טבעלי – חנות טבע מקצועית באינטרנט

Triphala - טריפאלה לניקוי רעלים טבעי (60 יח')

118.00

תיאור

קפסולות טריפלה טהורות: הוא מורכב משלושה פירות על: אמלאקי (אמלה), ביבהיטקי והאריטאקי. קפסולות תמצית  Triphala

מכילות מרכיבים טבעיים בטוחים ומיוצרות בסטנדרטים גבוהים של איכות. כל כמוסה צמחונית מכילה 500 מ"ג תמצית Triphala טהורה המתוקננת ל-15% טאנינים. טאנינים הם התרכובת הפעילה הידועה ביותר של Triphala ומיוחסות להם תכונות מקדמות בריאות רבות הקשורות לפעילות נוגדת החמצון שלה.

תמיכה טבעית בעיכול: הנוסחה המסורתית הזו תומכת בתפקודים תקינים של מערכת העיכול, מחזור הדם, מערכת הנשימה והגניטורינארית, הפופולרית בזכות יכולתה הייחודית לנקות בעדינות ולנקות את הרעלים מהמערכת תוך חידוש והזנה בו-זמנית. Triphala מסירה בקלות עודפי ואטה, פיטה וקאפה מהגוף, ומביאה לאיזון ותפקוד תקין למערכת.

חומר אנטי דלקתי, נוגד חמצון, ניקוי רעלים: Triphala מאפשרת לגוף להסיר רעלים ותאי שומן, יכולה לשלוט ברמות הכולסטרול ונערצת בעולם כחומר ניקוי עדין אך חזק למעי הגס. הוכיחה כמשפרת את זרימת הדם על ידי קידום רמות תחמוצת חנקן בריאות.

מסה טבעי: טבליות Triphala מסייעות בניקוי פנימי טבעי. כנוגד חמצון טבעי, טריפלה מזין ומחדש את הרקמות. עשויה מתמצית טריפלה האיכותית ביותר, נוסחה מסורתית זו שומרת בעדינות על סדירות, תומכת בעיכול בריא ומעודדת ספיגה.

טוהר: המוצר שלנו מכיל את הניסוח הטבעי והיעיל ביותר של מרכיבים טבעיים מהימנים, המעובדים בקפידה ומיוצרים במתקן ייצור מוסמך GMP, כך שאתה יכול להיות בטוח שאתה בטוח. קפסולות צמחוניות ידידותיות לטבעונות וצמחוניות-INLIFE Triphala תמצית, מיוצרת בכמוסות ללא גלוטן ואינה מכילה מרכיבים מלאכותיים.

קפסולות תמצית Inlife Triphala מכילות מרכיבים בטוחים וטבעיים ומיוצרות בסטנדרטים איכותיים. קפסולות אלו עשויות באמצעות תמציות טריפאלה טבעיות, מורכבות משלושה פירות על, אמלאקי (אמלה), ביבהיטקי והאריטאקי. טאנינים הם התרכובת הפעילה הידועה ביותר של Triphala ומיוחסות להם תכונות מקדמות בריאות רבות הקשורות לפעילות נוגדת החמצון שלה. Triphala מאפשרת לגוף להסיר רעלים ותאי שומן, יכולה לשלוט ברמות הכולסטרול ונערצת כחומר ניקוי עדין אך חזק למעי הגס. אמלה הוכיחה כמשפרת את זרימת הדם על ידי קידום רמות תחמוצת חנקן בריאות. הנוסחה המסורתית הזו, הפופולרית בזכות יכולתה הייחודית לנקות בעדינות ולנקות את המערכת מרעלים ובו זמנית לחדש ולהזין אותה, תומכת בתפקודים תקינים של מערכת העיכול, מחזור הדם, מערכות הנשימה והגניטורינאריות. Triphala מסירה בקלות עודפי ואטה, פיטה וקאפה מהגוף, ומביאה לאיזון ותפקוד תקין למערכת. טבליות Triphala מסייעות כנוגד חמצון טבעי, Triphala מזינה ומחדשת את הרקמות. נוסחה מסורתית זו שומרת בעדינות על סדירות, תומכת בעיכול בריא ומקדמת ספיגה.

יתרונות

  • שומר על שיער בריא, משפר את הראייה ומחזק את שרירי העיניים.
  • תכונות אנטי דלקתיות, נוגדות חמצון, ניקוי רעלים מסייעות בשיפור החסינות.
  • קפסולות 100% צמחוניות ללא גלוטן ללא מרכיבים מלאכותיים.
  • מגיע במעטפת קפסולה עשויה HPMC ללא ג'לטין.
  • מסייע בירידה במשקל בניקוי מערכת העיכול וקידום עיכול קל.
  • מגביר את הריכוז, משפר את הזיכרון ואת היכולות המנטליות להפגת מתחים.

רכיבים

תמצית טריפלה 500 מ"ג.

קח כמוסה אחת ביום לפני הארוחות שלך עם מים או לפי הנחיות של איש מקצוע בתחום הבריאות.

ניתן לקחת טריפאלה למשך 3 חודשים ברציפות לאחריה הפסקה למשך 30 יום ואז תוכלו לקחת אותה למשך 3 חודשים נוספים קפסולה ליום
 אמצעי זהירות
למרות שאנשים  עשויים לחוות תנועות בטן מוזרות, כאבי בטן, התכווצויות או שלשול כאשר הם לוקחים טריפאלה בפעם הראשונה. זה אמור להיעלם תוך מספר ימים ולא מומלץ להפסיק את השימוש בו, זוהי פעולת הניקוי והטיהור
כמה אמצעי זהירות אחרים לנקוט הם:
הסובלים מסוכרת ונשים בהריון צריכות להימנע מנטילת טריפלה. נשים מניקות צריכות להתייעץ עם רופא לפני שמתחילים.
אם אתם מרגישים נפיחות או גזים, הפסיקו את השימוש בו.

יתרונות Triphala, תופעות לוואי, שימושים, מינון Triphala, Churna

טריפלה היא פורמולת צמחי מרפא איורוודית המורכבת מאבקה משלושה פירות: אמלאקי, ביביטאקי והאריטאקי . לשלושת הפירות הללו יש סגולות ריפוי שונות בין השאר בשל חמשת הטעמים השונים שלהם. כאן אנו דנים בשימושים, היתרונות, המינונים ותופעות הלוואי של טריפלה .

יש מעט מאוד עשבי תיבול באיורוודה הכוללים את כל חמשת הטעמים (מתוק, חמוץ, מלוח, מר וחריף). ככל שהטעם מרוכז יותר, כך הנוסחה יעילה ורחב יותר לאיזון שלוש הדושות האיורוודיות.

מה זה טריפלה ?

כפי שצוין לעיל, טריפלה היא שילוב של שלושה פירות: האריטאקי, ביבהיטקי ואמאלאקי.  Haritaki  Terminalia  chebula  טוב לוואטה דושה. Bibhitaki  Terminalia  berecilla  טוב לקאפא דושה. Amalaki  Emblica  officinalis ) טובה לפיטה דושה.

ואטה, פיטה וקאפה הן שלוש הדושות האיורוודיות או עקרונות היסוד של הפיזיולוגיה האיורוודית. כאשר הדושות הללו מאוזנות, אנו חווים בריאות טובה

כאשר הם יוצאים מאיזון, אנו חווים אי-נוחות. Triphala היא פורמולה איורוודית המועילה לחוסר איזון רבים של הדושות.

שלושת הפירות של טריפלה מכילים חמישה טעמים שונים. זה הופך אותה לנוסחה חזקה מאוד. Amalaki הוא עוצמת הקירור היחידה, שימושית לפיטה דושה.

Haritaki ו- bibhitaki מחממים או מחממים יותר ושימושיים עבור ואטה וקאפה דושה בהתאמה.

אמלאקי מועיל ללב. הריטקי מועיל לכבד. Bibhitaki הוא טוניק טוב למוח.

ביחד שלושתם יעבדו על כל חלקי הגוף מהמוח, הכליות והטחול ועד כל מה שביניהם, יחברו את כל הנקודות.

מחקר על טריפלה מדגים את פעילותו האנטי-סרטנית. יש לו יתרונות נוגדי חמצון ופעילות ניקוי רדיקלים חופשיים, חומצה גאלית, חומצה מאלית ופעילות אנטי-מוטגנית, המונעת ומפחיתה סרטן.  ברמת ה-DNA, יש לו ויסות גנים והשפעת אפנון.

זה מווסת את הגנים שטובים שלך ומווסת את הגנים המזיקים לגוף.

זה מספיק חכם ואינטליגנטי כדי לדעת בדיוק מה לעשות עמוק בפנים.

לכן נאמר לעתים קרובות לקחת טריפלה על בסיס עקבי. כי בחיים אתה לא יודע. לפעמים אתה עייף, לפעמים אתה שמח ונינוח. אותו צמח שאתה לוקח כל יום מכייל את צרכי הגוף.

Triphala מועילה לעיכול ולסילוק. הוא פועל כטוניק משלשל ועיכול, מייצב את רמת הסוכר בדם ומספק מקור לנוגדי חמצון וויטמין C.

תוספי הטריפלה שתמצאו כוללים חלק אחד של כל אחד מהאריטאקי , ביביטאקי ואמאלאקי .

טריפלה, פורמולה איורוודה, יתרונות טריפלה, תופעות לוואי טריפלה, שימושים בטריפלה.

יתרונות Triphala : סיפור מהודו

הנה סיפור מעניין מהרגע שהתחלנו לעבוד עם מהרישי, שהוא מייסד המדיטציה הטרנסנדנטלית.

כשהיינו הרופאים האיורוודיים הצעירים האלה, הוא ביקש מאיתנו לנסוע לכפר הכפרי הסמוך בפאתי דלהי כדי להיפגש עם וידיה מקומית, רופא איורוודי. הוא אמר פשוט לך תבדוק את זה וכך עשינו.

כשהלכנו לשם מצאנו את הווידיה הזו, ג'נטלמן מבוגר נחמד.

הוא נהג להתעורר בבוקר ממש בסביבות הזריחה או ממש לפני הזריחה, ללכת לבאר, להוציא כמה דליי מים מהבאר ולשפוך את המים על ראשו ולשטוף את עצמו.

אחר כך היה הולך ומתיישב מתחת לעץ. יווצר תור גדול שלם שבו אנשים יחכו לראות אותו, עוד לפני עלות השחר. הקו היה מתארך כל כך ומתארך לכמה קילומטרים.

הרופא הכפר הזה ישב מתחת לעץ הזה עם שלושה פחים קטנים לפניו. הם הכילו שלושה סוגים שונים של אבקות.

אנשים היו באים והולכים אליו והוא לא היה אומר מילה אחת. הוא לא היה שואל כלום או שואל כלום. למטופל יש 5 דקות בערך לספר לו מה קורה.

ואז הוא יסתכל עליהם ישירות בעיניים שלהם, יביט בהם יפה, יעצום את עיניו וייקח נשימה עמוקה ונחמד, ואז יטבול את אצבעותיו בכל אחת משלוש האבקות השונות הללו.

הוא היה מושיט יד ולוקח שני חלקים מאחד, חלק אחד מאחד אחר וקצת מהשלישי.

פירות טריפלה ואבקת טריפלה. האם טריפלה יכולה לגרום לנפיחות?

הוא היה מחבר את האבקות לנייר מקופל, נותן למטופל ואומר לו לקחת את זה פעמיים ביום עם מים חמים.

האדם הבא היה בא ואומר שיש לי כאבי פרקים. יש לי ברך נפוחה, רכה, דלקתית, ומראה לו את הברך. ואז שוב, הוואידיה הייתה מגיבה באותו אופן.

הוא היה מסתכל למטופל ישירות בעיניים, עוצם את עיניו ולוקח נשימה נעימה ועמוקה. ואז הוא היה טובל את אצבעותיו בכל אחת משלוש האבקות.

אז הגיע אדם שלישי. היא אמרה שיש לה הרבה כאבי מחזור נוראיים וזה וזה. הוא היה עושה את אותו הדבר. והמצב הזה יימשך מ-6 בבוקר עד 12 בצהריים.

היא לא אכלה כלום ולא שתתה שום דבר במהלך הזמן הזה.

ואז בשעה 12 בצהריים, כשהשמש בדיוק באמצע השמיים, הוא היה הולך שוב לבאר, שופך כמה דליי מים על ראשו, ואז יושב ואוכל עם כולם.

באותו זמן, היינו הרופאים האיורוודיים הצעירים האלה שרצו לשאול אותו את כל השאלות האלה על מה שהוא עושה. זו התשובה שהוא נתן לנו.

שלושת האבקות הללו הן עשבי תיבול סופר-כוח שהאיורוודה מכירה במשך אלפי שנים. יש להם תכונות מרפאות וזו הסיבה לכך שרופא הכפר הזה בחר את שלושת הצמחים האלה לשילוב יחד.

כשחזרנו למהרישי, הוא שאל אותנו את אותה שאלה. 'מה ראית?' ענינו, 'טריפאלה עובדת'.

הוא התחיל לצחוק ואמר, לא זה לא עובד. מהרישי אמר שהאנרגיה של הווידיה הזו היא שגורמת לזה לעבוד.

כשהוא מקשיב לצרות של המטופל שלו, הוא מסוגל לקלוט את המידע הזה, ואז כנראה יש את זה בתודעה שלו.

וכאשר הוא בוחר את עשבי התיבול בתמורות ובכמויות שונות, הוא מחדיר ומשנה את האנרגיה של החומר עצמו.

אז איך לאותה עירוי, איך אותה וידיה יכולה לבחור את צמחי המרפא במיוחד לצורך של המטופל יש גם איזון אנרגטי.

אין ספק, עשבי התיבול חזקים. אבל גם הדרך שבה אתה משלב אותם ונותן להם את הרכב המתאים חשובה.

לפעמים זה חלב חמאה, לפעמים זה מים חמים, לפעמים זה גהי ודבש.

מתוך מאות אלפי דברים שונים הזמינים, הם בחרו את שלושת האבקות הללו מכיוון שכל אחת מהן היא ראסיאנה בדרכה שלה.

כשהם משולבים יחד הם מתנהגים כמו חברים טובים. הם מוציאים את המיטב אחד מהשני.

וזה כל הרעיון של האפקט הסינרגי בפרמקולוגיה האיורוודית. סינרגיה מאפשרת את היכולת להעצים או להגביר את השפעת העשב.

מניסיוני הקליני בשימוש בטריפלה , אנו משתמשים בצמחי מרפא שהם מאוד אינטליגנטיים. וכאשר אנו משתמשים בצמחי מרפא שהם אינטליגנטים, הם יודעים בדיוק מה לעשות בכל פיזיולוגיה נתונה.

צמחי המרפא החכמים יודעים בדיוק לאן ללכת. הם מתחילים לעבוד באותם מסלולים ויודעים להיות יעילים במערכת נתונה.

(אם אתה רוצה ללמוד עוד על תרופות אנטי-אייג'ינג איורוודיות, בדוק את הקורס של טוד קלדקוט בנושא איורוודה ואנטי-אייג'ינג למטה)

קורס טוד קלדקוט בנושא איורוודה ואנטי אייג'ינג

יתרונות טריפאלה

ישנם מעט עשבי תיבול שאתה יכול לומר שהם חזקים לבריאות פיזית, נפשית ורוחנית. לטריפאלה השפעה סאטווית או מטהרת ומאירה על הנפש. זה מועיל לבריאות הרוחנית של האדם.

אלה ידועים בתור פירות האלמוות. הם מאפשרים לך להתעלות מעל הפחד מהמוות, מה שהופך אותך ללא חת.

יש מעט מאוד מזונות ועשבי תיבול שיש להם את ההשפעה הזו בכלל. אמריטה , shiva , abhaya , כל אלו הן מילים נרדפות לטריפלה .

הם נשמעים מאוד פיוטיים אבל יש להם את ההשפעה שלהם.

היתרון מספר אחת של טריפלה הוא היותה אנטי אייג'ינג. הוכח שהוא מאריך את אנזימי הטלומרים. טלומרים הם אנזימים שנמצאים בקצה השטוח של ה-DNA שלך שמונעים ממנו להתפרק.

כשהטלומר ארוך יותר זה סימן לאנטי-אייג'ינג, וכשהם נעשים קצרים יותר זה סימן להזדקנות מוקדמת. נחקר ופורסם כי Triphala מאריך את הטלומראז. 2

אמלאקי במיוחד נחשבת מעולה לבניית דם ולשיפור איכות כלי הדם ואופי תאי הדם האדומים.

זהו חומר אנטיבקטריאלי טבעי ולכן הוא מרחיק זיהומים ומווסת את מערכת החיסון הפועלת כמניעה. Triphala משמש חיצונית לריפוי פצעים וזמינה גם באבקה או קרם.

שמן טריפלה משמש לצמיחת שיער. זה באמת כל כך מגוון. אתה יכול להשתמש באותו הפורמולה בכל כך הרבה דרכים – כחטיפת שיער, שמן, גהי צמחי, חריף, משחה לעיניים וכמרקחה למשיכת שמן.

אתה יכול לקבל מאות פורמטים שונים – קרמים, קרמים, אבקות אבק, חוקן. זה באמת רב ​​תכליתי מכיוון שהוא נספג בצורה בטוחה וקלה ויש לו יתרונות רפואיים בכל פורמט.

Triphala טובה מאוד לייצוב רמות הסוכר בדם.

טריפלה הניתנת עם כורכום יעילה במיוחד בהורדת רמות הסוכר בדם. זהו אחד התכשירים הטובים ביותר להורדת כולסטרול לוויסות רמות השומנים.

אנשים בפרקטיקה הקלינית שלנו הנוטלים Triphala באופן קבוע לירידה במשקל מגלים שנטילת Triphala פעמיים ביום מרחיקה תשוקות לא רצויות.

איך לקחת Triphala

פירות טריפלה אינם פירות אכילים כמו ענבים או מנגו. הם באמת פירות מרים ועפיצים עם טאנינים.

איך לקחת טריפלה תלוי באיזו פונקציה אתה רוצה את זה. אתה יכול לקחת טריפלה  כאבקה. יש בזה היגיון איורוודי. לפי האיורוודה, צריך לטעום את עשבי התיבול על הלשון כדי לראות את התועלת. כאשר אתה לוקח את זה בצורת קפסולה לפעמים אתה לא חווה את הטעם. ניתן גם לפתוח קפסולה ולהניח את האבקה על הלשון לפני בליעתה.

Triphala מומלצת לרוב בצורת אבקה, ליטול עם מים חמים. אם אחד לא אוהב את הטעם, טבליות וכמוסות זמינות. האבקה לעומת זאת יעילה יותר. יש הרבה דרכים לקחת  טריפלה. 

Triphala Churna

Churna פירושו 'אבקה'. Triphala churna הוא פשוט כל שלושת הפירות המשולבים יחד בצורת אבקה.

טריפלה ביום או בלילה? היתרונות של Triphala משתנים בהתאם לזמן שאתה לוקח את זה. למד מינון טריפלה ותופעות לוואי טריפלה כאן.

מתי לקחת Triphala

קח את זה בלילה. תהיה לך אפקט משלשל או ניקוי עדין בבוקר. זה גם טוב לריאות ולדרכי הנשימה לקחת את זה בלילה. זה עוזר לך להימנע מהצטברות של רירית כשאתה מתעורר בבוקר. כאשר נלקחת בלילה, טריפלה טובה לוויסות המיקרוביום.

אם אתה רוצה להשתמש בטריפלה לרמות הסוכר בדם  קח אותה במהלך היום. באופן אידיאלי, קח את זה דבר ראשון בבוקר הרחק מהארוחות שלך. זה יעצים את השפעתו על שריפת שומן לא רצוי, ירידה במשקל וייצוב רמות הסוכר בדם.

Triphala הוא אחד הדברים הטובים ביותר שאתה יכול לעשות כדי לבסס מחדש או לייצב את המיקרוביום שלך. המיקרוביום שלך הוא פלורת המעיים שלך. אתה רוצה שתהיה לך פלורת מעיים מתפקדת היטב כדי לאפשר לגוף לעכל ולספוג חומרים מזינים כראוי וליצור יציאות מעוצבות ונראות טובות.

פירות אמלאקי

שמן אמלה

אמלקי (Emblica officinalis) נחשב לפרי לאלמוות. אמלאקי הוא אמריטה , הצוף החיוני או המהות של היקום.

אפשר לאדות אותו, להכין איתו משחה או להכין ריבת צמחים איורוודית בשם chyavanprash . זוהי ראסיאנה חזקה לאנטי אייג'ינג, ניקוי רדיקלים חופשיים ונוגדי חמצון.

זוהי צורה יציבה של ויטמין C הנתמכת על ידי האסקורבטים המסייעים במניעת איבוד ויטמין C. אבל חשוב מכך יש לו טאנינים רבים שיש להם יתרונות נוגדי חמצון – חומצה גאלית, חומצה מאלית וחומצה אלגית.

מנקודת מבט מערבית, פענוח וניתוח הפרי הזה מקרוב מאוד עבור החומרים הפעילים שלו הוא חסר תועלת. אין חומר פעיל.

ישנם מאות פיטונוטריינטים שונים, כולם כלולים בתוך הפרי הקטן והקטן הזה.

זה נחשב לאחד מצמחי המרפא הנערצים ביותר בפרמקופיה האיורוודית.

Amalaki מרפא כיבים, חומציות יתר, דלקות ותחושת צריבה. זה מווסת אש אגני או מטבולית ואינו משפיע על מערכת העיכול שלך.

רוב נוגדי החומצה מדכאים את התיאבון המשפיע על העיכול, אבל זה לא קורה עם אמאלאקי. אמלאקי הוא אחד הצמחים הטובים ביותר להפחתת כעס.

זה טוב מאוד לסוכרת , נטיות לדימומים ודימומים לא רצויים דרך האף, פי הטבעת או במקרים של דימום וסת כבד.

זה מווסת את המערכת החיסונית, כך שהוא אפילו יותר יעיל בוויסות ווויסות המערכת החיסונית שלך. יש לזה השפעה טובה על החיוניות המינית שלך. זהו אפרודיזיאק, ראסיאנה , תרופה אנטי אייג'ינג וטוניק מיני טוב.

קורס טוד קלדקוט בנושא איורוודה ואנטי אייג'ינג

כל שלושת הפירות יחד טובים להפחתת כאב. הם משככי כאבים ויעצימו את ההשפעה של הפחתת כאב וחסימות לא רצויות במערכת. זה מווסת את לחץ הדם ומשפר את תפקודי הכבד.

השילוב של טריפלה ובעיקר אמלאקי , הוא טוניק נהדר לכבד.

זה משפר את מסלולי ניקוי הרעלים של הכבד ולכן הוא משמש בדרך כלל למחלות כיס מרה. כפי שאמרנו קודם לכן הוא מווסת את רמת הסוכר בדם ואת הפרשת האינסולין ולכן הוא מועיל גם ללבלב, מונע ומווסת תנגודת לאינסולין. המשך לקרוא לקבלת הטבות נוספות של Triphala.

יש מעט מאוד עשבי תיבול שאתה יכול לומר שהם כל כך חזקים ויעילים לבריאות הפיזית שלך, לבריאות הנפשית שלך ולבריאות הרוחנית שלך. היתרונות והשימושים של Triphala הופכים אותו לצמח מרפא רב-תכליתי.

בכל הנוגע לבריאות הנפשית שלך, כולם מאוד סאטוויים ויש להם השפעה מטהרת ומאירה על המוח שלך. ויש להם יתרונות של בריאות רוחנית שבה נאמר שאלו הם פירות האלמוות.

יש מעט מאוד פירות ועשבי תיבול שתהיה להם השפעה כזו ביחד.

פרי האריטאקי

האריטאקי (Terminalia chebula) הוא פרי מעניין מאוד. יש עוד כרכים שנכתבו על האריטאקי מאשר על אמלאקי למרות שאמאלאקי היא ראסאיאנה נערצת יותר.

עם זאת , האריטאקי היא ראסיאנה חזקה עוד יותר מאמאלאקי במובנים רבים. שם נוסף להאריטאקי הוא 'אבחיה' שפירושו ללא חת. זה מפיג את הפחד ממוות, מוות ומחלות.

תוכלו למצוא תמונות של בודהה עושה מדיטציה עם פרי האריטאקי בידיו וזה נקרא בודהה רפואה. זהו פרי מאיר עיניים שכן הוא מפיג את הפחדים

להריטקי – למרות שהיא מחממת בעוצמה היא  רב-תכליתית. זה טוב לניקוי. עם הרטאקי, ניקוי רעלים והתחדשות הולכים יד ביד.

ביביטאקי פירות

Bibhitaki (Terminalia belerica) הוא הפרי השלישי בפורמולה. יש לו פעולת גרידה טובה או איכות לחנה . אז כל גדילה לא רצויה, גידול, ירידה במשקל, גירוד שומן מטופלת באמצעות bibhitaki .

Bibhitaki טוב לכל הבעיות הקשורות – שיעול, ריר, גודש, עלייה במשקל, כבדות, דביק, ררי אמה, תחושת ריר, עודף שומן, תחושת קור מאוד. זה טוב גם לטפילים.

יתרונות Triphala Guggul

Triphala guggul הוא פשוט השילוב של guggul עם triphala . Guggul הוא שרף מסטיק, עשב איורוודי המשמש בעיקר לקשירה וחיבור של כדורים וטבליות.

זהו מסטיק דביק, בצבע שחור זפת עם פעולת גרידה. Triphala guggul שימושי לבלוטת התריס וכן הפחתת כולסטרול, שומנים וטריגליצרידים.

Triphala guggul היא יותר נוסחה מיוחדת, מועילה לאנשים עם מפרקים כבדים וכואבים, ירידה במשקל, כולסטרול גבוה ושומנים גבוהים. לטריפלה לבדה יש ​​שימוש כללי יותר וניתן ליטול אותה לשימוש יומיומי.

תופעות לוואי של Triphala

באופן אידיאלי, כולם צריכים לקחת טריפלה . אין שום נזק. רק אם כבר יש לך הרבה שלשולים רופפים ומימיים אז אתה לא צריך לקחת טריפלה .

אין תופעות לוואי לאבקת Triphala או Triphala והיא לא יוצרת הרגל. עם זאת,שתו מספיק מים אם זה המקרה.

עוד הרבה יתרונות ושימושים של Triphala

לטריפאלה יתרונות ושימושים רבים. ניתן להשתמש בטריפלה כמי פה, שטיפת שיער, ניקוי פצעים, עיסוי שיניים וטיפות עיניים. ניתן להשתמש בשמן צמחי מרפא טריפלה לעיסוי העור כדי לשפר את הגוון, הגמישות והאלסטיות של העור.

שטיפת שיער טריפאלה

ניתן להשתמש בטריפלה כתחפושת שיער מכיוון שהיא עוזרת לגרד הפרשות דביקות ושמנוניות של אמה מהקרקפת. שטיפת שיער טריפאלה מנקה ומסירה קשקשים. הוא מסיר שאריות זיעה לא רצויות ומקל על בלוטות זיעה סתומות.

כאשר מורחים אותו על השיער והקרקפת הוא נספג דרך העור ומשפר את זרימת הדם לזקיקי השיער.

אבקת טריפלה משפרת את הברק והברק של השיער וכן את צבע וגוון השיער והעור. גופי פיטה עם האפירה מוקדמת יכולים להשתמש במרקחת שטיפת שיער טריפלה עם אבקת טריפלה .

יתרון נוסף של השימוש הפנימי ב-Triphala הוא שהוא גם ישפר את הצבע וגוון העור והשיער.

ניקוי פצעים טריפאלה

גרסה נקייה מאוד של אבקת טריפלה שהיא מאוד מעודנת משמשת כאבקת אבק. בקרוב מאוד, תוך מספר ימים, הוא מפסיק לדמם ומשפר גרנולציה בריאה, אחד הסימנים הראשונים להחלמת פצעים.

זה לאט לאט מאפשר לפצע להתחיל להחלים. זה מפסיק לדמם בגלל הטעם העפיצות שלו. ניתן להפחית נזילות של הפצע וכאשר הפצע מחלים, הוא לא ישאיר צלקות.

עיסוי שן טריפלה + חניכיים

אבקת טריפלה יכולה לשמש כעיסוי שיניים וחניכיים וזהו ניקוי הפה הטוב ביותר שאי פעם תשתמשו בו. זה שימושי עבור דימום חניכיים, דלקת הנשימה או נסיגת חניכיים.

כל שעליך לעשות הוא לקחת אבקת Triphala עדינה ולעסות את אבקת Triphala לחניכיים ולשיניים.

והכי חשוב, אבקת טריפלה היא נוסחה מצוינת לבריאות פסיכולוגית, רגשית ורוחנית. הוא מקל על דיכאון וחרדה ומהווה צמח מרפא מצוין להפגת רגשות כעס.

התייעץ עם המטפל האיורוודי שלך לפני השימוש ב-Triphala על היתרונות והשימושים הרבים שלה.

הפניות
1. Vadde, Ramakrishna, et al. "תמצית טריפאלה מדכאת התפשטות ומעוררת אפופטוזיס בתאי גזע של סרטן המעי הגס האנושי." BioMed Research International , Hindawi Publishing Corporation, 2015, www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC4488090/.
2. Guruprasad, Kanive P., et al. "השפעה של Amalaki Rasayana על פעילות הטלומראז ואורך הטלומרים בתאים חד-גרעיניים בדם אנושי." Journal of Ayurveda and Integrative Medicine, Elsevier, 2017, www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC5497001/.

 

 

חוות דעת

אין עדיין חוות דעת.

רק משתמשים רשומים אשר רכשו מוצר זה יכולים לרשום חוות דעת.

גלילה לראש העמוד
דילוג לתוכן