טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

121- פורמולת ברזל בשחרור איטי

65.00

תיאור

כאשר צריכת ברזל יורדת מתחת לרמה הנדרשת ליצירת תאי דם אדומים, מתדלדלים מאגרי הברזל בגוף ומתפתחת אנמיה. חסר ברזל, מהווה את המפגע התזונתי השכיח ביותר באדם, והסיבה העיקרית לאנמיה. בארה"ב כ-2% מבין הגברים וכ-10% מבין הנשים בשנות הפוריות שלהן סובלים מחסר ברזל. נתונים אלה גבוהים בהרבה בנשים הרות ובאוכלוסיות במעמד כלכלי נמוך. השכיחות הגבוהה ביותר של חסר ברזל בנשים נובעת מאיבוד דם במחזור החודשי, ואילודימום בדרכי העיכול היא הסיבה בשכיחה לחסר ברזל בגברים. הדרישה המוגברת לברזל בתינוקות וילדים צעירים הנמצאים בתהליך גידול מהיר, נערים, ונשים הרות או באלה לאחר לידה המניקות, עלולה לגרום לחסר ברזל, בעיקר אם המזון של האחרונים אינו מכיל די ברזל. חסר ברזל נמצא גם לאחר ניתוחי מעי, באלה עם שלשולים כרוניים או במחלות ספיגה, באלה עם דימומים במעי או טחורים. בתורמי דם תכופים עלול להתפתח חסר

מתי צריך לקחת תוספי ברזל

עייפות, נשירת שיער, חוסר תיאבון, כאבי ראש, דיכאון, נדודי שינה, קוצר נשימה במאמץ, צלצולים באזניים, דפיקות לב מואצות, צפורניים שבירות… רשימה ארוכה של סיפמטומים שהמשותף לכולם הוא חוסר בברזל.למעשה היום כבר יודעים שמדובר באחד המינרלים החשובים ביותר לגוף. הוא מהווה חלק חשוב בהמוגלובין, שמוביל חמצן לכל תא ותא בגוף ומעורב באינספור תהליכים פיזיולוגים. אך מסתבר שדווקא בעידן השפע, אנשים ובעיקר נשים סובלות ממחסור במינרל החשוב הזה.

מדוע?

מכמה סיבות: ראשית, הרבה פעמים מדובר בתזונה לא מאוזנת, אוכל מעובד ודל ברכיבים תזונתיים. בנוסף, הירידה באכילת בשר בעקבות ההכרזות שבשר מסוכן כמו סיגריות. סיבה נוספת לחוסר בברזל היא ספיגה לקויה כתוצאה מבעיות עיכול, חוסר חומציות או מחלות מעיים שונות.

יש ליטול רק לאחר המלצת רופא

לרשותכם פורמולת ברזל בשחרור איטי לספיגה יעילה ולמניעת תופאות לואי ( הכוללות שלשולים עצירות כאבי בטן ובחילות)

                                                                                     60 טבליות- 1 ביום.

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן