טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מבצע!

תליון  Chi - תליון קוונטי להיט עולמי

180.00

להשיג בריאות טובה יותר וחיוניות רבה יותר, על ידי שיפור זרימת הגוף, נטרול אנרגיות שליליות וטעינה מחדש של שדה האנרגיה של גופך עם תדרי האנרגיה הנכונים עם , תוך שימוש בידע מתקדם בננוטכנולוגיה, עם מינרלים טבעיים המחוברים זה לזה.
נקה

תיאור

הוא תליון אנרגיה מתקדם ביותר, אשר משפר את היכולת המולדת של הגוף שלך להתמודד עם הלחצים היומיומיים של החברה המודרנית. כעת, מופעל על ידי Quantum Field Technology™ (QFT™), תליון הצ'י 2 ו 3 מבססים מחדש את הקשר בין האנרגיה האנושית או ה"ביו-שדה" שלנו לחיינו המובעים. תוך שימוש בטכנולוגיה קניינית, תליון הצ'י 2 /3 מגבירים את ההגנה הטבעית של גופנו לשדות אלקטרומגנטיים (EMF), מחזק את ההתנגדות שלנו ללחץ ומגביר את הביצועים הנפשיים והפיזיים שלנו, כל זאת תוך כדי תרומה לאיכות חיים גבוהה יותר.

תליון קוונטי – יתרונות בריאותיים לפי תורת הקוונטים 

* מפחית דלקות
* מקדם שחרור של תאים
* משפר את זרימת הדם
* משפר את המערכת החיסונית והאנדוקרינית
* בעל יכולת להשמיד וירוסים וחיידקים
* משפר תזונה וניקוי רעלים
* משפר את עמידות מערכת החיסון
* מגביר אנרגיה
* עוזר להגן על DNA מפני נזק
* עוזר לעכב את תהליך ההזדקנות
* עוזר להילחם בתאים סרטניים
* מחזק את השדה הביולוגי של הגוף ומונע מגלים אלקטרו-מגנטיים להשפיע על הבריאות
* מגביר מיקוד וריכוז תליון אנרגיה
שיטות שימוש :

1.עצום את העיניים והנח את תליון האנרגיה על העיניים כדי להקל על נפיחות ואי נוחות בעיניים. האם העיניים שלך נראות ממהרות בבוקר? תליון האנרגיה יכול לשפר את חילוף החומרים ואת זרימת הדם, ובכך להקל על נפיחות ואי נוחות בעיניים.

 

2. ילדים העונדים את תליון האנרגיה שיפרו את המיקוד המנטלי וביצועים טובים יותר בכיתה. ספורטאים יכולים להשיג ביצועים טובים יותר עם גמישות וריכוז משופרים.
3. הנח אותו על המותניים שלך כדי לעזור להגביר את רמות האנרגיה ולהקל על אי נוחות בבטן.

4. הנח את תליון האנרגיה מעל הבטן כדי להשיג רמות אנרגיה טובות יותר ולעזור להקל על נפיחות או אי נוחות בבטן.

5. הנח את תליון האנרגיה מתחת לבקבוק טיפוח העור שלך כדי לעזור לפרק את המולקולות של המרכיבים לספיגה טובה יותר.
6. השאר את תליון האנרגיה במקרר שלך כדי להוריד את הטמפרטורה ולשמור על טריות המזון לאורך זמן. בדיקות מראים שהשארת תליון האנרגיה במקרר יכולה לשמור על טריות הפירות והירקות זמן רב יותר. זה יכול גם להוריד את הטמפרטורה, כך שתוכל לחסוך בחשמל.
7. הכנס תליון אנרגיה בכל אחת מארבע הפינות של המיטה שלך כדי ליצור שדה אנרגיה יכול לעזור להמריץ אותך בזמן שאתה ישן. אתה תישן טוב יותר ותתעורר בתחושה רעננה יותר.
חשוב :

1. הימנע מכימיקלים

2. אין ללבוש בזמן רחצה
3. נגב את התליון עם מטלית רכה
4. הימנע מהתנגשות אלימה
 תליון אבן בריאות וולקנית טבעית תליון אבן אנרגית יונים שלילית מכיל יותר מ-70 יסודות קורט נדירים כגון פחמן פעיל טבעי, אשלגן, סטרונציום, אבץ וכו'. הוא מיוצר על ידי שריפת טמפרטורה גבוהה, ומשחרר את החומר הטבעי של היקום אנרגיה בתדר סיסמי מהיר של 299000kc/sek. ומשחררים כל הזמן הרבה יונים שליליים וקרני אינפרא אדום, ומכילים אנרגיה עצומה. אורך הגל שלו תואם לחלוטין לגל הגוף בטמפרטורת החדר, ויכולת החדירה שלו גבוהה עד 13-15 ס"מ מתחת לעור. 1) זה יכול לקדם את זרימת הדם, להאיץ את חילוף החומרים ולחסל פתוגנים על ממברנות התא בגוף. 2) ליצור קיר מגן עם גלים מגנטיים חיצוניים מזיקים כדי להפחית את הפגיעה בגוף האדם. 3) לקדם את אספקת החמצן בדם בגוף. 4) הסר לכלוך דם כמו חלקיקי שומן וחלבון, וקדם את זרימת הדם. 5) לקדם ניקוי רעלים יעיל של תאים בגוף. 6) על ידי השלמה מתמדת של מקור התאים בגוף והתאמת תדירותו, היא יכולה למנוע ביעילות פלישת מחלות. 7) זה יכול לשחרר כמות גדולה של אנרגיית יונים שליליים של 1500-2000 חתיכות/חתיכה, לאסוף פונקציות בריאות ופונקציות קישוט. קישור מיוחד לחברי היקר Eko — קוונטי תליון עכשיו, אתה יכול להשיג בריאות טובה יותר וחיוניות רבה יותר, על ידי שיפור זרימת הגוף, נטרול אנרגיות שליליות וטעינה מחדש של שדה האנרגיה של גופך עם תדרי האנרגיה הנכונים עם , תוך שימוש בידע מתקדם בננוטכנולוגיה, עם מינרלים טבעיים המחוברים זה לזה.
לקריאה נוספת חשובה חץ על הלינק למטה

מידע נוסף

סוג התליון

Chi pendant 3, Chi pendant 3 – חרוזים, Chi pendant 2

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן