טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

תרסיס מי כסף "שפעון" לשפעת התקררות ועוד... (70מל')

65.00

תיאור

האף מהווה מקור חדירה והתרבות מרכזי לנגיפים שונים העוברים בנשימה. השמדה של הנגיפים כשהם עדיין באף מבטיחה למנוע כמעט לגמרי הידבקות בהם. מטרתו של תרסיס לאף נגד וירוסים היא לקטול את הנגיף כבר בכניסתו לגוף, בדרכי הנשימה, במקום להילחם בו אחרי שכבר התפשט לאזורים נוספים.
מתי להשתמש בשפעון ?
מומלץ לשימוש לפני/אחרי מגע או חשיפה לוירוסים מאנשים ובהמצאות בסביבת סיכון גבוהה (כמו תחבורה ציבורית / טיסות / שהייה ליד חולה או מבודד, אירועים רבי משתתפים וכו).
ניתן להשתמש 2-3 פעמים ביום או עד 5 פעמים ביום בעקבות חשד לחשיפה לווירוסים.
תוצרת OxiLife ארה"ב עם מעל מליון משתמשים בשנה

שימושים עיקריים נפוצים :

+תרסיס לאף להגנה מפני וירוסים ויש המשתמשים בו כהגנה מפני נגיף הקורונה לפני ואחרי קירבה לאנשים !!!
+תרסיס לגרון להגנה מפני וירוסים
+תרסיס לאוזניים לדלקות
+תרסיס לפה להגנה מפני הרפס הפה, שטיפת פה, שטיפת שיניים,דלקות חניכיים ופצעים בפה כמו אפטות ואחרים
+תרסיס לפצעי אקנה – גם פצעי אקנה דלקתיים במיוחד.
+תרסיס לפטרת בציפורנים של הרגליים – פטרת בציפורניים של הידיים.
+תרסיס לפצעי לחץ
+תרסיס לפצעי סוכרת
+תרסיס לפסוריאזיס סבוריאה גירויים עוריים שונים

מי כסף קולואידים  חלופה נפלאה לכל אנטיביוטיקה סינתטית. בתוספת חמצן מיוצב מסייע לגוף להילחם בזיהום ללא תופעות לוואי. במקרה זה, ספקטרום הפעולה של כסף הוא עד 650 מינים של חיידקים. ניתן להשתמש בכסף קולואידאלי הן כלפי חוץ והן כלפי פנים: עבור הצטננות  וזיהומים ויראליים, מחלות נזלת ומחלות של בלוטות, למחלות עור, להרעלת מזון ולמחלות גסטרואינטסטינאליות, עבור פרוסטטיטיס ולטיפול בזיהומים בדרכי השתן. תרסיס אנטי ויראלי, אנטי חיידקי, נוגד פטריות וטפילים. 

תרסיס מי כסף 70 מל' עם חמצן מיוצב- מרסס מי כסף נוח לתפעול ומחזיק בין שנתיים לשלוש באם נשמר בתנאי החדר
מי הכסף שלנו עמידים לשנים רבות משום איכות התמיסה ובטיחותה הרבה בשל הריכוז האוליגו דינמי.
מרסס מי כסף יעיל לבעיות הבאות:
פצעי לחץ
פצעי סוכרת
פצעי אקנה – גם פצעי אקנה דלקתיים במיוחד.
דלקות חניכיים ופצעים בפה כמו אפטות ואחרים
פצעי סרטן – גם פצע על שטח עור נרחב וגם על פצע מזוהם.
דלקות עיניים
פטרת בציפורנים של הרגליים – פטרת בציפורניים של הידיים.
פסוריאזיס
סבוריאה
גירויים עוריים שונים

דלקות אוזניים וגרון. שפעת .הצטננות .דלקת ריאות.

 יעיל  לסינוסיטיס , צרבות, הרפס הפה, שטיפת פה, שטיפת שיניים , אקזמה ,

בריאות קולואיד סילבר כסף גרון הוא מיוצר באמצעות תהליך ייחודי אשר יוצר הומוגניות, גודל החלקיקים דקה, והיציבות של חלקיקים רסיסים. אין חלבונים בעלי חיים משמשים.

רכיבים נוספים

 מים מזוקקים וחמצן מיוצב תוצרת OxiLife ארה"ב 

מתאים לצמחונים ו היפואלרגניים: לא מכיל שמרים, חלב, ביצה, גלוטן, תירס, סויה או חיטה. לא מכיל סוכר, עמילן, מלח או צבע מלאכותי, טעם או ניחוח.

אזהרות

זהירות: לא לשים את המוצר הזה בעיניים. אם הינך בהריון, עלול להרות, או להניק, התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש במוצר זה. השימוש מגיל 12

חנות בטמפרטורת החדר.

הרחק מאור שמש ישיר.

אל תשתמש אם החותם בולט שבור או חסר. הרחק מהישג ידם של ילדים.

הצטננות (Common Cold – התקררות, צינון), או בשמה המדעי דלקת חריפה של הלוע העליון והאף (Acute Nasopharyngitis), היא מחלה נגיפית קלה ומידבקת של דרכי הנשימה העליונות (האף, הגרון, בית-הקול וקנה-הנשימה). תסמיניה כוללים, בין השאר: התעטשויות, נזלת, גודש באף, שיעול, גרון צורב, כואב או מלא ליחה, כאב ראש, חום ועייפות. החולים עשויים לחוש גם צמרמורות.

ככלל, הצטננות נמשכת כשבעה ימים בממוצע, ואילו שיעול עם כיח או נזלת יכולים להימשך עד שלושה שבועות. הצטננות היא המחלה האנושית הנפוצה ביותר. בממוצע, שיעור ההידבקות של מבוגרים עומד על 2-4 הידבקויות בשנה, ובקרב הילדים בגיל בית-הספר אף עד 12 פעמים בשנה. ישנן אוכלוסיות בהן שלוש הידבקויות ומעלה בשנה הן מקרה שכיח. ילדים ומטפליהם חשופים יותר למחלה, כנראה בעקבות הדוחק האנושי הרב בבתי-הספר ויעילות ההדבקה בתוך המשפחה.

ההצטננות נמנית עם משפחת הזיהומים של דרכי הנשימה העליונות (הכוללת, בין השאר – ברונכיטיס, סינוסיטיס ולרינגיטיס). ישנה נטייה בציבור הרחב לבלבול בין ההצטננות לשפעת, זיהום אחר של דרכי הנשימה העליונות, שתסמיניהם דומים. אולם בדרך כלל, תסמיני ההצטננות קלים יותר מתסמיני השפעת. תסמיני השפעת נבדלים מתסמיני ההצטננות במיוחד בעלייה מהירה של חום הגוף (קדחת), צמרמורות, כאבי שרירים ותשישות, תסמינים שמופיעים בצורה קלה יותר בהצטננות. עם זאת, הבחנה מדויקת בין השתיים אפשרית רק באמצעות בדיקות רפואיות שונות. בעוד ההצטננות עצמה אינה מסכנת חיים ברוב רובם של המקרים, הרי שסיבוכיה, דוגמת דלקת ריאות, עלולים לעשות כן.

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן