרבלות של תרנגולות) והשימוש בה היה מוגבל ומצומצם בגלל איכותה הירודה- הכילה גורמי אלרגיה רבים (אלרגנים).מאז החלה להיות מופקת שלא מן החי (באמצעות תרביות חיידקים בד'כ) והתאפשר ייצור נקי וטהור שלה ללא שרידי חלבונים או טוקסינים מבעלי חיים או חיידקים, החלו להתגלות ולצוץ גם השימושים הרפואיים והקוסמטיים הרבים שלה.

  בשנים האחרונות מתגלות תכונות נוספות של החומצה ההיאלורונית ומסתבר כי היא גם בעלת תפקיד כנוגדת חמצון יעילה וחיונית להולכת מסרים בין תאיים, התחלקותם ונדידתם – תנאים החיוניים כולם להתחדשות הרקמות.

מינרל הסיליקה המצוי בפורמולה זו. המינרלים המוכרים לנו לרוב הם ברזל סידן אשלגן, מגנזיום ואולם מינרל חשוב זה אינו מוכר  סיליקה או בשמו העברי צורן חיוני לחיזוק ותמיכה בשלמות רקמת החיבור בגוף. רקמת החיבור כוללת תאים מסוגים שונים כגון תאי קולגן אשר תפקידם לשמש להגנה תמיכה וקישור בין אברים שונים בגוף כגון גידים ורצועות. בתוך העצמות ישנם רקמות חיבור המחזיקות את רקמת העצם ומדביקות את רקמת העצם כדי שתקבל את צורת העצם כמו שהיא. רקמת החיבור היא חומר המוצא אף לעור לשיער לציפורניים, ומכאן שחשיבות הסיליקה גם ביצור עור חלק ומבריק, שיער מבריק, שמירה על ציפורנים יפות וחזקות ובעיקר בלתי שבירות. לאור הדברים עולה שאחד הכלים לטפל בנשירת שיער יהיה הגברת הצריכה של הסיליקה. אכן בפורמולות צמחים המיועדות לטיפול בנשירת שיער נמצא הרבה פעמים אף מינרל זה.

לאור הדברים חיסרון בסיליקה יכול להיות אחד ההסברים לשיער יבש ודהוי, הזדקנות העור, ציפורניים שבירות, עור מחוספס ועוד. לעיתים כשאנשים מסתכלים על עצמם בראי ורואים עור יבש ומחוספס, הם חושבים על איזה קרם. אולם, יש להבין שטיפול חיצוני מסוג זה אינו טיפול אמיתי בבעיה. זהו טיפול המוגבל לזמן עד אשר ייספג הקרם ויעלם. יש לחשוב על טיפול עומק האומר שאם יש בעיית עור כגון יובש  או חיספוס כנראה יש איזה חסר בגוף שיש להשלימו. או שקיימת בעיית ספיגה לחומרים חיוניים לבריאות הגוף. הפתרון הנכון הוא  חיזוק רמת הסיליקה

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן