טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

"שורף שומנים" Thermo Rip מחוזק בתפוז מר ופלפל קאיין

165.00

תיאור

 מכיל 120 יח'מקסימום 2 כמוסות ביום אין לעבור את המנה המומלצת

שורף שומנים מחוזק בתפוז מר ופלפל קאיין לדיאטה מהירה  120 יח'

שורף שומן חדשני,חזק במיוחד,בתוספת תפוז מר במינון גבוה 120 כמוסות …

מסייע בפרוק השומן והכולסטרול

  • מאיץ מטבוליזם
  • מסייע בהפחתת המשקל
  • מכיל EGCG במינון מקסימלי
  • זמינות : במלאי

פיתוח חדשני ומהפכני להגברת אנרגית הגוף שיפור ביצועים,ושיפור תהליכי חשיבה.
Green Tea HardCore Fat Burner שורף לכם קלוריות
פעילות שורף השומן:

עוזר בפרוק השומן והכולסטרול

מניע את המטבוליזם שורפי שומן בצורה ייחודית ועוצמתית ביותר

מאיץ מטבוליזם ,ומסייע בהפחתת המשקל

מגביר אנרגיה

שילוב הרכיבים מעלה חום גוף

רכיבי התוסף מונעים מהגוף להסתגל ומנטרלים את הניסיון של הגוף להאט בחזרה את המטבוליזם

התוסף מכיל רכיבים טבעיים נוספים המאיצים את קצב חילוף החומרים וניצול השומנים כאנרגיה ולכן תומכים בתהליך ההרזיה

מסייע בהסדרת התיאבון ומניעה של "משברי סוכר ופחמימות".

מונע נפילות סוכר. מונע עצירות,,קשיי עיכול וספיגה מלווים בגזים ונפיחות

 מסייע בתהליך ירידה והתייצבות מחודשת של משקל הגוף.

בכל אריזה 120 כמוסות

קומפלקס Thermo Rip® תמציות פירות של Sinetrol® Xpur, תמציות אשכוליות (פירות הדר / מקסימה הדרים) (פרי), תמצית תפוז מתוק (פרי הדר), תמצית גוארנה (זרעים), תמצית תפוז דם ( הדרים) (פירות נוספים), קפאין נטול מים, L-Tyrosine, פלפל קאיין (Capsicum annuum) (פרי) (40,000 יחידות )

Thermo Rip® Complex

Sinetrol® Xpur Fruit Extracts, Grapefruit Extract (Citrus paradisi/Citrus maxima) (fruit), Sweet Orange Extract (Citrus sinensis ) (fruit), Guarana Extract (seed), Blood Orange Extract (Citrus sinensis ) (fruit), Caffeine Anhydrous, L-Tyrosine, Cayenne Pepper (Capsicum annuum) (fruit) (40,000 heating units)
מרכיבים נוספים: ג'לטין, תאית (מקור צמח), מגנזיום סטריאט ירקות, סיליקה
שימוש מוצע: קחו 1 כמוסה עם מים לפני ארוחת הבוקר, ועוד 1 כמוסה לפני ארוחת אחר הצהריים. התחל עם כמוסה אחת פעמיים ביום בשבוע הראשון בכדי להעריך את הסבילות שלך. אל תעלה על 2 כמוסות ביום. אל תצרוך תוך 4 שעות משעת השינה. אין להשתמש יותר מ- 8 שבועות ללא הפסקה של 4 שבועות.
אזהרה: לא מיועד לשימוש אנשים מתחת לגיל 18. לא מיועד לשימוש נשים בהריון או מניקות. הגבל את השימוש בתרופות, מאכלים או משקאות המכילים קפאין בזמן נטילת מוצר זה מכיוון שיותר מדי קפאין עלול לגרום לעצבנות, עצבנות, חוסר שינה ולפעמים פעימות לב מהירות. התייעץ עם רופא או מוסמך רפואי מוסמך מורשה לפני השימוש במוצר זה אם יש לך או שיש לך היסטוריה משפחתית של מחלות לב, מחלת בלוטת התריס, סוכרת, לחץ דם גבוה, רמת סוכר בדם נמוכה, כאבי ראש חוזרים, דיכאון או מצבים פסיכיאטריים אחרים, גלאוקומה, קושי בהשתנה, הגדלת הערמונית או הפרעת והתקפי חרדה ולחץ. הפסיקו להשתמש והתקשרו לרופא או מומחה מוסמך בתחום הבריאות המוסמך באופן מיידי אם אתם חווים פעימות לב מהירות, סחרחורת, ראייה מטושטשת, תגובה אלרגית, פריחה, אי נוחות במערכת העיכול, שלשול, כאב ראש, דפיקות לב, עצבנות, חרדה, דיכאון, נדודי שינה, לחץ דם גבוה , חולשת שרירים, שינויים בתיאבון, כאבי שד, שינויים בווסת או תסמינים דומים אחרים. אם מתרחשות תגובות לוואי, הפסיק מיד להשתמש במוצר זה והתייעץ עם הרופא המטפל. אם החותם מתחת לכובע פגום או חסר, אל תשתמש. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. אחסן במקום קריר ויבש. * ערך יומי (DV) לא נקבע. ביקורות אנציקלופדיה של מוצרים קשורים עובדות נוספות
*

דיאטת הרזיה – כל ההסברים שחייבים לדעת לפני בחירה נכונה

דיאטת הרזיה היא משטר דיאטה שמטרתו להביא לירידה במסת הגוף. העיקרון המרכזי בדיאטת הרזיה הוא יצירת פער בין הקלוריות הנצרכות לבין הקלוריות המנוצלות על ידי הגוף.

דיאטת הרזיה נכונה

מודל צלחת המזון מ-2011 לאכילה מאוזנת על פי מחלקת החקלאות של ארצות הברית

על מנת שדיאטת הרזיה לא תגרום נזק לגוף, תפריטה צריך לכלול את כל אבות המזון. מומלץ לבצע דיאטת הרזיה בהתייעצות עם תזונאי, שיעזור בהתאמת תפריט יומי המבטיח את קבלת כל אבות המזון והחומרים החיוניים לגוף למרות צמצום כמויות המזון ושינוי סוגי המזון הנצרכים.

עקרון חשוב נוסף הוא ביצוע פעילות גופנית. פעילות גופנית מעודדת את הגוף להשתמש ביותר קלוריות, ובכך להקטין את מסת השומן שברקמות השומן שבגוף. היתרון המרכזי של פעילות גופנית הוא קידום הבריאות הכללית ומניעת מחלות רבות, לא רק באמצעות הרזיה. פעילות גופנית גם משפרת את מצב הרוח, שעלול להפגע בדיאטת הרזיה כתוצאה משינוי התזונה (צריכת פחמימות ושומנים גורמת להפרשת חומרים מרגיעים במוח, כגון סרוטונין). עם זאת, פעילות גופנית איננה הכרחית לירידה במשקל, אשר תתאפשר גם בלא ביצוע פעילות גופנית מכוונת.

בשנים האחרונות, עם עליית חשיבותה של החזות הוויזואלית, אנו עדים לתופעה הולכת וגוברת של הפרעות אכילה (אנורקסיהבולימיה וכו') שלעיתים מתחילות בדיאטה שאינה מבוצעת בצורה מבוקרת.

סוגי דיאטות הרזיה

באופן כללי, התמדה בדיאטת הרזיה מכל סוג שהוא אינה דבר מובן מאליו לאורך זמן, בשל איתותי הגוף המבקש מזון משמין, וכן עקב אורח החיים בחברת השפע, המספק אינסוף הזדמנויות לצריכת מזון כזה, במחיר זול ובכל שעה. לאורך השנים התפתחו מספר גישות המנסות להתגבר על קשיים אלה. זאת על ידי הגדרת שיטות וחוקים מסוימים על-פיהם ניתן לרדת במשקל באופן קל יותר או מהיר יותר או למרות צריכה בלתי-מוגבלת של סוגי מזון מסוימים.

דיאטות דלות פחמימות ועתירות שומן

דוגמה לארוחה בדיאטה הקטוגנית המכילה כמות גבוהה של שומנים, כמות בינונית של חלבונים, וכמות נמוכה למדיי של פחמימות בעוד שההתמקדות היא באוכל לא מעובד, ללא סוכר או קמח, ואשר אינו מטוגן בשמן זית או שמן צמחי.

דוגמה לארוחה בדיאטת אטקינס

  • הדיאטה הקטוגנית – דיאטה עתירת שומן, אשר מכילה כמות בינונית של חלבונים וכמות דלה בפחמימות. הדיאטה מאלצת את הגוף לשרוף שומנים במקום פחמימות. בעוד שהגוף נוטה להעדיף פחמימות כמקור לאנרגיה כאשר הפחמימות במזון מומרות לגלוקוזה, כאשר נצרכת רק כמות מועטה של פחמימות, הגוף עובר למצב של שריפת שומן כמקור העיקרי לאנרגיה (קטוזיס), במקום שריפת גלוקוז, ויפנה לשרוף את עודפי השומן במקום לאגור אותם. היחס האופטימלי בין שומנים לחלבונים ופחמימות, עליו חשוב לשמור בעת שמקפידים על הדיאטה הקיטוגנית, הוא בסביבות 70% שומנים, 20% חלבונים, ו-5% פחמימות.
  • דיאטת אטקינס – דיאטה שאת עקרונותיה פיתח וקידם ברחבי העולם ד"ר רוברט אטקינס. שיטת אטקינס להפחתה במשקל כוללת הגבלת כמות הפחמימות הנצרכת, במקביל לאכילת כמות בלתי מוגבלת של מזון דל פחמימות, בדרך כלל מזון העתיר בחלבוניםשומנים או ירקות דלי-פחמימות. אף על פי שלכאורה נסתר כאן עקרון הגבלת הקלוריות הנצרכות, ד"ר אטקינס טען שבאמצעות שיטה זו ניתן לאכול באופן חופשי מסוגי המזון המותרים ועדיין להפחית במשקל. האופן שבו ההפחתה במשקל מתבצעת קשור לתהליך הקטוזיס המתרחש בגוף בשעת מחסור בפחמימות (ר' ערך גליקוגן). תהליך זה גורם לפירוק מהיר של רקמות שומן בגוף. בנוסף לכך, אטקינס טען כי למרות הצריכה של מאכלים רווי כולסטרול כגון סטייקים וביצים, אצל נחקריו דווקא חלה ירידה ברמת הכולסטרול הרע בגוף. מחקרים רבים בנושא דיאטת אטקינס התבצעו ויעילותה עוד לא הוכחה או הופרכה באופן מוחלט. כיום מחקרים נוספים מנסים לקבוע האם יש סכנה בצריכה מוגברת לאורך זמן של מאכלים רווי שומן מן החי. תזונאים באופן כללי מסתייגים מכל דיאטה אשר אינה מאוזנת ואינה מכילה את כל אבות המזון בכמות מספקת.
  • דיאטה דלת פחמימות –
  • דיאטת סאות' ביץ' –

דיאטה על פי המדד הגליקמי

דיאטה זו מבוססת על המדד הגליקמי שהוא מדד המאפשר לסווג מאכלים שונים על פי מהירות פירוק הסוכרים שבהם. קצב פירוק זה הוא מאוד משמעותי בקביעת משך הזמן בו אדם ירגיש שבע לאחר ארוחה. שימוש במדד הגליקמי יכול להפחית את תחושת הרעב המלווה בדרך-כלל את האדם המבקש להפחית במשקל. אכילת מזונות משביעים מקושרת להפרשת הורמונים מסוימים במוח, אשר חסרונם אצל אנשים בתהליך דיאטה מתבטא בעצבנות, עייפות, חוסר אנרגיה ועוד, וכך הסיכויים להמשיך בדיאטה גדלים.

דיאטות נוספות

קבוצות תמיכה

קבוצות כגון שומרי משקל מנסות לתת מענה לצד החברתי של תהליך ההרזיה, תוך אמונה שיותר קל לרדת במשקל ולשמור על המשקל הרצוי עם תמיכה קבוצתית. קבוצות אלה נפגשות בתדירות קבועה, חולקות את קשיי ההתמודדות ומנסות לחזק את ידי המשתתפים על ידי החדרת מוטיבציה ומתן עצות להתמודדות היומיומית בדיאטת ההרזיה.

ראו גם

קישורים חיצוניים

ויקישיתוף מדיה וקבצים בנושא דיאטה בוויקי שיתוף

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן