טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

קמגרה ג'לי לבעיות זיקפה

130.00


תיאור

 

7 יחידות בטעמים שונים

קמגרה ג'לי לבעיות זיקפה היא אחת החלופות הבטוחות ביותר בשוק העולמי להפרעות זיקפה ללא צורך במרשם. אבל עדיין לכמה גברים יש חוסר אמון בתרופה הזו בגלל שהם לא אחד מהמותגים המפורסמים בשוק. המרכיבים של תרופה זו זהים בשימוש על ידי אחרים, אבל לכולם יש שמות שונים, זה עניין של תפיסה.

4. דברים שהופכים את קמגרה ג'לי אורל לאופציה מומלצת:

1. המחיר הוא גורם מכריע בין תרופות להפרעות זיקפה בישראל. רוב הגברים לא רוצים להוציא יותר ממה שהם יכולים להוציא. קמגרה היא התרופה הזולה ביותר בשוק.

2. שעות הזקפה זהות לתרופות מפורסמות אחרות כמו ויאגרה. בנוסף להצעת אותה תוצאה במשך שעות, תרופה זו בטוחה כמו האחרות הזמינות בשוק. קמגרה מציעה גם מספר מנות לתוצאות שונות.

3. הרכיב זהה. מותגים אחרים כגון ויאגרה משתמשים בסילדנפיל ציטראט, אותו רכיב משמש את Ajanta לייצור קמגרה אורל ג'לי. שם הרכיב זהה לאפקט.

4. קמגרה ג'לי אורל קל יותר לקחת מאשר תרופות אחרות. רוב התרופות הקיימות בשוק לבעיות זיקפה הן כדורים או טבליות. אבל קמגרה ג'לי לבעיות זיקפה היא תרופה טעימה בצורת ג'לי בשקיק קטן.

כמה שעות נמשכת זקפה עם קמגרה ג'לי אורל?

המרכיב הפעיל של תרופה זו, כפי שהזכרנו קודם לכן, הוא Sildenafil Citrate. רכיב זה מציע זקפה של עד 6 שעות לכל היותר. משך זה זהה לתרופות אחרות בשוק.

האם זה בטוח לקחת מספר מנות של תרופה זו באותו יום?

אין ליטול תרופה לבעיות זיקפה יותר מפעם אחת ביום. קמגרה ג'לי אורל היא דרך קלה ליטול תרופה לבעיות זיקפה, אך היא אינה מעידה על כך שניתן להשתמש בה מספר פעמים ביום.

האם תרופה זו היא תרופה מוחלטת לבעיית ED שלי

Kamagra Oral Jelly נחשב לטיפול בהפרעות זיקפה. תרופה זו אינה פתרון סופי לבעיות זיקפה. הדבר הטוב בקמגרה אורל ג'לי הוא שזהו אחד הטיפולים הזולים ביותר בשוק בשוויץ עבור ED.

כיצד עלי ליטול קמגרה לפני סקס?

עדיף ליטול קמגרה ג'לי אורל 20-35 דקות לפני מגע מיני. תרופות אחרות דורשות פרק זמן מעט ארוך יותר. אבל בזכות העובדה שקמגרה היא ג'ל ספיגה מהיר השפעת הזקפה מגיעה הרבה יותר מהר. הטעמים של קמגרה אורל ג'לי הם : אננס, תות, וניל, קרמל, תפוז.

תופעות הלוואי של קמגרה אורל ג'לי:

לתרופה זו, כידוע, יש את הרכיב הפעיל Sildenafil Citrate. רכיב זה אינו מומלץ לאנשים הסובלים מבעיות לב. חשוב לזכור שקמגרה ג'לי אורל אינה תרופה להגברת החשק המיני, אלא רק לטיפול בבעיית הפרעות זיקפה. לכן, תרופה זו אינה קשורה לתופעות לוואי פסיכולוגיות.

השפעות שליליות אחרות של Sildenafil Citrate הן אלרגיות. יש גברים שאינם יודעים שהם אלרגיים לרכיב זה ולכן מומלץ לבקר רופא לפני השימוש בקמגרה ג'לי אורל.

כאבי ראש קשורים לזרימת דם אשר מגורה ישירות על ידי תרופה זו. בנוסף כאבי בטן מתרחשים במקרים בהם לאדם יש בעיות מזון או כיבי קיבה.

קמגרה ג'לי אורל: מה זה?

(סילדנפיל ציטראט) היא תרופה הניתנת דרך הפה להסרה זמנית של התסמינים הקשורים לבעיות זיקפה (ED) אצל גברים. ED מתבטא כחוסר יכולת להשיג קשיות הפין משמעותית מספיק לחדירה תוך נרתיקית ולביצוע אקט מיני המספק את שני בני הזוג.

ל-קמגרה ג'לי לבעיות זיקפה יש סוג של ג'ל המיושם דרך הפה. מנקודת המבט הפרמצבטית, זוהי מולקולת סילדנפיל המועברת בצורה חדשה, נוזלית, למטרת ספיגה מואצת. התרופה מצויה בשקיק שתכולתו מיועדת לשימוש חד פעמי;  Jelly נכנס לתוקף לאחר 30-120 דקות. כפי שמתואר בתוספת לחבילה, תחילת הפעולה היא בין 20 ל-30 דקות ממתן פומי בצום.

ניתן לסכם את היתרונות של קמגרה ג'לי אורל באופן הבא:

  • שימוש דיסקרטי
  • הופעה מהירה של ההשפעה
  • טעם טעים
  • יעילות קלאסית בצורה חדשנית
  • מחיר נמוך ב-90% מגלולת המותג

כיצד להשתמש בקמגרה ג'לי אורל

אחד היתרונות הבלתי מעורערים של קמגרה אורל ג'לי הוא נוחות השימוש בו. הג'ל שנבלע בדיסקרטיות אינו מצריך כוס מים כדי לשטוף אותו. כל שעליך לעשות הוא להכניס לפה את התוכן של שקיק ולאחר 20 עד 30 דקות תוכל לחוות את ההשפעות של הפעולה הקלאסית של סילדנפיל. תכננו את הפעילות המינית בהתאם, ותאפשרו לזמן זה לעבור בין צריכת התרופה לבין תחילת האקט המיני.

התרופה מכילה מספר תוספים בטוחים ומאושרים על ידי ה-FDA מחד, ומאידך הם הופכים את התרופה לייחודית במובן זה שהיא לא כל כך הופכת לתרופה, אלא לחומר הפונה לחושיו של המשתמש. תות, בננה, אננס, תפוז, דומדמניות שחורות, ממתקים, וניל – אתה בוחר את הטעם האהוב עליך עם קמגרה אורל ג'לי.

פרט חשוב שמייחד את ג'ל קמגרה הוא התחלה מהירה מאוד של השפעת התרופה. לדברי חלק מהמשתמשים, ההשפעות הראשונות יכולות להיות מורגשות כבר 10 דקות לאחר הצריכה. מהירות זו מוסברת בקלות. הג'ל, המגיע במגע עם הרירית בחלל הפה, מתחיל להיכנס לזרם הדם דרך הנימים הזעירים המצויים בפה, ובכך מאיץ את הופעת אפקט הסילדנפיל.

מינון ג'ל של סילדנפיל

קמגרה ג'לי לבעיות זיקפהOral Jelly זמין במינון בודד של סילדנפיל 100 מ"ג.

Oral Jelly של חברת Ajanta Pharma נבדק לא רק בהודו (מדינת הייצור), אלא גם באירופה. במהלך מחקר קליני בוצעו מספר בדיקות, הוא מוכר כמוצר בטוח, איכותי ויעיל במיוחד, הוא קיבל תעודות בינלאומיות ומספר רישום.

התרופה הראתה תוצאות מצוינות, היא זוכה להערכה רבה על ידי מומחים מסדרת בדיקות מקצועיות ובלתי תלויות . במהלך המחקר השתתפו חולים עם פתולוגיות בדרגות חומרה שונות – קלה, בינונית, מלאה. כתוצאה מכך, 76.5% מהמטופלים הגברים שניתנו את התרופה הצליחו להשיג קשיות פין מספקת ודיווחו על חוויות מיניות מספקות.

המלצות לשימוש

קמגרה אורל ג'לי מומלץ לשימוש ללא קשר לסיבות העומדות מאחורי מצב של הפרעות זיקפה. Sildenafil הוא המרכיב הפעיל של תרופה זו, הנלחם בהצלחה באין-אונות מינית, הנגרם הן על ידי גורמים פסיכולוגיים (סביבה מצוקה, קושי תוך-אישי, מתח), כמו גם על ידי גורמים פיזיולוגיים (עייפות, תהליכים דלקתיים אורולוגיים, מחלות כרוניות).

אמצעי זהירות

המינון היומי המרבי הוא 100 מ"ג; זהו תוכן של שקית אחת, לכן אין ליטול יותר משקית אחת במהלך 24 שעות. אתה יכול לקחת הכל בבת אחת או לחלק לחלקים כדי לבצע טיפול תומך. המרווח בין צריכת התרופה לא צריך להיות פחות מ-24 שעות.

גם אם התרופה לא השפיעה או לא עמדה בציפיותיך במלואן, לא מומלץ לחרוג מהמינון היומי. מנת יתר עלולה כתוצאה מכך להוביל לרעילות ולתופעות לוואי חמורות.

יש להדגיש כי תרופה זו אינה מתאימה לאלכוהול, ולכן מומלץ להימנע מנטילת מוצרים אלכוהוליים אם מחליטים לתת את התרופה.

למרות שלפעמים ניתן לצרוך כמות קטנה של אלכוהול לצד קמגרה אורל ג'לי מבלי לפגוע ביעילות התרופה, זה לא שווה את הסיכון. אלכוהול מאט במידה ניכרת את פעולת התרופה ומגביר את השפעתה על לחץ הדם.

התוויות נגד

סילדנפיל (קמגרה אורל ג'לי) אסור למתן, אם:

  • אתה אלרגי למרכיב הפעיל או לכל חומר בתרופה;
  • חלק מהחומרים ניתנים נגד הפרעות בתפקוד לחץ הדם, חלק מהתרופות האנטי-ויראליות;
  • אתה נקבה, או שאתה זכר מתחת לגיל 18.
  • אם יש לך כיב קיבה, לוקמיה, רטיניטיס  פיגמנטוזה, עיוות אנטומי של הפין.
  • אם אתה נוטל תרופות להרחבת כלי דם אסור להשתמש במוצר זה או בויאגרה או סיאליס להידרלזין, איזוסורביד דיניטרטאיזוסורביד מונוניטרט או ניטרוגליצרין.

# 100 mg كيفية الاستعمال #هل جل كماجرا له اضرار 100mg طريقه استعمال #كامجرا #مضار كماجرا جل #كاماجرا #50 mg طريقه استعمال magra طريقه استعمال # 100mg طريقه استعمال جل #علاج  #ما هو

 

ما هو كاماجرا جل ؟
– هو جل طبي بطعم الفواكه يؤخد عن طريق الفم (الشراب او الاستحلاب) يحتوى مادة سيترات السيلدانيفل وهي المادة الفعالة التي تزيد من استرخاء العضلات بواسطة مادة كيميائية تسمى أكسيد النيتريك التي تفرز ردا على التحفيز الجنسي وبذلك يستخدم كاماجرا جل لعلاج ضعف الانتصاب عند الرجال.

طريقة استعمال كامجرا :
– ينبغي أن يؤخذ كاماجرا جل قبل ساعة واحدة من النشاط الجنسي.
– يؤخد عن طريق الفم اى يوجد بكوب عصير او ماء ايهما تفضل.
– يجب أن لا تأخذ كاماجرا جل أكثر من مرة واحدة في اليوم.
– ليس من المستحسن تناول طعام عالي الدهون أو الجريب فروت أو شرب عصير الجريب فروت .

احتياطات استخدام كاماجرا :
– قبل البدء في العلاج ب كاماجرا جل ، أخبر طبيبك أو المختص بالرعاية الصحية عن أي حساسية لديك . يمكن للأشخاص في منتصف العمر ان يكونوا أكثر حساسية لآثار الدواء الجانبية .

موانع استعمال كاماجرا :
– لا ينبغي أن تستعمل كاماجرا جل مع أي علاجات أخرى التي تسبب الانتصاب او النترات.
– لا يمكن للأشخاص ذوي الحساسية تجاه أي من مكونات هذا الدواء استخدام كاماجرا جل . 


 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן