טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

רגיעה ושינה פורמולה חדשה ( 90 יח')

125.00

תיאור

הרגעה והפחתת מתח של מערכת העצבים תורמת רבות לאיכות חיים גבוהה. רוב האנשים בעולם המודרני חיים ברמה כזו או אחרת של מתח ולחץ כתוצאה מאורח חיים תובעני יתר על המידה. מצב זה של מתח מתמשך יכול לבוא לידי ביטוי בסימפטומים רבים ולרוב עלולים להוות מטרד ומכשול לאיכות חיים. נדודי שינה, עייפות, שינויי מצב רוח, עצבנות, דאגות ועוד יכולים להיות הביטוי למתח גבוה ומתמשך. פורמולה מתקדמת עם אלפי לקוחות מרוצים ברחבי העולם

שורש ולריאן (Valeriana officinalis) (מ-100 מ"ג של תמצית 10:1) 1,000 מ"ג *
פרח תשוקה (Passiflora incarnata ) (מ-100 מ"ג של תמצית 4:1) 400 מ"ג *
פרח כשות (Humulus lupulus) (Strobiles) 300 מ"ג *
GABA (חומצה גמא-אמינובוטירית) 200 מ"ג *
מרכיבים נוספים: אבקת אורז, קפסולה צמחונית, מגנזיום ציטראט צמחי, סיליקה שימוש מומלץ: למבוגרים, קח 1 עד 2 כמוסות לשחרור מהיר 60 דקות לפני השינה או מנוחה.
אזהרה: לא מיועד לשימוש על ידי נשים בהריון או מניקות. אם אתה נוטל תרופות כלשהן, מתכנן הליך רפואי או כירורגי כלשהו, ​​או סובל ממצב רפואי כלשהו, ​​התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש. אם מתרחשות תגובות שליליות כלשהן, הפסק מיד את השימוש במוצר זה והתייעץ עם הרופא שלך. צריכה מופרזת עלולה לפגוע ביכולת לנהוג ברכב מנועי או להפעיל ציוד כבד. לא מיועד לשימוש על ידי אנשים מתחת לגיל 18. אם החותם מתחת לכובע פגום או חסר, אין להשתמש. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. אחסן במקום קריר ויבש.

 

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן