טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

שיקום הנרתיק והיגיינה פתילות "עץ התה"

120.00

תיאור

שמן עץ התה הוא האנטיספטי החזק ביותר שנוצר על ידי הטבע. דוגמה טובה לעובדה שמשאבי הטבע יכולים להיות חזקים יותר מאלו שנוצרים בקפידה במעבדות.  יכול לעצור את הצמיחה של פטריות, חיידקים ווירוסים. חומר אנטי דלקתי חזק. אחד השמנים האתרים האהובים עלי ביותר,  הורס חיידקים פתוגניים, פטריות ווירוסים, יכול לנקות חיידקים לכן, לניהול עצמי, השימושים ההיגייניים או התרופות לטווח הקצר הם הטובים ביותר 
סקירת מוצר

תיאור 6 פתילות לסדרה טיפולית

 לטיפול בעצי תה הם דרך טבעית לספק היגיינה בנרתיק. זה מאפשר להגנות הטבעיות של הגוף להחזיר את השליטה כאשר המערכת נעשתה לא מאוזנת.

Suppositories לטיפול בעצי תה הם דרך טבעית לספק היגיינה בנרתיק.

שימוש מוצע

להיגיינת הנרתיק הכניסו נרתיק אחד מדי יום במשך שישה ימים רצופים. ניתן להשתמש בנרתיקים בבוקר ובלילה עד 12 יום במקרים חמורים. לקבלת השפעה מרבית, יש לשטוף באמצעות חלק אחד טיפול בעץ התה 15% שמן עץ התה מסיס במים עד 7 חלקי מים לפני הכנסת הנרות. יכול לחזור על עצמו כל יום אחר למשך 6 ימים. להפריד ולקלף את שתי רצועות הפלסטיק בתחתית הנרות כדי להסיר את הנרות. אם הנרתיק מתרכך ניתן להכניסו למקרר למספר דקות לפני פתיחת ניילון.

אזהרות

אין להשתמש אם עטיפה או נרות מפלסטיק פתוחים או קרועים.

לשמור מחוץ להישג ידם של הילדים. במקרה של בליעה יש לקבל עזרה רפואית או לפנות מיד למרכז בקרת רעלים. אם הסימפטומים נמשכים, פנה לייעוץ רפואי.

יש לאחסן בטמפרטורת החדר (מתחת ל- 30 ° C) או במקום קריר. הימנע מאחסון באור שמש ישיר או בחום.

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן