טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

פרוביוטיקה - אצידופולוס (1 מיליארד) בסוכריה בטעם תות 100 יח'

85.00

תיאור

פרוביוטיקה היא שם כולל לחיידקים ידידותיים המתקיימים בגופנו ומסייעים באופן פעיל לתפקודו התקין. החיידקים הידידותיים יודעים להיצמד לדופן המעי, כמעט לכל אורכו, ובעצם היותם שם מונעים מחיידקים פתוגניים וממיקרו-אורגניזמים אחרים כגון שמרים ופטריות להיצמד לדופן ולבסס זיהום פתוגני.

  • איך תדעו מתי ליטול פרוביוטיקה
  • כך נשיג את ה"החיידקים הטובים" שהגוף שלנו צריך
  • למה אתם צריכים חיידקים טובים כתוספת לתזונה שלכם

בנוסף, החיידקים הידידותיים משתתפים בתהליכי העיכול ובפירוק המזון במעי. חלק נכבד מהאנזימים המפרקים את המזון בגופנו מיוצרים על ידי חיידקים אלה.

בלעדיהם, תהליך העיכול הופך ליעיל פחות ונוצרת תסיסה של מזון במעי. חיידקים פרוביוטיים נוכחים גם בריריות נוספות כגון חלל הפה, הנרתיק והאף. הימצאותם חיידקים באזורים אלה חשובה בעיקר כדי למנוע שגשוג של גורמים פתוגניים כגון פטריית הקנדידה.

מי צריך פרוביוטיקה?

מטופלים בתרופות אנטיביוטיות מהוווים קבוצה חשובה ביותר לטיפול פרוביוטי. תפקיד האנטיביוטיקה הוא לקטול זיהום חיידקי, אלא שהיא אינה מבחינה בין חיידק ידידותי לחיידק פתוגני, כך שצמצום אוכלוסיית החיידקים הפרוביוטיים במהלך טיפול אנטיביוטי הוא בלתי נמנע.

ואכן, תופעות לוואי רבות של תרופות אנטיביוטיות – כאבי בטן, שלשולים, פטרייה ואגינלית ועוד – נובעות מחיסול אוכלוסיית החיידקים הידידותיים. נטילת תכשיר פרוביוטי במהלך הטיפול ומספר ימים לאחר סיומו מאפשרת לנטרל תופעות לוואי אלה.

מצבים רפואיים שונים גורמים אף הם לירידה באוכלוסיית החיידקים הידידותיים: מחלות מעיים כרוניות כגון קוליטיס, תסמונת המעי הרגיש וקרוהן אינן מאפשרות לאוכלוסיית החיידקים לשגשג באופן טבעי. מתן פרוביוטיקה באופן עקבי משפר את נוכחות החיידקים במעי ומפחית משמעותית את ההתלקחויות החריפות של מצבים אלה.

שלשול חריף פוגע מאוד באוכלוסיית החיידקים הפרוביוטיים. במצב זה נושרת שכבה של תאי אפיתל מדופן המעי ומופרשת החוצה עם שכבת החיידקים הצמודים לה. כך נוצר מעגל קסמים מורכב, שכן המחסור בחיידקים גורם לתהליכי עיכול לא יעילים, אשר בתורם גורמים שוב לשלשול וכל תהליך ההחלמה של המעי מעוכב. מתן פרוביוטיקה במהלך שלשול מסייע בשני אופנים: שבירת מעגל הקסמים ושיקום אוכלוסיית החיידקים הפרוביוטיים.

מחקרים רבים מצדדים בחשיבות החיידקים הידידותיים לתמיכה במערכת החיסון של הגוף. אנשים החשים שהם "חולים יותר מדי פעמים", או כאלה העובדים עם קהל, יוכלו לתמוך במערכת החיסון הטבעית שלהם בעזרת טיפול פרוביוטי.

לסובלים מגזים בבטן, תחושת נפיחות ועוויתות מהווה הפרוביוטיקה טיפול חשוב מיוחד. חלק גדל מסימפטומים אלה נובע מתהליכי עיכול לא יעילים הגורמים להצטברות גזים במעי. חיידקים פרוביוטיים, הנוטלים כאמור חלק חשוב בפירוק המזון, משפרים את איכות תהליך העיכול ומקלים מאוד תופעות מסוג זה.

עוד נושא מדובר בהקשר הפרוביוטי הוא מחלות עור ותגובות עוריות. במנגנונים שונים, שלא כולם ברורים לחלוטין, מסתבר שלשינויים בפלורה הפנימית של החיידקים יש השלכות על העור. לדוגמה, מספר מחקרים הראו כי טיפול פרוביוטי מקל תסמיני אטופיק דרמטיטיס.  כן, נמצאה השפעה מיטיבה של פרוביוטיקה על דלקות מקומיות בעור, ומספר מחקרים גם הראו קשר מעניין בין תגובות אלרגיה בעור לבין חיידקים פרוביוטים מסוימים.

לרשותכם פורמולה עדכנית ומשופרת במחיר סביר עם 100 קפסולות.

הוראות: למבוגרים יש ללעוס רקיק אחד (1) פעמים ביום עם או בלי ארוחות.
להכניס למקרר לאחר הפתיחה.-

כמות למנה% ערך יומי
סה"כ פחמימות1 גרם<1% **
  סוכרים1 גרם***
תערובת לקטובצילוס5 מג***
(המכיל מיליארד פעיל Lactobacillus acidophilus ו- Bifidobacterium lactis בזמן הייצור)
** אחוז הערכים היומיים מבוססים על תזונה של 2,000 קלוריות.
*** ערך יומי לא נקבע.

רכיבים אחרים: סוכרוז, פרוקטוז, תאית ירק, חומצה סטארית ירקות. מכיל <2% מ : חומצת לימון, טעמים טבעיים, סיליקה, מגנזיום סטריאט ירקות.

אזהרה: אם את בהריון, מניקה, נוטלת תרופות כלשהן או שיש לך מצב רפואי כלשהי, התייעץ עם הרופא שלך לפני השימוש. הפסק את השימוש והתייעץ עם הרופא שלך אם מתרחשות תגובות לוואי. לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. אחסן מיכל שלא נפתח בטמפרטורת החדר. אין להשתמש אם החותם מתחת למכסה נשבר או חסר.

† אספקת מיליארד מיקרואורגניזמים לכל קמוסה בזמן הייצור.

ללא GMO , ללא צבע מלאכותי, ללא טעם מלאכותי, ללא ממתיק מלאכותי, ללא חומרים משמרים, ללא חלב, ללא לקטוז, ללא סויה, ללא גלוטן, ללא חיטה, ללא דגים. ללא נתרן. מתאים לצמחוניים.

מיוצר בזהירות על ידי NATURE'S BOUNTY, INC.בוהמיה NY 11716 ארה"ב © 2016 Nature's Bounty, Inc

Acidophilus תומך בסביבה חיובית לספיגת חומרים מזינים, מעודד איזון מיקרופלורת מעיים ושומר על תפקודו הבריא של מערכת המעי. * חוסר איזון במיקרופלורה עשוי להוביל לעיכול לא יעיל. * כל וופל לעיסה תות ללא חלב מכיל מיליארד מיקרואורגניזמים בזמן הייצור.

השפע של הטבע, חומצה פרוביוטית חומוסית לעיסה, טעם תות טבעי, 100 ופלים לעיסה

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן