טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

מגנזיום אופטימייזר לספיגה (200 יח') אריזה חסכונית

145.00

תיאור

 • מגנזיום
 • מנוסח עם P-5-P בתוספת טאורין
 • חשוב לבריאות העצם
 • תומך תפקוד שרירים
 • תוסף תזונה המסייע לתפקודי המוח ומערכת העצבים.
 • טבעוני
 • 12 מ"ג
 • EasySolv
 • מתאים לצמחונים
  ללא גלוטן בעל השפעה מגינה על המח ומעורבות בבריאות תאי העצב מגנזיום טאורין קומפלקס  היא נוסחה חדשה ללב ולהרגעה, המכילה גם אינוזיטול וויטמין B6 כחלק מגישה הוליסטית.
  טאורין הוא המפתח לוויסות מערכת העצבים ומסייע לתמוך במערכת לב וכלי דם בריאה.
  למגנזיום תפקיד חשוב בהוצאת רעלים אל מחוץ לתאים, והוא חיוני להרגעות של השרירים. הלב שלנו הוא אחד מהשרירים שלעולם אינו נח.
  ויטמין B6 הוא המפתח לעיבוד חומצות אמינו – אבני הבניין של החלבונים ושל חלק מההורמונים.
  אינוזיטול הוא נוגד חמצון חזק, שעובד כמוליך עצבי יחד עם סרוטונין.
  כולם יחד, מחזקים ותומכים בגישה ההוליסטית ובקשר בין המח ללב.
 • מגנזיום טאורט מכיל קומפלקס של חומצת האמינו טאורין ומגנזיום והוכח כצורה היעילה ביותר של מגנזיום לטיפול בהפרעות כגון קשב וריכוז ובייחוד בסינדרום טורט ו OCD.המגנזיום מהווה טיפול תזונתי משלים לשמן דגים ומסייע בשפעול האנזימים האחראים על המטבוליזם של חומצות שומן אומגה 3 בגוף. המגנזיום נחוץ להולכה העיצבית ומצוי במחסור באוכלוסיה בישראל בכלל ובילדים עם הפרעות קשב בפרט הטאורין הינו חומצת אמינו החיונית גם היא לפעילות העיצבית ומחסור בה מוביל לירידה בתפקודי המוח ומערכת העצבים.
  התאוריה כיום היא שהיעילות הגבוהה של מגנזיום טאורט היא בזכות היכולת של הטאורין לעבור ביעילות את מחסום הדם במוח The Blood Brain Barrier ועל ידי כך להביא את המגנזיום לתאי העצב במוח. צורות אחרות של מגנזיום עוברות את מחסום הדם במוח ביעילות פחותה לעומת מגנזיום טאורט.
 • למגנזיום תפקיד חשוב ביותר במערכת העצבים, הן במוח והן במערכת העצבים ההיקפית. במיוחד ידועה השפעת המחסור במגנזיום על בעיות במערכת העצבים של הלב ובמוח בתסמונות נוירופסיכיאטריות רבות. בנוסף על חשיבותו למערכת העצבים.למגנזיום תפקיד במנגנון יצור האנרגיה ומעגל קרבס. מגנזיום נמצא בגוף באיזון עדין עם מינרלים נוספים, וביחוד סידן. עודף סידן חוסם קליטת מגנזיום ועלול לגרום למחסור במגנזיום. שימוש בתרופות רבות גורם גם הוא לחוסר בקליטת מגנזיום ולמחסור בו. לכן כיום מחסור במגנזיום הינה תופעה נפוצה, ביחוד בקרב אנשים חולים הלוקחים תרופות או תוספי מזון המכילים סידן.

מגנזיום האופטימיזציה הוא שילוב סינרגיסטי של חומרים מזינים הממטבים את המטבוליזם של מגנזיום. מגנזיום מועיל עבור מטבוליזם של רקמות עצבים ושרירים. מגנזיום ואשלגן יכולים להיות מנוצלים על ידי אנשים פעילים גופנית תומך ברמות אלקטרוליטים בגוף. טאורין, חומצת אמינו ללא חומצה חופשית, הוא מייצב קרום התא. טאורין משפר את ההשפעות של מגנזיום ואשלגן כי עזרי טאורין osmoregulation (תחזוקה של הריכוז הנכון של יונים). Pyridoxal 5-Posphate (P-5-P) הוא טופס קואנזים של ויטמין B6 והוא הכרחי עבור מטבוליזם של חלבונים וחומצות אמינו. מגנזיום וויטמין B6 הם cofactors במערכות אנזים מרובים בגוף. יחד, מגנזיום וויטמין B6 תמיכה ביוכימיה מערכת העצבים המרכזית, כולל סינתזה של מולקולת האנרגיה האוניברסלית ATP.

אודות טאורין המשולב בנוסחה זו :

חומצה אמינית זו מכילה גופרית. היא נמצאת בריכוז גבוה בחלבון מן החי. טאורין נמצאת בשריר הלב, תאי הדם הלבנים, שרירי השלד ומערכת העצבים המרכזית. היא מהווה חומצה אמינית חשובה ליתר חומצות האמינו בגוף, נחוצה לעיכול שומנים, ויטמינים מסיסי שומן ושימור על רמות כולסטרול. שימושים רפואיים: טרשת עורקים, בצקות, בעיות בלב, לחץ דם גבוה, היפראקטיביות, חרדות, ירידה בתפקוד מוחי, סרטן שד, תסמונת דאון והיפוגליקמיה. טאורין נחוצה לשמירה על איזון מינרלים: סודיום, פוטסיום, קלציום ומגנזיום. אחד התפקידים הכי קריטיים של טאורין הוא מניעת אובדן פוטסיום (אשלגן) בשריר הלב. חומצה אמינית זו הינה מרכיב חשוב בהיווצרות המוח אצל העובר. בהתקפי אפילפסיה יש ירידה משמעותית ברמות הטאורין במוקד האפילפסי. מקשרים חסר בטאורין עם חסר באבץ. ביחד הם משמרים את תפקוד הראייה. בחסר של שניהם יהיו בעיות של טשטוש ראייה. ישנם אנשים שסובלים מהפרשה מוגברת של טאורין בשתן בגלל בעיות מטבוליות שונות. הבעיות יכולות להיות מכול מיני סיבות: צמיחה ושגשוג של קנדידה, בעיות מעיים, סטרס נפשי ופיזי, חסר באבץ, צריכה מוגברת של אלכוהול, סכרת. מקורות במזון: ביצים, דגים, בשר, חלב. נמצא מעט במזון מן הצומח.

שימוש מוצע

קח 1-2 טבליות , רצוי עם הארוחות או לפי הוראות הרופא מוסמך שלך.

רכיבים אחרים

תאית, סידן פחמתי, מגנזיום stearate (מקור צמחי), דו תחמוצת הסיליקון ציפוי כיתה מזון.

לא חיטה, לא גלוטן, לא פולי סויה, לא חלב, לא ביצה, לא דגים / רכיכות, לא בוטנים / אגוזי עץ.

מתאים לצמחונים / טבעונים.

אזהרות

הערה: אם יש לך מצב רפואי, הינך בהריון, מניקה, מנסה להרות, מתחת לגיל 18 או לוקח תרופות, התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש במוצר זה.

לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים.

   Supplement Facts
  Serving Size: 1-2 Tablet
  Serving Per Container: 200
Amount Per Serving%DV
    Vitamin B6 (as pyridoxal 5-phosphate)2 mg120%
  ( Magnesium (as magnesium malate)100 mg25%
   ( Potassium (as potassium citrate)50 mg1%
    Taurine350 mg
   † Daily Value not established.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן